android (software)

7 aplikací pro Android pro vytváření videí z nejlepších fotografií

Chcete si vytvořit vzpomínkové video z fotek svého partnera nebo přátel? Je to jednoduché, stačí si nainstalovat aplikaci pro tvorbu videí z fotek na následující Android.

Neustálý vývoj Androidu umožňuje provádět různé činnosti, které dříve bylo možné provádět pouze na počítači, nyní lze provádět prostřednictvím chytrého telefonu.

Jedním z nich je natáčení videí. Existují různé techniky pro vytváření videí. Obvykle je ale nejjednodušší technikou zkombinovat několik fotografií s efekty prezentace.

Jakou aplikaci používáte? Zde vám Jaka dá sedm doporučení aplikace pro tvorbu videa z fotografie nejlepší a zdarma pro Android.

7 nejlepších aplikací pro tvorbu fotografií a videa pro Android

Dříve vám Jaka doporučila nejlepší aplikace pro úpravu videa a také nejlepší aplikace pro stahování videa.

Často ale potřebujete aplikaci, která dokáže ze sbírky vašich skvělých fotek udělat video, které není o nic méně cool a stojí za to se na něj dívat znovu a znovu.

Zde jsou některé aplikace pro tvorbu videa z fotografií, které byste měli vyzkoušet:

1. Videa Scoompa

První aplikací je Scoompa Video. Tato aplikace má funkci, která dokáže proměnit sbírku fotografií na fotografii prezentace skvělá videa, kterými můžete ozdobit Pozadí hudbu, která podpoří atmosféru ve videu, které vytvoříte.

A nejen to, tato aplikace vytvořená stejnojmenným vývojářem také poskytuje různé filtry, efekty a elegantní přechody, které vašim vytvořeným videím dodají eleganci.

Tuto aplikaci také často používají uživatelé chytrých telefonů Android k vytváření videí nebo videí k narozeninám rozloučení spolupracovníka.

Aplikaci si můžete stáhnout přímo níže zde:

Video a audio aplikace STAŽTE

2. Pixgramy

Další aplikací je Pixgram. Tato aplikace je téměř podobná aplikaci Scoompa a má tu výhodu, že má funkci pro úpravu fotografií před vložením do fotografií. prezentace nebo upravit do videa.

neboj se, nástroje upravovat fotografie, aby vám to usnadnily, víte.

Kromě skvělých filtrů a efektů má Pixgram také tu výhodu, že má animační efekty, díky kterým bude vaše video vypadat jako animovaný film na velké obrazovce, víte!

Můžete také přidat text jako titulek nebo titulky ve videu, aby bylo snazší předat určitá slova nebo sdělení.

Stáhněte si aplikaci přímo níže:

Aplikace pro práci s fotografiemi a obrázky KE STAŽENÍ

3. PicMotion

PicMotion si také zaslouží být klasifikován jako jedna z nejlepších aplikací pro tvorbu fotografií a videa na Androidu.

Jak název napovídá, tato aplikace je schopna rozpohybovat obrázky ve smyslu kolekce obrázků nebo fotografií, které se pohybují ve videu prezentace.

Kromě toho, že nabízí zajímavé filtry a přechodové efekty, je tato aplikace považována za jednu z... rozhraní nejjednodušší způsob, jak usnadnit práci uživatelům, kteří ji nemají základní upravovat video vůbec, stále jej lze snadno používat.

Vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí jen vyzkoušet úpravu videí, chlapi!

Pojďme si stáhnout aplikaci přímo níže:

Aplikace pro práci s fotografiemi a obrázky KE STAŽENÍ

4. VivaVideo

VivaVideo je bezpochyby jednou z aplikací, kterou Obchod Play přímo doporučuje, když hledáte aplikaci, která umí upravovat videa z více fotografií.

Nejen, že vytváří videa ze sbírky fotografií v galerii, tato aplikace je také schopna okamžitě vytvářet videa přímo z fotografií pořízených pomocí fotoaparátu.

Aplikace vytvořená společností QuVideo Inc. Máte pocit, že už nemusíte váhat, abyste to zkusili. S hodnocení dosáhl 4.6 tuto aplikaci používal více než 100 milionů Uživatelé Androidu, které znáte!

Takže stále váháte, zda svěřit vytváření skvělých videí pomocí této aplikace?

Aplikaci si můžete stáhnout přímo níže:

Video a audio aplikace QuVideo Inc. STAŽENÍ

5. PhotoGrid

PhotoGris je název známé aplikace jako editor fotografií. Mnozí z vás však jistě neví, že na tuto aplikaci se lze spolehnout i jako tvůrce videí ze sbírky fotografií.

Ano, pomocí funkcí můžete fotografie přeměnit na videa VideoGrid v této aplikaci.

Funkce VideoGrid umožňuje přeměnit sérii fotografií na video prezentaci.

Stejně jako výše uvedené aplikace, i zde můžete snadno přidávat efekty, filtry, text a upravovat videa podle svého vkusu a potřeb.

Stáhněte si aplikaci přímo na JalanTikus.

Aplikace Fotografie a obrázky RoidApp STÁHNOUT ZOBRAZIT ČLÁNEK

6. Editor videa

Video Editor nebo WeVideo je aplikace, kterou musíte také vyzkoušet, pokud chcete vytvořit skvělou video prezentaci.

Díky více než 30 tématům a šablonám nebudete zklamáni, protože budete rozmazlení super hladký přechod který bude ve vašem videu později.

7. ClipMix

Poslední aplikací je KlipMix. Tato aplikace, která není horší než šest výše uvedených aplikací, je nejen schopna kombinovat fotografie do videí.

KlipMix můžete snadno použít ke spojení mnoha fotografií, videozáznamů, hudby, přechodů k zápisu do jednoho kompletního video balíčku.

To je sedm aplikací pro tvorbu videa z fotografií na Androidu nejlepší a zdarma, které musíte vyzkoušet. Nyní můžete své vzácné okamžiky na mnoha fotografiích proměnit v skvělá videa, díky kterým budou tyto okamžiky ještě vzrušující. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Fotografie nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.