Chytrý telefon

jak zkontrolovat kvótu modemu mifi smartfren andromax m2y

Možná někteří z vás stále tápou v používání Andromax M2Y. Zde je návod, jak zkontrolovat kvótu pro modem MiFi Smartfren Andromax M2Y

Aktuálně využití připojení 4G síť opravdu znovu horký, horký-jeho. Každý chce zažít superrychlost internetu s novou technologií 4G sítě. Chytrý telefon nenechte si ujít tento trend. Poskytují sítě 4G, ke kterým mají přístup velká města v Indonésii, a také současné modemové produkty MiFi (mobilní WiFi) 4G. Jedním z nich je Andromax M2Y. No, tentokrát vám to Jaka chce říct Jak zkontrolovat kvótu pro Smartfren Andromax M2Y MiFi Modem.

 • Ceník levných a neomezených balíčků Smartfren listopad 2020
 • STANDARD, Smartfren konečně uvádí Samsung Galaxy J2 Bundling!
 • Smartfren spouští první pokročilou službu 4G LTE v Indonésii

Pokud si koupíte do galerie Chytrý telefonpřímo, možná od prodejce dostanete úplné vysvětlení, jak modem používat. Co když jste ale modem Smartfren Andromax M2Y MiFi dostali dárkem nebo ho našli na cestách? Možná jsou někteří z vás stále zmatení, zejména kvůli kontrole kvót Andromax M2Y, stav baterie, síla signálu, dobíjení, seznam balíčků atd. Protože tento modem není vybaven LCD obrazovkou. Dobře se tedy podívejte na Jakovo vysvětlení níže.

Jak zkontrolovat kvótu pro Smartfren Andromax M2Y MiFi Modem

Nejprve připojte svůj Android mobil, počítač nebo notebook k síti WiFi modemu MiFi Smartfren Andromax M2Y. Poté můžete otevřít stránku správce a zobrazit různé informace o MiFi.

Otevření stránky správce modemu MiFi Smartfren Andromax M2Y

Tuto stránku správce můžete otevřít několika způsoby, konkrétně následovně.

1. Použití aplikace Mylink M2Y

 • Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci Mylink M2Y pod tímto.
Produktivita aplikací www STÁHNOUT
 • Poté otevřete aplikaci.

2. Pomocí prohlížeče na telefonu Android

 • otevřeno Google Chrome na vašem telefonu Android. Poté do pole url stránky zadejte adresu: „192.168.1.1“ nebo „andromax.m2y“.

 • Bude to vypadat takto.

3. Pomocí prohlížeče na počítači nebo notebooku

 • otevřeno Google Chrome na vašem počítači nebo notebooku. Poté do pole url stránky zadejte adresu: "192.168.1.1"nebo"andromax.m2y".

 • Bude to vypadat takto.

Zkontrolujte stav baterie, síť a signál Modem MiFi Smartfren Andromax M2Y

Po otevření stránky správce se v horní části zobrazí ikony, které ukazují stav baterie, signál a 4G síť, jak je uvedeno níže.

Zkontrolujte datovou kvótu modemu MiFi Smartfren Andromax M2Y

Chcete-li zobrazit zbývající datovou kvótu modemu Smartfren Andromax M2Y MiFi, musíte přihlásit se nejprve na stránce správce, a to jak v prohlížeči, tak v aplikaci pro Android.

 • Pokud je váš modem MiFi Smartfren Andromax M2Y nový a nastavení nebylo změněno, výchozí uživatelské jménojejí Je "admin"a heslo také "admin".
 • Poté klikněte na ikonu "My Smartfren" na stránce správce.
 • Na této stránce vidíte zbývající kvótu, zbývající kredit a také aktivní období a dobu platnosti.

Poté, co otevřete stránku správce, můžete prozkoumat a otevřít další funkce, jako je nastavení Heslo, uživatelské jméno, název WiFi a tak dále. Pokud máte nějaké další informace nebo tipy k použití MiFi Modem Smartfren Andromax M2Y toto prosím napište svůj názor do kolonky komentáře pod tímto.