Out Of Tech

10 tipů pro nákup hladkého a kvalitního použitého iPhone v roce 2020

Chcete si koupit použitý iPhone za nízkou cenu, ale stále si nejste jisti? Zde má ApkVenue sbírku tipů pro nákup použitého iPhone, který bude zaručeně hladký, kvalitní a odolný.

Chcete-li si koupit nejnovější typ iPhone HP, mnoho lidí si to dvakrát rozmyslí, protože cena je stále dražší a méně přívětivá na kapsu, gang.

Nebuďte tedy překvapeni, pokud se rozhodnutí změní na koupit použitý iPhone. Ale s rozhodnutím nespěchejte!

Protože před výběrem místa, kde si koupíte důvěryhodný použitý iPhone, který nabízí kvalitní produkty a zaručeně vydrží, musíte hodně zvážit.

Počínaje cenou, zárukou až po kvalitu, zde Jaka shrnul kolekci tipy pro nákup použitého iPhone a jak jej zkontrolovat že můžeš cvičit. Checkidot~

Sbírka tipů pro nákup kvalitního použitého iPhonu, který bude zaručeně hladký a originální!

použitý iPhone nebo iPhone druhý samozřejmě vyžaduje zvláštní pozornost při výběru a nákupu. Nebuď příliš lehkomyslný, protože potřebuješ hodně znalostí, aby ses nenechal oklamat, bando.

Existuje mnoho věcí, kterým musíte věnovat pozornost a musíte je udělat, abyste získali HP iPhone druhý což je dobré, hladké a bez problémů. co to je?

1. Vyberte Doporučený typ iPhone Druhý Nejlepší

Zdroj fotografií: telegraph.co.uk

Nemysli na to rozdrtit používat iPhone, ale dokonce jste v pokušení levnou cenou a konečně kupte si velmi oldschoolový typ iPhonu.

Pokud máte v úmyslu používat svůj iPhone jako chytrý telefon hlavní, každodenní použití a z dlouhodobého hlediska pak ApkVenue doporučuje minimálně iPhone 6s, gang.

Na základě vlastních pozorování Jaka je cena iPhone 6s od 1,8 milionu Rp pro verzi do 16GB 2,4 milionu IDR pro 128GB verzi. Tato cena se může lišit v závislosti na stavu, ano!

Kdo tedy vyrobil iPhone druhý stojí za to ji v roce 2020 používat, stále získává podporu software dokud iOS 13.4 nejnovější, takže nezůstanete pozadu.

2. Kupte si iPhone, který je stále v záruce

Zdroj fotografií: pocket-lint.com (Jak zkontrolovat použitý iPhone se zárukou, můžete jej vidět s kódem země, gang.)

Pokud máte v úmyslu koupit použitý iPhone on-line, jako je Kaskus nebo OLX, hledejte iPhone druhý který je stále v oficiální záruce. Cena je sice dražší, ale kvalita je určitě zaručenější.

Případně můžete vyhledat iPhone druhý který Jako nový, totiž tělo je stále jako nové.

I když chcete ten, který je po záruce, ujistěte se, že záruční doba nevypršela, a nevybírejte si iPhone druhý který se používá více než 2-3 roky, gang.

Kromě toho existují také lidé, kteří jsou zvědaví, jak zkontrolovat, jakou záruku má použitý iPhone, aby získali kvalitní použitý iPhone svých snů.

Měli byste vědět, pokud neexistuje žádný termín Mezinárodní záruka na iPhone. Správné je regionální záruka iPhone, což znamená, že můžete uplatnit záruku tam, kde bylo zařízení vydáno.

Chcete-li zkontrolovat záruku na použitý iPhone, stačí se podívat na zadní pole vlevo dole. Vzorový kód země pro iPhone je následující.

iPhone kódZemě (regionální)
MY/AMalajsie
LL/AAmerika
X/AAustrálie
ZP/ASingapur, Hong Kong
PA/AIndonésie

Kromě výše uvedeného kódu země pro iPhone, ApkVenue také zkontroloval kompletní sbírku a alternativní způsoby, jak ji zkontrolovat v následujícím článku: Jak zkontrolovat kód země iPhone, nenechte se zmást!

3. Požádejte o číslo IMEI

Zdroj fotografií: imei.info

Pokud najdete dobré věci, samozřejmě to chcete hned porazit, dong! Předtím si ale nejprve přečtěte popis produktu od prodejce a požádejte o úplnost, zda je kompletní a stále originální.

Pokud jsou všechny poskytnuté informace dostatečné, před obchod a provádět transakce, je to pro vás dobré zkontrolujte číslo IMEI iPhone které ApkVenue také dříve recenzovalo.

Chcete-li to usnadnit, můžete zkontrolovat číslo IMEI v nabídce Nastavení > Obecné > O aplikaci, gang.

Tím, že znáte IMEI iPhonu, můžete samozřejmě zkontrolovat, zda je iPhone pravý nebo falešný, a to tak, že jej přiřadíte k krabici, aby prodejce nemohl lhát.

Proto se také doporučuje udělat transakce na dobírku (Dobírka), takže můžete kontrolovat stav iPhonu, dokud nebudete spokojeni.

Další tipy pro nákup použitého iPhone...

4. Naučte se rozdíly v iPhone

zdroj fotografií: pinterest.com

Než se začnete s prodejcem setkávat, musíte si také prohloubit znalosti studiem různé typy iPhone, gang.

Proč? Protože v některých sériích má iPhone na první pohled fyzické podobnosti a je těžké ho rozlišit, pokud neprozkoumáte vnitřek.

Stejně jako rozdíl mezi iPhone 7 a iPhone 8, které jsou téměř fyzicky totožné, ale mají odlišné specifikace. Samozřejmě budete litovat, pokud nedostanete typ, který chcete, že?

I když fyzicky jsou materiály používané u těchto dvou typů iPhone odlišné, víte. iPhone 7 používá hliníkový materiál, zatímco iPhone 8 používá materiál skla.

5. Zkontrolujte fyzický stav iPhonu

Zdroj fotografií: 9to5mac.com

Když provádíte transakce se systémem COD, snažte se najít místo, které je bezpečné, pohodlné a nemusíte nikam spěchat.

Nezapomeň zkontrolujte fyzický stav iPhonu pečlivě se ujistěte, že odpovídá popisu poskytnutému prodejcem a zkontrolujte úplnost.

Chcete-li zkontrolovat použitý iPhone, zde je několik věcí, kterým byste měli věnovat pozornost.

 • Zkontrolujte mobilní síť a internet, kam můžete vložit SIM kartu a připojit ji k WiFi síti. Nezapomeňte zkontrolovat další připojení, jako je Bluetooth.
 • Zaškrtněte tlačítko Domů, zkontrolujte odezvu a ujistěte se, že je stále měkká a běží dobře, aniž by bylo něco divného. Protože je známo, že tato součást se rychle poškodí.
 • Zkontrolujte tlačítko napájení, ujistěte se, že je stále v normálním stavu, abyste mohli iPhone otevřít a zavřít.
 • Ujisti se sluchátka pracovní, pokud je součástí dodaného vybavení, ujistěte se, že toto příslušenství stále správně funguje. Pokud je stále v novém a původním stavu, měli byste jej uložit, abyste později zvýšili prodejní cenu.
 • Šek nabíječka a kabel osvětlení pracovní, vzhledem k tomu, že je docela obtížné najít kabel nabíječka Originální iPhone na trhu, který má také poměrně drahou cenu.
 • Šek audio jack, pokud stále existují, ujistěte se, že produkovaný zvuk nezadrhává.
 • Test mluvčí a sluchátko, zkuste jej použít k poslechu hudby nebo k telefonování, abyste se ujistili, že zvuk zůstane čistý a nepraská.

6. Zkontrolujte funkce iPhone a ujistěte se, že stále funguje

Zdroj fotografií: techsuplex.com (Způsob, jak zkontrolovat druhý iPhone, je vyzkoušet všechny důležité funkce zařízení.)

Je důležité, abyste věděli, že Apple neprodává originální komponenty pro iPhone volně na trhu. Což znamená, že všichni náhradní díly je to produkce třetí strany, gang.

Takže předtím obchod, ujistěte se, že kupujete použitý iPhone, který nemá vůbec žádné poškození. Zde jsou některé funkce iPhone, kterým byste měli věnovat pozornost.

 • Zkontrolujte odezvu obrazovky, můžete zkontrolovat v celém rozsahu, zda je funkce Dotyková obrazovka stále běží nebo ne na všech stranách. Vyzkoušejte také snímač otáčení (akcelerometr), jde to dobře nebo ne.
 • Šek senzor okolního světla, který slouží ke ztmavení obrazovky v podmínkách tmavé místnosti. Jediné, co musíte udělat, je ručně zavřít horní 1/3 obrazovky, poté stisknout tlačítko Spánek a znovu zapnout. Pokud tato funkce funguje, obrazovka by měla být slabší než dříve.
 • Zkontrolujte připojeníať už jde o mobilní síť, WiFi, Bluetooth a GPS.
 • Zkontrolujte stav fotoaparátu, proveďte test všech funkcí předního a zadního fotoaparátu. Zkuste také fotit s nebo bez blikat a uvidíte výsledek.
 • Kontrola stavu baterie, stačí přejít do nabídky Nastavení > Baterie > Stav baterie.

7. Zkontrolujte Software iPhone

zdroj fotografií: imore.com

Tipy na nákup iPhone druhý další je s zkontrolujte iCloud a proveďte reset na místě COD. Přejděte do nabídky a ujistěte se, že iCloud je stále aktivní nebo ne Nastavení > iCloud a ujistěte se, že je prázdný.

Pokud tam stále je, požádejte prodejce, aby okamžitě vydal iCloud spolu s funkcemi Najdi můj iPhone, takže váš iPhone nelze ovládat na dálku.

Musíte si pamatovat, že iPhone se vždy zeptá Heslo iCloud pokaždé, když provedete důležitá nastavení, jako je instalace aplikací.

Tak do toho, můžete jít do menu Nastavení > iCloud > Najít můj telefon pak jej vypněte. Dělat resetovat iPhone přechodem do nabídky Nastavení > Obecné > Obnovit > Vymazat veškerý obsah a nastavení.

8. Sledujte iPhone SU a iPhone FU

Zdroj fotografií: 3u.com (Tipy pro nákup kvalitního a odolného použitého iPhonu je ujistit se, že se nejedná o položku Software Unlock, OK!)

Jako další informace, když si koupíte použitý iPhone, musíte také znát rozdíl mezi podmínkami iPhone SU a iPhone FU, gang.

iPhone SU nebo Software Unlock je typ iPhonu, který bylodemknout použití software dříve mohl používat pouze jednu kartu poskytovatel prostě.

S procesem odemknout, můžete kartu konečně použít poskytovatel jiný. I když je tato metoda nezbytná útěk z vězení což změní funkci samotného iPhonu.

Dočasný iPhone FU nebo Tovární odemknutí je typ iPhonu, který je odemčený z výroby, takže může používat různé typy karet poskytovatel okolo světa.

ApkVenue proto doporučuje, abyste si koupili iPhone FU, abyste se vyhnuli podvádění ze strany prodejce.

9. Vyhněte se iPhonu Renovovat a mezinárodní záruka

zdroj fotografií: gottabemobile.com

Jak řekl Jaka výše, na iPhone neexistuje žádná mezinárodní záruka. Ale regionální záruka iPhone které lze reklamovat v zemi, kde byl iPhone vydán.

Musíte se také vyhýbat prodejcům, kteří prodávají iPhone renovovat, kde je průměr nabízen za nízkou cenu i když je tam velké riziko.

Například iPhone není odolný, ztrácí se signál, takže nemůže aktualizace nejnovější verzi iOS, víte.

Proto musíte zjistit, kde koupit důvěryhodný použitý iPhone. Kam navrhuje Jaka hledá prodejce z první ruky kteří jej koupili prostřednictvím Apple Premium Reseller, jako je iBox.

10. Zkontrolujte Použité iPhony s aplikacemi

Zdroj fotografií: 3u.com (3uTools je užitečná aplikace pro kontrolu iPhone pro kontrolu pravosti vašeho smartphonu.)

Tipy na nákup iPhone druhý tento poslední je trochu nepohodlný, kde musíte mít notebook, abyste to zkontrolovali při provádění COD.

Zde můžete použít použitou aplikaci pro kontrolu iPhone tzv 3uTools. Jediné, co musíte udělat, je připojit váš iPhone k notebooku pomocí kabelu osvětlení a snažte se být originální.

Otevřete aplikaci 3uTools, dokud se nezobrazí váš iPhone. Pokud jste zkontrolovali stav použitého iPhonu, stačí kliknout na tlačítko Zobrazit ověřovací zprávu.

Zobrazí se vám řada stavů ze sekce použitého iPhonu. Pokud je stav zelený, znamená to, že je stále původní, pokud je stav červený, znamená to, že byl demontován nebo vyměněn.

Věnujte také pozornost Testovací skóre který je na dně. Tam, kde mnoho lidí navrhuje skóre mezi 90 až 100, aby získali použitý iPhone v nejlepším stavu, gang.

No, to je pár tipů na nákup kvalitního použitého iPhonu, bando. Ujistěte se, že máte dostatek informací a nezapomeňte být opatrní při výběru, OK!

Kromě iPhonu zde Jaka také diskutovala o doporučeních pro další levné použité mobilní telefony, které by mohly být dalšími alternativami.

Nenechte se snadno uchvátit nízkou cenou. Máte nějaké další tipy? Neváhejte napsat do sloupce komentářů níže. Hodně štěstí~

Přečtěte si také články o Použité HP nebo jiné zajímavé články z Lukman Azis.