Tech Hack

jak hacknout wifi s mobilem bez rootu a notebooku

Jak proniknout do WiFi pomocí mobilních telefonů a notebooků je velmi vyhledávané a prováděné ostatními lidmi. Zvědavý? Jak na to se dozvíte zde!

Jak proniknout do WiFi s mobilem nebo notebookem pro vás může být zlatou vstupenkou ke snížení výdajů každý měsíc. Tímto způsobem můžete surfovat zdarma, aniž byste se o něco starali.

Teď cokoli, musíš použít internet, bando! Včetně ovládání smartphonu nebo notebooku Android, že?

Ale bohužel cena internetových balíčků neomezený na mobilních telefonech a cena instalace WiFi doma je v naší milované Indonésii stále poměrně drahá.

Naštěstí už technologie mému příteli může pomoci slečna jako my poskytnutím některých jak hacknout wifi o kterých tady bude Jaka diskutovat, bando!

POZNÁMKY:

Doporučeno, jak prolomit WiFi prostřednictvím nejjednoduššího mobilního telefonu

Existují různé jak to vědět Heslo WiFi, kterou si můžete procvičit, ale ne všechny poskytují uspokojivé výsledky.

Kromě toho existuje také způsob zaseknout WiFi zapnuto Heslo WPA s Androidem přesné a poskytují uspokojivé výsledky, ale je to těžké.

Jaka si proto záměrně vybral jak hacknout Wi-Fi s HP nejlepší a zároveň nejjednodušší, které můžete cvičit s běžným telefonem Android.

Následuje doporučení nejjednoduššího a nejpřesnějšího způsobu, jak zjistit chráněné heslo Wi-Fi.

Jak hacknout WiFi pomocí WiFi Map App

Aplikace pro hackování WiFi bez vykořenit tento se velmi snadno používá a neprobíhá v něm žádná nelegální činnost, takže by se dalo říci, že první metoda je 100% bezpečná.

V podstatě je aplikace WiFi Map a databáze crowdsourcingu z WiFi sítí po celém světě, které všechny poskytují jeho uživatelé.

Nicméně, bez ohledu na definici, tento WiFi hacking APK je stále velmi užitečná aplikace, zvláště když jste na dovolené zmatení hledáním WiFi připojení.

Jste zmateni tím, jak prolomit uzamčenou WiFi pomocí této aplikace? Pojď, následuj přímo tyto kroky, bando.

 1. Stažení a Nainstalujte Mapová aplikace WiFi.
Síťové aplikace Farproc KE STAŽENÍ
 1. zmáčknout tlačítko Přijímám na stránce Podmínky použití vznikající.
 1. Klepněte na tlačítko další pokračovat.
 1. Udělte aplikaci oprávnění k přístupu k poloze zařízení.
 1. Klepněte na ikonu X nabídku odmítnout vylepšit na účet Pro.
 1. Ujistěte se, že je funkce GPS na mobilním telefonu aktivní.

Poznámky:

 1. Otevřete obrazovku přejetím prstem nahoru databáze WiFi síť v okolí vaší polohy.
 1. Vyberte WiFi síť, kterou chcete hacknout, a stiskněte tlačítko Odemknout heslo.

Vzhledem k tomu, že všechny informace zde obsažené přinášejí uživatelé, tato aplikace ideálně se používá v komerčních centrech, jako jsou nákupní centra!

Nečekejte tedy, že tuto aplikaci budete moci využít jako způsob, jak se prolomit do sousední WiFi, abyste mohli proud filmy ano!

Jak hacknout WiFi pomocí aplikace WiFi Warden

Jestli jak se vloupat Heslo WiFi přes mobil bez aplikace není efektivní, můžete přejít na aplikaci WiFi breaker Správce WiFi jehož schopnosti byly prokázány, gangu!

Tato aplikace využívá slabá místa v bezpečnostních standardech WiFi Protected Setup (WPS) aby bylo možné proniknout do WiFi sítě.

Ačkoli je tato aplikace účinná, bohužel je omezena pouze na síť WPS WiFi, která byla nyní nahrazena sítí WiFi chráněný přístup (WPA).

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, jak proniknout do WiFi s HP OPPO, vivo nebo jinými značkami pomocí aplikace WiFi Warden, zde Jaka probere průvodce, gang!

 1. Stažení a Nainstalujte Aplikace WiFi Warden.
Aplikace Utility Ramtin Ardeshiri STÁHNOUT
 1. zmáčknout tlačítko Přijmout a dát povolení aplikace pro přístup k umístění zařízení.
 1. Vyberte síť WiFi s označením WPS kteří se chtějí vloupat.

 2. Klepněte na tlačítko Připojit.

Poznámky:


Upozorňujeme, že pro Android verze 9.0 (Pie) a vyšší vyžaduje tato aplikace přístup vykořenit.

 1. Vybrat Připojte se pomocí WPS a klepněte na možnost Vypočítejte PIN.
 1. Klepněte Vyzkoušejte všechny kódy PIN a počkejte, až se síť úspěšně připojí.

I když je omezena na sítě WPS, účinnost této aplikace byla velmi dobře prokázána jako způsob, jak proniknout do WiFi přes Android, který je poměrně výkonný.

Ve skutečnosti je tato aplikace také často používána jako způsob hacker proniknout do WiFi sítě, která mají nízkou úroveň zabezpečení.

Jak hacknout WiFi s notebookem

Kromě mobilních telefonů jsou notebooky samozřejmě také další gadgety, které mnoho lidí nejčastěji používá při svých každodenních činnostech.

K optimálnímu využití notebooku však také nutně potřebujete připojení k internetu, že? No, to je důvod, proč mnoho lidí přemýšlí o tom, jak jak hacknout wifi s notebookem.

I když to zní obtížně, ve skutečnosti existuje také několik způsobů, jak toho dosáhnout, gangu.

Pokud jste zvědaví, můžete si přečíst následující článek Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak hacknout WiFi pomocí CMD

Uživatelé notebooků se systémem Windows musí být obeznámeni s programem tzv Příkazový řádek (CMD).

Ano! Existuje mnoho příkazových kódů CMD s různými funkcemi, včetně jednoho, který údajně dokáže zjistit hesla WiFi.

Použití CMD je také považováno za jednu z nejlepších alternativ pro ty z vás, kteří chtějí rychle proniknout do WiFi bez aplikace, protože zde nemusíte instalovat žádné další aplikace do vašeho PC.

No, pokud jste zvědaví, Jaka sám o tom diskutoval v předchozím článku, který si můžete přečíst níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Doporučená nejrychlejší a nejnovější aplikace WiFi Breaker 2021

Pro rychlejší a lepší výsledky nějaké skutečně potřebujete Aplikace pro hackování WiFi ve kterém bude vyžadovat přístup vykořenit.

I když váš telefon s Androidem musí býtvykořenit za prvé, výsledky, které odtud získáte, jsou mnohem přesnější a efektivnější než metoda, kterou ApkVenue sdílelo dříve.

Jaká jsou doporučení? Zde ApkVenue shromáždilo ty nejlepší aplikace, které můžete použít jako způsob, jak hacknout WiFi přes HP.

POZNÁMKY:


Doporučení aplikací zaseknout nebo pod WiFi jističem, některé z nich potřebují přístup vykořenit. Před použitím se ujistěte, že jej vaše zařízení podporuje.

1. WPS Connect, nejlepší aplikace pro hackování Wifi

Nejprve tam Připojení WPS což je aplikace zaseknout WiFi, které může fungovat pouze na předinstalovaném telefonu Androidvykořenit.

Prostřednictvím této aplikace můžete zakázat všechny uživatele, kteří jsou připojeni ke stejné síti, dokonce můžete hacknout všechny WiFi sítě a připojit se automaticky.

S touto aplikací můžete manipulovat s WiFi sítí, která je připojena k vašemu mobilnímu telefonu, garantovaný přístup k internetu bude s touto aplikací rychlejší.

PodrobnostiPřipojení WPS
VývojářFroX
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost souboru2,2 MB

Stáhněte si aplikaci WPS Connect zde:

Produktivita aplikací FroX KE STAŽENÍ

2. Inspektor WiFi

Dále existuje Inspektor WiFi což je všestranná aplikace a je častěji používána odborníky na počítačovou bezpečnost ke sledování sítě od stran, které se snaží proniknout.

Kromě fungování k monitorování lze aplikaci WiFi Inspector použít také k hackování sítí! Tuto aplikaci můžete použít jako prostředníka, jak to zjistit Heslo Osvědčená efektivní WiFi.

Bohužel, abyste mohli používat tuto jednu aplikaci, musíte mít nainstalován váš mobilní telefon.vykořenit za prvé, aby bylo možné provádět funkce, které telefony Android obecně nemohou spustit.

PodrobnostiInspektor WiFi
VývojářInteraktivní služby LK
Minimální OSAndroid 2.3.2 a vyšší
Velikost souboru4,7 MB

Stažení Aplikace WiFi Inspector zde:

Aplikace Networking LK Interactive Services STÁHNOUT

3. WiFi WPS WPA TESTER

Vědět Heslo WiFi, další aplikace, kterou můžete vyzkoušet, se nazývá WIFI WPS WPA TESTER nebo často také nazýván Test WiFi.

Podle Jaka se o této aplikaci WiFi Test dá říci, že je docela dobrá a má detailní a rychlý proces. Chcete-li zvýšit jeho účinnost, doporučuje se to udělat vykořenit za prvé, gang.

Jak proniknout do WiFi s mobilním telefonem nabízeným touto aplikací je také docela přesné a abyste zaplatili za tento přesný výsledek, musíte být ochotni to udělat. vykořenit na telefonu, který používáte.

PodrobnostiWIFI WPS WPA TESTER
VývojářSangiorgi Srl
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost souboru5,6 MB

Stáhněte si aplikaci WIFI WPS WPA TESTER zde:

Apps Cleaning & Tweaking Alessandro Sangiorgi STÁHNOUT

Další aplikace pro Android na hackování WiFi...

