Tech Hack

6 způsobů, jak otevřít nejnovější blokované stránky 2020

Chcete otevřít svůj oblíbený web, ale je blokován Kominfo? Zde je návod, jak otevřít blokované stránky na PC a Androidu. Můžete to udělat bez aplikace nebo VPN, stačí použít Chrome!

Jak otevřít blokované stránky může být řešením pro ty z vás, kteří se často cítí narušeni, protože nemají přístup k určitým stránkám, protože jsou blokovány vládou.

Neblokují se pouze zakázané video stránky s negativním obsahem. Někdy se toto blokování provádí i na jiných webech, např Reddit což je mimochodem největší internetové fórum na světě.

I když kampaň Zdravý a bezpečný internet nebo LIDÉ vláda už dlouho zesiluje, ale zdá se mi, že toto úsilí je marné, bando.

Důkazem toho je, že nelegální stránky jsou stále na prvním místě v seznamu nejnavštěvovanějších stránek indonéských sítí. Abyste zvýšili své znalosti, ApkVenue důkladně zkontroluje jak otevřít blokované stránky přes HP nebo PC nebo notebook.

Jak otevřít blokované stránky bez aplikací na Androidu, iPhone a PC

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro to, jak otevřít blokované stránky bez aplikace, počínaje použitím SSH, změnou DNS a tak dále.

V tomto článku vám ApkVenue řekne několik tipů, jak otevřít blokované stránky v Google Chrome na HP, PC a notebooku. Ty musíš být netrpělivý, že? No, místo dalšího čekání se stačí podívat na následující článek, bando!

Jak otevřít blokované stránky pomocí SSH

Kromě VPN můžete také otevřít blokované stránky pomocí SSH (Secure Shell). SSH slouží jako síť, která chrání výměnu dat před virovými hrozbami.

O VPN i SSH lze říci, že mají téměř podobné vlastnosti. Rozdíl je v tom, že zde budete používat třetí stranu, zejména pro proces SSH tunelování.

Chcete-li použít metodu SSH, můžete přímo použít mobilní telefon Android. Metoda je poměrně snadná a můžete ji sledovat následovně.

1. Přejděte na stránku FastSSH

Přejít na web FastSSH a vyberte indonéský server (//www.fastssh.com/page/secure-shell-servers/continent/asia/indonesia). Poté klepněte Vytvořte si SSH účet Indonésie a vytvořte si účet zadáním uživatelské jméno a Heslo. Klikněte Vytvořit účet.

2. Počkejte na dokončení účtu

Počkejte, až se dostanete uživatelské jméno SSH, Heslo SSH a IP adresa hostitele které si můžete zapsat a použít v dalším kroku.

3. Nainstalujte aplikaci KPNTunnel Revolution

Poté již stačí aplikaci nejprve stáhnout a nainstalovat KPNTunnel revoluce které můžete získat na odkazu níže.

Apps Utility Vývojáři softwaru KPN STÁHNOUT

4. Otevřete aplikaci KPNTunnel Revolution

Otevřete aplikaci KPNTunnel Rev a stačí přejít do menu Nastavení. Nejprve se aktivujete SSH tunel.

5. Vyplňte část Host/IP

Přejeďte dolů a na sekci Host/IP vyplňte ve formátu, který jste si poznamenali dříve. Vyplňte také sekci uživatelské jméno a Heslo jak jste se zaregistrovali na webu FastSSH.com. aktivovat Automatické opětovné připojení a naplňte Pinger URL s „www.bing.com“.

6. Povolte vlastní DNS

Nakonec aktivujte Vlastní DNS a můžete použít Výchozí nastavení na aplikaci. Poté se vraťte na hlavní stránku a klepněte na Start abyste mohli začít používat SSH.

Po úspěšném použití SSH si můžete okamžitě vyzkoušet, jak otevřít blokované stránky v Google Chrome HP, deh!

Jak otevřít blokované stránky pomocí serveru DNS

Dalším způsobem, jak otevřít blokovaný web, je použít DNS servery (Domain Name System) která slouží ke změně IP adresa se stává adresa domény.

Zde nemusíte instalovat žádnou aplikaci. Protože pouze pomocí nastavení v Ovládacích panelech můžete okamžitě otevřít blokované stránky na notebooku Google Chrome.

Chcete vědět jak? Zde jsou kroky:

1. Otevřete Ovládací panely

Otevřít nabídku Kontrolní panel na PC nebo notebooku. Poté otevřete možnosti Síť a Internet > Centrum sítí a sdílení.

Zde vyberete jinou možnost Změnit nastavení adaptéru ten vlevo, gang.

2. Otevřete Možnosti Vlastnosti

Na internetové připojení, které používáte, klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost Vlastnosti.

3. Vyberte Internet Protocol Version 4

Poté vyberete jinou možnost Internetový protokol verze 4 (TCP/IPv4) a klikněte Vlastnosti který je na dně.

