Tech Hack

3 způsoby, jak snížit velikost souboru PDF, online a offline

Je váš soubor PDF příliš velký? Nejprve komprimujte pomocí toho, jak zmenšit velikost PDF na mobilních telefonech a noteboocích, což lze provést online nebo offline, podívejte se zde!

PDF (Přenosné soubory dokumentů) je formát souboru, který obvykle dostáváte a je obecně důležitý, například úkoly na vysoké škole, životopis (CV) nebo jiné důležité soubory.

Bohužel příliš velké velikosti souborů PDF vám někdy znesnadňují nahrávání (nahrát), protože je například povoleno maximum 200 kb PDF soubor PDF, gang.

K vyřešení tohoto problému se Jaka tentokrát podělí o tipy, jak na to jak zmenšit velikost PDF na mobilu a notebooku které si můžete snadno procvičit.

Sbírka způsobů, jak zmenšit velikost PDF na HP a noteboocích, prakticky zaručeno!

Tentokrát existují tři způsoby jak komprimovat PDF na HP a notebooku kterou můžete použít ke změně velikosti původně velkého souboru PDF na menší.

Zdroj fotografií: techplus.me (Mnoho způsobů, jak změnit velikost PDF na mobilním telefonu a notebooku, každý má své vlastní výhody.)

Tady se můžete spolehnout na aplikaci, ano? on-line ani offline vyhovovat vašim potřebám, gangu.

Ach ano, nemusíte se bát poškození vašeho PDF souboru resp zkorumpovaný, protože metoda, kterou ApkVenue navrhuje níže, je velmi bezpečná.

Ale jako preventivní opatření byste to měli udělat záloha a vytvořte kopii souboru PDF pomocí aplikace pro čtení PDF, jako je např Adobe Reader níže ano!

Adobe Systems Inc. Kancelářské a obchodní nástroje Aplikace STÁHNOUT

1. Jak zmenšit velikost PDF na telefonu Android

Nyní můžete také prakticky komprimovat velikosti souborů PDF přímo ve svém telefonu Android, vyzbrojeni aplikacemi, jako je např iLovePDF, gang.

Pamatujte však, že při používání aplikace iLovePDF se ujistěte, že jste připojeni k internetové síti. Zde jsou kroky.

Krok 1 - Stažení Aplikace iLovePDF

 • Za prvé, můžete staženíaplikace iLovePDF pro Android, který můžete získat na níže uvedeném odkazu.
Aplikace STÁHNOUT

Krok 2 – Začněte komprimovat PDF na Androidu

 • Otevřete aplikaci iLovePDF, která byla nainstalována, a vyberte nabídku Komprimovat PDF na hlavní stránce aplikace.
 • Vyberte soubor PDF, který chcete komprimovat, buď do interní paměť HP, Disk Googlenebo Dropbox. Zde Jaka vybere soubor PDF, který je v interní paměti, gang.

Krok 3 – Vyberte soubor PDF

 • Chcete-li přidat soubor PDF do aplikace iLovePDF, stačí klepnout ikona +. Poté vyberte soubor PDF, který je v interní paměti telefonu Android.

Krok 4 – Vyberte možnost Komprimovat PDF

 • Ke komprimaci můžete přidat více než jeden soubor PDF. Vyberte soubor PDF, který chcete komprimovat, a klepněte na tlačítko další.
 • Poté vyberte možnost komprese, kde je Extrémní komprese, Doporučená komprese, a Nízká komprese s jejich výhodami a nevýhodami. Pokud klepnete Komprimovat.

Krok 5 - Počkejte na proces komprese

 • Jak Jaka zmínil na začátku, iLovePDF vyžaduje internetovou síť, protože nahraje a znovu stáhne komprimovaný soubor PDF na jejich server.
 • Počkejte na dokončení všech procesů. Pokud byl soubor PDF zkomprimován, zobrazí se obrazovka Hotovo! jak následuje. Chcete-li zobrazit PDF, stačí klepnout Prohlédnout soubor.

2. Jak zmenšit velikost PDF On-line na HP/notebooku

Pak můžete také zmenšit velikost souboru PDF on-line s pomocí webu obsahujícího různé nástroje pro soubory PDF, včetně komprimace PDF.

Prostřednictvím webu tzv Smallpdf ke kterému máte přístup na svém mobilním telefonu nebo notebooku, stačí provést následující kroky:

Krok 1 - Otevřete Nástroje Komprimujte PDF na webu Smallpdf

 • Poprvé můžete otevřít nástrojeKomprimovat PDF na stránce Smallpdf přes následující odkaz (http://smallpdf.com/id/compress-pdf/) na prohlížeč Váš mobil nebo notebook, bando.
 • Poté, co se zobrazí displej, jak je znázorněno na obrázku níže, můžete kliknutím vzít soubor PDF, který chcete zmenšit Zvolte soubor v červeném poli.

Krok 2 – Počkejte na proces komprimace PDF On-line Hotovo

 • Po výběru bude váš soubor PDF automaticky nahrán a okamžitě zkomprimován nebo zmenšen. Například váš soubor PDF, který měl původně velikost 7,25 MB, má nyní pouze 5,31 MB.
 • Pokud nejste spokojeni, můžete kliknout Start Back znovu zkomprimovat PDF. Pokud jste si jisti, můžete jít rovně stažení komprimovaný soubor PDF kliknutím Stáhnout soubory nyní.

3. Jak zmenšit velikost PDF Offline

Pokud nemáte připojení k internetu, můžete také zmenšit velikost PDF na svém notebooku pomocí softwareMicrosoft Word, gang.

Tuto metodu můžete použít například pro kompresi 200kb PDF. Zde jsou kroky, které byste měli dodržovat.

Krok 1 – Otevřete PDF v aplikaci Microsoft Word

 • Nejprve otevřete Microsoft Word na vašem PC nebo notebooku. Chcete-li, jak zmenšit velikost PDF, potřebujete Microsoft Word 2013 na vrchol.
 • Poté otevřete soubor PDF, který chcete zmenšit, výběrem nabídky Soubor > Otevřít. Poté se soubor PDF automaticky stáhne.konvertovat do tvaru Word.

Krok 2 – Uložte a zmenšete velikost souboru PDF

 • Po dokončení procesu jej stačí znovu uložit výběrem nabídky Soubor > Uložit jako. Zobrazí se okno Uložit jako, kde jste byli poprvé převést formát do PDF.
 • Poté v dolní části vyberte možnost Minimální velikost (publikování online) zmenšit velikost souboru PDF ve Wordu. Když jste naposledy klikli Uložit pro uložení dokumentu.

No, to je sbírka způsobů, jak zmenšit velikost PDF na telefonech Android, počítačích a noteboocích, které můžete provést ručně on-line ani offline. Snadné a praktické, že?

Provedením výše uvedené metody nebudete mít žádné další potíže při manipulaci s kompresí velkých souborů PDF. Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o PDF nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.