Out Of Tech

21 nejlepších a nejnovějších korejských romantických komedií 2021

Korejská romantická komediální dramata mají vtipné příběhy, díky nimž budete blázni. Zde jsou doporučení na nejnovější romantická komediální dramata pro rok 2021.

Korejské drama romantická komedie je jedním z nejpopulárnějších pořadů nejen v zemi, ale i v dalších zemích, jako je Indonésie.

Nejen proto, že v něm hrají pohlední a krásní herci a herečky, o korejských dramatech je také známo, že mají děj, který není nudný, gang.

Z mnoha korejských dramatických žánrů, které existují, příběh romantická komedie dokáže vždy přitáhnout pozornost fanoušků, zejména žen.

Pro ty z vás, kteří chtějí sledovat nejlepší romantickou komedii korejských dramat všech dob, vám Jaka v tomto článku dá několik doporučení! Zvědavý, že?

Nejnovější korejské drama Romantická komedie 2021

Když už mluvíme o korejských dramatech, každý rok se vždy objevují nové tituly, které je zajímavé sledovat, spolu s řadou herců a hereček, kteří dokážou přimět oči nemrkat.

Po loňském drakoru romantická komedie se podařilo stát se novou zábavou pro mnoho lidí uprostřed pandemie, v roce 2021 je údajně připraveno vysílat a bavit své fanoušky několik nových titulů.

No, pro ty z vás, kteří začínají být závislí na sledování korejských dramat romantická komedie, zde je nejnovější seznam, který je aktuálně a brzy bude zveřejněn v roce 2021.

1. Nikdy by to nevěděla

Začalo se vysílat včera 18. ledna až dosud, Nikdy by to nevěděla Staňte se jedním ze zajímavých korejských romantických komedií JTBC, které můžete sledovat, gangu!

Převzato z románu s názvem Seniore, nedávejte si tu rtěnku od Elise, toto drama vypráví o životě zaměstnanců, kteří pracují v marketingovém týmu kosmetické společnosti.

Nejen romantika Yoon Song Ah (Won Jin Ah) a Chae Hyun Seung (Rowoon) Jen je zajímavé sledovat, komediální prvky, které jsou vsazeny do děje příběhu, stačí k tomu, aby vás pobavily.

InformaceNikdy by to nevěděla
Posouzení8.5/10 (IMDb)


**92 % (asijská Wiki)

Doba trvání1 hodina 5 minut
ŽánrRomantika, drama
Počet epizod16 epizod
Datum vydání18. ledna–9. března 2021
ŘeditelLee Dong-Yoon
HráčJin-ah vyhrál


Hyun-Wook Lee

2. Vincenzo

Dlouho jsme se neviděli na malé obrazovce s názvem komediální romantické drama Vincenzo může být závan čerstvého vzduchu pro fanoušky pohledného herce Song Joong-ki, zde!

V tomto dramatu vystupuje jako Song Joong-Ki Vincenzo Cassano který je italský právník a mafie.

Spolupracuje s právníky Hong Cha Young (Jeon Yeo Bin) porazit zločince špinavým způsobem. I když to vypadá vážně, stále jsou v ní přítomny komediální prvky, aby to bavilo.

Toto drama Song Joong-Ki bude údajně brzy zveřejněno 20. února 2021 budoucnost. Kdo se nemůže dočkat, až uvidí akci?

InformaceVincenzo
PosouzeníTBA
Doba trváníTBA
ŽánrKomedie, krimi, romantika
Počet epizodTBA
Datum vydání20. února 2021
ŘeditelKim Hee-Won
HráčPíseň Joong Ki


Taecyeon

3. Královský tajný agent

Pokud máte rádi tajemná korejská dramata v kombinaci s romantickými příběhy a komediálními prvky, Královský tajný agent je jedním z nich, které si můžete vybrat ke sledování.

Toto drama, odehrávající se na konci éry Joseon, vypráví příběh tajného královského inspektora jménem Sung Yi-Gyeom (Kim Myung-Soo) za úkol vymýtit korupci bezohledných úředníků.

