Hry

jak úspěšně zadat první míč ve hře s 8 míčky

Pro ty z vás, kteří s hraním začínají a chtějí získat zajímavé tipy a triky o hře 8 Ball Pool, prostřednictvím následujícího článku představíme tipy a triky ve hře 8 Ball Pool.

Máte rádi zábavnou kulečníkovou hru s názvem 8 míčový bazén? Nebo jste se v tom staly mistry i nyní? Pro ty z vás, kteří s testováním začínají a toužíte získat zajímavé tipy a triky o oblíbené hře od Miniclip, prostřednictvím následujícího článku představíme tipy a triky odlomení ve hře 8 Ball Pool.

  • [AKTUALIZACE říjen 2015] 10 milionů tabletů pro herní Clash of Clans
  • Jak zajistit, aby hry pro Android nebyly při hraní NUCENĚ ZAVŘENY
  • 5 fenomenálních her, které se po předělání fanoušky stanou cool

Když budete postupovat podle těchto tipů a budete pilně cvičit, jistě pochopíte, kam míč míří, a samozřejmě můžete do míče vstoupit, i když je to poprvé, co míč zlomíte (odlomení).

Nespoléhejte na to, že ze střední pozice trefíte míček před sebe

Říká se tomu štěstí, jsou lidé, kteří při zahájení zápasu prostě trefí bílou kouli ze středu stolu na přední kouli. Bude však velmi obtížné vstoupit do míče ze skupiny, pokud stále spoléháte na hole (tágo) standardní popř tágo levné, protože průbojník je méně výkonný. Pokuste se zamířit na jinou kouli než na vedoucí kouli a umístěte bílou kouli (bílá koule) jinde než ve středu tabulky.

Pokuste se trefit dva míčky

Když usměrňujete míč, pak pokyny bude tady, aby pomohl dát náhled Kam půjde bílý míč a cílový míč? Když jste první střelec, pokuste se zamířit bílou kouli na určité koule a poté se odrazit k jiným koulím. Nejjednodušší znamení je pokyny samotný konec bude tvořit písmeno V, což znamená, že bílá koule se drasticky odrazí opačným směrem.

Ultimate Ball? Žádný problém

Tato metoda se stala klasickou metodou, ale vždy byla hlavním pilířem různých veteránů v anketě o 8 míčků. Umístěte svou bílou kouli na konec stolu a zamiřte ji na kouli zcela vlevo. Pokuste se mírně nasměrovat odraz bílé koule do pravého dolního otvoru. Tento úder téměř jistě dostane horní koncovou kouli do pravého horního otvoru, naštěstí může dostat i jiné koule. Ale mějte na paměti, že tato rána má riziko, že současně vložíte bílou kouli také do pravého dolního otvoru. V dalším bodě si proto vysvětlíme, jak tomu předejít. Joss..

Spolehněte se na Spin

Podle předchozích tipů riskujete, že dostanete bílou kouli do jamky poprvé odlomit. 8 Ball Pool však také poskytuje funkce roztočit který vám může pomoci odklonit bílou kouli, když se srazí s jinou koulí. Když budete postupovat podle předchozího bodu, můžete kombinovat odpalování bílé koule na zadní konec koule a zpět spin, jmenovitě nasměrování úderu hokejky směrem ke spodní části míče. Díky tomu je méně pravděpodobné, že se váš míček pohne dozadu, když zasáhne jiný míč, takže se nedostane do jamky.

Nicméně, roztočit na odlomit bude to jedovatější, když použijete hůl (tágo), který je správný a není výchozí. Vždy tedy experimentujte s jinými typy tyčinek.

Různé tyčinky Různé chutě

To je jeden z faktorů, díky kterému mají dobří lidé vždy vyšší faktor štěstí než obyčejní lidé. Spoléhají na hole s dovednosti což je lepší než výchozí hůl. Ve skutečnosti musí být obětovány peníze nebo mince kvůli tyči, ale pokud je dostanete cítitSamozřejmě, že prémiové hole dávají při prvním zásahu jiný pocit. Počínaje mnohem silnější silou, až roztočit chladnější.

Další pozice, které stojí za vyzkoušení

Pokuste se také nasměrovat bílou kouli doleva nebo doprava od vedoucí koule. Ale nezapomeňte umístit svou bílou kouli také do neobvyklé polohy. Obvykle má bílá koule v pozici, která je blízko okraje stolu, větší střelecký prostor, než když je umístěna ve středu stolu. Miniclip.com Sportovní hry KE STAŽENÍ