Produktivita

žádný hoax! 3 způsoby, jak sledovat youtube bez kvóty

Pro vás, kteří šetří kvóty a rádi sledujete videa na YouTube, možná potřebujete tento způsob, jak sledovat YouTube bez kvóty.

YouTube je skutečně největší službou pro sdílení videí na světě. Ve skutečnosti mnoho jejích konkurentů ukončilo činnost, protože v této oblasti nemohou konkurovat jedné z dceřiných společností Google.

No, pokud máte rádi streamování videí na YouTube, od užitečných po ty Zbytečný ale stále je to ekonomické, můžete to udělat sledovat YouTube bez kvóty. Jak?

  • 4 tipy, jak blokovat reklamy na Youtube
  • 5 videí s nejvyšším počtem diváků na YouTube právě teď
  • Zde je 10 kanálů YouTube pro milovníky gadgetů

Jak sledovat YouTube bez kvóty

Pro ty z vás, kteří mají rádi YouTube, ale nemají příliš mnoho kvót a nejsou připojeni k WiFi síti, můžete stále streamovat videa, aniž byste museli používat kvótu. Pojď, podívej se jak sledovat YouTube bez kvót toto.

1. Sledujte YouTube bez kvóty s využitím funkcí offline

V této první metodě potřebujete internetový kapitál, abyste mohli zdarma sledovat videa na YouTube. Protože tato funkce vyžaduje kvótu pro stáhněte si video, které chcete sledovat zdarma.

Můžete jej však přechytračit pomocí veřejné WiFi ke stažení videí. Nebo pokud chcete být zlí, jednoduše požádejte svého přítele o tethering hotspotu a poté si v tichosti stáhněte video z YouTube.

Video a audio aplikace Google Inc. STAŽENÍ

2. Sledujte YouTube bez kvóty pomocí aplikace YouTube Go

Stejně jako první metoda je tato alternativní aplikace YouTube s názvem YouTube Go skutečně lehčí a vhodná pro ty z vás, kteří šetří na kvótě. V této aplikaci můžete stáhněte si video a vyberte si, kolik MB které budete používat ke stahování nebo sledování videí.

Později můžete k videu přistupovat bez nutnosti připojení k internetu. Takže můžete sledovat YouTube bez kvóty, abyste ušetřili více.

3. Sledujte YouTube bez kvóty za nákup kvótového bonusu Sledujte YouTube

Jako poslední můžete využít internetový balíček, který poskytuje bonusy za sledování bezplatných videí na YouTube, jako např XL Xtra Combo balíček. Tento balíček vám umožní vychutnat si sledování YouTube bez obav z vyčerpání kvóty.

Cena balíčku je také levná, začíná od 59 000 Rp a získáte běžnou kvótu 2 GB, kvótu 4 GB 4G, 20 minut volání a kvótu 2 GB YouTube na 24 hodin. Můžete také sledovat YouTube bez snížení kvóty s bonusem sledování YouTube, kolik chcete, od 1:00 do 6:00.

No, to je něco jak sledovat YouTube bez internetové kvóty. Tak snadné, že? Nyní můžete volně sledovat YouTube, aniž byste se museli obávat vyčerpání kvóty.