Out Of Tech

jak zaregistrovat netflix bez nové kreditní karty 2020

Zde je návod, jak se zaregistrovat do Netflixu bez kreditní karty. Zaručeno legální, protože si můžete předplatit Netflix zaplacením v bankomatu nebo mobilním telefonem!

Jak se registrovat Netflix bez kreditní karty je mezi lidmi stále málo známé. Není divu, že mnoho lidí se nakonec rozhodne sledovat na nelegálních stránkách, protože nemají kreditní kartu.

Ale na konci roku 2019 vláda agresivně blokovala stránky pro sledování filmů nelegální, které je často navštěvováno indonéskými obyvateli sítě.

Cíl je opravdu dobrý, totiž chránit filmový průmysl v Indonésii. Bohužel je to velká škoda, protože lidé nemají kvalitní pořady.

Místo hledání pirátských filmů je lepší se jen dívat na Netflix! Nemusíte být zmateni, ApkVenue vám řekne, jak se zaregistrovat na Netflix bez kreditní karty.

Jak se zaregistrovat do Netflix 2020

Vzhledem k tomu, že Netflix byl odblokován společnostmi Telkomsel a IndiHome, zákazníci, kteří chtějí Netflix vyzkoušet, okamžitě explodovali.

To je samozřejmě dobrá zpráva pro milovníky filmů, kteří náhodou využívají dva výše uvedené poskytovatele.

Není divu, že mnozí hledají způsoby, jak se zaregistrovat pro Netflix, Telkomsel nebo jiné poskytovatele. Je to možné? Jaké jsou tedy požadavky, které musí být splněny?

Prostě se uklidni! V tomto článku ApkVenue poskytne kompletní průvodce, jak vytvořit účet Netflix podle zásad od roku 2020.

Kromě toho vám Jaka také vysvětlí metodu jak zaplatit za Netflix bez kreditní karty což je snadné udělat. Zde je celá recenze!

Co je Netflix?

Netflix je největší služba pro streamování filmů v Americe, která byla založena v roce 1997. Na začátku svého podnikání se Netflix zaměřoval na půjčování filmových CD a DVD.

Netflix má 130 milionů členství ve více než 190 zemích Televizní seriály, dokumenty a hrané filmy v různých zemích, žánrech a jazycíchvčetně Indonésie.

V Indonésii je Netflix oficiálně založen od roku 2016. Nejprve byl Netflix zablokován několika mobilními operátory a ISP (Poskytovatel internetu).

Nyní však Netflix již není blokován a mohou k němu přistupovat operátoři a poskytovatelé internetových služeb. Můžete se tedy zkusit zaregistrovat do Netflix Telkomsel a IndiHome.

Obsah Netflixu je v každé zemi jiný a podléhá předpisům dané země. Například v Indonésii se na Netflixu nezobrazuje pornografický obsah a obsah pro dospělé.

Jak se zaregistrovat na Netflix

Poté, co budete znát podrobnosti o Netflixu, nyní vám ApkVenue řekne, jak vytvořit účet Netflix. Bez dalších okolků, zde je kompletní průvodce!

  1. Otevřete webovou stránku Netflix Indonésie (www.netflix.com/id). Poté zadejte svou e-mailovou adresu a heslo. Klikněte "Start".
  1. Vybrat balíček Netflix které si chcete užít. Abyste si mohli užívat všechny funkce Netflixu, můžete si vybrat balíček Pojistné, nebo se jen přizpůsobí vašim potřebám.
  1. Vyplňte pole pro celé jméno a poté zaškrtněte dialogové okno výše. Při registraci do Netflixu musíte mít kreditní kartu pro účely platby.
  1. Váš účet Netflix byl úspěšně vytvořen a můžete jej používat. Můžete si vybrat řadu vzrušujících a oblíbených filmů a televizních seriálů. A sledujte jej kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.
  1. Chcete-li se odhlásit z odběru Netflix, můžete kliknout odkazZrušení plánu Netflixu (//www.netflix.com/CancelPlan?), poté klikněte "Dokončit zrušení".

Vlastně před chvílí jsi to mohl zkusit jak se zdarma zaregistrovat na Netflix 30 dní s Zkušební verze zdarma. bohužel, Netflix odstraňuje bezplatnou zkušební verzi To trvá od loňského října.

Protože tento způsob sledování Netflixu zdarma po dobu 30 dní již neplatí, musíte si od začátku vytvoření účtu na Netflixu ihned vybrat balíček a provést platbu.

Co když pak nemáte kreditní kartu? Žádný problém! Chcete-li zjistit, jak na to, stačí se podívat na další diskuzi níže!

Jak se zaregistrovat do Netflixu bez kreditní karty

Nyní vám ApkVenue řekne, jak zaregistrovat Netflix na svém mobilu bez kreditní karty pouze pomocí služby génius z BTPN.

S Jeniusem to dostanete virtuální kreditní karta které se dají použít na různé věci. Ve skutečnosti ji můžete také použít kupujte hry na Steamu bez kreditní karty, víš.

I tak musíte dobít zůstatek na virtuální kreditní kartě, než ji budete moci použít k nakupování. Zde je návod, jak si zaregistrovat účet Netflix, který můžete sledovat:

  1. Otevřete aplikaci Jenius, vyberte třířádkové logo na levé straně aplikace Jenius na vašem mobilním telefonu. Poté vyberte Card Center.
  1. Vybrat nabídka elektronické karty aby se váš Jenius stal vaší platební kreditní kartou Netflix.

  2. Ty vybíráš Doplňte.

  3. Zadejte zůstatek podle ceny balíčku Netflix, který chcete.

Níže si můžete prohlédnout ceník předplatného Netflix:

  1. vložit číslo karty a Jenius karta CVV za platbu za váš účet Netflix.

Hotovo! Poté, co bude platební metoda Netflix úspěšná, nyní se můžete přihlásit k odběru Netflix bez kreditní karty!

Ve skutečnosti, kromě toho, jak se zaregistrovat na Netflix bez kreditní karty nebo Jenius, existují také další alternativy, které můžete udělat, a to prostřednictvím debetní karty, víte!

Způsob platby za Netflix pomocí debetní karty BCA, Mandiri atd. je podobný výše uvedenému způsobu. Rozdíl je v tom, že číslo karty lze vidět na přední straně fyzické karty. Je to snadné?

To je Jakův článek o tom, jak se zaregistrovat na Netflix bez kreditní karty. Doufám, že vám tento článek pomůže! Kdy se tedy přihlásíte k odběru Netflixu dívat se na nejlepší filmy vy?

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Netflix nebo jiné zajímavé články z Naufal.