Out Of Tech

21+ doporučení pro nejlepší romantickou komedii anime 2020

Doporučení pro nejlepší anime romantické komedie v roce 2020 s vysokým hodnocením. Zaručeně vás rozesměje a bude mít šťastný konec!

Ach, kdo by neměl rád romantický příběh s milostným kořením, ze kterého se zblázníš? Kdo by neměl rád lehkou komedii, ze které se vám zvedne žaludek?

Kombinace se ukázala jako velmi vhodná, bando! Žánr romantika a komedie ukázalo se, že je sjednocený a upřednostňovaný mnoha lidmi.

Jaka vám proto tentokrát chce dát doporučení anime romantická komedie Nejlepší verze JalanTikus!

Nejlepší anime romantická komedie roku 2020

kromě nejlepší komediální anime, níže uvedená série anime je ucelenější a zábavnější, protože nás dokáže rozesmát na okraji milostného příběhu, gangu!

Navíc, protože je děj povedený, je tato série animovaných romantických komedií opravdu vtipná, zejména proto, že průměr má vysoké hodnocení.

Proto, aniž byste museli déle otálet, zde jsou doporučení pro romantickou komedii anime šťastný konec Co musíte vidět v roce 2020!

1. Toradora

Za prvé, je tu anime Toradora tady, bando! Přestože má divokou tvář, Ryuuji Takasu je středoškolák, který je hodný a má koníčkem domácí práce.

Je ve stejné třídě s a roztomilá malá žena, Tajga Aisaka. I když je Taiga malá, je známá svou super silou až do té míry, že se jí přezdívá Palmový tygr.

Kvůli nehodě se ti dva setkají a uvědomí si fakt, že Ryuuji má rád Taiginu nejlepší kamarádku a naopak. Rozhodli se vzájemně si pomáhat.

Věci, které plánovali, nešly hladce a oni zůstali ustrnutí ve svých vlastních pocitech. Musíte vidět tento anime romantický kousek života a žánr komedie, gang!

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.38 (621.711)
Počet epizod25
Datum vydání2. října 2008
StudioJ.C. Staff
ŽánrSlice of Life, Komedie, Romantika, Škola

2. Hostitelský klub Ouran Koukou

Jaký je to pocit být obklopena hezkými muži? Takhle Haruhi Fujioka, student, který získal stipendium na Ouran High School.

Za rozbití vázy v hodnotě osmi milionů jenů se musí přidat Hostitelský klub Ouran Academy obsahující šest hezkých chlapců.

Jaké jsou jejich povinnosti? Sloužily k pohoštění klientek sladkostmi a čajem. Haruhi se musela přestrojit za muže, aby splatila svůj dluh.

Anime žánr romance a školní život na tomhle nás může opravdu rozesmát nahlas, bando!

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.32 (358.267)
Počet epizod26
Datum vydání5. dubna 2006
StudioKosti
ŽánrKomedie, Harém, Romance, Škola, Shoujo

3. Sakurasou no Pet na Kanojo

Sorata Kanda musel opustit ubytovnu pro vyzvednutí opuštěných koťat. Místo toho by měl zůstat uvnitř Sakura Hall známý pro výstřednosti svých obyvatel.

Nejprve se chtěl okamžitě dostat z ubytovny tím, že se snažil najít někoho, kdo by jeho kočku adoptoval. Pomohla mu jeho dobrá kamarádka jménem Nanami.

Vše se však změní, když je jmenován přestupový student Mashiro Shiina žít v Sakura Hall. Ne kvůli její kráse, ale proto, že se o sebe Shiina nedokázala postarat!

Zaujme Sorata, obklopený krásnými ženami, jeho srdce pro jednu z nich? Nezapomeňte se podívat na tuto vysoce hodnocenou romantickou komedii anime, gang.

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.31 (353.545)
Počet epizod24
Datum vydání9. října 2012
StudioJ.C. Staff
ŽánrKomedie, Drama, Romantika, Škola, Slice of Life

4. Clannad

Dalším doporučením anime pro romantickou komedii je Clannad. Toto anime vypráví příběh delikventa jménem Tomoya Okazaki který znuděně kráčel ke své škole. Cítil, že jeho život nemá vůbec žádný smysl.

Poblíž školní brány minul dívku, která náhle vykřikla ANPAN, jedno z oblíbených jídel v Japonsku. Tomoya konečně zjistila, jak se ta dívka jmenuje Nagisa Furukawa.

Nagisa to zřejmě udělala, aby se motivovala, protože letos musela kvůli nemoci opakovat školu. Od té doby si Tomoya uvědomil, že jeho život je barevnější, než si doposud představoval.

Tento romantický komediální anime je skutečně známý tím, že je velmi romantický, gangu! Přesto stále existují vtipy Tomoyiných přátel. Ale pokud se podíváte na pokračování, Jaka zaručuje, že budete nahlas plakat!

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.19 (455.191)
Počet epizod23
Datum vydání5. října 2007
StudioKyoto animace
ŽánrKomedie, Drama, Romantika, Škola, Slice of Life, Nadpřirozeno

Další doporučené anime Romantická komedie...

5. Kaichou wa Maid-sama!

Tato romantická komedie anime se zaměřuje na Misaki Ayuzawa, prezident studentské rady ze střední školy známé mnoha delikventy, kvůli kterým se mnoho žen této škole vyhýbá.

Misakiho pevnost a odvaha způsobily, že se delikventi zmenšili. Jako předseda má jasnou vizi, chce změnit image této školy k lepšímu.

Misaki má však velké tajemství. On je služka v kavárně, aby uživil svou rodinu, která je chudá.

Toto tajemství je známé Takumi Usui, oblíbený chlapec ve škole. Začne se zajímat i o Misaki a stane se pravidelným zákazníkem kavárny služka.

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.19 (343.677)
Počet epizod26
Datum vydání2. dubna 2010
StudioJ.C. Staff
ŽánrKomedie, Romantika, Škola, Shoujo

6. Krásný komplex

Výška je pro nás často citlivá věc. Takhle Koizumi Risa a Ootani Atsushi, dva středoškoláci, kteří jsou známí tím, že tvoří veselý komediální pár.

Samice Koizumi je vysoká 172 cm, zatímco samec Ootani jen 156 cm. Výška, kterou mají, jim ztěžuje hledání partnera.

Navzájem se také vyzývají, aby si nejprve pořídili přítelkyni. Později se stala nečekaná věc, když se jeden z nich zamiloval do své komediální partnerky!

Tento komediální romantický animák vás díky vtipnému a dojemnému příběhu zaručeně rozmazlí a usměje se na sebe.

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.16 (171.151)
Počet epizod24
Datum vydání7. dubna 2007
StudioAnimace Toei
ŽánrKomedie, Romantika, Shoujo

7. Kamisama Hajimemashita

Zdá se, že problémy se sejdou středoškolskému studentovi jménem Nanami Momozono. Počínaje ztrátou svého otce, když byli v dluzích, a musel se dostat z vlastního domu.

Jednoho dne pomohl muži, kterého napadl pes. Na znamení vděčnosti nabídl Nanami dům.

Jeho dům ale není jen tak ledajaký, protože se ukazuje, že budova je chrám ze slumu. V chrámu potká dva chrámové duchy a lišku!

Tento neobvyklý milostný příběh vnáší do života Nanami svou vlastní dynamiku a dává jí pocítit to, co nikdy předtím.

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.13 (153.361)
Počet epizod13
Datum vydání2. října 2012
StudioZábava TMS
ŽánrKomedie, Démoni, Nadpřirozeno, Romantika, Fantasy, Shoujo

8. Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Mezi romantickými komediálními anime seriály, které vás rozesmějí, Jaka doporučuje tento, gangu!

Pokud máte rádi spíše komedie než romantické scény, toto anime je pro vás jako stvořené!

Vypráví příběh dívky jménem Chiyo Sakura kdo vyjadřuje svou lásku Umetarou Nozaki. Protože telmi, Nozaki skutečně dal svůj autogram.

Ukázalo se, že Nozaki je a shoujo mangaka s pseudonymem Sakiko Yumneno! Toto nedorozumění dokonce způsobí, že se Sakura stane jednou z Nozakiho asistentek!

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.12 (254.296)
Počet epizod12
Datum vydání7. července 2014
StudioDoga Kobo
ŽánrKomedie, Romantika, Škola

9. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

Hachiman Hikigaya je středoškolák, který je velmi apatický ke svému okolí. Byl to typ, který kolem sebe vytvořil zeď, aby se k němu nikdo nepřiblížil.

Jednoho dne je potrestán vstupem do Dobrovolnického klubu, který pomáhá studentům dosáhnout jejich cílů. Také potkal chladnou krásnou dívku jménem Yukino Yukinoshita.

