Out Of Tech

co je web? to jsou vlastnosti a důvody, proč jsou nenáviděni

Chcete vědět, co je web? Pojďte se podívat na diskuzi o tom, co znamená wibu, vlastnosti wibu a nejúplnější wibu drobnosti, tentokrát v Jakově článku!

Co je Wibu? Tento termín je často slyšet při různých příležitostech. Někteří lidé říkají tento termín jako výsměch, ale jsou i tací, kteří jsou hrdí na to, že se jim říká weaboo anime.

Jsi lasička, voníš jako cibule! Nazval jsi někdy svého přítele tímto jménem? Nebo jste ten, komu se často říká web?

Jak tedy váš přítel reaguje po takovém zavolání? Rozzlobený, protože se urazil, nebo se jen pyšně usmál, protože jeho fanatismus uznali i ostatní?

Za sebe, jak se cítíte, když vám někdo dá přezdívku wibu? Pro ty, kteří stále tápou, co je to wibu, je lepší si nejprve přečíst celou diskuzi o wibu od Jaka.

Co je Weasel? Rádi se díváte na anime přímo klasifikované jako lasička?

Zdroj fotografií: Arti Wibu (přes Coub)

Ve skutečnosti, lidé, kteří rádi sledují anime, nemohou být nazýváni webem, víte, gang! Wibu má hlubší význam, než jen mít rád anime.

Slovo wibu je vstřebáno z angličtiny Weeaboo která má smysl nejaponští lidé, kteří mají nadměrnou posedlost japonskou kulturou a chovat se, jako by byli Japonci a žili tam.

Navíc jsou považováni za neschopné do značné míry ocenit svou vlastní kulturu. Tento výraz má synonyma japanofil.

Zkrátka tento termín lze dát pouze lidem, kteří jsou japonskou kulturou zcela posedlí.

Původ slova Weasel a jeho význam

Zdroj fotografií: Meaning of Weed (přes Quora)

Říci weeaboo sám pochází z komiksu Perry Bible Fellowship dílo Nicholase Gurewitche, které v té době nemělo žádný význam.

V polovině roku 2000, počínaje fórem 4kanál, toto slovo nahrazuje výraz wapanese nebo chci být Japonec jako výsměch lidem, kteří jsou maniaci do všeho japonského.

Závěrem lze říci, že wibu jsou lidé, kteří milují japonskou kulturu až příliš, až to ponižuje jejich vlastní kulturu. Wibu není rozšíření ničeho, ale cizí absorpční jazyk.

Charakteristika lasice

Jaké jsou vlastnosti Wibu? Určitý Existuje několik parametrů, které lze použít znát vlastnosti lasice.

Pro ty z vás, kteří si jen užívají japonskou kulturu ze sledování akčních anime a tak dále, to nestačí k tomu, abyste byli nazýváni webem.

Níže vám to Jaka řekne některé z nejviditelnějších funkcí což může vysvětlit, co znamená wibu. Kolik toho máš přibližně?

1. Příliš hrdí na japonskou kulturu
Zdroj fotografií: Charakteristika Wibu (přes All About Japan)

Za prvé, velmi rádi vyprávějí o své vášni pro japonskou kulturu. Ona nebude se za to stydět.

Nejen, že mají rádi japonskou kulturu, ale i oni neváhejte se obléknout jako Japonci a používat japonskou slovní zásobu mluvit s jinými lidmi.

Musíte často potkat lidi, kteří často používají slova jako ohayo, arigatou. konichiwa, eto, daijobun, dokud gomenasai.

Vlastně je to jedno. Prostě akutní lasička obvykle urazí svou vlastní kulturu, protože je na japonskou kulturu příliš hrdý.

2. Rád se dívá na anime a všechno japonské

Obvykle se slovo wibu objeví, když někdo ráda se dívám na anime. Ve skutečnosti, populární anime diváci nejsou nutně lasička, mohli by být jen otaku.

