Aplikace

6 z nejlepších aplikací pro výměnu mobilních telefonů, navyšte kapitál na nákup iPhone!

Hledáte kapitál na nákup nejnovějšího iPhonu? Stačí použít doporučení pro následujících 6 nejlepších výměnných aplikací HP od Jaka, gang!

Slintá, aby viděl řadu Nejlepší HP 2020 ale může být smutné vidět, že cena je již srovnatelná s motorem? Neboj se, protože nejsi sám, bando.

Spolu s vývojem technologií skutečně cena HP, zejména HP vlajková loď, již zkušený bezdůvodné zvýšení ceny v posledních letech.

Naštěstí nyní můžeme použít naše staré mobilní telefony k přidání kapitálu na nákup nových mobilních telefonů s pomocí swap aplikace HP o kterých tady bude Jaka diskutovat, bando!

6 z nejlepších mobilních doplňkových aplikací

Vzhledem k tomu, že značka HP nyní stále agresivněji uvádí na trh několik nových mobilních telefonů za méně než 12 měsíců, mnozí z nás nyní často mění HP.

Například i když realme 5 pro nově spuštěna v srpnu 2019, pravé já již uvedla svého nástupce, realme 6 pro začátkem března 2020, gang!

Takže, když vidíte tento trend, který se nezdá být pryč, musíte toho využít 6 nejlepších aplikací HP pro výměnu o kterých zde bude ApkVenue diskutovat.

1. Laku6 (Trusted Cellphone Exchange Application)

Ti z vás, kteří hledají šikmou cenu mobilního telefonu iPhone, mohou vyzkoušet aplikaci na výměnu použitého mobilního telefonu chování6 který nabízí velmi praktický proces výměny HP, gang.

Jednoduše si stáhnete testovací aplikaci pro kontrolu stavu vašeho mobilu a vyplníte formulář o vašem mobilu, který bude použit ke stanovení prodejní ceny mobilu. Po dokončení si stačí vybrat ze série mobilních telefonů registrovaných u Laku6, která zahrnuje všechny hlavní značky mobilních telefonů v Indonésii, jako např. Samsung a Jablko.

Všechny mobilní telefony prodávané u Laku6 prošly komplexním procesem kontroly a pro bezpečnost uživatelů nabízí také Laku6 Záruka 90 dní, gang!

Bohužel existence komplexního kontrolního procesu způsobuje tuto funkci HP trade-in omezeno na uživatele v Jakartě právě teď.

Podrobnostichování6
VývojářPT. Laku6 Online Indonésie
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
VelikostRůzné v závislosti na zařízení
Stažení50 000 a více
Hodnocení3.3/5 (Google Play)
CenaVolný, uvolnit

Stáhněte si aplikaci Laku6 zde

chování6

2. Tokopedie

Předvídání potřeb uživatelů, online nákup a prodej aplikací Tokopedie od poloviny roku 2019 se zdvojnásobil jako nová aplikace pro výměnu mobilních telefonů, gang!

Proces také jednoduchý protože uživatelé prostě potřebují hledat položky, které mají štítky "Can Exchange Add" a sledovat proces kontroly zboží a ověřování identity. Vzhledem k velmi rozsáhlému ekosystému prodejců Tokopedia je k dispozici také program výměny Tokopedia HP. mají velmi rozmanitý výběr produktů.

Úžasně, produkty, které jdou do tohoto programu nejenom na HP a tento program mohou používat i uživatelé Tokopedie po celé Indonésii, gang.

PodrobnostiTokopedie
VývojářTokopedie
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost44 MB
Stažení50 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)
CenaVolný, uvolnit

Stáhněte si aplikaci Tokopedia zde

Produktivita aplikací Tokopedia KE STAŽENÍ

3. BliBli

Nechcete zůstat pozadu za svými konkurenty. BliBli nyní také funguje jako obchodní aplikace HP CoD (dobírka), gang!

Proces je 11-12 s Tokopedií, kde uživatelé jednoduše hledají produkty se štítky Protiúčet a postupujte podle pokynů pro kontrolu zboží ze systému.

Po dokončení administrativního procesu musí uživatel jen čekat Příjezd kurýrem z BliBli která přímo ověří stav vašeho starého HP.

