Tech Hack

3 způsoby, jak zkontrolovat nejnovější ig stalker 2020, nejúčinnější

Kontrola IG stalkera (Instagram) vám může dát vědět, kdo pravidelně kontroluje váš účet. Pojďte, zjistěte, jak zkontrolovat IG stalkera zde!

Zkontrolujte IG stalkery (Instagram) jde to udělat docela jednoduše. Ve skutečnosti to můžete udělat s aplikacemi třetích stran nebo bez nich, víte!

Často něco cítíš pronásledování Instagram tvoje? Nebo chcete vědět, že váš ex stále často vidí váš IG profil nebo ne?

V současné době je jich na internetu k dispozici mnoho nástrojePodívejte se na Instagram Stalkers zdarma o kterém se tvrdí, že je účinný při odhalování identity stalkera. Je to skutečné funguje?

Aby to otestovalo, tentokrát ApkVenue zkusí skupinu jak zkontrolovat stalker IG (Instagram) nejpozději v roce 2020, s aplikací i bez aplikace. Mrkni na tohle!

Sbírka způsobů zobrazení stalker Nejnovější Instagram 2020 + The Dangers

V tomto článku vám ApkVenue nejen prozradí jak zkontrolovat IG stalker 2020 pouze, ale také hrozící nebezpečí když to uděláš pronásledování.

Pokud jste zvědaví a chcete vědět, kdo na vás často pokukuje na sociálních sítích Instagram, podívejte se na úplné podrobnosti níže, bando!

3 snadné způsoby, jak zkontrolovat instagramové stalkery

Instagram je nyní populární aplikace sociálních médií pro sdílení fotografií a videí prostřednictvím Instagram Feed nebo sdílení krátkého obsahu prostřednictvím Instagram Stories, gang.

Aplikace, kterou nyní zaštiťuje Facebook, má také interaktivní funkci Instagram filtru, kterou můžete využívat zdarma.

Zdroj fotografií: nixtmarketing.com (Dosud je mnoho lidí stále zvědavých na jejich Instagram stalkera. Potřebujete to?)

Zpět k hlavní diskusi, Instagram nemá oficiální funkci, která vám umožní zjistit, kdo stalker Váš IG, gang.

Nicméně některé aplikace resp online nástroje tam venku a tvrdí, že má funkce k zobrazení stalker IG Potom jak?

1. Jak zobrazit stalker Instagram s aplikacemi

Jak to zjistit stalker První IG je s aplikacemi, které nyní najdete ve službě Obchod Google Play. Jedním z nich je Kdo si prohlížel můj Instagram.

Zkontrolujte aplikaci stalker Tento IG je schopen nejen zjistit, kdo si často prohlíží profily IG, ale je zde také funkce, která umožňuje zjistit, kdo ne následná zpětná vazba ty, lol!

Chcete-li zkontrolovat, zda tato aplikace skutečně funguje, ApkVenue ji vyzkoušel jak vidět lidi, kteří sledují náš Instagram prostřednictvím následujících kroků.

1. Stažení Kdo si prohlížel moji aplikaci Instagram
 • Za prvé, stažení aplikace Kdo si prohlížel můj Instagram (InstaView) a nainstalujte jej do telefonu Android. Aplikaci si můžete stáhnout přes odkaz níže.
Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ
2. Přihlásit se Instagramový účet
 • Pokud jste si aplikaci nainstalovali, stačí ji otevřít a přihlásit se s instagramovým účtem v aplikaci Who Viewed My Instagram. Nezapomeňte udělit povolení klepnutím Povolit.
3. Přejděte do nabídky Aplikace
 • Li přihlásit se Instagramový účet je úspěšný, stačí jít na Jídelní lístek pak vyberte Stalkeři vašeho profilu.
 • Automaticky zjistíte, kdo často vidí váš profil na Instagramu a zůstane v kontaktu!

2. Jak vidět lidi, kteří pronásledování na IG Bez aplikace

Kromě prostřednictvím aplikace existuje také způsob, jak zjistit, kdo pronásledování IG bez aplikace vyzbrojené webovou stránkou pro kontrolu IG stalking kolující na internetu, víte!

Jedním z nejdiskutovanějších je Instagram Check Stalkers - JNCK Media ke kterému se dostanete přes prohlížeč, oba přes chytrý telefon nebo notebooky.

Můžete také sledovat jak vidět stalker Instagram jak Jaka vysvětluje níže, takže už nebudete zvědaví, bando!

1. Navštivte stránku Instagram Check Stalkers – JNCK Media
 • Prostřednictvím aplikace prohlížeč HP nebo notebook, stačí navštívit nástrojeInstagram Check Stalkers - JNCK Media (//jnckmedia.com/igstalk).
 • Dříve se ujistěte, že se váš účet Instagram nestahuje.soukromé alias je v odemčeném stavu.
2. Zadejte Uživatelské jméno Instagramový účet
 • V sekci Instagram Check Stalkers, stačí přejít do kolony Uživatelské jméno. Zde stačí vyplnit název svého instagramového účtu.
 • Dále vyplňte captcha která čte "Nejsem robot" až do znamení šek aktivováno. Pokud ano, stačí klepnout Předložit.
3. Zobrazit výsledky stalker Instagram
 • Chvíli počkejte, až bude část Výsledek zobrazit instagramový účet každého, kdo často vidí váš profil, gang.
 • Mohou tam být nějaké části Uživatelské jméno který bude prázdný, což označuje účet Instagram stalker je zamčeno.
 • Tímto způsobem se vám také může více ulevit, protože kdo v poslední době hodně sleduje Instagram. Docela zábavné, že?

3. Jak oficiálně zkontrolovat IG Stalker

Jak zkontrolovat IG stalkery jiné než JNCK a výše uvedené aplikace lze provést pomocí oficiálních funkcí. Toto nejoblíbenější sociální médium poskytuje oficiální funkce pro zjištění interakcí ve vašem účtu IG.

Později můžete zjistit, kolik jako, komentujte a uložte pro Instagram Feed. Až do různých interakcí, které se provádějí v Instagram Stories.

I když ten účet s jistotou nevím stalker ale nemůžete ublížit, když vyzkoušíte následující kroky.

1. Přejděte do Nastavení účtu Instagram
 • Otevřete aplikaci Instagram a přejděte na stránku Profil ty, bando. Poté klepněte Nabídka > Nastavení který je na dně.
2. Přepněte na Instagram Professional Account
 • Kdysi existovala funkce Obchodní Instagram kde potřebujete propojit účet se stránkou Facebook Fanpage. Tato metoda je však poměrně komplikovaná, gangu.
 • Nyní můžete snadno přejít na Profesionální účet dostat porozumění z Instagramu.
 • Jak klepnout na možnost Přepněte na Profesionální účet > Tvůrce pro nepodnikatelské osobní účty.
3. Vyberte kategorii účtu tvůrce
 • Předtím vám budou sděleny výhody Účet pro tvůrce Instagramu a pro pokračování k dalšímu procesu stačí klepnout další.
 • Pak už jen vyberete kategorii, která vyhovuje vašim zájmům a talentu, a klepněte na Hotovo.
4. Úspěšný účet Instagram Creator byl aktivován
 • Nyní byl váš Instagram Creator Account aktivován. Zkontrolovat stalker IG zapnuto pošta Instagram Feed, stačí klepnout Zobrazit statistiky který je na dně.
 • Zde najdete lajky, komentáře, přímá zpráva, dokud neuložíte. Existují také další možnosti interakce, například znát návštěvy profilu následovníci IG, dosah a zobrazení.
5. Zkontrolujte Porozumění Instagram Stories (volitelné)
 • Kromě toho můžete také vidět porozumění z Instagram Stories, které jsou již aktivní 24 hodin tím, že přejdou na Profil > Nabídka > Archiv > Archiv příběhů.
 • Poté vyberte Instagram Stories výpad na vrchol vidět porozumění který je víceméně stejný jako předchozí Instagram Feed.

Jaká jsou nebezpečí kontroly Stalker IG?

Ze tří výše uvedených metod ApkVenue alespoň doporučuje, jak zkontrolovat stalker IG s aplikací. Zvlášť když požadovat osobní údaje ve formě uživatelské jméno a Heslo.

Pokud hledáte s klíčová slova"zkontrolovat IG stalkery" v Obchodě Google Play můžete vidět mnoho doporučených aplikací podobných Kdo si prohlížel můj Instagram.

Nazvěte to aplikace Find Stalker, Follower Analyzer, Insights for Instagram, Xprofile, Who Stalker a tak dále, které s největší pravděpodobností mají stejnou metodu.

Podle metody vyžaduje plnění uživatelské jméno a HesloSamozřejmě se stalo velkým rizikem, že se na účet nezodpovědné strany zaměří neznalými rukama.

Například účet Instagram na adrese -zaseknout když máš hodně následovníci a vyrobené pro jiné účely. Nebo se účet používá pro nákup a prodej podnikání následovníci tak to vypadá Následující ve vašem účtu není jasné.

Sám Jaka proto raději používá Vlastnosti postřehy oficiální z Instagramu, kde stačí aktivovat Profesionální účet přímo z nastavení, ano, gang.

To je sbírka způsobů kontroly stalker IG (Instagram), které lze snadno provést. Bohužel zde musíte být opatrní při sdílení informací uživatelské jméno a Heslo Ano!

Jaka doporučuje, abyste si aktivovali možnost Instagram Creator Account, pokud vás to zajímá, gang. Hodně štěstí a štěstí.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Em Yopik Rifai.