Tech Hack

jak obnovit smazané sms na android

Smazali jste někdy omylem důležitou SMS? Nebojte se, zde je návod, jak obnovit smazané SMS na telefonu Android, žádný root a 100% funguje.

Zažili jste někdy SMS zprávu, která byla omylem smazána, i když byla opravdu důležitá?

I když se to používá zřídka, tato důležitá SMS může být ve tvaru OTP (Jednorázové heslo) a další důležité údaje.

Takže pro ty z vás, kteří to potřebují jak obnovit smazané SMS zejména na telefonech Android, ApkVenue zkontroluje v plném rozsahu za vás.

Sbírka Jak obnovit smazané SMS zprávy na telefonech Android

Existuje několik metod běžně používaných k obnovení smazaných SMS nebo zpráv v telefonu Android. Jako používání aplikace Wondershare Dr. telefon a MyJad Android SMS zotavení jak následuje.

Ale předtím, abyste postupovali podle kroků, nejprve si připravte počítač nebo notebook a také mobilní telefon Android, který je připojen k internetu.

A co je ještě lepší, vaše zařízení Android je zakořeněné, což usnadňuje vrácení SMS. O tom, jak plně rootovat, si můžete přečíst zde: Jak rootovat telefon Android s kompletním počítačem i bez něj!.

Jak zobrazit smazané SMS s Wondershare Dr.Fone

Wondershare je jednou z nejznámějších společností v současnosti, která poskytuje služby správy zařízení Android prostřednictvím PC.

Nejen to, tato společnost také vytvořila aplikaci, která je schopna obnovit ztracené soubory na Androidu.

Dr.Fone je aplikace přiřazená jako Nástroj pro obnovení systému Android, který slouží k obnovení důležitých souborů, které byly v systému Android ztraceny.

Seznam souborů, které lze touto aplikací obnovit, jsou SMS zprávy, hudba, obrázky, dokumenty, zprávy Dějiny Whatsapp, konverzace a kontakty.

 1. Stáhněte a nainstalujte Wondershare Dr.Fone na PC. Stahujte přímo z oficiálních stránek zde. Po dokončení stahování nainstalujte jako obvykle do počítače.

 2. otevřeno Dohoda na androidu, klepnout na výběr Vývojářské možnosti a zaškrtněte volbu Ladění USB.

Poznámky:


Pokud nemůžete najít možnost Vývojářské možnosti, přejděte prosím na možnosti O telefonu v nastavení a klepnout pokračujte ve výběru číslo sestavení dokud se nezobrazí zpráva Nyní jste vývojář. Pak zase na začátek.

 1. Otevřete na počítači aplikaci Dr.Fone, připojujte zařízení Android k počítači pomocí kabelu micro USB a počkejte, až aplikace Dr.Fone dokončí rozpoznání systému Android. Klepněte výběr Dovolit pokud je tam zpráva vyskakovat který se objeví na Androidu.

 2. Kliknutím na možnost tlačítka Start provedete proces skenování dříve smazaných dat v systému Android. Tento proces bude nějakou dobu trvat, zvláště pokud je v systému Android hodně dat.

 1. Klepněte na kartu Zasílání zpráv a poté vyberte SMS zprávu, kterou chcete vrátit, stačí ji zaškrtnout zaškrtávací políčko zprávu, kterou chcete zotavení. Před provedením procesu zotavení, můžeme nejprve udělat Posouzení na smazané zprávy, než se rozhodnete stisknout tlačítko Zotavení .
 1. Pokud jste si 100% jisti, klikněte na tlačítko Obnovení, po kterém by se měla aplikace spustit a poté lze smazané SMS zprávy konečně znovu použít.

Jak zobrazit smazané SMS pomocí MyJad Android SMS Recovery

Tato aplikace je na první pohled vlastně oblíbenou aplikací jako způsob obnovení smazaných SMS na Androidu.

Jak název napovídá, tato aplikace je záměrně navržena tak, aby pouze obnovovala smazané SMS zprávy.

Nyní lze tuto aplikaci používat na zařízeních Android a iOS.

 1. Stáhněte a nainstalujte aplikaci Obnova systému MyJad pro Android na PC. Stahujte přes oficiální stránky zde.

 2. Otevřete aplikaci, která byla nainstalována, při připojování zařízení Android k počítači pomocí kabelu micro USB. Povolte režim volby USB Debugging, metoda je stejná ve druhém kroku v první metodě.

 3. Počkejte, až zařízení Android tuto aplikaci detekuje, po detekci zařízení Android aplikace automaticky provede proces skenovat na zařízeních Android.

 1. Klepněte na kartu zpráva po procesu skenovat hotovo.
 1. Vyberte požadovanou zprávu uzdravit se zaškrtnutím možnosti v rámečku zaškrtávací políčko pokud. Zprávy, které byly smazány, budou červené, zatímco černá znamená, že zpráva je stále na zařízení Android.

 2. Pokud jste si 100% jisti, stiskněte tlačítko Zotavení . Proces zotavení To bude nějakou dobu trvat, zvláště pokud je v systému Android mnoho zpráv.

 1. KlepněteOK na okně vyskakovat který zobrazí zprávu, že proces zotavení byly dokončeny. Odpojte zařízení Android od počítače a nyní můžete konečně znovu číst smazané SMS zprávy.

Jak obnovit smazané SMS bez aplikace

Nakonec vám ApkVenue řekne, co když se vaše důležitá SMS smaže, aniž byste museli používat aplikaci na mobilním telefonu Samsung. Pokud používáte jinou značku HP, můžete také vyzkoušet následující metodu.

Jak obnovit smazané SMS na mobilním telefonu Samsung docela snadné, opravdu. Vy jen využíváte funkce obnova zálohy který je na vašem HP.

Zvědavý jak? Podívejte se na úplné vysvětlení níže, bando!

 • Otevřete aplikaci Nastavení na vašem telefonu Samsung.

 • Svitek dolů, dokud nenajdete možnost Účty a zálohování.

 • Klikněte na možnosti Obnova zálohy.

 • V nabídce vyberte Obnovte data. Poté zkontrolujte Zprávy pro obnovení všech přijatých SMS do data posledního zálohování.

 • Klikněte Obnovit začít. Ujistěte se, že jste připojeni ke stabilnímu internetu nebo WiFi připojení, protože váš mobilní telefon bude stahovat data ze serveru.

To je metoda a jak obnovit smazané SMS na telefonu Android, snadné, že? Snad to bude užitečné.

Máte-li dotazy ohledně výše uvedených kroků, neváhejte se zeptat ve sloupci komentářů níže.