Pokud se lasičce již líbí určité anime, bude sbírat zboží související s názvem anime, jako je např akční figurky nebo vystavit plakát ve svém pokoji.

I když, cena akční figurky docela drahé. Ony ochotni utratit velké množství peněz aby dostali, co chtějí.

Nejen anime, ale také rádi sledují japonské filmy a dramata. Také rádi poslouchají japonské písně, zejména soundtrack anime.

3. Nadměrná posedlost anime postavami
Zdroj fotografií: Characteristics of Weed (přes YouTube)

Pokud dosáhne vážné úrovně, wibu ano velmi posedlý svou oblíbenou anime postavou. Nemálo plevelů si bude myslet anime postavy jako waifu nebo manžel-jeho.

Ony fantazírovat, jako by postava byla skutečně živá. Pro ně je anime postava dokonalou postavou, která jim může sloužit jako partner.

Kromě toho existuje v Japonsku fenomén tzv syndrom třídy 8 kde si postižený myslí, že má superschopnosti.

Jsou inspirováni fantasy anime, které sledují. Jaka jich litoval, protože jejich přátelé se jim museli vyhýbat, protože pokud tomu tak bylo, vlastnosti lasice byly velmi zřejmé.

4. Často zveřejňujte profilové fotografie s anime postavami

Lasička také často identifikoval se s nízkým sebevědomím protože jen zřídka navazují sociální interakci s okolní komunitou.

Možná to je důvod, proč ten plevel často používá svou oblíbenou anime postavu jako profilovou fotku na jejich sociálních sítích. Tam to nestačí, jejich jména budou vyrobena s japonskými nuancemi.

Někteří tvrdí, že tento plevel je na sociálních sítích velmi zuřivý, zvláště pokud je jejich oblíbené anime uraženo. Ale pokud jsem je potkal osobně, okamžitě jsem malátný jako suchary.

5. Často samoizolační, charakteristiky lasice na akutní úrovni
Zdroj fotografií: Charakteristika Wibu (přes Coisasdojapao)

Protože ji ostatní často považují za divnou, lasičku mají tendenci se uzavírat před vnějším prostředím a preferujte pohodlný pokoj.

I kdyby odešel, s největší pravděpodobností by se jen zúčastnil japonských festivalových akcí nebo by se stal a coplayer. To je důvod, proč Mnozí spojují význam wibu se sebeizolací, jeden z nich.

V důsledku toho jsou často označovány jako nula který pochází ze slova žádný život aka žádný život. Mají pocit, že jejich svět je pouze doma nebo ve svém pokoji a sledují anime.

Výhodou je, že když jsme kvůli koronaviru požádáni o #stayhome, wibuovi to vůbec nevadí, protože je na to zvyklý.

Co je Wibu a různé příčiny

I když má lasička vlastnosti, které nám připadají zvláštní, neměli bychom je hned odsuzovat s negativním pohledem.

Mohlo by se stát, že se z nich staly lasičky, protože k tomu měli smutný důvod být často šikanován od svých školních kamarádů.

Kvůli traumatu se zamknou doma a sledují anime, aby si krátili čas. I kvůli nim je důvod pocházejí z rodiny rozvrácený domov tak dělat anime jako únik.

Takže, pokud máte přítele, který je wibu, nekontaktujte ho hned.soudce negativní ano, gang. Pokuste se ho přimět, aby spolu dobře vycházel a ukázat, že ne všichni lidé jsou špatní.

Vše o trávě

Tady je mnoho zajímavých věcí, které potřebujete vědět o lasice. O tomto jediném fenoménu je skutečně nekonečné diskutovat.

I když je plná negativních nuancí, někteří lidé mají vlastnosti webu může stále vykonávat společenské aktivity jako obvykle a dokonce bývají produktivní.

S přehledem, který Jaka níže uvádí o tom, co je wibu, doufám, že získáte spoustu nových pohledů, OK!

