Produktivita

jak si vytvořit svůj vlastní časopis digitálně

Výhodou digitálních časopisů oproti tištěným je, že jsou jednodušší a snáze se přenášejí. Ještě více vzrušující je, že digitální má podporu videa, takže zvyšuje zážitek ze čtení. JalanTikus poskytne tipy na tvorbu digitálních časopisů.

Časopisy jsou tištěná média obsahující různé informace, které jsou obvykle plné obrázků a mají styljeho vlastní. Rychlý vývoj technologií způsobil, že tištěná verze časopisu byla trochu zajímavá, protože lidé dávají přednost digitálním časopisům na svých gadgetech.

Výhodou digitálních časopisů oproti tištěným je, že jsou jednodušší a snáze se přenášejí. Ještě více vzrušující je, že digitální verze má podporu videa, takže zvyšuje zážitek ze čtení. No, tentokrát JalanTikus poskytne tipy na vytvoření vlastního digitálního časopisu prostřednictvím aplikace Steller a Koláž fotek.

 • 8 důvodů, proč byste měli opustit Instagram pro Steller
 • 10 nejvlivnějších gadgetů na světě časopisu TIME
 • Čtete rádi Playboy? Teď je tu aplikace, víte

Jak vytvořit digitální časopis

Než přistoupíte k prvnímu kroku, měli byste si nejprve stáhnout a nainstalovat aplikace potřebné pro tutoriály jak udělat digitální časopis tentokrát.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Mombo Labs, Inc. STAŽENÍ

Stáhněte si fotografii koláž

Nainstalujte prosím obě aplikace a otevřete aplikaci Koláž fotek. Vlastně to nemusí být Photo Collage, můžeme použít jiné aplikace na úpravu fotek, ale podle Jaka je jednodušší použít Photo Collage.

Aplikace Fotografie a obrázky RoidApp STÁHNOUT PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

Vytvořte obálku časopisu prostřednictvím fotografické koláže

 • Po otevření Photo Collage klikněte na možnost Časopis.
 • Vybrat šablony časopis, který bude použit, vyberte si podle chuti.
 • Poté vyberte fotografii, kterou chcete použít Pokrýt časopis později.
 • Upravte prosím podle svého. Můžete přidat text, nálepky a další.
 • Až budete hotovi, nezapomeňte Uložit a vyberte rozlišení fotografie. Na Pokrýt Je to hotovo.

Po dokončení výroby Pokrýt, poté vytvořte obsah časopisu. Pokud jde o obsah časopisu, můžete jej zdarma vyplnit. Sloučení několika fotografií do jedné pomocí aplikace Photo Collage výběrem hranic nebo šablony který existuje.

Další Publikovat Stellerovi

 • Jednou hotovo, příště publikovat na sociální média. Zde jej Jaka zveřejní prostřednictvím aplikace Steller. Pokud jej nemáte, nejprve si jej stáhněte a zaregistrujte si nový účet, pokud jej nemáte. Pokud již máte účet, pokračujte přihlásit se a klikněte na kresba tužkou modrý kruh dělat příběh Nový.
 • Vyberte motiv a vyberte fotografie, které byly vytvořeny prostřednictvím aplikace Photo Collage, včetně Pokrýt a její obsah.
 • Doplňte do textu informace na fotografii. A taraaaa... Digitální časopis je připraven na-publikovat. Prosím o zveřejnění a počkejte, až přijdou čtenáři.

Steller je aplikace pro fotografie podíl nový, který je téměř podobný Instagramu. Rozdíl je ale v tom, že Steller se více zaměřuje na sdílení fotografií s příběhy, díky čemuž jsou jedinečnější. Zajímavé je i zobrazení galerie, jako bychom otevírali knihu. Můžete také přidat videa, jako je Instagram.

Takže to byly tipy pro vytvoření vlastní verze časopisu JalanTikus. Samozřejmě můžete vyvíjet své vlastní výtvory, aby byly zajímavější na pohled.