4. Povolte DNS

V dalším okně nejprve volbu aktivujete Použijte následující adresy serverů DNS. Obsah Preferovaný server DNS: 1.1.1.1 a Alternativní DNS server: 1.0.0.1. Pokud máte, klikněte OK.

Pokud jste změnili DNS pomocí výše uvedených metod, je zaručeno, že váš internet nyní může přistupovat na stránky, které byly dříve blokovány vládou, aniž byste k otevření negativních stránek potřebovali VPN.

Pokud to nefunguje, zkuste to nejprve restartovat prohlížeč a znovu jej otevřete na vašem PC nebo notebooku, ano. Stejný způsob platí také pro váš telefon Android, opravdu!

Jak otevřít blokované stránky pomocí Web proxy

Můžete také vyzkoušet, jak otevřít blokované stránky pomocí web proxy. Web proxy je stránka, která poskytuje přístup k internetu prostřednictvím serverů třetích stran.

Tato metoda je považována za nejjednodušší a lze ji přímo vyzkoušet prohlížeč, a to jak na počítačích, tak na telefonech Android.

Ale nikdy to nezkoušejte otevřít stránky pro dospělé pokud ne dost starý, tak ano! Lepší je použít to na věci, které jsou pozitivnější a moudřejší, samozřejmě..

Kroky k použití web proxy Jak otevřít blokované stránky na počítačích se systémem Windows 10 a dalších, můžete vidět níže, gang.

1. Přejděte na stránku ProxySite

Otevřete aplikaci prohlížeč na telefonu Android a poté přejděte na web Proxy web (//www.proxysite.com/). Poté v dostupném sloupci stačí vybrat server, zadat adresu blokovaného webu a klepnout Jít.

2. Navštivte blokované stránky

Nyní budete přesměrováni k provedení procházení použití web proxy. Při používání navštivte stránku jako obvykle Chrome ani Mozilla používáním adresní řádek která je nahoře.

Kromě telefonů se systémem Android je tato metoda účinná také pro vás na počítači nebo notebooku, opravdu. Po chvíli snažení, opravdu web proxy ne tak rychle jako předchozí metody.

Řešením můžete změnit server web proxy použitý. Můžete také zkontrolovat rychlost internetové sítě, kterou používáte, protože to může být také velmi vlivné, víte!

Pokud stále potřebujete jinou alternativu, jak otevřít web, který je blokován serverem, můžete si přečíst následující článek Jaka:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak otevřít blokované stránky pomocí aplikací

Kromě bez pomoci aplikace můžete také samozřejmě otevřít blokované webové stránky instalací dalších aplikací na PC, Android a iPhone.

Tato metoda je obvykle nejvybíravější, protože je považována za praktičtější a snadněji sledovatelnou. Pokud máte zájem si to také vyzkoušet, zde je několik metod, které lze použít.

Jak otevřít blokované stránky pomocí VPN

První způsob, jak otevřít blokovaný web v prohlížeči Google Chrome na mobilním telefonu, je aplikace VPN. VPN fungují tak, že náhodné IP adresy otevírají blokované weby.

Pomocí VPN můžete snadno a volně surfovat po internetu, ať už prostřednictvím telefonu Android nebo PC.

Otevřete blokované stránky pomocí Turbo VPN

Nejprve vám ApkVenue řekne, jak otevřít blokované stránky v systému Android. Můžete použít aplikaci tzv Turbo VPN udělat toto.

1. Nainstalujte aplikaci Turbo VPN na HP

Stáhněte a nainstalujte aplikaci Turbo VPN kterou si můžete zdarma stáhnout přes odkaz níže.

Aplikace Networking Turbo VPN STÁHNOUT

2. Otevřete aplikaci Turbo VPN

Otevřete aplikaci Turbo VPN a klepněte na tlačítko Souhlasím pokračovat. Chcete-li vybrat server, klepněte na ikona zeměkoule vpravo nahoře.

3. Vyberte Server

Vyberte si jeden z dostupných bezplatných serverů a budete automaticky připojeni k síti VPN pro váš telefon Android.

4. Úspěšně připojeno

Pokud je připojen, zobrazí slova Připojeno a ikona VPN zapnutá notifikační lišta. Zde můžete také zobrazit stav a rychlost sítě.

Kromě telefonů s Androidem můžete také pomocí aplikace VPN na vašem PC nebo notebooku otevřít stránky, které jsou blokovány administrátorem kanceláře.

Otevřete blokované stránky pomocí TunnelBear VPN

Kromě Turbo VPN existují další VPN aplikace, které ApkVenue také doporučuje. Aplikace je TunnelBear VPN, gang.

Jediným kliknutím na tlačítko se můžete automaticky připojit k nejlepším serverům VPN. jak? Následuj tyto kroky!

1. Nainstalujte do mobilního telefonu aplikaci TunnelBear VPN

Stáhněte a nainstalujte aplikaci TunnelBear VPN pro PC, který můžete získat prostřednictvím odkazu níže.

