Hry

7 alternativních herních obchodů na Steamu, kde si můžete koupit levnější PC hry

To neznamená, že neexistují alternativy k nákupu levnějších počítačových her. Zde je 7 alternativních herních obchodů Steam, kde si můžete koupit levné PC hry.

Na rozdíl od mobilních her jsou hry pro PC a konzole obecně poměrně vysoké. Není divu, že hraní originálních her je pro hráče po celém světě jistě věcí hrdosti.

Když mluvíme o počítačových hrách, samozřejmě, co vás napadne Pára. Ano, Steam je největší platforma pro distribuci digitálních her pro PC.

I tak to neznamená, že neexistují alternativy k nákupu levnějších počítačových her. Zde je 7 alternativních herních obchodů Steam, kde si můžete koupit levné PC hry.

  • Pojďme hrát! Zde je 7 oblíbených her pro Playstation, které jsou oficiálně pro Android
  • Uplatnit nyní! 400 tisíc IDR Získáte 40+ her Steam za 8 milionů IDR
  • Snadné způsoby, jak doplnit zůstatek v peněžence Steam pomocí kreditu

7 alternativních herních obchodů na Steamu ke koupi levných počítačových her

1. Green Man Gaming

Snad nejznámější mezi alternativami Steam je Hraní Green Man což je webový obchod s PC hrami. Green Man Gaming také prodává digitální klíče pro Steam, Origin, Uplay, Battle.net a další.

Green Man Gaming nabízí standardní maloobchodní ceny u většiny herních titulů. Získáte však dodatečnou slevu pro 'VIP' zákazníky, kteří využívají věrnostní program EXP.

2. GamersGate

GamersGate je služba digitální distribuce, která nabízí herní klíče a hry bez DRM. Ke každému nákupu získáte digitální kredit v podobě coinů.

Chcete-li získat více coinů, můžete se také zapojit do komunity GamerGate. Příklady zveřejnění recenze hry nebo odpovědi na otázku nápovědy. Později můžete vyměnit „modrou minci“ a koupit hru.

3. OnePlay

Kromě toho, že nabízí herní klíče pro téměř všechny PC hry, OnePlay má také vyhrazeného klienta Windows, který nabízí stažení živé hry prostřednictvím systému peer-to-peer společnosti.

Pokud si koupíte drahé, můžete si půjčit hry na OnePlay. Je to levnější a do 30 dnů můžete hrát tolik her, kolik chcete.

4. GOG (Staré dobré hry)

GOG znamená Staré dobré hry. Jak název napovídá, tento online obchod s digitálními hrami pro PC nabízí sbírku her ze staré školy, které může být nyní těžké najít.

Kromě her ze staré školy nabízí GOG určitě i nové hry a dobrou zprávou je, že je 100% bez DRM. To znamená, že můžete hrát ihned po instalaci hry a nemusíte se přihlašovat k související herní službě.

5. Direct2Drive

Direc2Drive jako v každém jiném herním obchodě platíte za hraní hry a rovnou si stáhnete jejich hru. Direc2Drive také prodává nejnovější populární hry s aktivací DRM výhradně na Steamu, Origin, Uplay a tak dále. Direct2Drive často zlevňuje hry, ať už jednotlivě nebo ve velkých sadách v akcích.

6. Humble Store

Tento web nejen rád nabízí levnější ceny za hry na Steamu, ale také často sdílí hry na Steamu zdarma. Dokonce nedávno tento web sdílel dvě hry na Steamu, které jsou docela populární, a to Dirt 3 a Dirt Showdown.

7. Windows Store

Věděli jste, že Windows 10 má nyní vestavěný obchod s hrami? Je Windows Store, i když výběr her v oficiálním obchodě aplikací Microsoft není velký, ale existují některé exkluzivní herní tituly, které nelze najít v jiných obchodech. Dalším plusem je několik herních titulů, které jsou integrovány s konzolí Xbox.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je tedy 7 alternativních herních obchodů na Steamu, kde můžete koupit PC hry levněji. Ale kromě toho, že je to levné, je potřeba i spolehlivý servis. Co myslíš?

Přečtěte si také články o Hry nebo psaní z Lukman Azis jiný.