Apple iPhone

Chcete si koupit použitý iPhone? to je způsob, jak snadno zkontrolovat stav iphone icloud

Pro ty z vás, kteří si chtějí koupit použitý iPhone, nezapomeňte zkontrolovat iCloud na iPhone, OK! Toto je jeden způsob, jak zkontrolovat iCloud na vašem iPhone, abyste nebyli podvedeni.

Při nákupu iPhone, zejména ty použité, věci, které je třeba zvážit kromě fyzického stavu HP jsou stav iCloud-jeho. je iCloud na iPhonu je stále aktivní nebo bylodhlásit se.

Je to proto, že pokud je stav iCloud stále aktivní a předchozí uživatel tuto funkci aktivoval Najdi můj iPhone, je pravděpodobné, že váš iPhone bude uzamčen, když jej resetujete zpět do továrního režimu. Potom jak jak zkontrolovat iCloud na HP?

  • Toto je nejsmutnější video mučení pro iPhone, jaké kdy bylo natočeno
  • 10 chytrých telefonů Android s obrazovkou Bangs ve stylu iPhone X
  • Toto video ukazuje Face ID na iPhone X Je to opravdu nebezpečné!

Jak snadno zkontrolovat stav iPhone iCloud

Pokud si chcete koupit použitý iPhone, je dobré nejprve zkontrolovat stav iCloudu na mobilu. Tentokrát se podělí JalanTikus jak zkontrolovat stav iCloud na použitém iPhonu. Pojďme na to hned!

  • Nejprve přejděte na stránku imei24.com, kterou jednu z funkcí může zkontrolovat Zámek aktivace iCloud na vašem iPhone pouze pomocí čísla IMEI. Poté, až bude otevřen, zadejte číslo IMEI v uvedeném sloupci a stiskněte tlačítko Šek.
  • Pak vám bude dáno informace o iPhone jehož číslo IMEI jste zadali do sloupce dříve. Informace souvisí se sériovým číslem, stavem Najít můj iPhone, stavem iCloud, ať už jde o váš iPhone renovovat nebo ne, záruka a další.

Na co si musíte dát pozor, když si chcete koupit použitý iPhone stav Find My iPhone i jeho iCloud. Pokud je stav Najít můj iPhone Vypnuto a jeho stav iCloud Čistý, znamená, že použití iPhone je bezpečné.

Pokud jsou však oba stavy opačné, raději o to prodejce požádejte vypněte iCloud a Find My Iphonejejí první. Protože to je jednou pro bezpečnost vás a vašeho iPhone. Může se stát, že jednoho dne dokonce váš iPhonezámek pokud je stav iClod stále zablokovaný.

No, to je jak zkontrolovat iCloud na iPhone snadno přes web imei24.com. Sice to vypadá triviálně, ale je to nutné, když si chcete koupit použitý iPhone, abyste věděli, zda je iPhone stále připojen k iCloudu starého uživatele nebo ne.