Produktivita

jak opravit baterii notebooku, která se rychle vybije

Výkon baterie vašeho notebooku je slabý? Zde je návod, jak opravit baterii notebooku, která se rychle vybije.

Protože mobilita práce je velmi vysoká, některé profese vyžadují, abychom všude chodili s notebookem. Pokud je váš notebook nový, je samozřejmě výdrž baterie vašeho notebooku spolehlivá a vydrží dlouho. Pro ty z vás, kteří jsou uživateli notebooků již delší dobu, však určitě pocítíte, jak se výkon baterie notebooku snižuje. Není to tak?

Příčiny poškozených baterií notebooků jsou skutečně velmi různorodé, možná my jako uživatelé notebooků nevím jak se starat o baterii notebooku je dobré a správné. Jak se tedy vypořádat s vytečenou baterií notebooku a jak opravit baterii notebooku, která se rychle vybije? Podívejte se na celou recenzi níže.

  • 10 způsobů, jak zajistit, aby se váš notebook rychle nepoškodil
  • Nepotřebujete notebook, můžete být spolehlivým programátorem jen s chytrým telefonem
  • Tento prohlížeč dokáže ušetřit baterii vašeho notebooku až 50 %

Jak překonat baterii notebooku, která se rychle vybije

1. Příčiny rychlého vytečení baterií notebooků

Baterie notebooku je poškozená nebo se baterie notebooku rychle vybije, samozřejmě to opravdu zasahuje do vaší pracovní produktivity a cena originální baterie notebooku je tak vysoká. Než Jaka probere, jak se vypořádat s děravou baterií notebooku, pojďme si nejprve zopakovat, co příčina rychlého vytečení baterie jako léčebný krok.

  • Nadměrné používání notebooků: Notebooky jsou vlastně stvořené pro nenáročnou práci a nejsou zvyklé pracovat celý den. Ne pro činnosti, jako je hraní náročných her a aplikací s vysokou grafikou, s výjimkou herních notebooků.
  • Používání notebooku, kdyžnabíječka: Také hrozí, že se baterie notebooku rychle poškodí, takže to nedělejte příliš často. Nabíječky je také třeba se vyvarovat příliš dlouhé doby.
  • Nechat notebook vypnutý, když je baterie vybitá: To také může způsobit rychlé poškození baterie notebooku.
  • Špatné umístění notebooku: Notebooky vydávají teplo a většina uživatelů notebooků nechápe, že umístění notebooku na měkký materiál, jako je polštář nebo matrace, může způsobit narušení toku tepla.

2. Překonání vytékající baterie notebooku

To je příčina rychlého vytečení baterie notebooku, poté probereme, jak opravit poškozenou nebo rychle vybitou baterii notebooku, a to jak kalibrovat baterii notebooku. Nebojte se, tato metoda je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné nástroje. Stačí se řídit podrobným průvodcem, o kterém ApkVenue pojednává níže.

Plně nabijte baterii notebooku

Jak vyřešit první vytečenou baterii notebooku je nabíječka baterie notebooku nabitá na 100 %. Pokud byla plná jen chvíli, pak abychom se ujistili, že je baterie vašeho notebooku opravdu plná, počkáme znovu 2 hodiny.

Nastavení napájení

Dalším způsobem, jak opravit baterii notebooku, která se rychle vybije, je nastavit možnosti napájení na notebooku se systémem Windows. Metoda klikněte znak baterie a přepněte do režimu Zůstatek, poté nastavte Vypnout obrazovku na baterii nikdy a Uspat počítač se stává nikdy. Ach jo, taky jste se setkali s dohodou Napájení přes kontrolní panel.

Nastavení možností hibernace a slabé baterie

Dalším způsobem, jak opravit poškozenou baterii notebooku, je Konfigurace možnosti hibernace přes Možnosti napájení ->Změňte nastavení plánu ->Pokročilé nastavení ->baterie ->Nastavte jej do režimu spánku. Potom nastavte Nízká úroveň nabití baterie 5 %.

Nechte to, dokud se baterie notebooku nevybije

Nechte notebook zapnutý, dokud se baterie nevybije a notebook se sám nevypne. Poté jej znovu zapojte nabíječka a zapněte notebook. Znovu nabijte baterii na 100 %. Během procesu kalibrace se ujistěte, že počítač vůbec nepoužíváte. Nyní je proces kalibrace baterie dokončen a můžete ji znovu vrátit Plán napájení k původní volbě.

Tento proces kalibrace vyžaduje cyklus vybití baterie z plné do plné a její opětovné nabití do plného stavu, takže dokončení může trvat několik hodin. Po procesu kalibrace bude indikátor baterie notebooku ukazovat kapacitu Napájení přesnější baterie.

3. Nainstalujte Smarter Battery

Jak opravit baterii notebooku, která se rychle vybije, nemůže způsobit, že baterie, která je již opotřebovaná nebo poškozená kvůli faktoru stáří, bude opět dobrá. Baterie notebooku se rychleji vybíjí kvůli problémům se softwarem.

Po kalibraci můžete nainstalovat softwareInteligentní baterie. Je to nástroj pro sledování baterie pro přenosné počítače, který vám má poskytnout všechna data o baterii. Můžete také použít chytřejší baterii, která pomůže prodloužit životnost baterie a ušetřit životnost baterie. Smarter Battery poskytuje velmi úplný obrázek o výdrži baterie vašeho notebooku. Aby byla tato data přesná, musí být tento nástroj na vašem notebooku neustále spuštěn.

To je způsob, jak opravit vytečení baterie notebooku kvůli softwaru. Efekt této kalibrace je u každého notebooku jiný, ale v průměru vám může zvýšit kapacitu baterie o 30–40 %. Co myslíš?