Aplikace

20 bezplatných online stránek pro čtení komiksů a aplikací v indonéštině

Čtěte neomezené množství komiksů online pomocí bezplatných online stránek a aplikací pro čtení komiksů manga. Existují i ​​indonéské! (nejnovější 2021)

Čtení komiksů online se nyní stalo běžnou praxí. Fanoušci anime komiksů nebo webových mang mají větší zájem o čtení online než o nákup komiksů.

Ačkoli čtení komiksů ve fyzických knihách má okamžitě svůj vlastní pocit, čtení komiksů online na mobilním telefonu může být někdy řešením, když vám podmínky nedovolují nosit knihy všude.

Naštěstí díky přítomnosti stále sofistikovanějších technologií v dnešní době můžete snadněji provádět různé činnosti, včetně čtení komiksů online, gangu.

V současné době existuje mnoho online stránek a aplikací pro čtení komiksů, které poskytují různé komiksové tituly a můžete je číst zdarma nebo zdarma.

Chcete vědět co? Stačí si přečíst Jakův článek o online stránky a aplikace pro čtení komiksů více níže!

Nejlepší indonéské místo pro čtení komiksů 2021

Kromě webu pro čtení komiksů One Piece existuje mnoho dalších komiksových titulů, které si můžete přečíst na webu Jaka s doporučením.

Zde můžete být svobodnější při čtení komiksů zdarma, nemusíte se bát, že vám dojde kapesné, protože si komiksy často kupujete.

Můžete navštívit nejlepší indonéské stránky pro čtení mangy, které Jaka shromáždil níže, abyste mohli nasměrovat svůj koníček čtení.

Častějším a svobodnějším čtením online komiksů se navíc ostřeji zbystří vaše fantazie a kreativita.

1. Komikfox

První web, který četl komiksy online, byl Komikfox (//komikfox.web.id/). Nejnovější manga komiksy s kvalitními obrázky si můžete přečíst zde.

Můžete si přečíst tisíce komiksů s podporou barevných komiksů pro příjemnější zážitek ze čtení.

Kromě toho má tato stránka také poměrně velkou sbírku kapitol z každého komiksového titulu, který poskytuje, takže vám neunikne sebemenší příběh.

2. Komiksy CIAYO

Další je Komiksy CIAYO (//www.ciayo.com/id), web, který poskytuje různé druhy komiksů v japonském stylu, webtoons nebo místní komiksy, jako je Dilan.

Můžete si přečíst stovky až tisíce komiksů vytvořených indonéskými webtoonisty, kteří také mluví indonésky, a to v žánrech od romantiky po horor.

Zážitek ze čtení je také velmi interaktivní a jednoduchý. Nejen to, komiksy, které jsou prezentovány, jsou také barevné. Komiksy zdarma na tomto webu můžete číst častěji a volněji.

Takže pro ty z vás, kteří si chtějí přečíst Ryopieho Radiative komiks, stačí přejít na stránky CIAYO! Ach ano, CIAYO má také verzi aplikace, víte, gang. Níže si můžete prohlédnout seznam aplikací.

3. Re:ON Comics

No, kdyby Re: Na komiksech (//www.reoncomics.com/) už jste o tom určitě slyšeli. Kromě toho, že je Reon Comics na online stránce, je k dispozici také ve formě časopisu.

Komiksy v Re:ON Comics tvoří domácí animátoři s kvalitou, která není horší než nejlepší japonská animace.

V Re:ON Comics si můžete přečíst stovky komiksů se zábavnými a návykovými příběhy a navíc mnoho komiksů, které jsou prezentovány v zajímavých barvách.

4. Komiksy

Hledáte nejlepší stránky pro čtení indonéské mangy? Můžete otevřít komiks (//www.komikid.com/), ke kterému máte bezplatný přístup.

Tento komiksový web také nabízí řadu nejnovějších japonských, korejských a čínských komiksů se širokým výběrem titulů.

Stránka zobrazení při čtení komiksu je také vytvořena ve stylu stránky po stránce, aby byla lépe vidět a číst, gang.

Bohužel výskyt řady reklam v horní či dolní části stránky trochu narušuje koncentraci čtenářů při čtení komiksů na tomto webu.

5. Mangashiro

Pokračovat Mangashiro (//mangashiro.net/), bezplatná online stránka pro čtení komiksů v indonéštině, která má kompletní sbírku manga.

Můžete najít tisíce japonských manga aktuální. Žánry poskytované na Mangashiro bývají početnější než na jiných stránkách.

Pro čtení webové mangy na této stránce se také nemusíte registrovat nebo předplatit. Stačí otevřít, číst, nemusíte se obtěžovat dělat nic jiného.

6. Klikněte na Manga

Klikněte na Manga (//klikmanga.com/) je další bezplatná online stránka pro čtení komiksů v indonéštině. Na této stránce můžete najít mnoho japonských manga webů.

Číst webové komiksy na této stránce je také docela snadné, ale bohužel existuje mnoho reklam, které narušují zážitek ze čtení.

Kromě reklamních omezení má KlikManga poměrně rozmanitou sbírku komiksů, i když občas se najdou některé komiksové tituly, které vypadnou uprostřed cesty.

7. Kissmanga

Pro ty z vás, kteří si chtějí zdokonalit své znalosti angličtiny, si možná budete muset přečíst komiksy na webu Kissmanga (//kissmanga.org/) tady, gang.

Víte, komiksy uvedené na této stránce jsou v angličtině s kompletní a novou webovou sbírkou komiksů manga.

Kromě čtení mangy můžete na této stránce také sledovat anime. Manga a anime si můžete na Kissmanga užít zdarma, gang. Skvělý!

8. Komikgue

No, kdyby komiks (//www.komikgue.com/) je vhodný pro ty z vás, kteří mají rádi japonské anime, ale chtějí si přečíst indonéskou verzi komiksů.

Tato stránka má poměrně kompletní sbírku, která není horší než ostatní stránky v angličtině. Nejen to, kvalita obrazu poskytovaná Komikgue je také dobrá.

Bohužel tento online komiksový web není příliš dobrý aktuální při poskytování nejnovějších komiksových titulů, gang, takže musíte být trochu trpěliví, pokud chcete číst online komiksy z této stránky.

9. MangaID

MangaID (//mangaid.click/) je online stránka pro čtení komiksů v indonéském jazyce oblíbená čtenáři manga.

Nejen kompletní, webová manga na této stránce je aktualizována téměř každý den a byla přeložena do indonéštiny.

Kromě čtení mangy si zde můžete stáhnout anime s indonéskými titulky. Pěkný!

10. Komikmama

Poslední doporučená online stránka pro čtení komiksů je Komikmama (//komikmama.net/), který je přístupný zdarma a každý den je vždy nová aktualizace.

Kromě toho tato stránka pro čtení mangy také poskytuje komiksy v indonéštině, takže můžete pochopit celý příběh.

Pro ty z vás, kteří hledají korejské romantické komiksy, bohužel této stránce dominují japonské manga komiksy, ale s velmi rozmanitými žánry.

Jako místo, kde si můžete zdarma číst online manga v indonéštině, Komikmama představuje nejlepší anime komiksy a manga pro vaše každodenní čtení.

Doporučení pro nejlepší online aplikace pro čtení komiksů

Kromě stránek, o kterých ApkVenue hovořil výše, můžete také použít určité aplikace ke čtení komiksů online, gang.

Tato online aplikace pro čtení komiksů je ve skutečnosti praktičtější než stránka pro čtení mangy, protože můžete přistupovat k různému obsahu prostřednictvím jedné aplikace a dokonce můžete také zobrazovat upozornění.

To je opravdu vhodné pro ty z vás, kteří často tráví spoustu času na cestách, protože uvízli v dopravní zácpě a chtějí ušetřit na kvótě ve srovnání se sledováním streamovaných filmů.

Jaké jsou tedy nejlepší online aplikace pro čtení komiksů, které můžete použít v roce 2021? Zde je úplný seznam.

1. MangaToon

Doporučení pro první online aplikaci pro čtení komiksů od ApkVenue je MangaToon. Tato aplikace poskytuje webtoon komiksy s různými žánry a lze ji změnit v jazyce.

Interakce poskytovaná touto aplikací je docela zajímavá a dokáže zkazit oko. Nejen to, Mangatoon se také snadno ovládá na vašem smartphonu.

Takže pro ty z vás, kteří hledají místo pro čtení webtoonů, může být tato aplikace MangaToon možností, gangu!

PodrobnostiMangaToon
VývojářMangatoon
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení10.000.000+
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

MangaToon stahujte zde

Aplikace Zábava Mangatoon STÁHNOUT

2. Crunchyroll Manga

Už jste někdy slyšeli Crunchyroll? Ano, Crunchyroll je známá stránka, která poskytuje nejlepší sledování anime.

Kromě toho si v této aplikaci můžete zdarma přečíst anime komiksy online zkušební verze zdarma.

Poskytovaná kvalita je ještě lepší než u jiných aplikací pro čtení manga. Můžete se také přihlásit k odběru, abyste mohli volně číst manga a sledovat nejlepší anime.

PodrobnostiCrunchyroll Manga
VývojářEllation, LLC
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost4,0 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení2.1/5 (Google Play)

Crunchyroll Manga si stáhněte zde

Apps Entertainment Ellation, Inc. STAŽENÍ

3. Linka Webtoon

Line Webtoon je nejoblíbenější korejská indonéská aplikace pro čtení manhwa. Najdete zde zdarma širokou škálu kvalitních webtoon komiksů.

Line Webtoon se také pravidelně aktualizuje každý den, takže vám nedojdou materiály ke čtení. Můžete vyhledávat různé komiksy od komedie po akční žánry.

Kromě toho zde můžete najít spoustu skvělých děl od indonéských webtoonistů. Tato aplikace je zaručeně neméně zajímavá než předchozí bezplatná online stránka pro čtení komiksů doporučená Jakou.

Ach ano, pro ty z vás, kteří chtějí číst komiksy Selebgram, tato aplikace Line Webtoon také poskytuje, víte, gang. Můžete si najít své oblíbené čtení, včetně toho, že si také můžete přečíst nejnovější komiks SELEBGRAM na Webtoonu!

PodrobnostiLine Webtoon
VývojářNAVER WEBTOON CORP.
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení50.000.000+
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Line Webtoon stahujte zde

Apps Entertainment NAVER Corp. STAŽENÍ

4. Manga Geek

Dalším doporučením je aplikace Manga Geek který poskytuje širokou škálu webových komiksů a manga titulů online s volným přístupem.

Jazykové možnosti poskytované touto aplikací jsou také zcela kompletní, včetně indonéštiny, angličtiny a dalších.

Aplikace Manga Geek, podporovaná atraktivním a snadno ovladatelným uživatelským rozhraním, je také docela aktuální v poskytování výběru nových komiksových titulů, gangu.

PodrobnostiManga Geek
VývojářManga pro studio zdarma
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost9,1 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Manga Geek si stáhněte zde

Apps Entertainment Manga pro studio zdarma STÁHNOUT

5. Tapas

tapas Toto je online aplikace pro čtení komiksů založená na webových komiksech a webových románech. Komiksová díla poskytovaná v této aplikaci jsou zcela odlišná od komiksových umělců obecně.

Poskytnutou kvalitu však nelze podceňovat, některé komiksy ve vás mohou způsobit závislost na neustálém čtení komiksů online.

Bohužel, musíte zaplatit, abyste si užili plnou verzi komiksu, gang.

Podrobnostitapas
VývojářSpolečnost Tapas Media, Inc.
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost25 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si Tapas zde

Apps Entertainment Tapas Media, Inc. STAŽENÍ

6. Komiksy CIAYO (aplikace)

Kromě verze webu, CIAYO poskytuje také komiksovou verzi aplikace. Používáním aplikace je pro vás snazší číst komiksy.

Komiksy CIAYO můžete číst posunutím komiksu dolů, podobně jako Line Webtoon. Najdete zde mnoho komiksů z domova i ze zahraničí.

Tím to nekončí, CIAYO Comics také nabízí výzvu k vytvoření skvělých komiksů, takže indonéští tvůrci webtoonů nebo komiksoví umělci mají příležitost spolupracovat s CIAYO Comics.

Ach ano, pokud si chcete přečíst komiksy She Is My Gangster nebo Jigoku Sensei Nube, najdete je v této aplikaci CIAYO Comics.

PodrobnostiKomiksy CIAYO
VývojářDragon Capital Centre, PT.
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost8,2 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.2/5 (Google Play)

Stáhněte si komiks CIAYO zde

Apps Entertainment Dragon Capital Centre, PT. STAŽENÍ

7. WebComics

Dále existuje WebComics která vás zavede do světa mangy od tvůrců z celého světa. Na internetu najdete tisíce webových komiksů různých žánrů.

WebComics poskytuje žánry romantiky a akční mangy. Na každé stránce jsou však různé podžánry, ze kterých si můžete vybrat.

WebComics však poskytuje pouze komiksy v angličtině. Výměnou získáte řadu nejlepších online komiksů z celého světa.

PodrobnostiWebComics
VývojářWEBCOMICS HOLDINGS HK LIMITED
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost17 MB
Stažení5.000.000+
Hodnocení4.4/5 (Google Play)

Stáhněte si WebComics zde

Aplikace Zábava WEBCOMICS HOLDINGS HK LIMITED KE STAŽENÍ

8. MANGA Plus od SHUEISHA

MANGA Plus od SHUEISHA toto je další komiksové doporučení od Jaka, které nabízí řadu komiksů s různými žánry.

Můžete si také vybrat indonéštinu, španělštinu, angličtinu nebo jiné velmi rozmanité jazyky.

Pro ty z vás, kteří hledají japonské manga komiksy, je tato aplikace také zcela kompletní v poskytování těchto komiksů od One Piece, Boruto, Dragon Ball a mnoha dalších.

Zajímavé je, že všechny komiksy poskytované v této aplikaci jsou přístupné zdarma a každá kapitola bude vždy aktualizována každý den nebo týden.

PodrobnostiMANGA Plus od SHUEISHA
VývojářŠUEJŠA
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost19 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si MANGA Plus od SHUEISHA zde

Aplikace Zábava SHUEISHA KE STAŽENÍ

9. KOMIKA

Máte rádi komiksy od korejských tvůrců? Pokud ano, pak KOMIKA tohle může být tvoje volba, bando. Můžete najít rozmanitost manhwa (korejské komiksy) kvalita z různých žánrů, včetně jednoho ze slavných korejských romantických komiksů.

Nicméně jako čtení aplikací manhwa Dříve, v korejštině, indonéštině, COMICA implementovala placený systém pro čtení komiksů až do konce.

Peníze v této aplikaci se nazývají mince, můžete si je koupit za skutečné peníze nebo dělat mise, abyste získali mince.

Přestože jsou placené, kvalita nabízených příběhů a obrázků je obecně lepší než online aplikace pro čtení komiksů, gangu.

PodrobnostiKOMIKA
VývojářSpolečnost Comica Entertainment Corp
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost13 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení3.3/5 (Google Play)

Stáhněte si COMICA zde

Aplikace Zábava Comica Entertainment Corp KE STAŽENÍ

10. WeComics

Poslední je WeComics což vám umožní stáhnout si komiksy v něm, aby je bylo možné číst offline.

Nejen, že tato aplikace poskytuje velký výběr komiksových titulů, tato aplikace má také mnoho kategorií, takže je pro vás snazší vybrat si téma komiksu, které se vám líbí.

Kromě toho je tato aplikace také vždy aktualizována každý den, takže vám nedojdou materiály ke čtení. Takže se už nebudete ptát, kde číst manga online!

PodrobnostiWeComics
VývojářWeComics
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost10 MB
Stažení1.000.000+
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

WeComics si stáhněte zde

Aplikace Zábava WeComics KE STAŽENÍ

To je seznam webů a aplikací pro online čtení komiksů doplněný doporučeními od ApkVenue. Celý seznam komiksů výše, včetně online stránek pro čtení manga, si můžete přečíst zdarma.

Ačkoli některé z nich skutečně vyžadují další poplatky, pokud chcete přístup k dalším komiksům.

Které online komiksy odebíráte? Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o komik nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.