Out Of Tech

25+ nejlepších akčních filmů všech dob (aktualizace 2021)

Tento seznam nejlepších a nejnovějších akčních filmů 2021 může být doporučením pro ty z vás, kteří rádi sledují filmy plné akce a akce. Podívejte se na seznam zde!

Nejlepší akční filmy vždy dokážou prezentovat svou vlastní zábavu jedinečným způsobem při napumpování diváckého adrenalinu.

Není špatné tvrdit, že filmy s akčním žánrem byly vždy na vrcholu žebříčku oblíbených filmů mnoha lidí. Včetně vás, že?

Nabité vypjatými scénami až adrenalinovými, samozřejmě hodnostmi Nejnovější a nejlepší akční filmy 2021 který ApkVenue tentokrát zrecenzuje, by vám neměl chybět ke zhlédnutí.

Zajímá vás, jaké filmové tituly Jaka doporučuje? Spravování viz následující diskuze, zde!

Akční film 2021 bude uveden

Uprostřed nedokončené pandemie COVID-19 se filmový průmysl nyní naštěstí pomalu vrací do starých kolejí a baví celé publikum.

Ve skutečnosti začalo internetem kolovat několik seznamů nejnovějších akčních filmů, o nichž se říká, že budou brzy uvedeny v roce 2021, a staly se horkým tématem pro filmové fajnšmekry.

Tak jaký je název? Nejnovější akční film z roku 2021, který bude uveden tento rok? Zde je úplný seznam.

1. Není čas zemřít

Film s Danielem Craigem v hlavní roli se jmenuje 10. dubna loňského roku Není čas zemřít To se konečně proslýchá, že na plátna kin přijde 2. dubna 2021.

No Time to Die se odehrává 5 let po posledním filmu a vypráví příběh života James Bond (Daniel Craig) poté, co skončil jako tajný agent a užíval si života na Jamajce.

Jednoho dne však přišel jeho starý kolega z CIA s prosbou o pomoc při záchraně vědce. Kdo by si pomyslel, že tato nebezpečná mise zavede Bonda k tajemnému padouchovi vyzbrojenému nejnovější a smrtící technologií.

TitulNení čas zemřít
Ukázat2. dubna 2021
Doba trvání2 hodiny 43 minut
VýrobaMetro-Goldwyn-Mayer (MGM), Universal Pictures, Eon Productions
ŘeditelCary Joji Fukunaga
ObsazeníDaniel Craig, Ana de Armas, Rami Malek a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Thriller
HodnoceníTBA

2. Mortal Kombat

Stát se jedním z nejočekávanějších nových akčních filmů roku 2021, Mortal Kombat přivést domácí herce Joe Taslim jako postava v příběhu.

Filmová adaptace oblíbené hry Mortal Kombat má mít premiéru 16. dubna. Poté, co předtím, v roce 2019, se mezi milovníky filmu v zemi hodně diskutovalo.

Jak bude děj příběhu ve filmu zobrazen, zatím není jasné. Zde však hraje roli Joe Taslim Pod nulou který je známý tím, že má rychlou bojovou postavu se speciální schopností používat led.

TitulMortal Kombat
Ukázat16. dubna 2021
Doba trváníTBA
VýrobaNew Line Cinema, NetherRealm Studios, Atomic Monster
ŘeditelSimon McQuoid
ObsazeníJessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Joe Taslim a kol
ŽánrAkční, Dobrodružné, Fantasy
HodnoceníTBA

3. Černá vdova

Pamatujete si na trailer Black Widow, který na konci roku 2019 šokoval virtuální svět? Premiéra je naplánována na květen 2020, ve skutečnosti se film vytvořený Marvelem dosud neobjevil na plátně kin.

Tento film se sám o sobě zaměřuje na příběh cesty Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) který nebyl nikdy odhalen v předchozích Marvel filmech.

Jaký je tedy příběh Natashy Romanoffové v jejím sólovém filmu tentokrát? Raději se podívejte na celý příběh, až vyjde 7. května, OK!

TitulČerná vdova
Ukázat7. května 2021
Doba trváníTBA
VýrobaMarvel Studios, Zak Productions
ŘeditelCate Shortlandová
ObsazeníScarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Sci-Fi
HodnoceníTBA

4. Godzilla vs. Kong

Filmy s příšernou tematikou mají svou fanouškovskou základnu a jsou poměrně často uváděny na plátně kin. Jedním z nich je docela fenomenální Godzilla.

Poté, co bylo dříve hlášeno, že se bude vysílat v listopadu loňského roku, film Godzilla vs. Kong v režii Adama Wingarda by měl být konečně uveden 21. května.

Jak název napovídá, samotný film se soustředí na bitvu dvou monster; Podle režiséra budou Godzilla a King Kong obsahovat několik násilných scén, dokud se nakonec nerozhodne o hodnocení PG-13.

TitulGodzilla vs. Kong
Ukázat21. května 2021
Doba trváníTBA
VýrobaLegendární Entertainment, Warner Bros
ŘeditelAdam Wingard
ObsazeníMillie Bobby Brown, Alexander Skarsg rd, Eiza Gonz lez a kol
ŽánrAkční, Sci-Fi, Thriller
HodnoceníTBA

5. Rychle a zběsile 9

Objevení Vin Diesela a jeho přátel ve filmu bylo několikrát odloženo Rychle a zběsile 9 byl nakonec naplánován na vysílání 28. května příštího.

Tato franšíza z populárního filmu Rychle a zběsile prý vyvolá konflikt v rodině Toretto, který je poměrně komplikovaný. Kde se nyní objevuje Jakob, který je Domovým dlouho ztraceným bratrem a místo toho se stává pro Dom novým nepřítelem.

Příběh konfliktu v rodině, jako je tento, může znít jako klišé, ale může Justin Lin přinést něco jiného ve Fast & Furious 9? Musíme jen počkat na termín porodu!

TitulRychle a zběsile 9
Ukázat28. května 2021
Doba trvání2 hodiny 25 minut
VýrobaOne Race Films, Roth/Kirschenbaum Films, Perfect Storm Entertainment
ŘeditelJustin Lin
ObsazeníVin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Krimi
HodnoceníTBA

6. Top Gun: Maverick

Přidání na seznam filmů s Tomem Cruisem v hlavní roli, Top Gun: Maverick je pokračováním filmu Top Gun, který vyšel v roce 1986.

V tomto filmu společnosti Paramount Pictures jsou zobrazeny náročné akce kapitána Pete 'Maverick' Mitchell (Tom Cruise) který je leteckým instruktorem.

Maverick se setká se synem svého zesnulého nejlepšího přítele a je mu řečeno, aby čelil nejistotě budoucnosti a byl pronásledován svou minulostí. Jaký bude další příběh?

TitulTop Gun: Maverick
Ukázat2. července 2021
Doba trváníTBA
VýrobaParamount Pictures, Skydance Media, Jerry Bruckheimer
ŘeditelJosef Kosinski
ObsazeníTom Cruise, Jennifer Connelly, Miles Teller a spol
ŽánrAkční, Drama
HodnoceníTBA

7. Sebevražedný oddíl 2

Toužíte vidět vzrušující dobrodružství Harley Quinn? Uklidnit! Nyní to můžete znovu vidět ve filmu s názvem Sebevražedný oddíl 2 který se má vysílat 6. srpna.

V tomto superhrdinském filmu DC se Sebevražedný oddíl údajně zabývá tématem války v 70. letech v kombinaci s géniem Jamese Gunna, režiséra ve vymýšlení postav a komediálních prvků.

Jaká bude podle vás, ano, zápletka příběhu prezentovaného v tomto filmu? Bude to stejně úžasné jako pozitivní komentáře uživatelů v době vydání traileru?

TitulSebevražedný oddíl 2
Ukázat6. srpna 2021
Doba trváníTBA
VýrobaAtlas Entertainment, DC Comics, DC Entertainment
ŘeditelJames Gunn
ObsazeníMargot Robbie, Taika Waititi, Alice Braga a spol
ŽánrAkční, Dobrodružné, Fantasy
HodnoceníTBA

8. Králův muž

Pro ty z vás, věrné fanoušky franšízy Kingsman, se už nemůžete dočkat nejnovějšího filmu s názvem The King's Man.

Poté, co se dříve hovořilo o vydání v září 2020, byl produkční tým nucen odložit jej na srpen 2021 kvůli stále rozšířenější pandemii Covid-19.

Když se podíváte na pozadí 1. světové války, objeví se vám skvělá akce britských tajných agentů v boji proti zločinu, od Ralpha Fiennese, Harrise Dickinsona až po Gemmu Artertonovou.

TitulKrálův muž
Ukázat20. srpna 2021
Doba trváníTBA
Výroba20th Century Studios, Marv Films, Marv Studios
ŘeditelMatthew Vaughn
ObsazeníRalph Fiennes, Harris Dickinson, Gemma Arterton a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Komedie
HodnoceníTBA

9. Mission: Impossible 7

Ačkoli v době, kdy byl proces natáčení zastaven kvůli porušení protokolu COVID-19, datum vydání filmu Mission: Impossible 7 konečně známý k vysílání 19. listopadu.

Nejnovější akční film z roku 2021 údajně ukáže akci speciálního agenta, totiž Ethan Hunt (Tom Cruise) kteří plní obtížné a nebezpečné mise.

I když zatím není jasné, jaká bude zápletka příběhu, mnoho fanoušků filmové franšízy Mission: Impossible se přítomnosti speciálního agenta na plátně kin nemůže dočkat.

TitulMission: Impossible 7
Ukázat19. listopadu 2021
Doba trváníTBA
VýrobaBad Robot, New Republic Pictures, Paramount Pictures
ŘeditelChristopher McQuarrie
ObsazeníVanessa Kirby, Tom Cruise, Rebecca Ferguson a spol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Thriller
HodnoceníTBA

10. Matrix 4

Poslední na seznamu nejnovějších akčních filmů roku 2021 je tentokrát Matrix 4 Hrají Priyanka Chopra, Keanu Reeves, Jessica Henwick a řada dalších slavných hollywoodských herců.

I když se jedná o akční žánr, podle přiznání Keanu Reevese, když hostoval v září loňského roku v BBC The One Show, je v tomto filmu obsažen milostný příběh.

Samotná strana Warner Bros konkrétně neprozradila, zda je Matrix 4 pokračováním nebo ne, pokud jde o nastavení času. Počkejme si na překvapení 22. prosince, dobře!

TitulMatrix 4
Ukázat22. prosince 2021
Doba trváníTBA
VýrobaNPV Entertainment, Silver Pictures, Village Roadshow Pictures, Warner Bros
ŘeditelLana Wachowski
ObsazeníPriyanka Chopra, Keanu Reeves, Jessica Henwick a kol
ŽánrAkční, Sci-Fi
HodnoceníTBA

Nejnovější akční filmy 2020

Níže vám ApkVenue prozradí některé z nejnovějších akčních filmů, které se vysílaly v průběhu roku 2020. Zaručeně plné akce a napínavých scén!

1. Wonder Woman 1984 (nový akční film 2020)

Nová kapitola života Diana Prince (Gal Gadot) konečně oficiálně jmenován na plátno kin ve filmu s názvem Wonder Woman 1984.

V čase zasazeném do období studené války v 80. letech je tentokrát Dianě řečeno, aby pracovala jako antropoložka ve Smithsonia Institute, který se specializuje jako kulturní expert na starověké středomořské civilizace.

Tváří v tvář dvěma novým nepřátelům; Barbory Ann Minerva (Kristen Wiig) a Maxwell Lord (Pedro Pascal)Diana se usilovně snažila obnovit situaci jako předtím.

Její boj v tomto akčním filmu podbarvila i přítomnost někoho v minulosti Diany. kdo to je?

TitulWonder Woman 1984
Ukázat25. prosince 2020
Doba trvání2 hodiny 31 minut
VýrobaAtlas Entertainment, DC Comics, DC Entertainment
ŘeditelPatty Jenkinsová
ObsazeníGal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig a kol
ŽánrAkční, Dobrodružné, Fantasy
Hodnocení60% (249)


5.5/10 (86.759)

2. Princip

Nejnovější akční film Christophera Nolana z roku 2020 skutečně je mírně odlišné od běžných akčních filmů, ale právě tento rozdíl dělá Tenet jedinečným.

V průběhu filmu na vás čekají nejen různé strhující akční scény od přestřelek po bojové scény, ale také Zvědavý na děj.

Ačkoli to diváky žádá, aby při sledování trochu přemýšleli, senzace, kterou Tenet na konci filmu přináší, je docela uspokojivá. V jiných filmech málokdy.

TitulPrincip
Ukázat3. září 2020
Doba trvání2 hodiny 30 minut
VýrobaWarner Bros. obrázky


Synkopie

ŘeditelChristopher Nolan
ObsazeníJohn David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki a kol
ŽánrAkční, sci-fi
Hodnocení71% (Shnilá rajčata)


7.8/10 (IMDb)

3. Mulan

Po několika odkladech je Disney konečně oficiální uvolnit film žívá akce nejnovější, Mulan, v roce 2020.

Tento akční film, který vychází z čínského folklóru, je závanem čerstvého vzduchu pro filmový průmysl uprostřed nejistoty způsobené touto pandemií.

Ačkoli to není tak úspěšné jako filmy Disney obecně, přítomnost tohoto filmu být zábavou pro mnoho lidí, kteří si už dlouho neužili vzrušení z filmů Pokladna v kině.

TitulMulan
Ukázat4. září 2020
Doba trvání1 hodina 55 minut
VýrobaObrázky Walta Disneyho


Good Fear Productions

ŘeditelNiki Caro
ObsazeníYifei Liu, Donnie Yen, Li Gong a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Drama
Hodnocení74% (Shnilá rajčata)


5.4/10 (IMDb)

4. Stará garda

Další film je Stará garda který se vysílá výhradně na streamovacích platformách Netflix. Tento nejnovější akční film z roku 2020 v hlavní roli Charlize Theronová a řada dalších slavných hvězd.

Tento film vypráví příběh skupiny žoldáků, kteří jsou nesmrtelní, a to dokonce tisíce let. Všechno se změní, když jejich tajemství odhalí zlé strany.

Pokud rádi sledujete akční filmy s překvapivými fantasy prvky, na The Old Guard se opravdu musíte podívat. Myslím, že tento film by mohl být jedním z nejlepších filmů všech dob.

TitulStará garda
Ukázat10. července 2020
Doba trvání2 hodiny 5 minut
VýrobaSkydance Media, Denver a Delilah Productions, Marc Evans Productions
ŘeditelGina Prince-Bythewood
ObsazeníCharlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts
ŽánrAkční, Dobrodružné, Fantasy
Hodnocení80% (234)


6.7/10 (82.201)

5. Bad Boys for Life

Další film na tomto seznamu je Bad Boys for Life, třetí film a zároveň nejnovější akční film z franšízy Bad Boys, v hlavní roli Martin Lawrence a Will Smith.

V tomto filmu znovu spolupracují na vymýcení zločinu 20 let po uvedení druhého filmu. Už se chystáte do důchodu, uh, je tu dokonce nový zločinecký gang.

Budete se bavit všemi skvělými akcemi a samozřejmě křupavou komedií, kterou vrhnou dva hlavní hrdinové. Chemie jsou fakt dobrý, víš!

TitulBad Boys for Life
Ukázat17. ledna 2020
Doba trvání2 hodiny 4 minuty
VýrobaColumbia Pictures, 2.0 Entertainment, Don Simpson/Jerry Bruckheimer Films, Overbrook Entertainment
ŘeditelAdil El Arbi, Bilall Fallah
ObsazeníWill Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens a kol
ŽánrAkční, Komedie, Krimi
Hodnocení77% (249)


6.7/10 (86.759)

6. Harley Quinn: Birds of Prey

Přestože byl film Suicide Squad považován za zklamání, přítomnost o Harley Quinn hraje Margot Robbie dokázal fanoušky ohromit.

Výsledkem bylo, že producenti také vyslyšeli vstup fanoušků k natočení sólového filmu Harley Quinn s názvem Birds of Prey.

Tento film nezklame, bando. Budete se bavit akcemi Harley Quinn a dalších ženských antihrdinek při vymýcení nového nebezpečného padoucha z Gothamu.

TitulHarley Quinn: Birds of Prey
Ukázat7. února 2020
Doba trvání1 hodina 49 minut
VýrobaDC Films, LuckyChap Entertainment, Kroll & Co. Zábava, obrázky klubovny
ŘeditelCathy Yan
ObsazeníMargot Robbie, Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Krimi
Hodnocení78% (391)


6.2/10 (105.394)

7. Extrakce

V dalším čísle je nejnovější Akční film 2020, který je exkluzivně distribuován na největší světové legální službě pro streamování filmů, Netflix.

Pokud vám chybí akce Chris Hemsworth pošta Avengers: Endgame, můžete se na tento film podívat, gangu. Chrise bohužel takhle vtipkovat neuvidíte Thor v tomto filmu.

Vypráví příběh žoldáka vyslaného zachránit dítě před největším indickým drogovým králem, které unesl jeho rival.

TitulExtrakce
Ukázat24. dubna 2020
Doba trvání1 hodina 56 minut
VýrobaAGBO, Thematic Entertainment, Indie Take One Productions, T.G.I.M. Filmy
ŘeditelSam Hargrave
ObsazeníChris Hemsworth, Bryon Lerum, Ryder Lerum a kol
ŽánrAkční, Thriller
Hodnocení68% (175)


6.8/10 (91.009)

Nejlepší akční film Doporučení IMDb a verze Rotten Tomatoes

Pro měření kvality filmu je hodnocení jedním z hlavních ukazatelů. IMDb a Rotten Tomatoes jsou momentálně nejoblíbenějšími weby pro hodnocení filmů a zde jsou nejlepší verze obou.

1. John Wick: Kapitola 3 – Parabellum (doporučený nejlepší akční film roku 2019)

John Wick: Kapitola 3 - Parabellum je pokračováním nejlepší série akčních filmů roku 2019, kterou hrají slavní herci, Keanu Reeves.

V tomto třetím díle se John Wick musí vypořádat se všemi vrahy poté, co na konci druhého filmu převzal status exCommunicado.

Ach ano, ve třetí sérii Johna Wicka byste měli být také hrdí. Problém je v tom, že existují dva známí indonéští herci, kteří se dostali do zahraničí, Yayan Ruhiyan a Cecep Arif Rahman kteří se objevují.

No, než uvidíte akci, je dobré se nejprve podívat na první a druhý film!

TitulJohn Wick: Kapitola 3 - Parabellum
Ukázat15. května 2019
Doba trvání2 hodiny 11 minut
VýrobaSummit Entertainment, Lionsgate
ŘeditelChad Stahelski
ObsazeníKeanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane a kol
ŽánrAkční, Krimi, Thriller
Hodnocení90% (325)


7.5/10 (200.625)

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Logan (2017)

Fanoušek Rosomák při sledování filmu musí být smutno Logan toto. Jak ne, tento film bude posledním filmem Hugha Jackmana jako superhrdiny od Marvelu.

Je to také desátý film v celé sérii X-Men a třetí sólový film Wolverina X-Men Origins: Wolverine (2009) a Rosomák (2013).

Příběh se soustředí na postavu starého Wolverina. On a Charles Xavier, kteří jsou nemocní, musí chránit mladého mutanta jménem Laura.

Obecně se tomuto filmu dostává velké chvály díky scénáři, režii, herectví, až po hloubku emocí generovaných postavami.

TitulLogan
Ukázat1. března 2017
Doba trvání2 hodiny 17 minut
VýrobaMarvel Entertainment


Společnost Donnerů

ŘeditelJames Mangold
ObsazeníHugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen a spol
ŽánrAkční, Drama, Sci-Fi
Hodnocení93% (398)


8.1/10 (589.969)

3. The Raid 2: Rogues (2014)

Nenechte si ujít film akce To nejlepší v Indonésii, jmenovitě The Raid 2: Rogues která zároveň katapultovala řady indonéských akčních herců na světovou scénu.

S úspěchem první série, Iko Uwais a přátelé znovu čelí Yayan Ruhiyan aka Mad Dog a další mocní nepřátelé.

Pro ty z vás, kteří mají rádi krvavé a náročnější bitevní scény, je druhá série orná Gareth Evans Tohle bude zaručeně skvělé, fakt!

TitulThe Raid 2: Rogues
Ukázat11. dubna 2014
Doba trvání2 hodiny 30 minut
VýrobaPT. Merantau Films, XYZ Films
ŘeditelGareth Evans
ObsazeníIko Uwais, Yayan Ruhiyan, Arifin Putra a kol
ŽánrAkční, Krimi, Thriller
Hodnocení80% (167)


8.0/10 (107.236)

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Casino Royale (2006)

Pokud jde o sérii Jamese Bonda, jedna z nejlepších sérií samozřejmě je Casino Royale.

Jedno z nejlepších filmových doporučení je o agentovi Bondovi, kterého hraje Daniel Craig, který má za úkol odhalovat případy mafiánské trestné činnosti účastí na turnaji v kasinu.

Spojte se s dívkou jménem Nešpory, Bond musí čelit různým obtížím, než se mu podaří zjistit, kdo je viník.

A nejen to, musí také ušetřit nějaké peníze a nebezpečné důkazy, gangu.

TitulCasino Royale
Ukázat15. listopadu 2006
Doba trvání2 hodiny 24 minut
VýrobaObrázky Kolumbie
ŘeditelMartin Campbell
ObsazeníDaniel Craig, Eva Green, Judi Dench a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Thriller
Hodnocení95% (256)


8.0/10 (549.715)

5. V jako Vendeta (2005)

Často vidíte anonymní masky, které jsou symboly hackerů? Pochází z filmu tzv V jako vendeta tenhle, bando!

Jeden z nejlepších akčních filmů je podle Jaka žánr thrilleru plný politického významu. Charakter PROTI (Hugo Weaving) je anarchistický bojovník za svobodu, který vždy nosí masku.

Jeho cílem je zažehnout revoluci prostřednictvím teroristických činů s cílem svrhnout neofašistický režim. V tomto filmu jsou také Natalie Portman a Stephen Rea.

Navzdory poměrně pozitivním recenzím ve skutečnosti nebyl Alan Moore, tvůrce komiksu, s touto adaptací spokojen.

Maska Guy Fawkes používaný V se také stal symbolem proti tyranii moci.

TitulV jako vendeta
Ukázat17. května 2006
Doba trvání2 hodiny 12 minut
VýrobaStříbrné obrázky


Funfte Babelsberg Film GmbH

ŘeditelGeorge Miller
ObsazeníHugo Weaving, Natalie Portman, Rupert Graves a kol
ŽánrAkční, Drama, Sci-Fi
Hodnocení72% (247)


8.2/10 (974.054)

6. Bourneova identita (2002)

Který milovník akčních filmů toto jméno neslyšel? Jason Bourne? Nejoblíbenější pokračování, Bourneova identita si také zaslouží zařazení do řad Jakovy verze nejlepšího akčního filmu.

Samotný film vypráví příběh Bournea při hledání jeho identity poté, co měl ztrátu paměti.

Setkat se s Marie, skončí tím, že se musí vydat na obtížnou misi najít svou identitu a přitom čelit padouchům.

TitulBourneova identita
Ukázat25. září 2002
Doba trvání1 hodina 59 minut
VýrobaUniverzální obrázky
ŘeditelDoug Liman
ObsazeníFranka Potente, Matt Damon, Chris Cooper a spol
ŽánrAkční, Mysteriózní, Thriller
Hodnocení83% (189)


7.9/10 (483.588)

7. Gladiátoři (2000)

Pokud jste fanouškem římských filmů, Jaka vám radí, abyste se na film podívali Gladiátor toto.

Tento film je inspirován knihou Daniela P. Mannixe s názvem O tom zemřít. Tato kniha byla vydána v roce 1958.

Uvidíme jak Maximus Decimus Meridius zrazen kdy Commodus zabil vlastního otce, aby se zmocnil trůnu.

Po tomto incidentu se Maximus stal otrokem. Pomstí se účastí v gladiátorském zápase.

Kromě filmu, který se setkal s kladným ohlasem kritiků, se zvláštního uznání dostalo i hereckému obsazení (zejména Russell Crowe a Joaquin Phoenix).

TitulGladiátor
Ukázat12. května 2000
Doba trvání2 hodiny 35 minut
VýrobaScott Free Productions


Zábava Red Wagon

ŘeditelRidley Scott
ObsazeníRussell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Drama
Hodnocení76% (194)


8.5/10 (1.251.767)

8. Matrix (1999)

Znáte Keanu Reevese z filmu John Wick? Páni, to znamená, že víte, že tento herec ve filmu hrál Matrix, který byl označen za jeden z nejlepších akčních filmů.

Samotný Matrix je série, kterou určitě stojí za to sledovat, gangu.

Kromě charakteristik ve stylu neo, které jsou v tomto filmu ukázány, scéna zpomalený pohyb legendární během přestřelky mezi Neo a Trojice dodnes jedna z nejpamátnějších scén.

Naprostý souhlas, že?

TitulMatrix
Ukázat31. března 1999
Doba trvání2 hodiny 16 minut
VýrobaWarner Bros., Village Roadshow Pictures
ŘeditelLana Wachowski, Lilly Wachowski
ObsazeníKeanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss a kol
ŽánrAkční, Sci-Fi
Hodnocení88% (149)


8.7/10 (1.561.343)

9. Jurský park (1993)

Dále je tu film Jurský park Podle románu Michaela Crichtona vydaného v roce 1990.

Filmy Steven Spielberg Tento příběh vypráví o posedlosti vědců při oživování druhů dinosaurů, které vyhynuly před staletími.

Jurský park, který měl premiéru v roce 1993, je v současnosti stále hojně sledovaný, dokonce pokračuje v sérii Jurský svět, která je jistě napjatější, gang.

TitulJurský park
Ukázat11. června 1993
Doba trvání2 hodiny 7 minut
VýrobaUniversal Pictures, Amblin Entertainment
ŘeditelSteven Spielberg
ObsazeníSam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum a kol
ŽánrAkční, Dobrodružný, Sci-Fi
Hodnocení91% (124)


8.1/10 (805.640)

10. Terminátor 2: Soudný den (1991)

Pak existuje Terminátor 2: Soudný den, která je totožná s postavou slavného akčního herce, Arnold Schwarzenegger.

V této druhé sérii má terminátor úkol chránit Sarah Connorová a jeho syn současně porazí dalšího terminátora (Robert Patrick), který byl poslán, aby ho zabil.

Přestože je Schwarzenegger někdy plný dramatu, stále si dokáže udržet svou postavu terminátorského robota, který působí bez emocí.

TitulTerminátor 2: Soudný den
Ukázat3. července 1991
Doba trvání2 hodiny 17 minut
VýrobaPacific Western, Lightstorm Entertainment
ŘeditelJames Cameron
ObsazeníArnold Schwarzenegger, Linda Hamiltonová, Edward Furlong a kol
ŽánrAkční, Sci-Fi
Hodnocení93% (81)


8.5/10 (938.776)

11. Die Hard (1988)

Těžce zemřít je také velmi hodný zařazení do žebříčku toho nejlepšího pro akční filmy.

V této první sérii, Bruce Willis musí podstoupit misi s cílem odstranit teroristy, kteří se objeví na festivalu, kterého se účastní v rámci dovolené s rodinou.

Ti z vás, kteří jsou zvědaví na Willisovu akci, když má stále husté vlasy, se na tento film musí opravdu podívat. Pěkný!

TitulTěžce zemřít
Ukázat20. července 1988
Doba trvání2 hodiny 12 minut
VýrobaTwentieth Century Fox
ŘeditelJohn McTiernan
ObsazeníBruce Willis, Alan Rickman, Bonnie Bedelia a spol
ŽánrAkční, Thriller
Hodnocení93% (76)


8.2/10 (738.392)

12. Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Mezi mnoha filmy Indiana JonesPodle Jaka je jednou z věcí, na kterou se musíte alespoň jednou v životě podívat Dobyvatelé ztracené archy.

Tento film režírovaný Stevenem Spielbergem je prvním filmem série Indiana Jones. Harrison Ford je hlavní hvězdou tohoto filmu.

Říká se mu, že je archeologem, který musí čelit skupině Naza při hledání Archa úmluvy.

TitulDobyvatelé ztracené archy
Ukázat30. července 1981
Doba trvání1 hodina 55 minut
VýrobaLucasfilm Ltd.
ŘeditelSteven Spielberg
ObsazeníHarrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman a kol
ŽánrAkční adventura
Hodnocení95% (76)


8.4/10 (833.409)

13. Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder (1980)

Z fenomenální série Star Wars si Jaka vybírá filmy Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder.

Film byl propuštěn tři roky po prvním filmu. Uvidíme jak Darth Vader snaží se dohnat Luke Skywalker a zbytek Aliance rebelů.

Sám Luke spolu trénuje Mistr Jedi Yoda. Když Darth Vader zajme své přátele, Luke se musí rozhodnout, zda bude pokračovat ve výcviku, nebo je zachrání.

Až dosud je tento film považován za jeden z největších filmů všech dob a nejlepší ze všech filmů Star Wars.

TitulStar Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder
Ukázat21. května 1980
Doba trvání2 hodiny 4 minuty
VýrobaLucasfilm
ŘeditelIrvin Kershner
ObsazeníMark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a kol
ŽánrAkční, Dobrodružné, Fantasy
Hodnocení94% (100)


8.7/10 (1.084.290)

14. Rocky (1976)

Další na řadě je série Rocky který se poprvé vysílal v roce 1976. Podle příběhu Rockyho Balboa, kterého hraje Sylvester StalloneDalo by se říci, že je to nejlepší sportovní film.

Tento film vypráví příběh Rockyho Balboa, který začínal jako amatérský boxer, aby se pokusil stát se mistrem světa bojem proti Apollo Creed.

Samotná filmová série Rocky má k dnešnímu dni 5 pokračování a 2 spin-off ten, kdo vypráví Adonis "Donnie" Johnson, syn zesnulého Apolla Creeda a student Rockyho.

TitulRocky
Ukázat3. prosince 1976
Doba trvání2 hodiny
VýrobaChartoff-Winkler Productions
ŘeditelJohn G Avildsen
ObsazeníSylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young a kol
ŽánrAkční, Drama, Sport
Hodnocení94% (62)


8.1/10 (486.389)

15. Wonder Woman (2017)

Sice ne takový humbuk jako filmy MCU, ale filmy Zázračná žena v hlavních rolích Gal Gadot toto je považováno za nejlepší film od DC.

Řeknu to princezně Diana z Themiscyry, kteří bojovali za zastavení světové války 1. Diana si myslela, že bůh války Ares je postavou této tragédie.

Diváci také předpokládají, že Gal Gadot a Chris Pine ano chemie což je velmi dobré. Ve výsledku se tento film podařilo získat Hodnocení Rotten Tomatoes 93 %.

InformaceZázračná žena
Ukázat2. června 2017
Doba trvání2 hodiny 21 minut
ŘeditelPatty Jenkinsová
ObsazeníGal Gadot, Chris Pine, Robin Wright
ŽánrAkční, Dobrodružné, Fantasy
Hodnocení93% (RottenTomatoes.com)


7.4/10 (IMDb.com)

16. Dunkerque (2017)

Válečné filmy ne vždy obsahují střílení a zabíjení. Například filmy Dunkerque což vlastně vyzdvihuje lidskost vojáků.

V tomto filmu budete pozváni, abyste se ponořili do skutečných událostí, které zažili britští, belgičtí a francouzští vojáci, kde se snaží být evakuováni z města Dunkerque.

Tam byli obklíčeni a zmasakrováni německými jednotkami. Uprostřed tenčících se zásob se musí snažit znovu sejít se svými milovanými.

TitulDunkerque
Ukázat21. července 2017
Doba trvání1 hodina 46 minut
ŘeditelChristopher Nolan
ObsazeníFionn Whitehead, Barry Keoghan, Mark Rylance
ŽánrAkční, Drama, Historie
Hodnocení93% (RottenTomatoes.com)


7.9/10 (IMDb.com)

17. Vetřelci (1986)

Mimozemšťané je pokračováním filmu Mimozemšťané který vyšel v roce 1979. I když jde o pokračování, Aliens má lepší hodnocení než jeho předchůdce.

Příběh je stále stejný Ellen Ripleyová který byl zachráněn po dlouhém spánku na 57 let. Ellen je pověřena návratem na planetu LV-426 který ztratil kontakt.

Tam se však setkává s mimozemskou královnou a jejími nesčetnými koloniemi. Mohou Ellen a její přátelé bojovat s mimozemskými jednotkami?

TitulMimozemšťané
Ukázat18. července 1986
Doba trvání2 hodiny 17 minut
ŘeditelJames Cameron
ObsazeníSigourney Weaver, Michael Biehn, Carrie Henn
ŽánrAkční, Dobrodružný, Sci-Fi
Hodnocení99% (RottenTomatoes.com)


8.3/10 (IMDb.com)

18. Kill Bill: Sv. 1 (2003)

Kill Bill: Sv. 1 je jedním z nejlepších akčních filmů režiséra Quentina Tarantina. Stejně jako ostatní Quentinovy ​​filmy je i tento plný akce, krve a částí těl rozházených po okolí.

Vypráví o pokusu o pomstu bývalé vražedkyně, jejíž celá rodina byla zmasakrována členy jejího týmu, když se vdávala.

Jak název napovídá, v tomto filmu má nevěsta v plánu zabít Účtovat, vůdce jednotky zabijáků. Nejprve však musel jednoho po druhém zabít své bývalé členy týmu.

TitulKill Bill: Sv. 1
Ukázat10. října 2003
Doba trvání1 hodina 51 minut
ŘeditelQuentin Tarantino
ObsazeníUma Thurman, David Carradine, Daryl Hannah
ŽánrAkční, Krimi, Thriller
Hodnocení85% (RottenTomatoes.com)


8.1/10 (IMDb.com)

Bonus: 10 bezplatných aplikací pro sledování filmů legálně na mobilu, lze je sledovat kdekoli!

Jste zvědaví na filmy výše, ale nespěcháte na ně v kinech? Neboj se, bando.

Výše uvedené filmy můžete zdarma sledovat, včetně akčních filmů 2021, pomocí plně legální doporučené aplikace níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je několik doporučení pro nejlepší akční filmy všech dob a nejaktuálnější v roce 2021, které byste si neměli nechat ujít.

Souhlasíte s filmy, které Jaka recenzoval výše? Nebo máte nějaké jiné doporučení? Pojďte, neváhejte se podělit o svůj názor ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.