Software

5 nejlepších aplikací pro klávesnici emodži pro Android

Tu a tam vyzkoušejte níže uvedenou aplikaci Android emoji klávesnice, kterou lze použít pro váš oblíbený smartphone. Nejen, že jsou zábavné a zajímavější, tyto aplikace mohou učinit váš chat ještě vzrušujícím!

Nudíte se, pokud používáte pouze standardní klávesnici na Androidu? Zkusme občas níže uvedenou aplikaci Android emoji klávesnice, kterou lze použít pro váš oblíbený smartphone. Nejen, že jsou zábavné a zajímavější, tyto aplikace mohou učinit váš chat ještě vzrušujícím!

V tomto článku uvedu 5 Aplikace klávesnice Nejlepší Emojis pro Android pro přidání stylu povídat si ty s přáteli nebo rozdrtit. Uvidíme!

  • Jak nainstalovat iPhone Emoji na smartphone s Androidem
  • Jak používat emotikony prostředního prstu a kondomové emotikony na WhatsApp

5 nejlepších aplikací pro klávesnici Emoji pro Android

1. Swiftmoji – Aplikace pro vyhledání a doporučení emotikonů

Aplikace Produktivita SwiftKey STÁHNOUT

Swiftmoji je aplikace klávesnice emodži pro Android, která poskytuje spoustu emotikonů. Dalo by se říci, že tato aplikace je slovník pro emotikony. Obrovské množství dostupných emotikonů vás nechá zmást. S Switfmoji už pro vás nebude těžké najít ty správné emotikony, které můžeme poslat našim přátelům. Zkus to.

2. Klávesnice Tenor GIF

Produktivita aplikací Tenor, Inc. STAŽENÍ

Tenorová GIF klávesnice je nejvhodnější aplikace, která hledá GIFy, které můžeme poslat přátelům povídat si. Pokud jste někdy používali Giphy, pak budete vědět, jak tato aplikace pro Android emoji klávesnice funguje. Dostupné obrázky GIF jsou také mnoho možností, můžeme si vybrat z trendových GIF, nejpoužívanějších GIFů. Můžete také vyhledávat podle zadaných klíčových slov. Nebojte se, protože dostupné obrázky GIF jsou velmi lehké na použití, takže nevyužijí internetovou kvótu vašeho smartphonu.

3. CopyPasta – Aplikace, která shromažďuje text založený na emotikonech

Produktivita aplikací Roymunson Studios KE STAŽENÍ

Před existencí GIFů a emodži jsme museli znát emotikony s tvary, jako je obrázek níže:

Ale i když už je to dávno, stále je mnoho těch, kterým se textové emotikony líbí. Možná je to kvůli jeho jedinečnosti, díky které je tento typ emotikonů stále žádaný. Existence CopyPasta znamená, že se již nemusíte obtěžovat, abyste si vytvořili vlastní emotikony na základě textu. CopyPasta přichází s více emotikony vytvořené s postavami, které vypadají jako určitý jedinečný obrázek.

4. Klávesnice Kika – vše v jedné klávesnici

Produktivita aplikací Tým klávesnice Kika STÁHNOUT

Kika Keyboard je aplikace klávesnice emoji pro Android, která je rychlejší než Tenor, pokud jde o hledání obrázků GIF. Tato aplikace také okamžitě doporučí emotikony podle toho, co napíšeme do pole zprávy povídat si. Po instalaci aplikace klávesnice pro Android s názvem Kika Keyboard již nemusíte instalovat aplikace, jako je CopyPasta a Tenor GIF. Databáze V této aplikaci je také mnoho emotikonů, existují emotikony, jako jsou nálepky a obrázky v ASCII, které jsou skvělé a jedinečné.

5. Keyboard Hub – vyhledávání na webu, překladač, synonyma, dokumenty a kontaktní informace

Produktivita aplikací Microsoft Corporation STÁHNOUT

Nyní na Android dorazila aplikace pro klávesnici emodži pro Android podobná Gboardu. Aplikace Hub Keyboard byla vytvořena pro Android poté, co byl Gboard dříve přítomen pouze na iPhone. Aplikace Hub Keyboard provede vyhledávání, pokud do ní zadáte, pak můžeme vkládat informace o kontaktech a telefonech, aniž bychom museli přepínat obrazovky. Můžeme také přeložit text z jednoho jazyka do druhého a můžeme vyhledávat synonyma.

Která z výše uvedených aplikací vás zajímá? Odpovězte do kolonky komentářů ano.