Hry

10 nejlepších her pro více hráčů a Android 2016

Zde je 10 her pro více hráčů využívajících LAN na nejlepším Androidu 2016, her, které můžete hrát se svými přáteli. Jak to uděláte, pojďme si to stáhnout.

Hraní her je zábava, ale ještě zábavnější je, když hrajete s přáteli pomocí LAN. Proto potřebujete ty nejlepší multiplayerové HD hry. Pokud Jaka dříve diskutoval o 10 hrách pro více hráčů s bluetooth, tentokrát bude Jaka diskutovat o sbírce her pro více hráčů, které se hrají pomocí LAN pro nejlepší Android 2016.

V níže uvedených hrách se můžete bavit se svými přáteli. Navíc vysoká grafika samozřejmě přispěje k zábavě při hraní a další nemovitý také hra. Zde je hned 10 nejlepších místních WiFi multiplayerových Android her nebo her, které lze hrát online online/offline na místní WiFi s horké místo nebo místní bezdrátové sítě.

  • 17 nejlepších závodních her 2020 pro všechny platformy, opravdu realistické!
  • 10 nejlepších a nejnovějších 6 milionů notebooků 2020, vhodných pro hry a design!

10 nejlepších LAN multiplayerových her pro Android 2016

1. Kritické operace

Critical Ops nese žánr FPS s funkcemi hry pro více hráčů s LAN, jako je Counter Strike, ale je k dispozici pro hráče mobilní platformy s ostřejší grafikou a hratelnost která je jemnější. Pro ty z vás, kteří fandí Counter Strike, se rozhodně nespletete hratelnost v Critical Ops. Hráči budou rozděleni do dvou týmů, aby se navzájem stříleli a plnili mise.

Byly také připraveny různé typické mise Counter Strike, jako je zneškodňování bomb, závodění v dobíjení nepřátelského týmu a tak dále. Kromě toho jsou hlavními funkcemi Critical Ops křížová platforma. Takže bez ohledu na to, jakou platformu používáte, můžete mezi sebou soutěžit a soutěžit. To znamená, že uživatelé PC mohou hrát s přáteli pomocí chytrých telefonů nebo tabletů. A tato hra je nejlepší hrou pro více hráčů pro Android.

2. Asfalt 8: Ve vzduchu

Asfalt 8: Ve vzduchu vyrobeno Gameloft To je opět Jaka vám to doporučuje, tentokrát ne kvůli kvalitě grafiky, ale kvůli funkcím, které obsahují ty nejlepší závodní hry. Závodní akce, kterou hrajete, je naprosto nereálná. Ale to je to, co dělá pocit jiný, kde můžete procházet různými dráhami, skákat a pak létat vzduchem.

Gameloft Racing Games SE STAŽENÍ

Budete se přepravovat napříč různými zeměmi se sbírkou aut, která existují v reálném světě. Pokud jde o grafiku, detaily a vizuální efekty, které jsou prezentovány na trati a budovy kolem ní, to vše vypadá velmi úžasně. Jakmile šlápnete na plyn, budete závislí. Není divu, že je tato hra zařazena do kategorie nejlepší LAN multiplayerová hra roku 2016.

3. Pojďme na golf! 3

Pojďme na golf! 3 je golfová sportovní hra s velmi detailní a krásnou grafickou kvalitou. Nechte Golf 3 posouvat golf na zcela novou úroveň zábavy. Grafika je skvělá barvitý s vynikajícím 3D zobrazením. Tato hra pro více hráčů je freemium. Takže budete kupovat položky hrát golf naplno, počínaje od lepit, golfové míčky k dalšímu příslušenství. Pokaždé, když dosáhnete vyšší úrovně, můžete také přidělit statistiky, které chcete vytvořit hráč golfu jsi lepší. Určitě bude zábavnější, když si zahrajete s přáteli.

4. Bratři ve zbrani 3

Bratři ve zbrani 3 je hra s tématem druhé světové války hra taktická střílečka intenzivnější a vzrušující. Vžijete se do role amerických vojáků, kteří musí odrazit nacistické vojáky v první linii. Díky fenomenálním funkcím pro více hráčů si Brothers in Arms 3 zaslouží být hrou s tematikou druhé světové války, kterou musíte hrát společně.

Střílecí hry Gameloft KE STAŽENÍ

5. Doodle Army 2: Mini Milice

S Doodle Army 2: Mini Milice V tomto můžete hrát 6 hráčů najednou on-line nebo 12 hráčů využívajících místní WiFi. Je zřejmé, že výhodou této hry je, že je velmi lehká a samozřejmě zábavná. Zábavné hrát spolu. Mini Militia je jedna z nejlepších her pro více hráčů, kterou musíte hrát.

6. 6 bere!

6 bere je unikátní karetní hra inspirovaná legendární deskovou hrou Wolfgang Kramer. Pokud rádi hrajete karty s přáteli, můžete zkusit tuto jednu hru. Ostatní hráče můžete pozvat, aby se připojili přes místní WiFi.

7. Akce pro 2-4 hráče

Jak název napovídá, hra Akce pro 2-4 hráče Jedná se o hru, kterou mohou hrát 2 až 4 hráči připojením přes LAN. Tato hra má hratelnost jednoduchý. Vše o střelbě, úderech a hře se zbraněmi. Samozřejmě je velmi zábavné hrát spolu, soutěžit o skóre a být nejlepší.

8. Badland

Badland je jednou z her, která má nejpoutavější vizuální stránku. Obyvatele lesa můžete ovládat pouhým poklepáním na obrazovku, aby se váleli špinavým a temným lesem plným překážek a nebezpečí. Kromě módy jednoho hráče, také poskytnuto multiplayer které můžete hrát bez připojení k internetu. Proleťte a přežijte, abyste prošli tunelem s různými překážkami. V bezplatné verzi je k dispozici 40 úrovní a v placené verzi vám bude přidáno dalších 40 úrovní.

Arkády Frogmind KE STAŽENÍ

9. Bitva o slizy

Bitva o slizy je hra, kterou lze hrát společně s nádechem válečné akce mezi sebou Sliz, totiž stvoření v podobě hrudek hlenu. Systémová hra multiplayer Tuto místní hru můžete hrát se třemi svými přáteli v jednom gadgetu najednou.

Ovládání dostupné každému hráči je pouze skokové tlačítko bez jakýchkoliv dalších ovládacích prvků. Každý Slime vystřelí automaticky a změní směr, když narazí na zeď. Váš cíl v Bitva o slizy je srazit se navzájem mezi kolegy Slime.

10. Šachy zdarma

Pro ty z vás, kteří jsou šachovými nadšenci, je instalace hry naprosto povinná Šachy zdarma tento. Šachy musí hrát dva lidé, zatímco proti počítači je to méně vzrušující. No, pozvěte své přátele, aby si spolu hráli, díky podpoře funkce LAN pro více hráčů můžete hrát na svých příslušných gadgetech.

Toto je 10 nejlepších her pro více hráčů pro Android LAN v roce 2016, které můžete hrát společně se svými přáteli. Je to opravdu zábava, hrát spolu hry a soutěžit proti svým schopnostem. Pokud máte další LAN hry pro více hráčů, přidejte je do sloupce komentářů.