Aplikace

7 aplikací kromě obchodu Play, které mají úplnější aplikace

Většina uživatelů Androidu stahuje aplikace a hry z Obchodu Play. Ve skutečnosti stále existuje mnoho jiných aplikací než Obchod Play, které nejsou o nic méně kompletní!

Obchod Google Play je jednou ze základních aplikací v systému Android. Protože v této aplikaci si můžete stáhnout nespočet dalších aplikací.

Stejně jako lidé je Google Play jako košile, pokud tam není, nelze mobilní telefon Android využít naplno.

Ale to bylo tehdy, protože prozatím již existuje alternativní aplikace jiné než Obchod Play který rozhodně nezaostává za obchodem Google Play.

I s touto alternativní aplikací můžete také hledat různé aplikace, které se ztratily z obchodu Google Play, víte!

Zvědavý na cokoliv Obchod s aplikacemi pro Android jiný než Obchod Play, který není o nic méně kompletní, gangu? Pojďte se podívat na následující recenze!

Aplikace jako nejlepší obchod Play, který může být alternativou

Mnozí nevědí, že obchod Google Play má různé konkurenty, kteří jsou neméně kompletní a samozřejmě velmi užiteční.

No, pro ty z vás, kteří chtějí Stáhněte si jiné aplikace než Obchod PlayNejprve se níže podívejte na recenze různých aplikací, jako je Obchod Play!

1. APKMirror

Zdroj fotografií: Zdroj: talkandroid.com

APKMirror není běžnou stránkou poskytovatele aplikací, ale lze ji označit jako jednu z oficiální úložiště aplikací největší na světě, gang.

APKMirror má navíc oproti Google Play své výhody, totiž že můžete stáhnout starou verzi konkrétní aplikace.

Tato funkce je užitečná zejména v případě, že máte problémy s nejnovější verzí aplikace. Například HP neodpovídá nejnovější verzi.

2. Aptoidní

Zdroj fotografií: Zdroj: aptoide.com

Pokud často hledáte bezplatné aplikace, určitě znáte Aptoide, že? Tento obchod s aplikacemi poskytuje různé aplikace, které byly odstraněny z Obchodu Play.

Dokonce, Aptoide poskytuje řadu předplacených her a aplikací zdarma. Placené aplikace, které jsou zdarma, jsou však obvykle znovu upraveny.

Jinými slovy, aplikace je nejpravděpodobnější byli infikováni virem které mohou poškodit váš smartphone.

3. APKPure

Zdroj fotografií: Zdroj: apkpure.com

Kdo vůbec nezná tyto stránky? APKP čistý je vedle Obchodu Play nejoblíbenější bezplatný obchod s aplikacemi pro Android.

Téměř všechny aplikace najdete v Obchodě Play na APKPure. Tato aplikace je také daleko bezpečnější a bez virových hrozeb.

APKPure má také funkce jako APKMirror, kde si můžete stáhnout staré verze aplikace.

Kromě toho, že můžete získat skvělé a sofistikované aplikace pro Android, můžete také najít různé aplikace, které nejsou v Indonésii dostupné.

Stáhněte si APKPure přes odkaz níže.

Apps Utility Apkpure STÁHNOUT

4. Amazon Appstore pro Android

Zdroj fotografií: Zdroj: engadget.com

Pokud hledáte alternativu Google Play, která má velké množství aplikací, Amazon Appstore pro Android je nejlepší volba, bando.

Zde najdete různé aplikace, od bezplatných po placené aplikace. Amazon také často drží slevy na některé aplikace.

Kvůli speciálním slevám jsou ceny za aplikace nebo hry nabízené Amazonem obvykle levnější než v Obchodě Google Play.

Stáhněte si Amazon Appstore přes odkaz níže.

Aplikace pro produktivitu Amazon Inc STÁHNOUT

5. GetJar

Zdroj fotografií: Zdroj: maketecheasier.com

GetJar je nejstarší web poskytovatele aplikací, který poskytoval aplikace pro platformy Java a Symbian.

Kromě toho, že je to stránka pro nejlepší alternativu z Google Play, má GetJar také verzi aplikace, kterou si můžete stáhnout, gang.

Nejen aplikace pro Android, GetJAr poskytuje také staré mobilní aplikace, jako jsou hry Nokia s60, Java, Symbian a mnoho dalších.

6. Mobogenie

Produktivita aplikací STÁHNOUT

Mobogenie je jednou z nejlepších náhradních aplikací Obchodu Play s poměrně kompletní sbírkou aplikací.

Na rozdíl od ostatních má Mobogenie výhody, které jiné obchody s aplikacemi nemají, konkrétně funkci stahování aplikací Androdi na PC.

Funkce pojmenovaná Mobogenie pro PC To vám umožní stahovat aplikace pro Android přes PC, které lze později přenést do smartphonu.

Tato funkce je také užitečná, pokud chcete na svém počítači používat aplikace pro Android. K jeho spuštění však potřebujete emulátor Android pro PC.

Stáhněte si Mobogenie přes odkaz níže.

Produktivita aplikací STÁHNOUT

7. F-Droid

Zdroj fotografií: Zdroj: fossmint.com

F-Droid je bezplatný obchod s aplikacemi s otevřeným zdrojovým softwarem (FOSS), který lze nainstalovat na zařízení Android, gang.

Ano, najdete pouze speciální aplikace s licencemi Open Source, doplněné o nejnovější aktualizace aplikací, které chcete.

F-Droid je obchod s aplikacemi, který je velmi vhodný pro programátory, protože může být zdarma ke stažení kód nebo úložiště dostupné aplikace.

Stáhněte si F-Droid přes odkaz níže.

Aplikace STÁHNOUT

To bylo jiné aplikace než Obchod Play který si můžete nainstalovat do svého smartphonu a získat tak skvělé aplikace pro Android.

Buďte však chytří při stahování aplikací mimo obchod Google Play, protože se může stát, že aplikace obsahuje virus, který může poškodit váš smartphone.