Aplikace

8 nejlepších a nejdůvěryhodnějších volných pracovních míst v roce 2020

Potřebujete doporučení důvěryhodné žádosti o hledání zaměstnání? Pojďme se podívat na ty nejlepší a nejdůvěryhodnější žádosti o volná pracovní místa, které můžete použít (aktualizováno 2020).

Vy čerstvý absolvent nebo zkušení lidé hledající práci? Potřebujete informace o skříňce, ale nevíte, kde je najít?

V této technologické době je pro vás vlastně docela snadné dělat různé věci, včetně hledání práce.

Pokud to bylo možné, museli jste do firmy, do které se chcete přihlásit, chodit po jednom, nyní máte ke stažení žádosti o zaměstnání pouze chytrý telefon a připojení k internetu.

Jaká jsou však nejlepší a nejdůvěryhodnější volná pracovní místa k využití? Přijďte, další informace naleznete níže!

8 nejlepších a aktualizovaných aplikací pro uchazeče o zaměstnání

Přestože je v Obchodě Play nebo App Store k dispozici mnoho uchazečů o zaměstnání, ne všichni poskytují úplné a spolehlivé informace o skříňce.

Informace o volných pracovních místech musíte opravdu dobře filtrovat, abyste se při hledání informací o nejvhodnějším zaměstnání nechtěli nechat oklamat.

Proto zde Jaka uvádí několik doporučení pro nejlepší aplikace pro uchazeče o zaměstnání, které můžete právě teď použít.

1. LinkedIn

Nejen, že poskytuje spoustu informací o skříňce, aplikaci LinkedIn je také médiem, které je často využíváno k rozvoji profesionálních sítí svých uživatelů.

To samozřejmě nelze oddělit od mnoha průmyslových odvětví a společností, které jsou členy této aplikace, gangů. LinkedIn již existuje známá jako celosvětová platforma pro hledání zaměstnání.

Kromě toho mohou uživatelé prostřednictvím této aplikace pro hledání zaměstnání a sociálních médií ukázat také profesní životopis, který může sloužitbranding sebe profesionálně.

S různými výhodami, které nabízí, byste mohli říci, že produkt od společnosti vedené jedním z nejlepších generálních ředitelů je tou nejlepší žádostí o volné pracovní místo pro rok 2020, která je pro vás zcela ideální.

PodrobnostiLinkedIn
VývojářLinkedIn
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost63 MB
Stažení500.000.000+
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci LinkedIn zde!

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv Linkedin Corporation KE STAŽENÍ

2. JobStreet

Pro vás čerstvý absolvent kdo právě vstoupil do světa práce, možná JobStreet staňte se jednou z nejdůvěryhodnějších aplikací pro volná pracovní místa, které si můžete vybrat a používat.

Tady je více než 230 tisíc společností z různých zemí jako Singapur, Malajsie, Filipíny, Indonésie a Vietnam jsou součástí této přihlášky.

Tímto způsobem se uživatelé nejen setkávají s různými možnostmi pracovního odvětví, které odpovídají jejich zájmům, ale mohou si také vybrat vysněnou zemi, kde pracujete.

Nejen to, tato aplikace také mít Uživatelské rozhraní (UI), což je docela jednoduché a snadné použití.

PodrobnostiJobStreet
VývojářJobStreet.com Private Limited
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost25 MB
Stažení5.000.000+
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci JobStreet zde!

Aplikace Software STÁHNOUT

3. Kalibrr

Nejde jen o poskytování informací o skříňkách, aplikacích Kalibrr Tvrdí se také, že dokáže doporučit nejlepší pracovní místa a společnosti na základě schopností, zkušeností a zájmů svých uživatelů.

S pomocí této aplikace pro skříňky stačí vytvořit životopis online jako opatření pro vlastní propagaci. Tady ty taky může následovat různé dovednostní test výsledky se zobrazí na vašem profilu.

Kromě toho, pokud uživatel stále nenašel skříňku, která odpovídá jeho preferencím, pak tato aplikace také poskytne upozornění týkající se dostupných informací o skříňce.

PodrobnostiKalibrr
VývojářKalibrr
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost16 MB
Stažení500.000+
Hodnocení4.7/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Kalibrr zde!

Produktivita aplikací STÁHNOUT

4. zaměstnáníDB

Tvrdí, že je největším asijským náborovým portálem, app jobDB poskytuje každý měsíc více než 120 tisíc informací o volných pracovních místech.