Pokud vám stále chybí komfortní stejné aplikace výše, můžete si také přečíst doporučení aplikace pro zaseknout Další WiFi na telefonu Android. Více si o tom můžete přečíst níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Výhody a rizika Zaseknout Android WiFi pro internet zdarma

Pro ty z vás, kteří mají potíže se získáním stabilní internetové sítě, jak to zjistit Heslo WiFi, jak Jaka zhodnotil výše, je velmi užitečné a má mnoho výhod.

Tuto metodu však nepoužívejte příliš často! Protože i když existuje mnoho výhod, jak to víte? Heslo WiFi s zaseknout Výše uvedené má také určitá rizika.

Než začnete používat tento způsob hackování WIFI přes HP, měli byste nejprve provést zralejší vážení. Jaké jsou výhody a nevýhody? Zkontrolujte níže!

1. Výhody Zaseknout WiFi s telefonem Android

 • Možnost bezplatného internetu, bez nutnosti utrácet korunu se můžete připojit k internetu v různých lokalitách, které poskytují WiFi sítě.
 • Není vyžadován žádný přístup vykořenit, jak bylo recenzováno výše, k aplikacím WiFi Map a WiFi Warden lze na telefonech Android přistupovat i bez hesla vykořenit. Pro některé aplikace, které vyžadují vykořenit, kompletní průvodce naleznete zde: Sbírka, jak rootovat telefon Android s PC a bez PC.
 • Neomezený rychlý a stabilní internetv závislosti na umístění, vzdálenosti a síle WiFi sítě, kterou používáte.

2. Riziko vloupání Heslo WiFi s Androidem

 • Připojení k internetu je nestabilní a nelze jej potvrdit, protože používáte jakoukoli WiFi síť, kterou již může používat mnoho lidí najednou.
 • Sklon k útoku malware a viry, kvůli nezodpovědným stranám, které chtějí využít lidi jako vy, kteří se snaží získat internet zdarma.
 • Ubližování druhým a poskytovatel Internet, zjevně to poškozuje osobu, jejíž WiFi síť jste přerušili a poskytovatel internet, který poskytuje WiFi síť.

Bonus: Zde je snadný způsob, jak zrychlit WiFi připojení na telefonech Android

Můžete se připojit k požadované WiFi síti, ale internet je stále pomalý a nestabilní? Nebojte se, Jaka se s tím dokáže vypořádat!

Pomalý WiFi internet indikuje rušení, o kterém možná nevíte. Tato porucha může pocházet z Hardware, softwarenebo od samotného poskytovatele.

Aby bylo připojení k internetu přes WiFi na vašem telefonu Android rychlejší, má ApkVenue několik doporučení pro způsoby, které můžete použít.

1. Ujistěte se, že váš mobilní telefon má nejnovější technologii WiFi

Pokud používáte mobilní telefon Android, který je klasifikován jako stará škola, samozřejmě získáte rychlost internetu, která má tendenci být pomalejší než nejnovější mobilní telefony Android.

Novější WiFi zařízení budou samozřejmě vybavena důmyslnější technologií v oblasti zachycování signálů a také v tom, aby byl mobil prioritou na WiFi síti.

Můžete si tedy být jisti, že rychlost internetu pomocí WiFi bude rychlejší, pokud používáte mobilní telefon vybavený WiFi nejnovější technologie WiFi.

2. Vyberte si správnou pozici místo používání WiFi hackerských aplikací bez rootu

WiFi můžete používat uvnitř nebo dokonce venku. Bez ohledu na to, kde se nachází, musíte hledá nejlepší pozici abyste získali maximální připojení.

Navíc může být signál WiFi blokován zdí a v konečném důsledku ovlivnit rychlost. Benchmark, přibližující se router WiFi, tím lepší signál dostáváte, bando.

Ujistěte se, že je router umístěn na otevřeném místě, které je snadno dostupné z různých míst ve vaší domácnosti.

3. Nepoužívejte v blízkosti jiných elektronických předmětů

Nakonec se ujistěte nepoužívejte WiFi v blízkosti elektronických zařízení jiní, například mikrovlnná trouba které by mohly rušit signál WiFi.

Elektronické předměty, které vysílají určité signály, jako jsou mikrovlny a podobně, mají potenciál rušit přenášený signál router.

I když to zní nevýznamně, ve skutečnosti to signál docela ruší. Pokud máte pocit, že signál WiFi je slabý, zkuste zkontrolovat, zda existuje mnoho elektronických zařízení, která mají potenciál rušit signál z WiFi.

Kromě tří výše uvedených kroků má Jaka také několik doporučení pro aplikace na posílení signálu a tipy na zrychlení sítí WiFi, které si můžete přečíst v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je sbírka jednoduchých způsobů, jak to zjistit Heslo WiFi bez root na telefonech Android pro ty z vás, kteří chtějí surfovat zdarma.

Použijte způsob, jak proniknout do WiFi, které ApkVenue tentokrát sdílelo moudře. Nedovolte, abyste jej používali pro zbytečné účely.

Zkoušel to někdo? Nebo má někdo silnější způsob? Pokud máte názory, návrhy a další věci, neváhejte se o ně podělit ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z Značka Angelo

Copyright kandynation.com 2022