Ngabuburit

6 nejlepších stránek, kde se můžete dozvědět o islámu a jeho historii

Chcete začít studovat islám hlouběji, včetně jeho historie? Zde jsou některé doporučené stránky pro bezpečné a spolehlivé učení islámu.

Technologický vývoj by neměl být používán pouze k plnění světských záležitostí, ale také v posmrtném životě, gangu.

Jedna z věcí, kterou můžeme s pomocí technologie udělat pro záležitosti posmrtného života, je vybavit se náboženskými znalostmi, které mohou být průvodcem v životě.

Naštěstí dnes kromě islámských aplikací existuje mnoho stránek islámské učení kolující na internetu. Existuje však také mnoho falešných webových stránek, které nesou název islám, gangy.

Proto musíte být opatrní a ostražití při výběru správné stránky, která má být vaším referenčním zdrojem pro čtení.

Pro ty z vás, kteří se chtějí dozvědět více o islámu, včetně jeho historie, je zde Jakovo doporučení.

Nejlepší stránky pro hlubší poznání islámu

Věda je jedna z důležitých věcí, která člověku otevře mysl a změní pohled na něco.

Nejen všeobecné znalosti, ale i náboženské znalosti by se měly studovat hlouběji, gangu, aby se nedal snadno vyprovokovat.

Pro ty z vás, kteří se chtějí dozvědět o vědě o islámu, zde jsou některé: nejlepší doporučení webu pro učení islámu který Jaka nasbíral a dá-li Bůh, je bezpečný a spolehlivý, gang.

1. Muslim.nebo.id

Muslim.or.id je veřejný web obsahující tisíce islámských článků, které jsou jistě užitečné. Tato stránka je spravována studenty a absolventy v Yogyakartě a jejím okolí.

Tato stránka poskytuje velký výběr článků o islámu, které je zajímavé číst, včetně historie islámu, gangů.

Přestože používáte vědecký styl psaní článků (plný argumentů), použití lehkého jazyka vám stále usnadní pochopení každého sdělení, které chce autor v článku sdělit.

Ve skutečnosti i pro ty z vás, kteří se o islámu teprve učí, jsou články na tomto webu stále snadno pochopitelné, bando.

2. Muslimah.nebo.id

Téměř stejně jako předtím, Muslimah.nebo.id je stránka, která představuje sbírku islámských vědeckých článků speciálně pro muslimské ženy.

Nejen, že obsahuje obsah, který je příliš obsáhlý o náboženství, tato stránka také poskytuje řadu lehkých článků, které jsou zajímavé a zajímavé ke čtení, gangu.

Jedním z nich je, zda ženy mohou nosit saka mimo domov.

Takže pro vás dívky, které se chcete dozvědět více o islámu prostřednictvím článků, které jsou probírány zajímavým jazykem a obsahem, může být Muslimah.or.id tím správným doporučením k přečtení.

3. Islami.co

Stále stejné jako jiné webové stránky s islámským učením, islami.co Představuje také základní až středně pokročilé islámské znalosti nebo studie, které se můžete naučit.

Nicméně jedna věc, která odlišuje tento web od ostatních, je to, že Islami.co vždy reaguje na politické problémy a jejich vztah k islámu.

Jak víme, o politických otázkách v Indonésii se v současnosti žhavě diskutuje.

Takže pro ty z vás mileniálů, kteří se zajímají o politická témata a chtějí vědět z islámského hlediska, pak je tato stránka vhodná jako reference pro čtení na okraj zaneprázdněnosti, gangu.

4. Nu.or.id

Nu.or.id je webová stránka, která je poměrně kompletní v poskytování výběru témat pro své články. Tato témata sahají od ekonomie šaría, dědictví, monoteismu až po mrtvoly.

Stránka, kterou vede několik novinářů z mladé generace islámské organizace Nahdlatul Ulama (NU), je poměrně aktivní v psaní zpráv, odpovídá na problémy lidí a odpovídá na další islámské problémy.

Jednou z výhod tohoto webu NU je, že odpovídá na islámské problémy, které se vždy nejprve odvolávají na názory učenců a poté na názory přátel nebo Proroka SAW.

I když nás učili vždy poslouchat příkazy Koránu a hadísů, potřebujeme také učence jako prostředníky, abychom obojí pochopili.

Tato stránka NU Online se stala islámským portálem, který navštěvuje mnoho lidí, dokonce se zapsali do top žebříčku celonárodně, víte, gangu.

5. Islamqa.info

IslamQA nebo Islam Question & Answer je webová stránka, která poskytuje informace o islámu, které jsou v souladu s myšlenkami salafistické školy.

Stránka, která má vizi stát se encyklopedií o islámu, poskytuje fatwy pokrývající základní principy víry, etikety a morálky, islámské historie a islámské politiky.

IslamQA byla založena v roce 1997 Muhammad Al-Munajjid který je učenec ze Saúdské Arábie, se tato stránka stala jednou z nejoblíbenějších salafiských lokalit na světě.

Kromě toho je tato stránka dostupná také v 16 jazyků jako je arabština, angličtina, čínština, indonéština, japonština, turečtina, ruština a mnoho dalších, gang.

6. Kalamullah.com

Pro ty z vás, kteří raději čtou články v angličtině nebo se chtějí zároveň učit anglicky, pak stránky Kalamullah velmi vhodné pro použití jako možnost pro hlubší islámské učení, gang.

Kalamullah.com je jedna z nejlepších stránek, která je užitečná pro přidání hlubších znalostí o islámu, včetně jeho historie.

Je zajímavé, že tato stránka poskytuje výběr článků uspořádaných podle kategorií, jako je aqidah, hadith, fatwa, články pro muslimy a muslimské ženy, pro muslimské začátečníky, dokonce i pro nemuslimy, víte, gang.

Kromě toho jsou zde také články s tématem osobnosti, rodiny, srdce a duše, přičemž všechny jsou stále založeny na islámských náboženských znalostech.

Ale bohužel tato stránka neposkytuje články ke čtení, které je možné číst přímo na webu, ale musíte si je nejprve stáhnout, bando.

To jsou některá doporučení na stránky pro učení islámu, která mohou být vaším odkazem na čtení na okraj zaneprázdněnosti a dá-li Bůh, jsou bezpečné a spolehlivé, bando.

Máte nějaké doporučení pro další stránky islámského učení? Pojďte, napište do komentáře níže, OK!

Přečtěte si také články o Ngabuburit zajímavější od Shelda Audita.