Rozdíl v metodách vypořádání používaných Hikigayou a Yukinem způsobuje, že se často střetávají. Ti dva jsou velmi často odděleni Yui Yuigahama který také vstoupil do klubu.

Tento romantický komediální animák nabízí jiný úhel pohledu čerstvý pro diváky a nepřestávejte uvádět vtipné a romantické scény v každé epizodě.

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.10 (344.971)
Počet epizod13
Datum vydání5. dubna 2013
StudioBrain's Base
ŽánrSlice of Life, Komedie, Drama, Romantika, Škola

10. Wotaku ni Koi wa Muzukashii

Další na řadě je anime Wotaku ni Koi wa Muzukashii. Vypráví příběh energické ženy jménem Narumi Momose kteří budou mít první den v nové kanceláři.

Odchází do práce odhodlaný udržet své velké tajemství: Je otaku a fujoshi NS. Naru se obává, že se bude svými přáteli vyhýbat, pokud tato skutečnost vyjde najevo.

Bohužel se ukázalo, že je ve stejné kanceláři s Hirotaka Nifuji, kamarád z dětství, který je také otaku. Naruovo tajemství je odhaleno!

Jste zvědaví, jak bude milostný příběh těchto dvou lidí Otaku pokračovat? Stačí se podívat na toto anime řada nejlepších webů pro sledování anime se sub Indo, gang!

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.06 (103.312)
Počet epizod11
Datum vydání13. dubna 2018
StudioA-1 Obrázky
ŽánrKomedie[, Romance, Slice of Life

11. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen (Kaguya-sama: Láska je válka)

Vysíláno na začátku roku 2019, anime Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen toto by mělo být součástí seznamu anime, které musíte vidět.

Toto anime vypráví příběh prezidenta elitní školy a jmenovaného viceprezidenta Kaguya Shinomiya a Miyuki Shirogane.

Oba jsou nejuznávanějšími studenty a jsou považováni za dokonalý pár. Ve skutečnosti k sobě oba něco cítí.

Legrační na tom je, že se oba snažili skutečnost tak tvrdošíjně popírat.

Na druhou stranu se také vzájemně provokují, aby jejich city někdo projevil jako první.

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.42 (213.456)
Počet epizod12 epizod
Datum vydání12. ledna 2019
StudioA-1 Obrázky
ŽánrKomedie, Psychologie, Romantika, Škola, Seinen

12. Ore Monogatari!! (Můj milostný příběh!!)

Takeo Gouda je velký kluk a má divokou tvář. Mnozí říkají, že vypadá jako gorila.

To ztěžuje získání přítelkyně. Navíc má super hezkého kamaráda jménem Makoto Sunakawa.

Jednoho dne ve vlaku Gouda viděl dívku, kterou obtěžoval sexuální zločinec.

Protože je Gouda v podstatě hodný chlapec, dívce okamžitě pomohl a zločince předal úřadům.

Kdo by to byl řekl, jmenovala se dívka Rinko Yamato Ten, komu pomohl, se do něj na první pohled zamiloval. Podařilo se Goudovi konečně mít přítelkyni?

PodrobnostiInformace
Hodnocení8.03 (172.354)
Počet epizod24 epizod
Datum vydání9. dubna 2015
StudioBlázinec
ŽánrKomedie, Romance, Škola, Shounen

13. Kokoro Connect

Dále je tu anime Kokoro Connect který má nepředvídatelný děj. Uvidíme, jak si pět středoškoláků vytvoří kulturní klub, protože mají pocit, že žádný jiný klub pro ně není vhodný.

Tento klub se skládá z Tai chi kdo miluje wrestling, Iori veselý a optimistický Himeko klidný a dospělý, Yui který je bývalým karatistou a Yoshifumi ten vtipný.

Jednoho dne Yui a Yoshifumi zažijí zvláštní událost, když si jejich těla na krátkou dobu vymění těla.

Nedlouho poté tento jev náhodně zažili i jejich další přátelé. Díky tomu objeví mnoho skrytých tajemství, která by mohla zničit jejich přátelství.

PodrobnostiInformace
Hodnocení7.89 (254.934)
Počet epizod13 epizod
Datum vydání8. července 2012
StudioSilverLink.
ŽánrSlice of Life, Komedie, Nadpřirozeno, Drama, Romantika, Škola

14. Tsurezure Děti

Chcete sledovat komediálně-romantické anime z různých úhlů pohledu? Zkuste se podívat na anime Děti Tsurezure toto.

Tento romantický komediální anime vypráví o několika milostných příbězích jejich příslušných postav. Zajímavé je, že spolu souvisí.

Každá epizoda tohoto anime je krátká a jiná. To znamená, že pokud se vám některá epizoda nelíbí, můžete přejít na další epizodu. To je hlavní síla tohoto anime.

Příběhy prezentované v tomto komediálním romantickém anime jsou také dobré, budete zvědaví, jaké bude pokračování příběhu.

PodrobnostiInformace
Hodnocení7.80 (176.068)
Počet epizod12 epizod
Datum vydání4. července 2017
StudioStudio Gokumi
ŽánrKomedie, Romantika, Shoujo

15. Zlatý čas

Pokud vás nudí anime odehrávající se ve školních dětech, zkuste se na anime podívat Zlatý čas toto. Zde se říká, že postava právě vstoupila do života ve svém novém kampusu.

Hlavní postava tohoto anime, Tada Banri, měl amnézii kvůli nehodě. Proto si nemohl vzpomenout na vlastní minulost.

Rozhodl se začít nový život studiem v Tokiu. Tam potkal krásnou ženu jménem Kaga Kouko.

Kdo by si pomyslel, že toto setkání vyvolá návrat Banriho paměti.

PodrobnostiInformace
Hodnocení7.85 (266.075)
Počet epizod24 epizod
Datum vydání4. října 2013
StudioJ.C. Staff
ŽánrKomedie, Drama, Romantika

16. Chuunibyu demo Koi ga Shitai (Láska, Chunibyo a další bludy)

Když jsi byl na střední, měl jsi někdy pocit, že máš superschopnost? Pokud ano, jste stejní jako postavy v anime Chuunibyu demo Koi ga Shitai.

Syndrom se nazývá Chunibyo nebo syndrom osmého stupně. Yuuta Togashi byl jedním z jeho trpících a snažil se na to zapomenout, když nastoupil na střední školu.

Bohužel potkal dívku jménem Rikka Takanashi který stále věří, že má tajemné schopnosti. Navíc Rikka zná Yuutovu minulost.

Cestu, kterou spolu prošli, provázelo mnoho hloupých scén, kvůli kterým se do sebe zamilovali. Nejlepší anime od Kyoto Animation Je to docela populární, lol!

PodrobnostiInformace
HodnoceníS1: 7.84 (401.347)


S2: 7.59 (223,853)

Počet epizodS1: 12 epizod


S2: 12 epizod

Datum vydáníS1: 4. října 2012


Masters: 9. ledna 2014

StudioKyoto animace
ŽánrSlice of Life, Komedie, Drama, Romantika, Škola

17. Nisekoi (falešná láska)

Chcete se dívat na anime komedie-romance který voní harémem, ale bez ecchi? Sledovat anime je pro vás povinné Nisekoi toto!

Uvidíte hlavní postavu, Raku Ichijou, obklopený mnoha ženami ve svém životě. Zaručeně, nezadaní budou žárlit!

Ten, kdo je synem vůdce jakuzy, je ve skutečnosti zamilovaný do svého spolužáka, Kosaki Onodera.

Jednoho dne při odchodu do školy potkal ženu tsundere jmenoval Chitoge Kirisaki. Kdo by si pomyslel, že Chitoge byl ve skutečnosti synem mafiánského bosse!

Aby se vyhnul válce mezi gangy, rozhodne se otec Raku a Chitoge předstírat, že se vyrovná svým dvěma dětem. Dokážou to žít a nevzbudit podezření?

PodrobnostiInformace
HodnoceníS1: 7.75 (358.559)


S2: 7.47 (218.763)

Počet epizodS1: 20 epizod


S2: 12 epizod

Datum vydáníS1: 11. ledna 2014


Magisterské studium: 10. dubna 2015

StudioHřídel
ŽánrHarém, Komedie, Romance, Škola, Shounen

18. Yamada-kun až 7-nin no Majo (Yamada-kun a sedm čarodějnic)

Nejlepší čarodějnické anime Yamada-kun to 7-nin no Majo který vyšel v roce 2015 se setkal s poměrně kladným ohlasem publika.

Tato romantická komedie a nadpřirozené anime má tajemný a magický prvek, díky kterému je sledování ještě napínavější a napínavější.

Uvidíme muže jménem Ryuu Yamada vyměňte si těla s dívkou jménem Urara Siraishi. K jevu došlo, protože se ti dva omylem políbili.

Prostřednictvím tohoto incidentu se Yamada dozví, že v jejich škole existuje zvláštní kouzlo, a rozhodne se záhadu rozluštit.

PodrobnostiInformace
Hodnocení7.77 (236.683)
Počet epizod12 epizod
Datum vydání12. dubna 2015
StudioLIDENFILMY
ŽánrKomedie, Harem, Mystery, Romance, Škola, Shounen, Nadpřirozeno

19. Ao Haru Ride (modrá jarní jízda)

Dále je tu anime Jízda Ao Haru romantický prvek je docela hustý. Středoškolský milostný příběh je zde popsán opravdu sladce.

Toto anime vypráví o dívce jménem Futaba Yoshioka která chová city ke svému příteli jménem Mabuchi Kou při střední škole.

Pak Kou náhle zmizel a Futaba ho ztratil. Když nastoupil na střední školu, Futaba změnil svůj ženský obraz na trochu divoký.

Náhodou se znovu setká s Kou, která se drasticky změnila. Futaba byl také zvědavý, co způsobilo, že se Kou stal takovým.

PodrobnostiInformace
Hodnocení7.77 (230.561)
Počet epizod12 epizod
Datum vydání8. července 2014
StudioVýroba I.G
ŽánrKomedie, Drama, Romantika, Škola, Shoujo, Slice of Life

20. Baka to Test to Shoukanjuu (Baka & Test - Summon the Beasts)

Posledním romantickým komediálním anime na tomto seznamu je Baka na zkoušku do Shoukanjuu. Příběh tohoto anime se soustředí na Akademii Fumizuki, která při vstupu uplatňuje rozdělení tříd na základě skóre testů.

Děti třídy A získají spoustu luxusních zařízení, od klimatizací, notebooků, pohovek a tak dále. Naproti tomu třída F dostává pouze zbytky věcí.

To vede ke vzniku konkurence mezi třídami používáním nadpřirozených bytostí, jejichž síla sleduje hodnost obydlené třídy.

Tato podmínka vytváří vztah mezi Akihisa Yoshii a Minami Shimada kteří zde oba navštěvují školu, se stává komplikovanější, protože spolu soutěží a také se do sebe zamilují. Jaké je pokračování tohoto romantického komediálního anime?

PodrobnostiInformace
HodnoceníS1: 7.70 (249.638)


S2: 7.85 (164.047)

Počet epizodS1: 13 epizod


S2: 13 epizod

Datum vydáníS1: 7. ledna 2010


Magisterský titul: 8. července 2011

StudioSilverLink.
ŽánrKomedie, Romantika, Škola, Super síla

21. Ao-chan nemůže studovat!

Pokud hledáte nejnovější anime romantické komedie, měli byste se podívat na tuto sérii s názvem Ao-chan nemůže studovat.

Toto anime vypráví příběh Horieho, který neustále uvízl ve složitých situacích, kdy musí být sám s mužem, který ho tajně miluje, Kijimou.

To je umocněno přítomností jeho otce, o kterém je známo, že je perverzní a často tyranizuje Horieho a Kijimu. Zaručeně uděláte maximum zábavy a smíchu, bando!

PodrobnostiInformace
Hodnocení6.83 (61.385)
Počet epizod12 epizod
Datum vydání6. dubna 2019
StudioSilverLink.
ŽánrKomedie, Romantika, Ecchi, Shounen

22. Polib ho, ne mě

Pokud si přečtete název tohoto komediálního romantického anime, musí vám to připadat opravdu vtipné, že? Toto anime, které vyšlo v roce 2016, musíte vidět.

Toto anime vypráví příběh mladého školáka jménem Kae. Jednoho dne byl šokován, když zjistil, že se proměnil v krásnou dívku.

To z něj najednou udělalo pažbu chlapců v jeho škole. Jak příběh pokračuje? Sledujte a smějte se nahlas!

PodrobnostiInformace
Hodnocení7.15 (115.615)
Počet epizod12 epizod
Datum vydání7. října 2016
StudioBrain's Base
ŽánrRomantika, Reverzní harém, Komedie, Škola

Takže o tom je Jakova skupina doporučení anime romantická komedie nejlepší. Ve výše uvedeném seznamu se zaručeně budete cítit zmateně, mezi smíchem a buzerací.

Žánr komedie-romance opravdu docela populární, vezmeme-li v úvahu děj, který má tendenci být lehký a může být velmi příbuzný s našimi životy, kromě výměny těl.

Která je vaše oblíbená? Nebo se o tom Jaka ještě nezmínil? Napište do kolonky komentářů, ano!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah