android (software)

jak nainstalovat windows 10 na android

Snadný způsob, jak nainstalovat Windows 10 na Android bez nutnosti rootovat nebo používat náročný další software. Méně než 5 minut!

Windows 10 je operační systém vyvinutý společností Microsoft a je identický pro použití na počítačích nebo chytrých telefonech a tabletech s platformou Windows Mobile.

To znamená, že smartphone Android, který používáte, nepodporuje Windows 10, že? Ano. Ale vlastně ne.

Pro ty z vás, kteří jsou uživateli Androidu, kteří opravdu chtějí zažít Windows 10, vám ApkVenue řekne Jak nainstalovat Windows 10 na Android.

 • Už nepoužívejte Windows! To je důvod..
 • Odhaleno! Další díla fotografa tapety na Windows XP, která nejsou o nic méně cool
 • 10 „super“ jednoduchých tipů a triků pro Windows 10, které musíte vyzkoušet!

Zde je návod, jak nainstalovat Windows 10 na Android

Aby se to stalo, vaše zařízení Android potřebuje pomoc aplikace tzv Spouštěč počítače.

Tuto aplikaci můžete získat zdarma v Obchodě Play nebo jednodušeji můžete přímo kliknout na tlačítko Stáhnout níže.

Apps Utility STÁHNOUT

Po výběru správné aplikace pak můžete „žonglovat“ se svým Androidem tak, aby byl jako Windows Phone nebo jiné zařízení, které používá OS Windows 10.

Postupujte podle těchto kroků:

 • Začnete se cítit znuděně nebo znuděně vzhled vašeho smartphonu Android, který je právě takový, například jako jeden ze smartphonů Jaka níže. Pak vás napadlo, že máte pocit, že používáte Windows 10 jako OS na vašem Androidu.
 • Jak již zmínil Jaka výše, pro Win 10 potřebujete pomoc aplikace s názvem Computer Launcher.
 • Po instalaci aplikace můžete okamžitě používat Computer Launcher jako hlavní spouštěč na vašem smartphonu Android. Jak to udělat s vyberte Spouštěč počítače ze seznamu spouštěčů na vašem smartphonu Android.
ZOBRAZIT ČLÁNEK
 • Takhle to vypadá Domovská obrazovka váš smartphone se systémem Android, když jste aktivovali Spouštěč počítače jako hlavní spouštěč. Tím to nekončí, některé funkce a vzhled v něm také připomínají Windows 10.
 • Vyberte tlačítko nabídky vlevo dole (v červeném poli), poté bude vzhled aplikace na vašem smartphonu podobný vzhledu aplikace na zařízení se systémem Windows 10.
 • Vyberte ikonu šipky (červené pole), zobrazí se různé stavy, jako je baterie, WiFi připojení, bluetooth a tak dále.
 • Vyberte ikonu zprávy umístěnou vpravo dole (v červeném rámečku), objeví se upozornění smartphonu, které je samozřejmě také podobné zobrazení upozornění pro zařízení s Windows 10.
 • Nezapomeňte, že zobrazení galerie obsahující složky a soubory na vašem smartphonu bude mít také tvar jako displej ve Windows 10.

To jsou Jakovy tipy ohledně Jak nainstalovat Windows 10 na Android snadno a prakticky.

I když se nejedná o skutečné zařízení s Windows, stále se můžete zbavit nudy a zažít pocit z používání Windows 10 prostřednictvím smartphonu Android. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.