Ve své funkci spolupracuje s krásnou a profesionální inspektorkou jménem Hong Da-In (Kwon Na-Ra). Jak bude příběh těch dvou pokračovat? Bude mezi nimi růst láska?

InformaceKrálovský tajný agent
Posouzení8.8/10 (IMDb)


92% (asijská wiki)

Doba trvání1 hodina 5 minut
ŽánrKomedie, Mysteriózní, Romantika
Počet epizod16 epizod
Datum vydání21. prosince 2020 – 9. února 2021
ŘeditelKim Jung Min
HráčMyung-Soo Kim


Yi-Kyeong Lee

4. Love Alarm Season 2

Bylo plánováno vysílat v srpnu 2020, komediální romantické drama Alarm lásky 2 konečně se říká, že vyjde v roce 2021, ačkoli přesné datum stále není známo.

Podle uniklých informací z Korejského Netflixu se v blízké budoucnosti na jejich streamovací platformě odvysílá drama Love Alarm 2 s celkem 6 epizodami.

Zdá se, že samotný Love Alarm 2 stále zdůrazňuje romantiku Lee Hye Yeong (Jung Ga Ram), Hwang Sun Oh (Song Kang) a Kim Jojo (Kim So Hyun), kteří jsou ikonami tohoto dramatu.

Pojď, počkáme, až se toto korejské drama Netflix odvysílá, aby pobavilo fanoušky, gangu!

InformaceLove Alarm sezóna 2
PosouzeníTBA
Doba trvání50 minut
ŽánrKomedie, drama, romantika
Počet epizodTBA
Datum vydání2021
ŘeditelTBA
HráčKim So Hyun


Ga-ram Jung

5. Zamilovaný ve městě

Dalším doporučením pro příští romantickou komedii z roku 2021 je korejské drama Zamilovaný ve městě který se údajně vysílá do 16. února 2021.

Toto drama Ji Chang Wooka vypráví příběh o milostné cestě mezi nimi Park Jae Won (Ji Chang Wook) a Lee Eun Oh (Kim Ji Won) uprostřed velmi drsného městského života.

Jaký je jejich další milostný příběh? Bude vztah pokračovat uprostřed velkého tajemství o skutečné identitě Lee Eun Oh?

InformaceZamilovaný ve městě
Posouzení7.4/10 (IMDb)


87% (asijská wiki)

Doba trvání30 minut
ŽánrDrama, romantika
Počet epizod17 epizod
Datum vydání22. prosince 2020 – 16. února 2021
ŘeditelPark Shin-Woo
HráčJi Chang-Wook


Kim Min Suk

6. Oh! Mistr

Stále potřebujete další doporučení pro nejnovější korejská romantická komedie z roku 2021? Ach! Mistr může být jedním z nich, které je zajímavé sledovat, víte!

Ve spolupráci s řadou populárních korejských hvězd toto drama vypráví příběh spisovatele thrillerových dramat jménem Han Bi Soo (Lee Min Ki) který se rozhodl nechodit.

Na druhou stranu, Oh Joo In (Jin Ah Im) je herečka, která nesmí randit. Podmínky se však začaly měnit, když jednoho dne spolu ti dva začali žít.

InformaceAch! Mistr
PosouzeníTBA
Doba trvání30 minut
ŽánrKomedie, romantika
Počet epizodTBA
Datum vydáníbřezen 2021
ŘeditelHyun Sol-Ip
HráčLee Min-Ki


Kim Woo-Jin

Nejlepší kolekce romantických komedií

Korejská romantická komediální dramata, která jsou často zastrčená do vtipných scén ve spojení s romantickým kořením, které publikum vzrušují, vždy dokážou diváky nadchnout.

Nyní, zatímco čekáme na datum vydání seznamu nejnovějších romantických komediálních dramat výše, pojďme se podívat na seznam nejlepších romantických komediálních korejských dramatických titulů níže.

1. Crash Landing on You (2019)

Začalo se vysílat od prosince loňského roku, Crash Landing on You takže první nejlepší romantické korejské drama, které je škoda si nechat ujít, bando.

