Tech Hack

jak trvale aktivovat windows 10 na pc/notebooku

Zde je návod, jak aktivovat systém Windows 10 na trvalém počítači nebo notebooku, který můžete sledovat. Může být také offline, víte!

Aktivace Windows 10 na PC nebo notebooku je velmi snadná a můžete ji provést buď ručně on-line ani offline. Tato příručka je samozřejmě potřebná pro ty z vás, kteří používají pirátská Windows.

Navíc jste jistě zažili okamžik, kdy tapeta plochy náhle zčerná a objeví se upozornění Verze Windows není originální v pravé dolní části obrazovky?

Pokud jste to zažili, znamená to, že operační systém Windows 10 nainstalovaný na vašem počítači nebyl aktivován, gang nebo jste jen nestahujte to na důvěryhodných stránkách.

Microsoft vyžaduje, aby uživatelé měli legální kopii Windows. ApkVenue vám proto tentokrát prozradí, jak si Windows 10 trvale jednoduše aktivovat!

Jak trvale aktivovat Windows 10

Chcete-li aktivovat Windows 10 nebo Windows 10 Pro, potřebujete Produktový klíč. Tento kód Product Key je na disku Windows 10 (balení), který jste zakoupili.

Mezitím, pokud si zakoupíte OS online, obdržíte produktový klíč v potvrzovacím e-mailu.

Jak aktivovat Windows 10 pomocí Product Key

Dostávejte oznámení aktivovat Windows 10 pod obrazovkou PC je nepříjemné. Abyste se zbavili nepříjemného upozornění, musíte jej okamžitě aktivovat.

Pokud nemáte kód Product Key a máte již nainstalovaný Windows 10, můžete si jej aktivovat zakoupením digitální licence nebo fyzická licence.

Digitální licenci můžete získat, pokud si zakoupíte a stáhnete Windows 10 ISO z webu Microsoft Store.

Pokud si koupíte ve fyzické maloobchodní prodejně, získáte instalační disk Windows 10 spolu s licencí Product Key Windows 10 nebo takzvanou fyzickou licencí.

Kupte si licenci podle nainstalovaných Windows. Pokud má váš počítač například nainstalovaný Windows 10 Pro, musíte si zakoupit licenci na Windows 10 Pro.

Po zakoupení můžete systém Windows 10 aktivovat pomocí kódu Product Key takto:

 1. Zapněte počítač nebo notebook a vstoupíte do nabídky Nastavení

 2. Poté vyberte Aktualizace a zabezpečení

 1. Klikněte na nabídku Aktivace ten vlevo. Zde uvidíte stav vašeho Windows 10, který nebyl aktivován. A chcete-li trvale používat systém Windows 10, musíte jej aktivovat.
 1. Klikněte znovu Změňte produktový klíč pak zadejte Produktový klíč na disku nebo zaslané e-mailem.

 2. Po správném zadání kódu Product Key automaticky vstoupíte na stránku aktivace Windows 10. Poté klikněte další pro zahájení procesu aktivace.

 3. Počkejte, dokud nebude proces dokončen. Je třeba poznamenat, že tento způsob aktivace vyžaduje připojení k internetu, takže váš počítač nebo notebook se systémem Windows musí být připojen k internetu.

 4. Po dokončení procesu se zobrazí upozornění, že váš Windows 10 byl aktivován. Pak klikněte Zavřít.

 5. Nyní je aktivace systému Windows 10 dokončena a můžete jej nyní používat Windows 10 trvale.

Pokud má váš Windows chybu a vy jej musíte přeinstalovat, nemusíte se bát, že byste si museli kupovat další licenci, protože tato aktivace je trvalá.

Můžeš přeinstalovat Windows 10 na stejném PC nebo notebooku pomocí kódu Product Key, který jste zakoupili poprvé. Můžete také nainstalovat pomocí flashlol!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak aktivovat Windows 10 pomocí KMSPico

Další metoda je neplatná, protože používá program Windows Activator nazvaný KMSPico. Tímto způsobem nemusíte kupovat produktový klíč což je drahé.

Musíte však vědět, že ApkVenue vám nedoporučuje používat tento program, protože porušuje autorská práva a může vás dostat do problémů se zákonem.

KMSPico je aktivační program, který můžete použít k aktivaci operačních systémů Windows a Microsoft Office, jehož průvodce si můžete přečíst pod tímto.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Bez dalších okolků zde je návod, jak aktivovat Windows 10 pomocí KMSPico!

 1. Vypněte antivirus, který máte v počítači. To proto, aby antivirus nekategorizoval KMSPico jako virus.

 2. Stáhněte si nejnovější KMSPico otevřením webu //official-kmspico.com/.

 1. Extrahovat soubory KMSPico v požadovaném adresáři.

 2. Klikněte pravým tlačítkem na soubor KMSPico a vyberte Spustit jako administrátor.

 3. Kliknutím na červené tlačítko aktivujete Windows 10 najednou Ms. Office nainstalovaný na vašem PC. Počkejte, dokud nebude proces dokončen.

Hotovo! Velmi snadné, že, gang? U výše uvedeného průvodce aktivací Windows 10 s KMSPico to musí být provedeno offline, ano, gang.

Aby se váš Windows 10 náhle znovu neaktivoval, musíte aktualizace v systému vypnout. Je to velmi jednoduché! Můžete si přečíst Jakův článek následující.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je způsob, jak trvale aktivovat systém Windows 10 online i offline. Výše uvedená metoda platí pro všechny verze Windows 10.

Pár článků od Jaka. Snad vám tento článek pomůže, bando! Uvidíme se znovu při jiné příležitosti.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Andini Anissa.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found