Hry

Tyto 4 hry mohou změřit, jak velkou máte představivost

Představivost se rozvine, když budete postaveni před volbu, kterou jste nikdy předtím nenašli. Zde jsou hry pro Android, které mohou otestovat vaši představivost.

co to je Představivost? Představivost je síla nebo proces vytváření mentálních obrazů a nápadů. Představivost je v podstatě síla obrazu (představy) člověka. Každý má jinou představivost. Je to proto, že lidská kreativita je jiná.

Jak Jak otestovat představivost? Je to snadné, fantazie se rozvine, když budete postaveni před volbu, kterou jste nikdy předtím nenašli. Zde jsou hry pro Android, které mohou otestovat vaši představivost:

  • 10 nejvíce vzrušujících her pro Android z listopadu 2015 (méně než 50 MB)
  • 10 nejlepších One Piece Games v roce 2018 (Android, PC a PS2)

Tyto 4 hry dokážou změřit, jak velká je vaše představivost

1. Moronův test

Hry Moronův test je hra od DistinctDev, která vyžaduje, abyste na problémy odpovídali ne logikou, ale svou představivostí, abyste vyhráli každou úroveň v této hře. Díky flexibilní grafice je zaručeno, že v každé úrovni najdete potíže.

Stáhněte si hru The Moron Test na JalanTikus:

Logické hry DistinctDev, Inc. STAŽENÍ

2. Troll Face Quest Unlucky

Hry Troll Face Quest Unlucky je hra vydaná společností vývojářPřelévací hry. V této hře pro Android musíte projít každou úroveň s hloupými a podivnými nápady. V každé úrovni to určitě budete mít těžké, ale po jejím dokončení se možná budete smát nahlas.

Stáhněte si hru Troll Face Quest Unlucky na Jalantikus:

Spirálové logické hry ke stažení

3. Troll Face Quest Sportovní puzzle

Tato hra, která je zároveň pokračováním Troll Face Quest Unlucky, vás rozhodně zmátne. Hlavně hry Troll Face Quest Sport poskytuje celkový počet úrovní 50 úrovní!! V této nové hře Troll Face ke stažení musíte projít každou úroveň a hledat, na co kliknout. Každý předmět má svůj vlastní efekt, ale pouze ten správný předmět vás posune na další úroveň.

Stáhněte si hru Troll Face Quest Sport Puzzle na JalanTikus:

Spirálové logické hry ke stažení

4. Jsi idiot?

Hry jsi idiot? Téma od Georga Sendta je o řešení problémů ve škole. Jako když řešíte matematické vzorce na tabuli. Ale počkat... Vypadá to, že tato hra je těžší než matematika?! Dokážete to vyřešit?

Stáhnout hru Are You an Idiot? na JalanTikus:

Logické hry Georg Sendt - GSE Mobile KE STAŽENÍ