Toto drama vypráví Yoon Se Ri (Son Ye Jin), dědic konglomerátu v Jižní Koreji, který se nečekaně ocitne při nouzovém přistání v Severní Koreji.

Se Riin život ohrožuje i nedostatečně navázaný vztah mezi Jižní Koreou a Severní Koreou. Naštěstí se jmenoval korejský voják Lee Jeong Hyuk (Hyun Bin) ochoten ji chránit a skrývat.

Zajímavé je, že ze setkání Se Ri a Jeong Hyuka mezi nimi pomalu začala růst semena lásky v tomto korejském romantickém komediálním dramatu z roku 2019.

InformaceCrash Landing on You
Recenze (počet recenzentů)9.1 (710 hlasujících) - IMDb
Doba trvání1 hodina 10 minut
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání14. prosince – 16. února 2020
ŘeditelLee Jung-Hyo
HráčHyun-Bin


Seo Ji Hye

2. Čokoláda (2019)

Produkoval režisér Lee Hyung Min, drakor Čokoláda vypráví příběh neurochirurga jménem Lee Kang (Yoon Kye Sang) který měl v dětství sen stát se kuchařem.

Jednoho dne se mu jeho sen vrátil do mysli, když se Lee Kang setkal s Moon Cha Yeong (Ha Ji Won), slavný šéfkuchař, který měl v dětství zřejmě svůj vlastní příběh s Lee Kangem.

Ještě zajímavější se ukázalo, že Lee Kang byl tím, kdo inspiroval Cha Yeonga, aby se chtěl stát kuchařem.

Jaké je tedy pokračování příběhu těchto dvou v tomto zábavném romantickém dramatu? Je lepší se jen podívat na romantické drama 2019 s názvem Čokoláda, gang!

InformaceČokoláda
Recenze (počet recenzentů)7,8 (234 hlasujících) - IMDb
Doba trvání1 hodina 10 minut
ŽánrDrama


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání29. listopadu – 18. ledna 2020
ŘeditelLee Hyeong-Min
HráčHa Ji vyhrál


Jang Seung-Jo

3. třída Itaewon (2020)

Adaptace ze stejnojmenného Webtoonu, drama třída Itaewon nabízí zajímavý příběh, který je vhodné sledovat pro ty z vás, kteří hledají doporučení pro romantické korejské drama 2020.

Toto drama vypráví příběh Park Sae Roy (Park Seo Joon) který se snaží bojovat proti nespravedlnosti kvůli smrti svého otce, který byl zaměstnancem velké potravinářské společnosti v Jižní Koreji.

Syn generálního ředitele společnosti, kde jeho otec pracuje, je Jang Geun Won (Ahn Bo Hyun) je osoba, která způsobila smrt otce Sae Roye.

Nebuďte zticha, Sae Roy také spolupracuje Jo Yi Seo (Kim Da Mi) otevřít obchod s jídlem v Itaewonu, aby porazil podnikání svého otce Geun Won jako způsob pomsty.

Informacetřída Itaewon
Recenze (počet recenzentů)8.7 (49 hlasujících) - IMDb
Doba trvání1 hodina 10 minut
ŽánrDrama


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání31. ledna – 21. března 2020
ŘeditelKim Sung-Yoon
HráčPark Seo-Joon


Ahn Bo-Hyun

4. Krásná láska, nádherný život (2019)

Nahrazení dramatického slotu My Prettiest Daughter in The World na televizním kanálu KBS, Krásná láska, nádherný život takže další romantická komedie korejské drama, které stojí za zhlédnutí.

Drama vypráví příběh čtyř lidí s různými postavami a prostředím, kteří hledají smysl lásky a štěstí.

A pak co Kim Seol Ah (Jo Yoon Hee), Moon Tae Rang (Yoon Park), Kim Chung Ah (Seol In Ah), a Goo Joon Hwi (Kim Jae Youn) dokážou v životě najít to, co hledají?

InformaceKrásná láska, nádherný život
Recenze (počet recenzentů)7,9 (7 hlasujících) - IMDb
Doba trvání40 minut
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod100 epizod
Datum vydání28. září 2019–2020
ŘeditelHan Joon-Seo
HráčSeol In-A


Jo Yoon-Hee

5. Romantický doktor, učitel Kim 2 (2020)

Je pokračováním dramatu Dr. Romantici roku 2016, Romantický doktor, učitel Kim 2 staňte se jedním z korejských dramat o doktorech, které si zasloužíte sledovat.

Romantické korejské drama všech dob, které je také nazýváno titulem Dr. Romantic 2 vypráví příběh chirurga, Kim Sa Bu (Han Suk Kyu), který pracoval ve velké nemocnici v Koreji.

Jeho setkání se dvěma stážisty, Cha Eun Jae (Lee Sung Kyung) a Seo Woo Jin (Ahn Hyo Seop) Zdá se, že jim oběma poskytuje životní lekci.

InformaceRomantický doktor, učitel Kim 2
Recenze (počet recenzentů)83 (1259 hlasujících) - Asijská Wiki
Doba trvání80 minut
ŽánrDrama


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání6. ledna – 25. února 2020
ŘeditelYu In-Sik
HráčHan Suk-Kyu


Lee Sung-Kyung

Další nejlepší romantické komediální tituly korejského dramatu...

6. Les (2020)

Další doporučení pro romantické korejské drama je Les který měl premiéru 29. ledna 2020 na televizním kanálu KBS2, gang.

Tato romantická komedie z roku 2020 korejské drama vypráví příběh člena záchranného týmu 119 s názvem Kang San Hyuk (Park Hae Jin) který ztratil paměť z dětství.

Mezitím, Jung Young Jae (Jo Bo Ah) je vysoce kvalifikovaný chirurg, který pracuje v nemocnici.

Jednoho dne se náhodou setkají v tajemném lese, díky kterému oba najdou štěstí a tajemství o sobě. co to je?

InformaceLes
Recenze (počet recenzentů)77 (256 hlasujících) - Asijská Wiki
Doba trvání35 minut
ŽánrDrama


Romantika

Počet epizod32 epizod
Datum vydání29. ledna – 19. března 2020
ŘeditelAch Jong-Roku
HráčPark Hae-Jin


Jung Yeon-Joo

7. Touch (2020)

Jedno z nejnovějších korejských dramat, které zdobí malou obrazovku, Dotek zjevně nabízí romantický komediální příběh, který dokáže diváky rozzářit a pobavit zároveň.

Toto romantické drama z roku 2020 vypráví příběh Cha Jung Hyuk (Joo Sang Wook), a vizážistka který je nyní nezaměstnaný a má mnoho dluhů.

Zatímco, Han Soo Yun (Kim Bo Ra) je praktikant který procházel výcvikem 10 let, až byl nakonec vyloučen kvůli záhadnému případu.

Soo Yun, který se poté zajímá o svět make-upu, se nakonec rozhodne pracovat jako asistent Jung Hyuka, který se snaží vstát z propadu.

InformaceDotek
Recenze (počet recenzentů)78 (345 hlasujících) - Asijská Wiki
Doba trvání70 minut
ŽánrDrama


Komedie

Počet epizod16 epizod
Datum vydání3. ledna – 22. února 2020
ŘeditelMin Yeon-Hong
HráčJoo Sang-Wook


Lee Tae-Hwan

8. Její soukromý život (2019)

Na základě webtoonu s názvem "Noona Fan Dot Com", romantické roztomilé drama s názvem Její soukromý život zve vás ponořit se do života Sung Duk Mi (Park Min Young), profesionální kurátor umělecké galerie.

Za svým elegantním vzhledem a profesí kurátora je Sung Duk Mi zjevně fanatickým fanouškem idolové skupiny White Ocean, Shi An (Jung Jae Won).

Jeho obětavost jako a fanynka loajální v tomto vysoce hodnoceném romantickém dramatu je dost příbuzný s tím, co se právě teď děje fanouškům K-Popu, gangu.

InformaceJejí soukromý život
Recenze (počet recenzentů)7.8 (762) - IMDb
Doba trvání1 hodina 15 minut
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání10. dubna – 30. května 2019
ŘeditelHong Jong-chan
HráčAhn Bo-Hyun


Bo-ra Kim

9. Co se děje s ministryní Kim (2018)

Na motivy stejnojmenného románu, Co je špatného na ministryni Kim vypráví příběh narcistického zástupce ředitele Lee Young Joona (Park Seo Joon) a jeho sekretářky Kim Mi So (Park Min Young).

Po devíti letech spolupráce s Young Joonem Mi So náhle rezignuje na svou pozici sekretářky ve společnosti.

Young Joon, který je často preferován svou sekretářkou, se snaží zmařit rezignaci Mi So, když se o té zprávě dozví.

Postupem času se však jejich vztah v romantickém korejském dramatu z roku 2018 změnil z pouhé sekretářky a šéfa na pár, který publikum rozmazloval.

InformaceCo je špatného na ministryni Kim
Recenze (počet recenzentů)8.2 (2.745) - IMDb
Doba trvání1 hodina
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání6. června 2018
ŘeditelPark Joon-hwa
HráčTae Hwan Lee


Ahoj, dobře Kim

10. Moje ID je Gangnam Beauty (2018)

Moje ID je Gangnam Beauty Řekni o Kang Mi Rae (Im Soo Hyang) který má plachou osobnost kvůli svému špatnému vzhledu, gang.

Požádal svou matku o svolení podstoupit plastickou operaci, aby změnil svůj vzhled. Poté se její vzhled změnil na krásný, ale stále byla plachá a laskavá.

Na univerzitě se krása Mi Rae stává středem pozornosti jejího okolí. To se ale změnilo, když lidé zjistili, že podstoupila plastickou operaci.

To je místo, kde postava v romantické komedii z roku 2018 korejské drama často sklízí posměch a je také přezdívána „Gangnam Beauty“.

InformaceMoje ID je Gangnam Beauty
Recenze (počet recenzentů)7.6 (1.184) - IMDb
Doba trvání1 hodina
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání27. července 2018
ŘeditelChoi Sung-bum
HráčJo Woo-Ri


Sung-won Choi

11. Fight For My Way (2017)

Korejské romantické komediální drama s názvem, který je jedním z nejpopulárnějších dramatických seriálů v roce, kdy se vysílal Bojujte za mou cestu musí být ukázkou výběru.

Fight For My Way vypráví příběh dvou mladých lidí, Ko Dong Man (Park Seo Joon) a Choi Ae-ra (Kim Ji-won) který se snaží uskutečnit svůj sen.

Mezi nimi dvěma se nakonec Dong Man a Choi Ae-ra, kteří byli původně jen přátelé, dostali do pasti. prátelská zona, gang.

Milostný příběh Dong Mana a Choi Ae-ra, zahalený do jejich veselého chování, v této romantické komedii z roku 2017 v korejském dramatu úspěšně vyzval publikum k smíchu.

InformaceBojujte za mou cestu
Recenze (počet recenzentů)8.1 (1.841) IMDb
Doba trvání1 hodina 10 minut
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání22. května 2017
ŘeditelLee Na-jeong
HráčPark Seo-joon


Jae-hong Ahn

12. My Cute Guys (2013)

Drama s Park Shin Hye v hlavní roli má název Moji roztomilí kluci Vypráví příběh Go Dok Mi (Park Shin Hye), editora knižního vydavatelství, který je asociální.

Go Dok Mi nikdy neopustí svůj byt ani nekomunikuje se sousedním sousedem, Oh Jin Rak (Kim Ji Hoo), gang.

I tak obdivuje svého souseda jménem Enrique Geum (Yoo Si Yoon). Často na Enriqueho pokukuje oknem své ložnice.

Příběh v tomto romantickém dramatu je ještě napínavější, když se Enrique pokusí oslovit Go Dok Mi, aby poznal vnější svět, včetně pomoci Jin Rakovi, který se ukáže, že má Go Dok Mi rád.

InformaceMoji roztomilí kluci (Flower Boy od vedle)
Recenze (počet recenzentů)7.3 (1.207) - IMDb
Doba trvání-
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání7. ledna 2013
ŘeditelJung Jung-hwa
HráčKyung-pyo Go


Seul-gi Kim

13. Terius za mnou (2018)

Hrají známí herci a herečky, drama Terius za mnou je korejské drama romantická komedie další to nejlepší, co musíte vidět, gang.

Toto drama vypráví příběh ženy, Go Ae Rin (Jung In Sun) která náhle ztratila manžela a musela být osamělým rodičem svých dvou dětí.

Na druhou stranu, Kim Bon (So Ji Sub) je bývalý agent NIS (National Intelligence Service), který se snaží zjistit, kdo zabil jeho milenku.

V tomto úsilí je Kim Bon ochoten převléci se za chůvu dětí Ae Rin, která je shodou okolností vedle něj.

Postupem času se Kim Bon konečně zamiloval do Ae Rin a právě prostřednictvím této vdovy po dvou dětech konečně dostal odpověď na své poslání.

InformaceTerius za mnou
Recenze (počet recenzentů)7.1 (465) - IMDb
Doba trvání35 minut
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod32 epizod
Datum vydánízáří 2018
ŘeditelPark Sang-hun
HráčJasper Cho


In-sun Jung

14. Oh My Baby (2020)

Korejské drama Jang Na-ra s názvem Oh, moje dítě vypráví příběh 39leté ženy jménem Jang Ha-ri (Jang Na-ra) kdo chce mít dítě, aniž by se oženil.

V tomto nejlepším romantickém dramatu je zástupcem vedoucího oddělení v časopise rodičovství. Je velmi pilná v práci, krásná a talentovaná, ale saje lásku.

Když se vzdal lásky a chtěl mít děti, aniž by se oženil, ve skutečnosti potkal tři muže, kteří mohli přibarvit jeho život, gang. Tak jak to jde?

InformaceOh, moje dítě
Recenze (počet recenzentů)7.5 (73) - IMDb
ŽánrKomedie


Romantika

Počet epizod16 epizod
Datum vydání13. května – 2. července 2020
ŘeditelNam Ki-Hoon
HráčJang Na-Ra, Go Joon, Park Byung-Eun

15. Když kvete kamélie (2019)

Roztomilé romantické korejské drama v hlavní roli Gong Hyo Jin a Kang Ha Neul připraveno pobavit vás celkem 40 epizodami, gang.

Ve skutečnosti epizody 39 a 40 tohoto nejlepšího dramatu získaly průměrné hodnocení 19,7 procenta a 23,8 procenta za každou epizodu na národní úrovni, víte!

Když kvete kamélie vypráví život svobodné matky jménem Oh Dong-baek (Gong Hyo-jin) který se přestěhoval do Ongsanu a otevřel si bar jménem Camellia.

Jedno z romantických korejských dramat z roku 2019 je zajímavé sledovat, protože zprostředkovaný příběh je velmi v kontaktu se skutečným životem člověka. s jedním rodičem.

InformaceWok lásky
Recenze (počet recenzentů)88 (voličů 2008) - Asijská Wiki
Doba trvání-
ŽánrRomantika


Komedie

Počet epizod40 epizod
Datum vydání18. září 2019
ŘeditelCha Young-Hoon


Kang Min Kyung

HráčKong Hyo-Jin


Kim Ji-Suk

Bonus: Nejlepší a nejnovější korejské romantické komediální filmy 2021

Kromě romantických korejských dramat zabalených do vtipných komediálních prvků existuje také mnoho populárních korejských filmů podobných žánrů, které nejsou o nic méně vzrušující než drakor, víte!

No, pro ty z vás, kteří hledají doporučení korejské romantické komedie, stačí se podívat na celou recenzi v článku níže, bando!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to byla nějaká doporučení romantická komedie korejské drama což může být pro vás možnost sledovat ve svém volném čase, gangu.

Výše uvedené korejské romantické komediální drama, které má zajímavý příběh a hrají slavné korejské hvězdy, vás nebude litovat!

Přečtěte si také články o korejské drama nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.