Některé z funkcí nabízených samotnou aplikací zahrnují vyhledávání podle klíčového slova a funkce práce, výběr několika pracovních míst, filtrování podle funkce práce, místa práce a také platu.

Pokud jde o provoz, tato důvěryhodná žádost o volné pracovní místo relativně snadné použití díky jednoduchému vzhledu nemate uživatele.

Navíc, i když má poměrně velkou velikost, tato aplikace nesníží výkon vašeho Android telefonu.

PodrobnostijobDB
VývojářjobDB
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost25 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci jobsDB zde!

JobsDB Apps Software STÁHNOUT

Další aplikace pro uchazeče o zaměstnání...

5. Hledání zaměstnání

Aplikace, která je považována za web číslo jedna pro hledání práce na světě Opravdu hledání práce vám pomůže najít informace o skříňkách ve více než 60 zemích a 28 jazycích.

Stačí jediné vyhledávání, aplikace Indeed Job Search nabízí bezplatný přístup k milionům volných pracovních míst z tisíců firemních stránek a volných pracovních míst.

Zajímavé je, že tato důvěryhodná žádost o volné pracovní místo poskytuje nejen informace o práci na plný úvazek, ale také na částečný úvazek, smlouvu, práci na volné noze až po stáž.

Proto může být Indeed jednou ze správných voleb pro ty z vás, kteří hledají žádost o hledání práce na částečný úvazek, gang.

PodrobnostiOpravdu hledání práce
VývojářOpravdu Jobs
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení100.000.000+
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Indeed Job Search zde!

Produktivita aplikací Glassdoor Inc. STAŽENÍ

6. Jora

Další nejlepší doporučení pro žádost o zaměstnání, o kterém bude ApkVenue tentokrát diskutovat, je Jora, gang. Tato aplikace byla v Obchodě Play stažena více než 1 milionkrát.

Zobrazení spousta pracovních inzerátů z různých webů skříňky, kariéry a podobně, aplikace Jora pomáhá uživatelům najít informace o skříňkách prostřednictvím jediné aplikace.

Kromě toho tato aplikace také poskytuje volná pracovní místa na částečný, plný úvazek, stáž, na volné noze a tak dále.

PodrobnostiJora
VývojářJob Seeker Pty Ltd
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost5,4 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Jora zde!

Aplikace STÁHNOUT

7. TopKariéra

Mít vizi a poslání pomoci mladým Indonésanům k lepší kariéře, uplatnění Top Kariéra poskytuje nejúplnější kariérní informace, ke kterým máte velmi snadný přístup.

Zajímavé je, že nejen volná pracovní místa, ale i tato aplikace poskytovat informace o stážích, stipendiích, školeních a certifikacích a také o podnikání.

Tento druh informací se v jiných aplikacích pro hledání zaměstnání vyskytuje jen zřídka, a proto je TopKarir ve srovnání s ostatními unikátní aplikací pro skříňky.

Další funkcí, kterou tato aplikace také poskytuje, je klinika TopKarir, která je zde od toho, aby uživatelům pomáhala rozvíjet jejich kariéru a poskytovala přesná a pečlivá řešení.

PodrobnostiTop Kariéra
VývojářPT. Nejlepší indonéské kariéry
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost15 MB
Stažení100.000+
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stáhněte si nejlepší kariérní aplikace zde!

Aplikace STÁHNOUT

8. Hledání práce Glassdoor

Nejnovější doporučení pro žádosti o zaměstnání jsou Hledání práce Glassdoor která v sobě nabízí několik skvělých funkcí.

Kromě poskytování informací o volných pracovních místech poskytuje tato aplikace také různé další důležité informace, jako jsou: aplikované recenze společností, otázky a recenze na pohovorech, a mnohem víc.

Bohužel tato aplikace dostupná pro Android a iOS v ní nenabízí nastavení indonéského jazyka, gangu.

PodrobnostiHledání práce Glassdoor
VývojářSpolečnost Glassdoor Inc.
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost17 MB
Stažení10.000.000+
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Glassdoor Job Search zde!

Aplikace STÁHNOUT

Takže to byla některá z nejlepších doporučení aplikace pro hledání zaměstnání, která můžete právě teď použít, bando.

S pomocí výše uvedených žádostí již nemusíte chodit do různých společností, abyste se ucházeli o práci.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalšího zajímavého článku.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.