Out Of Tech

jak prodloužit aktivní období smartfren

Chcete vědět, jak prodloužit aktivní dobu Smartfren na jeden rok bez nutnosti kupovat kredit? Podívejte se na celý článek Jaka!

Aktivní doba vaší Smartfren karty brzy vyprší, ale nevíte, jak ji prodloužit? Bojíte se, že vaše krásné číslo vyhoří?

Jednou z nejdůležitějších věcí čísla je aktivní perioda čísla. Pokud projdete kolem, vaše číslo může prostě zmizet.

Za to tě tentokrát bude Jaka milovat jak prodloužit aktivní období Smarfren nejjednodušší a nejsilnější!

Jak zkontrolovat aktivní období Smartfren

Než prodloužíte aktivní období svého Smarfrena, musíte vědět, jak dlouho je aktivní, gangu. Pokud je například doba trvání stále dlouhá, není třeba ji prodlužovat.

Alespoň tam pět způsobů, jak zkontrolovat aktivní období vašeho smartphonu. Cokoliv?

Prostřednictvím SMS

První způsob je skrz SMS. Stačí zadat aplikaci Zpráva nebo Zprávaa poté vytvořte novou SMS.

Do pole čísla zadejte 999. Poté napište zprávu ŠEK nebo ŠEK. Později vám přijde odpovědní SMS ve tvaru informace o zbývajícím kreditu a datu expirace do kdy.

Prostřednictvím předvolby

Kromě SMS můžete také použít vytáčecí kód což není o nic méně snadné. Jak, otevřete aplikaci Telefon nebo Telefon.

Poté zadejte číslo *999# a stiskněte tlačítko telefonu. Později se objeví vyskakovací okno se zbývajícím kreditem a dobou jeho platnosti.

Prostřednictvím hlasového hovoru

Pokud chcete slyšet zvuk služby zákazníkům, můžete zkontrolovat aktivní období vašeho Smartfren prostřednictvím hlasového hovoru.

Jak, zavolejte 999 a poslouchejte pokyny. Chcete-li zjistit zbývající kredit a aktivní období, stiskněte číslo 1. Poté zavěste telefon, abyste ukončili konverzaci.

Prostřednictvím aplikace MySmartfren

Smartfren má pokročilou aplikaci s názvem MySmartfren. S touto aplikací můžete dělat cokoli, jako je kupovat balíčky a kontrolovat informace o svém čísle.

V této aplikaci můžete také zkontrolovat aktivní období Smartfren neomezeně. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci MySmartfren. Pak, stiskněte tlačítko profilu v levém horním rohu.

Pod vaším číslem je aktivní zápis do určitého data. Pokud tuto aplikaci nemáte, můžete si ji zdarma stáhnout prostřednictvím odkazu níže:

Aplikace Produktivita Smartfren STÁHNOUT

Prostřednictvím webových stránek

Způsob, jak zjistit poslední aktivní období vašeho Smartfren, je přes stránky my.smartfren.com. Je to také velmi snadné.

Zůstaň tady přihlaste se pomocí svého účtu Smartfren. Po úspěšném přihlášení se v hlavním menu ihned dozvíte své aktivní období.

Jak prodloužit aktivní život Smartfren

Poté, co víte, jak zkontrolovat aktivní období čísla Smartfren, vám nyní Jaka řekne, jak prodloužit aktivní období Smartfren.

Existují minimálně dva způsoby, které můžete využít, a to zakoupením kreditu a aktivací balíčku Connex Evo.

Nákupem kreditu

Nejjednodušší způsob, jak prodloužit aktivní období Smartfren, je nákup kreditu. Ale musíte si uvědomit, že prodloužení aktivního období ne kumulativní.

Například si koupíte 25 tisíc kreditů a získáte aktivní období 30 dní. Druhý den si pak koupíte kredit za 5 tisíc s aktivní dobou 7 dní.

Vaše aktivní období nemusí být nutně 37 dní, gangu, ale připojí se k nejdelšímu aktivnímu období (30 dní).

Žádná není jak koupit smartfren aktivní období s kreditem nebo zvýšit s Kreditní převod Smartfren od přítele. Takže cesta je koupit si kredit.

Musíte vědět, že pokud je nominální hodnota jiná, liší se i sčítání aktivní periody Smartfren. Podrobnosti můžete vidět v tabulce níže:

Výše kredituPřidáno aktivní období
5 000 IDR7 dní
10 000 IDR15 dní
20 000 IDR30 dní
25 000 IDR30 dní
50 000 IDR60 dní
60 000 Rp75 dní
100 000 IDR120 dní
150 000 Rp150 dní
200 000 IDR150 dní
300 000 IDR180 dní
500 000 IDR240 dní
1 000 000 IDR360 dní

Žádné dobíjení

Co když si chcete prodloužit aktivní období, kdy nemáte peníze na nákup kreditu? Existuje způsob, bando!

Jaka vás však varuje při používání této metody buďte zvlášť opatrní. Pokud ne, váš kredit a kvóta mohou jednoduše zmizet.

Potom jak?

Krok 1 – Seznam balíčků Connex Evo

Nejprve otevřete aplikaci Zpráva nebo Zpráva na svém mobilním telefonu a poté vytvořte novou SMS. Do pole čísla zadejte číslo 123. Poté napište zprávu CONNEX EVO k odběru balíčku.

Pro ty z vás, kteří nevědí, tento balíček je internetový balíček, který bude automaticky změnit náš kredit na kvótu.

Pokud se chcete zaregistrovat do tohoto balíčku jen pro prodloužení aktivního období, ujistěte se není aktuálně registrován u žádného balíčku ani nemá kredit.

Krok 2 – Zkontrolujte aktivní období

Navíc můžete zkontrolujte aktivní období prostřednictvím metod, které Jaka zmínil výše. V případě úspěchu získáte číslo Smarfren s aktivní dobou 1 rok zdarma.

Jak můžete vidět na obrázku výše, Jakovo počáteční aktivní období teprve nastalo 21. července 2020 přeměněný do 22. dubna 2021.

Krok 3 – Deaktivujte balíček Connex Evo

Balíček Connex Evo je pravděpodobně internetový balíček, který je poměrně drahý, takže se většině lidí nevejde do kapes.

Proto poté, co se naše aktivní období prodlouží, ApkVenue doporučuje tento balíček zakázat.

Pravděpodobně způsob, jak deaktivovat tento balíček, je psát PŘIPOJENÍ VYPNUTO nebo EVO VYPNUTO. Ale když to Jaka zkusil, objevila se zpráva jako tato:

Je nám líto, ale vámi vybraný balíček již není dostupný. Pro další informace si prosím zakupte balíček Volume Based prostřednictvím aplikace MySmartfren nebo volejte *123#

Jaka se také pokusil balíček zastavit přes aplikaci, ale stále bezvýsledně. Při zkoumání se ukazuje, že existují informace, že tento typ balení skutečně je nelze zastavit.

Poté, co se Jaka pokusí šťourat, způsob, jak zastavit tento balíček, je PŘIPOJTE VYP. Jaka však nezaručuje, že tuto metodu zvládne každý.

OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI: Použití této metody s sebou nese vysoké riziko. Jaka nenese odpovědnost za nic, co se stane s vaším číslem Smartfren

To byli někteří jak prodloužit aktivní dobu Smartfren a jak to zkontrolovat. Tímto způsobem nebudete mít incident s přepáleným číslem.

Stala se vám při používání karty Smartfren nezapomenutelná příhoda? Napište do kolonky komentářů, ano!

Přečtěte si také články o Operátor nebo jiné zajímavé články z Fanandi Prima Ratriansyah.