S touto službou nemusíte slintat při pohledu na nejlepší mobilní telefony s fotoaparátem, protože výměnná služba BliBli HP může navýšit váš kapitál na nákup nových mobilních telefonů.

PodrobnostiBliBli
VývojářBliBli.com
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost26 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.4/5 (Google Play)
CenaVolný, uvolnit

Stáhněte si aplikaci BliBli zde

Produktivita aplikací STÁHNOUT

4. Tutamera (Erafone Mobile Add-On Application)

Přestože se praxe nákupu a prodeje online stala normou, Jaka věří, že stále existuje mnoho z vás, kteří se rozhodnou koupit nejnovější mobilní telefony na fyzických místech, jako je např. Erafone.

Věděli jste však, že nyní existuje oficiální mobilní výměnná aplikace Erafone? Název aplikace je Tutamera, zkratka pro Obchod v Erafonu, gang!

Aplikace slouží pouze pro určit cenu starého HP pouze vy a proces výměny musíte stále provádět v nejbližší pobočce Erafone.

K rozvoji jejich služby Erafone trade-in spolupracovat s Laku6 tak se nediv, jestli rozhraní to, co používají, vypadá povědomě.

PodrobnostiTutamera
VývojářPT. Laku6 Online Indonésie
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
VelikostRůzné v závislosti na zařízení
Stažení500 000 a více
Hodnocení2.9/5 (Google Play)
CenaVolný, uvolnit

Stáhněte si aplikaci Tutamera zde

Tutamera

5. Mii Trade-In (aplikace Xiaomi Phone Exchange)

Stále máte pocit, že konkurenční cena nejnovějšího mobilního telefonu Xiaomi není dostatečně levná? Pokud je vám dáno srdce, vždy o srdce žádáte, bando.

Naštěstí, Xiaomibuďte laskaví, protože také již mají **oficiální službu Xiaomi online výměny mobilních telefonů prostřednictvím **Mii Trade-In aplikace.

Podobně jako Tutamera se tato aplikace používá pouze pro určit cenu starých mobilních telefonů Xiaomi vy a proces výměny můžete provést na Obchod Mi nejbližší.

Opět kvůli Xiaomi spolupracovat s Laku6 k vývoji této aplikace má Mii Trade-In rozhraní který je velmi podobný Tutameře.

PodrobnostiMii Trade-In
VývojářPT. Laku6 Online Indonésie
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
VelikostRůzné v závislosti na zařízení
Stažení10 000 a více
Hodnocení2.4/5 (Google Play)
CenaVolný, uvolnit

Stáhněte si aplikaci Mii Trade-In zde

Mii Trade-In

6. SS.com Trade-In (aplikace Samsung Mobile Add-On)

Co se týče kvality, málokdo může konkurovat Samsung ve světě Androidu. Bohužel tuto kvalitu kompenzují nepřiměřené ceny Samsungu.

Abych vám trochu ulehčil, tato značka to poskytla Výměnná služba Samsung HP oficiální prostřednictvím aplikace *SS.com Trade-In**, gang!

S touto službou se nemusíte obtěžovat návštěvou nejbližší prodejny Samsung, protože Samsung pošle kurýra vzít si svůj starý HP, pokud není problém.

Stejně jako předtím Samsung spolupracovat s Laku6 vyvinout tuto aplikaci tak, aby měla design rozhraní a přesně stejný testovací proces HP.

PodrobnostiSS.com Trade-In
VývojářPT. Laku6 Online Indonésie
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
VelikostRůzné v závislosti na zařízení
Stažení10 000 a více
Hodnocení1.4/5 (Google Play)
CenaVolný, uvolnit

Stáhněte si aplikaci SS.com Trade-In zde

SS.com Trade-In

To je seznam 6 nejlepších aplikací HP pro výměnu od Jaka. Kromě možnosti navýšení kapitálu je výše uvedená aplikace užitečná také pro snížení hromady zboží u vás doma, gangu!

Mějte na paměti jednu věc, protože výše uvedené aplikace používají standardní ceny, nebuďte překvapeni Váš starý mobil je oceněn za cenu, která je trochu příliš šikmá.

Použili jste někdy výše uvedenou aplikaci? Jaké byly vaše zkušenosti s jejich výměnnou službou HP? Podíl ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Chytrý telefon nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri