Aplikace

7 nejlepších aplikací pro neviditelný fotoaparát pro Android 2020

Aplikace pro průhledný fotoaparát skutečně existuje, víte. Tentokrát ApkVenue zkontroluje seznam nejlepších aplikací neviditelných kamer pro Android (aktualizace 2020).

aplikace vidět přes kameru dá se říct, že je to jedna z unikátních Android aplikací, které jsou dnes stále nejvyhledávanější mnoha lidmi, gang.

Pomocí této aplikace můžete využít výhod funkcí průhledná kamera alias průhledný a průhledná kamera jako rentgen.

Otázkou ale také je, "Opravdu existuje skutečná aplikace s průhledným fotoaparátem pro Android?". Nebo prostě žert a Hoax prostě?

Abych odpověděl na vaši otázku, zde Jaka zhodnotil sbírku nejlepší aplikace pro průhledný fotoaparát pro Android které můžete vyzkoušet jako níže.

Sbírka nejlepších aplikací pro průsvitný fotoaparát pro Android, opravdu originální?

Vyzbrojeni aplikací pro průhledný fotoaparát můžete vytvářet jedinečné fotografie nebo upravovat videa s průhlednými předměty na oblečení, lidských orgánech, zvířatech nebo jiných předmětech.

Pomocí této originální průhledné aplikace pro Android se můžete pobavit se svými přáteli, takže telefon Android, který používáte, bude vypadat ještě sofistikovaněji.

Jak je to tedy s kvalitou nejlepšího průhledného fotoaparátu na oblečení pro Android? Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, se hned podívejte!

1. Moosejaw X-Ray (nejlepší průhledná kamera pro Android)

Zdroj fotografií: play.google.com

Rentgen z losího jezu je nejlepší aplikace s průhledným fotoaparátem pro Android pro zobrazení dámského a pánského spodního prádla.

Samotnou aplikaci Moosejaw X-Ray lze použít pouze v případě, že máte časopis Moosejaw, tištěnou i digitální verzi, gang.

Pouhým namířením fotoaparátu na některý z katalogů nebo časopisů od Moosejaw ihned uvidíte, jaké spodní prádlo má modelka na sobě.

Tato nejlépe průhledná aplikace pro Android byla stažena z Google Play, ale stále ji můžete nainstalovat prostřednictvím jejího souboru APK.

PodrobnostiRentgen Moosejaw
VývojářUKAPPSCITY
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost3,1 MB
Hodnocení3.5/5 (Google Play)

Moosejaw X-Ray stahujte zde:

Marxent Labs Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

2. X-Ray Full Body Prank

Zdroj fotografií: play.google.com

Pokud jiné aplikace mohou skenovat pouze určité části těla, X-Ray Full Body Prank ukáže celé tělo osoby, kterou jste skenovat, víš.

Fotoaparát Rentgenový skener Tím se zobrazí vnitřní orgány vaší cílové osoby v podobě lebky, od hlavy až k patě.

Způsob, jakým to funguje, je docela snadný. Stačí si vybrat šablony která odpovídá vašemu příteli a naskenujte kostru. Velmi snadné, že?

PodrobnostiX-Ray Full Body Prank
VývojářStarApps7
Minimální OSAndroid 2.3 a vyšší
Velikost26 MB
Hodnocení3.2/5 (Google Play)

X-Ray Full Body Prank stahujte zde:

X-Ray Full Body Prank přes Google Play Store

3. Body Scanner Prank

Zdroj fotografií: play.google.com (Stáhněte si originální aplikaci s průhledným fotoaparátem pro Android zde!)

Body Scanner Prank je aplikace s průhlednou kamerou, která dokáže zobrazit všechny kostry v těle, včetně orgánů jako srdce, plíce a další.

S touto aplikací Body Scanner Prank můžete žertovat své přátele tím, že budete moci vidět, co je uvnitř jejich těl, víte.

Ach ano, Body Scanner Prank je jedna z aplikací pro průhledné fotoaparáty, která je na Google Play zakázána. Nicméně stále můžete stažení přes odkaz níže. Velmi unikátní že?

PodrobnostiBody Scanner Prank
VývojářŽivá hra pro více hráčů
Minimální OSAndroid 3.0 a vyšší
Velikost3,4 MB
Hodnocení3.0/5 (Google Play)

Body Scanner Prank stahujte zde:

Porrassoft Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

Další aplikace pro průhledný fotoaparát...

4. Efekt kamery rentgenového skeneru

Zdroj fotografií: play.google.com

Pro ty z vás, kteří chtějí dělat fotografie s efekty rentgen, existuje také aplikace tzv Efekt kamery rentgenového skeneru ten s parádní fotkou.

Tady není možné skenovat oblečení nebo orgány. Stále ale můžete vytvořit černobílý efekt ve stylu fotografie rentgen, tady.

Pokud máte zájem si to vyzkoušet, můžete stažení nejlepší průhledná kamera pro Android přes následující odkaz, gang.

PodrobnostiEfekt kamery rentgenového skeneru
Vývojářpane Borkene
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost2,6 MB
Hodnocení3.4/5 (Google Play)

Stáhněte si Xray Scanner Camera Effect zde:

Xray Scanner Camera Effect přes Google Play Store

5. Xray skener žert

Zdroj fotografií: play.google.com (Výsledky průhledné kamery na telefonech Android jsou ideální pro žertování vašich přátel.)

Xray skener žert je originální průhledná aplikace, která dokáže zobrazit vnitřní orgány těla. Jak používat tento Xray Scanner Prank také není těžké, gangu!

Trik je v tom, že můžete umístit Android do levé ruky, poté otevřít Xray Scanner Prank a naklonit telefon Android, jak chcete.

Upravte polohu kamery a ruky, dokud poloha nebude odpovídat tomu, co je zobrazeno na obrazovce. Tato nejlepší průhledná kamera pro Android APK zobrazuje pouze její rentgenovou verzi.

Tento Xray Scanner Prank je skutečně vytvořen pro zábavu, gang, a samozřejmě to může být zábavný vtip s vašimi přáteli.

PodrobnostiXray skener žert
Vývojářporrasoft
Minimální OSAndroid 2.3 a vyšší
Velikost3,7 MB
Hodnocení3.3/5 (Google Play)

Xray Scanner Prank stahujte zde:

Porrassoft Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

6. Xray Scanner Camera (aplikace Invisibility Camera zakázaná Obchodem Play)

Zdroj fotografií: play.google.com

Příliš se neliší od Xray Scanner Prank, aplikace pro průhlednou kameru Xray skener kamera Může být také použit ke skenování vašich vnitřních orgánů.

Počínaje částmi těla, jako jsou nohy, hrudník, hlava a mnoho dalších, které můžete prozkoumat sami, a samozřejmě bude zábavnější, když je budete používat společně se svými přáteli.

Obrazové výsledky zobrazené touto aplikací jsou také zcela jasné, tvar zobrazených kostí bude vypadat čistě a jasně.

Chcete to zkusit? Samozřejmě ti nic není stažení Tento Android neviditelný fotoaparát APK není v Obchodě Google Play na odkazu níže, gang!

PodrobnostiXray skener kamera
VývojářForU Navenn
Minimální OSAndroid 2.3 a vyšší
Velikost4 MB
Hodnocení3.3/5 (Google Play)

Stáhněte si Xray Scanner Camera zde:

Aplikace Fotografie a obrázky ForU Naveen STÁHNOUT

7. Zvířata rentgenového skeneru

Zdroj fotografií: play.google.com

Nejste spokojeni s výběrem kamerových aplikací, které dokážou udělat průhlednost? Vyzkoušejte Xray Scanner Animals, gang!

Kromě objektů lidského těla můžete využít i aplikace Zvířata rentgenového skeneru zjistit kostry zvířat kolem vás.

Tato aplikace s průsvitným fotoaparátem je ideální pro zábavu s přáteli, pokud se ve vašem prostředí potuluje spousta zvířat.

Tato jedinečná kamera APK skutečně ukáže kosti zvířat, jako je vaše kočka nebo pes, gang. Docela zajímavé, že?

PodrobnostiZvířata rentgenového skeneru
VývojářAndroid žerty a hry
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost3,1 MB
Hodnocení2.4/5 (Google Play)

Stáhněte si Xray Scanner Animals zde:

Xray Scanner Animals prostřednictvím obchodu Google Play

Intermezzo: Opravdu existuje nativní aplikace pro neviditelný fotoaparát?

Zdroj fotografií: xiaomitoday.com (Konečně jsem odpověděl, že pro telefony Android neexistuje žádná aplikace pro průhledný fotoaparát, že?)

Ti z vás, kteří čtou tento článek, se mohou zeptat, "Opravdu existuje aplikace pro průhledný fotoaparát?" nebo "Existuje nativní aplikace s průhledným fotoaparátem pro Android?".

Pokud chcete znát skutečnou odpověď, je to jasné ŽÁDNÁ NENÍ , gang. A i když je možné tuto funkci implementovat, vyžaduje poměrně drahé vybavení a náklady.

Jak hlásí Jaka prostřednictvím stránky Quora, kde vysvětlit, že ani mobilní telefony s nejlepšími fotoaparáty dnes nejsou vybaveny Hardware schopné zaznamenat i ultrafialové světlo rentgen.

Ve skutečnosti k záznamu infračerveného spektra potřebujete speciální mobilní telefon CAT S60 vybavený funkcemi termovizní kamera FLIR.

Který z nich si chcete užít mobil s touto funkcí, můžete ho získat za ceny od 8 do 12 milionů Rp, gang.

Takže řada aplikací pro průhledné fotoaparáty, které vidíte výše, je také zábavní aplikace popř žert pouhý vyrobeno tak, abyste mohli žertovat své přátele. Vysvětlit?

No, to jsou některé z nejlepších aplikací pro průhledné fotoaparáty pro telefony Android, které můžete zkusit zesměšnit své přátele, gang.

Tato nejlepší aplikace s průhledným fotoaparátem pro Android je jen žert a není skutečná, protože pokud by byla skutečná, porušovala by zásady ochrany osobních údajů uživatelů mobilních telefonů.

Pamatujte, že výše uvedené aplikace jsou pouze zábavou. Pro ty z vás, kteří přemýšleli "Divný, divný" ze začátku si raději pospěšte a změňte názor! Hodně štěstí.

Přečtěte si také články o Aplikace Fotoaparát nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.