Produktivita

zděšen! takto se dělá čarodějnictví online

Mluvit o čarodějnictví, zřejmě bez mystických znalostí to lze provést také online. Hm, nečetl jsem to špatně? Pojďme se na to podívat naplno, zde je návod, jak na čarodějnictví online.

Jedno z nejznámějších mystických umění v Indonésii, totiž čarodějnictví. S využitím těchto znalostí se proslýchá, že dokáže oběť strašně zahrát. Například zapíchnout hřebík do žaludku oběti, hej, to je opravdu děsivé.

Mluvit o čarodějnictví, zjevně bez mystických znalostí to lze také provést online. Hm, nečetl jsem to špatně? Pojďme se na to podívat naplno, tady je návod, jak na čarodějnictví online!

  • Aktualizace ovladače Nvidia 378.78, výkon hry DX12 až 33 %!
  • Pomocí GTX 1080, Lenovo AIO Gaming PC pouze 38 milionů Rp!
  • Aktualizace grafiky hry Fallout 4 o 58 GB, minimální specifikace GTX 1080!

Zde je návod, jak dělat čarodějnictví online

Zdroj fotografií: Obrázek: Geneva27

Na rozdíl od skutečného čarodějnictví je touto online obětí čarodějnictví počítač někoho jiného. Pokud uděláte toto online čarodějnictví, můžete s počítačem oběti udělat cokoli. Příkladem jednoho z nich je vstup do viru. Kompletní metoda, takto...

Kroky, jak dělat čarodějnictví online

Krok 1

Nejprve si stáhněte software tzv "ProRAT", si můžete stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu:

Stahování:ProRAT nejnovější verze

Krok 2

Nejprve se ujistěte, že jste vy a oběť ve stejné síťové třídě. Pokud ano, otevřete software "ProRAT". Klikněte "Vytvořit", poté klikněte "ProRAT Server 342 kbayt".

Krok 3

Objeví se nový soubor s názvem "Server.Exe". Manipulujte se souborem, vložte jej a spusťte na počítači oběti.

Krok 4

Finále. Do čísla 1 zadejte IP adresu oběti. Na číslo 2 klikněte "Připojit". V čísle 3 oklamejte oběť různými dostupnými nástroji. Například vypnout počítač oběti, poslat viry, poslat podivné zprávy a další.

Poznámky: Tento tutoriál je zaměřen na ty z vás, kteří již mají alespoň pokročilé IT dovednosti. Protože použití nástroje RAT (Remote Administration Tool) vyžaduje různé IT dovednosti.

Pokud jste tuto techniku ​​zvládli, používejte ji prosím moudře. Nepoužívejte to na podivné věci. Hodně štěstí!

Ach ano, určitě si přečtěte články související s Hackem nebo jiné zajímavé články od 1S.

Bannery: SlumberGhost

ZOBRAZIT ČLÁNEK