Tunnelbear Apps TunnelBear KE STAŽENÍ

2. Otevřete aplikaci TunnelBear VPN

Po dokončení instalace otevřete aplikaci TunnelBear VPN a ihned stiskněte přepnout pro povolení VPN nahoře.

3. Počkejte, dokud nebude připojení

Počkejte, až se k vašemu PC nebo notebooku rychle připojí nejlepší a nejstabilnější síť VPN. Otevřete ihned prohlížeč využívat bezplatný přístup k internetu.

Kromě aplikací Turbo VPN a TunnelBear VPN můžete také použít aplikace proti blokování VPN ostatní se stejnými funkcemi a maximálním výkonem.

Nejen to, některé z těchto aplikací mají také řadu dalších funkcí, které vám opravdu pomohou při otevírání webu, který je blokován serverem.

Jak otevřít blokovaný web pomocí aplikace DNS

Dalším způsobem, jak otevřít zablokovaný web, je použít nápovědu Aplikace DNS změnit IP adresa se stává adresa domény.

Aplikaci, jak odblokovat videa v Google Chrome, kterou ApkVenue tentokrát doporučuje, je použít DNS 1.1.1.1, vytvořený Cloudflare a APNIC, o kterém se tvrdí, že má nejrychlejší přístup Doba odezvy až 14,8 ms.

Tato metoda platí také v případě, že používáte datovou síť nebo WiFi podle následujících kroků.

1. Nainstalujte aplikaci Cloudflare 1.1.1.1

Stáhněte a nainstalujte aplikaci Cloudflare 1.1.1.1 které můžete získat prostřednictvím odkazu níže.

Síťové aplikace Cloudflare, Inc STAŽENÍ

2. Otevřete aplikaci

Pokračujte v otevírání aplikace a jen posuňte přepnout dokud se text nezobrazí Připojeno a zobrazí se ikona VPN notifikační lišta.

Zde se můžete okamžitě pokusit otevřít blokované stránky a zkontrolovat jejich úspěšnost.

3. Jak otevřít blokované stránky pomocí Doplněk Chrome a Firefox

Kromě výše uvedených metod existuje další alternativní způsob, jak otevřít blokované stránky bez dalších aplikací, víte. Pokud jste líní nainstalovat aplikaci VPN nejprve do počítače nebo notebooku, můžete použít rozšíření VPN, která se „přilepí“ přímo k prohlížeč vy.

Jak to udělat? Zde můžete udělat, jak otevřít blokovaný web bez aplikace na notebooku nebo PC doplňky nebo rozšíření pro prohlížeč, tak jako Google Chrome ani Mozilla Firefox.

Doplňky Google Chrome

Za prvé, pro uživatele Chrome si můžete stáhnout a používat rozšíření konkrétně VPN tímto způsobem.

1. Navštivte Internetový obchod Chrome

Navštivte stránku Internetového obchodu Chrome a otevřete ji rozšířeníBrowsec VPN – bezplatná a neomezená VPN (//chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-and-unli/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh?hl=cs). Poté klepněte Přidat do Chromu začít instalovat.

2. Klikněte na Přidat rozšíření

Objeví se další vyskakovat pro instalaci rozšíření Procházet VPN. Chcete-li pokračovat, stačí kliknout Přidat rozšíření.

3. Přístup k Browsec VPN

Pokud ano, máte přístup Procházet VPN kliknutím na ikonu vpravo nahoře. Dále můžete nejprve vybrat server a přejet prstem přepnout pro zahájení aktivace.

Doplňky Mozilla Firefox

I když to není prohlížeč bez pozitivního blokování internetu, můžete také použít Mozilla Firefox, jak otevřít blokované stránky, víte!

Můžeš použít doplňky který si můžete zdarma stáhnout pro přístup k blokovaným stránkám následujícím způsobem, gang!

1. Navštivte Firefox Add-ons

Navštivte stránku Doplňky Firefoxu a vyberte AnonymoX (//addons.mozilla.org/us/firefox/addon/anonymox/) a vyberte Přidat do Firefoxu.

2. Schválit oznámení

Objeví se také vyskakovat pro potvrzení instalace doplňky. Zde stačí kliknout Přidat pokračovat v procesu.

3. Přístup k AnonymoX

Po instalaci získáte přístup k AnonymoX na ikoně vpravo nahoře. Zde stačí vybrat server a přejet prstem přepnout začněte aktivovat funkci VPN.

No, to je číslo jak otevřít blokované stránky s aplikací nebo bez aplikace, gang. Pamatujte, používejte tuto metodu moudře a zodpovědně, ano!

Nedovolte, abyste jej používali na zakázané věci, které mohou ublížit mnoha lidem, natož porušovat ustanovení platného zákona.

Máte nějaké jiné metody, které fungují? Pokud ano, neváhejte napsat svůj názor do kolonky komentářů níže a uvidíme se u dalšího článku.

Přečtěte si také články o Stránka je zablokována nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi