Hry

Těchto 5 nejbožštějších dota 2 triků vás zaručeně přivede k vítězství

Existuje několik strategií a triků, které si opravdu musíte zapamatovat a použít, pokud chcete vyhrát zápas. Jaké jsou triky, které vás mohou přivést k vítězství ve hře DotA 2? Tady je diskuze.

DotA 2 je hra spin-off ze hry Válečné řemeslo který se před pár lety proslavil díky zajímavá hratelnost a vzrušení nabízené během hry. Víc přesný, Dota 2 je Hry žánru MOBA který nabízí hrací systém 5 vs 5, kde si hráči mohou vybrat svou postavu nebo jméno Hrdina který bude použit k poražení nepřátelské postavy v druhém týmu předtím zničit hlavní základnu nepřítele zajistit vítězství.

K dosažení vítězství v této MOBA hře, jejíž popularita je celosvětová, musí hráči vynaložit všechny své schopnosti, aby mohli vyhrát. spolupracovat s ostatními členy týmu. Kromě toho existuje několik strategie a triky které si opravdu musíte zapamatovat a aplikovat, pokud chcete vyhrát zápas. K jakým trikům vás mohou dovést vítězství ve hře DotA 2? Tady je diskuze.

  • Hráči to musí vědět! Toto je 5 determinantů vítězství v DotA 2
  • 5 nejlepších a nejsmrtelnějších hrdinů v DotA 2
  • 7 hrdinů DotA 2, které je nejobtížnější zabít, který je váš hrdina?

Těchto 5 herních triků s nejvíce bohy DotA 2 vás zaručeně přivede k vítězství

1. Ujistěte se, že Hero Support vždy instaluje Ward

Foto: thescoreesports.com

Při hraní DotA 2 je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou musí udělat jeden z hrdinů v týmu (obvykle Typ podpory) je nainstalovat Ward. Toto oddělení je velmi užitečné pro poznání místa pobytu nepřítele a lze jej také použít ke kontrole Runy vznikající. Kromě toho existují také typy ochrany, pomocí kterých lze zjistit, které hrdinové používají neviditelné dovednosti.

2. Hero Mid musí dělat Ganking od začátku hry

Foto: youtube.com

Kromě instalace Ward hrdiny typu Support, hrdiny, kteří jsou in čára střední nebo jak se často říká Midlaner má své povinnosti, tj dělat ganking na nepřátelské hrdiny, zejména na hrdina Noste soupeře od začátku hry. To je nutné k potlačení vývoje protivníkova hrdiny.

Kromě toho se hrdina Midlaner tím, že provádí ganking, nepřímo postaral i o hrdinu Carry aby bylo bezpečné dělat zemědělství. Proč by měl Midlaner hrdina? Protože hrdina Midlaner je hrdina, který nejrychlejší růst na začátku hry, pokud jde o úrovně a předměty.

3. Ujistěte se, že Hero Carry umí farmařit klidně a rychle

Foto: killping.com

Hrdinové typu Carry mají také své úkoly v týmu a o roli tohoto typu hrdinů lze říci velmi důležité. Carryho první povinností je farmařit co nejrychleji a co nejvíce získat předměty, které mohou hrdinu posílit.

Po získání dostatečného množství předmětů má na starosti hrdina Carry porazit protivníka hrdinu a současně zničit nepřátelské budovy spolu s ostatními členy týmu. Pokud hrdina Carry nedělá farmaření nebo nedostane příležitost farmařit, je pravděpodobné, že váš tým ve hře prohraje válka za podmínky pozdní hra.

4. Buďte opatrní při závratích a dávejte pozor na složení týmového hrdiny

Foto: portofward.com

Tlačení je činnost potlačit plížení to je v soupeřově horní, střední nebo spodní linii s cílem zničit soupeřovu věž. To je povinnost, která musí být splněna, abyste vyhráli zápas. Při přetlačování musí být každý hráč vždy ostražitý, protože by to mohl být soupeřův hrdina se skrývá kolem vás, zatímco čekáte na příležitost k náhlému úderu.

Foto: dev.dota2.com

Kromě toho byste také měli věnujte pozornost složení hrdiny a stav hrdiny v týmu při tlačení. Ujistěte se, že se vždy prosazujete společně se všemi členy týmu, ale dopřejte to některým hrdinům členů týmu dovednosti postiženého typu schovejte se pro případ, že by nepřítel provedl překvapivý útok.

5. Co nejvíce se vyhýbejte válce poblíž nepřátelské věže

Foto: youtube.com

Když jste zapojeni do války s nepřátelským týmem, jednou z věcí, které si musíte pamatovat, je, že to zkusíte drž se dál od protější věže když válka. Tower je budova, která může způsobovat škodu dostatečně velký na vašeho hrdinu, takže válčení v blízkosti soupeřovy věže ve skutečnosti bude výhodu soupeře.

Pokud jste nuceni válčit v blízkosti nepřátelské věže, neměli byste být příliš dlouho a okamžitě ustoupit, pokud neuvidíte příležitost válku vyhrát.

To bylo ono 5 tipů pro hraní DotA 2 které vás dovedou k vítězství, doufejme, že užitečné a hodně štěstí. Pamatujte, že při hraní DotA 2 je nejdůležitější věcí, kterou si musíte pamatovat, týmová práce a opatrnost a odvaha. Týmová práce vytvoří soudržnost, díky které vyhrajete válku, obezřetnost vám zabrání v neopatrnosti a odvaha vás přiměje schopen dobýt věž a nepřátelské hrdiny. , nezapomeňte zanechat stopu ve sloupci komentářů a sdílet tento článek se svými přáteli.