Rozdíl mezi Weasel a Otaku
Zdroj fotografií: Rozdíl mezi trávou a Otaku (přes The Culture Trip)

Období plevel a otaku často smíšené, takže často jsou tyto dvě věci považovány za stejné. Mezi těmito dvěma je však mnoho rozdílů.

Otaku je japonský výraz pro lidi, kteří se zabývají něčím do hloubky. Význam se stává pozitivním, je-li adresován lidem, kteří sledují obor, aby se stali odborníky.

Zatímco negativní význam je zaměřen na lidi, kteří jsou do něčeho příliš fanatičtí (například anime, čtení manga, hry), takže nejsou schopni komunikovat s ostatními lidmi.

To je věc, která je základem rozdílu mezi wibu a otaku. Li otaku fanatický pouze o jednom konkrétním tématu, a plevel opravdu jako cokoliv, co voní Japonskem.

Takže pro ty z vás, kteří jste se k tomu ještě nedostali, nepředstírejte, že jste lasička nebo otaku!

Proč je Wibu posedlý Waifu?
Zdroj fotografií: Wibu a Waifu (přes YouTube)

Wibu často nelze oddělit pojmem waifu. Ve skutečnosti se často téma waifu stává spouštěčem méně důležitých debat mezi ostatními fanoušky anime.

Co je wibu a waifu? waifu je termín, který často používají mužské 2D fanynky k označení svých oblíbených ženských anime postav a považují je za pár.

Tento výraz je slovní hříčkou v angličtině, manželka, což znamená manželka. Takže to lze považovat za lidi, kteří oslavují waifujsou to lidé, kteří jsou charakterem posedlí.

Mnozí si myslí, že tento termín se poprvé objevil v anime s názvem Azumanga Daioh když se jedna z postav zmíní Mai waifu při dotazu na fotku.

Proč se Wibu jmenuje Páchnoucí cibule?
Zdroj fotografií: Wibu Bau Bawang (přes YouTube)

Osoba, která byla označována jako lasička, je často spojována s vůní cibule. co to vlastně znamená?

Tento termín zpopularizoval youtuber jménem Eriko Lim a je zaměřena na lidi, kteří jsou maniaci do japonské kultury, včetně anime a mangy.

Vůně cibule vzniká proto wibu-wibu jsou považovány za zřídka se koupat kvůli maratónskému sledování anime celé dny, což má za následek tělesný pach jako vůně cibule.

Tento termín je navíc považován za vzniklý, protože na akci, která voní Japonskem, se musí shromáždit spousta wibu a šířit nepříjemný zápach.

Charakteristika psychopatické lasice
Zdroj fotografií: Wibu Psychopat? (přes YouTube)

Wibu často dostává negativní stigma od společnosti. Možná jste slyšeli, že wibu je synonymem pro pedofily, protože má rád loli postavy (náctileté/dospělé anime postavy, které vypadají jako děti).

A nejen to, před časem nás šokoval sadistický případ vraždy teenagera na batole. Při vyšetřování je znát, že dotyčný je velmi má rád něco japonského.

Často je také a coplayer napodobující japonské anime nebo manga postavy. To vyvolává ve společnosti nové stigma, dokud tento termín nevyjde psychopat lasička.

Zpočátku se tento termín objevil jako vtip, aby si zesměšnil webmany, jejichž emoce jsou stále nestabilní a chtějí zabíjet lidi, kteří obtěžují anime. Kdo by to byl řekl, že se to splní.

Na přehnanosti není nikdy nic dobrého, včetně lasičky, která je příliš fanatická do Japonska. Je v pořádku mít rád cizí kultury, pokud nepřekračujete své hranice a nepodceňujete svou vlastní kulturu.

Nedělejte si ze svého koníčka anime jen pro konzumaci. Buďte produktivní tím, že se je naučíte kreslit, dobře si je prohlédnete nebo cokoli jiného, ​​co může zdokonalit vaše dovednosti.

No, pamatuj, bando, nebuď moc lasička nebo otaku, natož si vybírat waifu 2D než skutečná manželka!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah