Tech Hack

jak se zbavit reklam na telefonu android

Cítíte se často rušeni reklamami při procházení? Uklidni se, bando, Jaka má způsob, jak se zbavit reklam na tvém telefonu Android!

Jak odstranit reklamy na mobilních telefonech je nyní účinným krokem, aby vaše aktivity při procházení již nebyly rušeny výskytem různých reklam.

Přestože, procházení aka surfování na internetu je určitě jednou z oblíbených činností, které s internetem často děláme chytrý telefon nebo notebooky. Počínaje hledáním informací až po sledování vašich oblíbených filmů.

Samozřejmě nechcete, aby se to opakovalo, že? Pokud ano, jak se zbavit reklam na chytrých telefonech?

Nebojte se, Jaka vám dá nějaké pokyny jak se zbavit reklam na telefonu android nejúčinnější a zaručeně 100% funkční. Nemůžete se dočkat? Podívejte se na celou recenzi níže!

Jak odstranit reklamy na HP

Ne vždy jsou reklamy na webu, který otevřete, bezpečné. Ať už jej otevřete na svém mobilním telefonu nebo notebooku, všechny mají potenciál, který je pro váš gadget nebezpečný. To je také stejné jako zahraniční aplikace, které tajně přinášejí viruslol!

Chcete-li zjistit, jak se zbavit reklam na telefonech Android, které se náhle objeví, musíte provést některé kroky a kroky, které Jaka napsal níže, některé jsou bez aplikace, že!

Později můžete ze svého mobilního telefonu odstranit různé reklamy, ať už je to Samsung, Xiaomi, HP vivo, Oppo až po Advan. Nemůžete se dočkat? Bez dlouhého čekání je tady recenze!

Jak odstranit reklamy na telefonech Android bez rootu

Často vám musí být nabízeno, abyste byli bez reklam, ale s podmínkami chytrý telefon Váš Android musí býtvykořenit za prvé.

Ve skutečnosti by se dalo říci, že existuje několik způsobů, jak můžete požádat, abyste byli bez reklam bez nutnosti rootovat telefon Android tvůj milovaný.

Pro ty, kteří nevědí, Jaka vám nabízí způsob, jak se toho zbavit vyskakovat reklamy na Androidu.

Jak odstranit reklamy na mobilu pomocí AdClear

Prvním způsobem je využití nápovědy aplikace tzv AdClear. AdClear sám o sobě je aplikace, která má funkce pro blokování reklam Když vás procházení nebo použít jiné aplikace, které mají potenciál vkládat reklamy.

1. Otevřete aplikaci AdClear

Můžete přímo stažení aplikaci zdarma na odkazu, který ApkVenue poskytuje níže.

Produktivita aplikací Sedm sítí KE STAŽENÍ

Poté, co se ujistíte, že je aplikace nainstalována na chytrý telefon váš Android, pak můžete okamžitě otevřít aplikaci a povolit funkci blokování reklam.

2. Nakonfigurujte AdClear se souvisejícími prohlížeči

Poté ihned nakonfigurujete aplikaci AdClear se souvisejícím prohlížečem, například v prohlížeči Samsung. Hotovo! Je to tak jednoduché, bando.

Pokud se ptáte, proč nelze tuto aplikaci nakonfigurovat v nejlepší prohlížečová aplikace jiní mají rádi Google Chrome, protože Chrome má vlastní metodu odstraňování reklam. Tady je návod!

Jak odstranit reklamy v Chrome Android

Kromě používání AdClear, jak odstranit reklamy na mobilu bez aplikace je změna nastavení Google Chrome. Samotný Google Chrome je prohlížeč ten hlavní, který používá většina uživatelů Androidu.

Být bez reklam při surfování na internetu prohlížeč tento, stačí postupovat podle následujících kroků:

1. Otevřete Google Chrome

Otevřete Google Chrome a vyberte nabídku Nastavení začít zařizovat prohlížeč blokuje reklamy, které se zobrazují.

2. Vyberte Nastavení webu

V nabídce Nastavení pokračujte výběrem Nastavení webu.

3. Vyberte vyskakovací okna

Pokračujte výběrem Vyskakovací oknaa poté aktivujte nabídku, aby Google Chrome automaticky blokoval reklamy na všech navštívených stránkách.

Hotovo! Chcete-li získat úplnější průvodce, můžete si přečíst článek Jak se zbavit oznámení Chrome na Androidu a PC bez problémů pod tímto:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak odstranit reklamy na mobilu pomocí brány NoRoot Firewall

Třetím způsobem nebo metodou, jak se zbavit reklam, je použití aplikace NoRoot Firewall.

Tuto aplikaci využijete nejen k blokování reklam na Facebooku prohlížeč, ale spíše celá aplikace v chytrý telefon Váš Android, který má potenciál zobrazovat reklamy, může být také zablokován. Postup použití:

1. Nainstalujte aplikaci NoRoot

Po instalaci aplikace NoRoot Firewall v chytrý telefon Váš Android, okamžitě otevřete aplikaci. Vyberte kartu Aplikace zobrazíte seznam aplikací, které jsou na vašem mobilním telefonu.

2. Vyberte aplikaci, kterou chcete zablokovat

Stačí si vybrat, pro které aplikace chcete blokovat reklamy. Jediným způsobem je označit aplikaci pomocí dvě X který automaticky zabrání zobrazování reklam, které by mohly v aplikaci existovat.

Aplikace Antivirus a zabezpečení Šedá trička KE STAŽENÍ

Jak odstranit reklamy na mobilu pomocí prohlížeče UC

Poslední metodou je použití prohlížeč další, který má také funkci, jak se zbavit reklam, které se náhle objeví.

Jedním z nich je Prohlížeč UC. Na tento jediný prohlížeč se také můžete spolehnout při procházení různých stránek na internetu, aniž byste byli rušeni výskytem různých reklam.

Zde jsou kroky, jak používat prohlížeč UC bez reklam:

1. Otevřete prohlížeč UC

Otevřete prohlížeč UC a vyberte ikona tří řádků jako hamburger ve spodní střední poloze. Vstupte do nabídky Nastavenía poté vyberte Doplňky.

2. Aktivujte Ad Block

Vybrat Blokování reklam poté aktivujte Ad Blocker a Výkonný Ad Blocker pro blokování všech druhů reklam, aby se nezobrazovaly tak dlouho, procházení pomocí prohlížeče UC.

Aplikace prohlížeče UCWeb Inc. STAŽENÍ

Jak se zbavit reklam na telefonech Samsung

Samsung je dnes stále jednou z nejpoužívanějších značek smartphonů. Pro uživatele této jihokorejské značky existuje několik samostatných způsobů, jak odstranit reklamy.

Zde jsou dva způsoby, jak se zbavit reklam na mobilních telefonech Samsung, které můžete také použít na jiné mobilní telefony, jako jsou ASUS, vivo, Oppo nebo Advan.

1. Odebrání aplikací jiných než Obchod Play

Uživatelé Androidu, kteří mají rádi průzkum, mají tendenci instalovat různé aplikace, včetně těch, které nepocházejí z oficiálního obchodu Play. Bohužel tyto aplikace často obsahují spoustu otravných reklam.

Způsob, jak to překonat, je odstranit tyto aplikace. Otevřete nabídku nastavení chytrý telefon > vybrat aplikace > vyberte aplikaci, která není z Obchodu Play > Vybrat Odinstalovat nebo Odinstalovat Aplikace.

2. Odeberte podezřelé aktivní/spuštěné aplikace

Druhým způsobem je odstranění aktivních aplikací nebo aplikací, které jsou spuštěné a podezřelé.

Opět platí, že aplikace z neoficiálních obchodů nebo „propašované“ aplikace, které přijdou odnikud a běží bez povšimnutí, mohou zobrazovat otravné reklamy.

Můžete jej vypnout výběrem nabídky Aktivní aplikace > Vyberte neznámé spuštěné aplikace >Odinstalovat Aplikace.

Jak se zbavit reklam na mobilních telefonech Xiaomi

Xiaomi je vedle Samsungu také jednou z nejpoužívanějších značek. Bohužel existuje několik různých způsobů, jak se zbavit reklam na tomto mobilním telefonu.

Postupujte podle níže uvedených kroků, abyste mohli snadno použít, jak odstranit reklamy na mobilních telefonech Xiaomi, což lze provést na jiných mobilních telefonech, jako jsou ASUS, vivo, realme, Oppo nebo Advan.

1. Přejděte do nastavení

Vstupte do nabídky Nastavení/Nastavení > Vyberte možnost Další nastavení.

2. Zvolte soukromí

Pokračujte výběrem Soukromí.

3. Vyberte nabídku aplikace s přístupem k použití

Dále stačí vybrat nabídku Aplikace s přístupem k využití.

4. Vyberte aplikaci msa

Vyberte aplikaci msa > Pokračujte vypnutím Povolit přístup k používání aby se reklamy na vašem mobilu Xiaomi již nezobrazovaly.

Jak odstranit reklamy na ASUS HP

Pro ty z vás, kteří nyní používáte mobilní telefon ASUS a obtěžují vás reklamy, které se objevují, se nemusíte bát, bando! Důvodem je, že ApkVenue vám řekne, jak odstranit reklamy na ASUS HP.

1. Proveďte obnovení továrního nastavení

Zdroj fotografií: ASUS.com

Tato metoda je považována za nejúčinnější při odstraňování všech reklam, které se zobrazují na vašem mobilním telefonu ASUS. Nejen reklamy, ale i vaše aplikace a data budou smazány.

Obnovení továrního nastavení je snaha obnovit software vašeho zařízení do stavu, kdy bylo zařízení původně vyrobeno, odstraněním všech dat a poté, co jste provedli.

Proto ApkVenue doporučuje, abyste si před provedením této jedné metody nejprve zálohovali důležitá data.

2. Odeberte podezřelé aplikace

Pokud rádi stahujete aplikace mimo obchod Google Play, někdy APK přináší virus nebo malware které poškozují váš HP.

Tyto nelegální soubory APK často skutečně činí váš mobilní telefon ASUS plný reklam. Zvláště pokud si stáhnete APK z falešné stránky, která nemá zaručenou bezpečnost.

Například si stáhnete pouze 1 aplikaci. Nevím, co máš na mobilu nainstalováno, jsou tam vlastně 2 aplikace. Pokud je to váš případ, musíte být opatrní, gangu.

Jak odstranit reklamy na chytrých telefonech OPPO

Na odstranit reklamy na mobilním telefonu OPPO, můžete použít výše uvedené metody, které ApkVenue diskutovalo dříve. Pokud se však reklamy zobrazují z prohlížeče Google Chrome, můžete postupovat takto:

1. Otevřete Google Chrome

Otevřete aplikaci Google Chrome nainstalován na vašem mobilním telefonu OPPO.

Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ

2. Vstupte do nabídky Nastavení

Klikněte na tlačítko nabídky s ikonou 3 teček v pravém horním rohu. Poté vyberte Nastavení.

3. Vyberte Nastavení webu

Vyberte kartu Nastavení webu. Zde změníte nastavení na JavaScript a Vyskakovací okna.

4. Zakažte JavaScript a vyskakovací okna

Zakázat obojí abyste zabránili zobrazování reklam na vašem smartphonu OPPO. Pamatujte, že zakázání JavaScriptu ovlivní vzhled některých navštívených webových stránek. Chcete-li tomu zabránit, můžete kliknout na možnost PŘIDAT VÝJIMKU STRÁNEK.

Jak odstranit reklamy na HP Advan

I když tento mobil není tak slavný jako Samsung, Xiaomi nebo OPPO, ale uživatelé Advan v Indonésii docela hodně, víte. Cena je levná, vybavená pokročilými funkcemi, takže je to plusový bod pro mobilní telefon této země.

Existuje tolik uživatelů HP Advan, kteří si stěžují, že se na jejich mobilních telefonech často zobrazují reklamy. Jaka vám proto chce říct, jak snadno odstranit reklamy na mobilním telefonu Advan.

Jedním z nejjednodušších a nejjednodušších kroků je kontrola podezřelých aplikací nainstalovaných ve vašem mobilním telefonu. Zde jsou kroky:

1. Otevřete Nastavení

Otevřete aplikaci Nastavení na svém mobilním telefonu a poté přejděte dolů, dokud nenajdete možnost Aplikace.

Zdroj fotografií: BKD Tutorials (YouTube)

2. Hledejte podezřelé aplikace

Hledejte aplikace, které jsou podle vás podezřelé. Nejjednodušší je hledat nepojmenovaná aplikace a nepamatuješ si, že bys někdy instaloval.

Zdroj fotografií: BKD Tutorials (YouTube)

3. Smažte aplikaci

Klikněte na aplikaci a poté vyberte možnost smazat aplikaci a Poté můžete také použít čistší aplikaci, aby byl váš mobil čistý od malwaru.

To jsou nějaké skupiny jak se zbavit reklam na telefonu android které používáte.

Nyní vaše aktivita v chytrý telefon Nemusí nás obtěžovat výskyt reklam, které nás kromě otravnosti občas snižují produktivitu. Hodně štěstí!