Hry

8 nejlepších romantických her pro Android, které vás přinutí se kroutit

Tentokrát vám JalanTikus doporučí některé z 8 nejlepších romantických herních titulů pro Android, které musíte vyzkoušet a mohou vás rozcuchat.

Hraní her na Androidu často nedělají jen muži, mnoho žen má také zálibu v hraní her na chytrých telefonech. Jedním z herních žánrů, které mají ženy rády, je hra romantického žánru.

V současné době existuje celá řada romantických her pro Android, které si můžete stáhnout a hrát zdarma v Obchodě Google Play. Z mnoha vytvořených romantických her vám tentokrát JalanTikus doporučí několik romantických herních titulů pro Android.

Zajímá vás, jaké jsou nejlepší romantické hry, které můžete hrát na verzi JalanTikus smartphonu Android? Zde je seznam

  • Jedinečná fakta o 7 herních postavách Paladin, které vás mohou ohromit
  • 5 podivných her vyrobených v Japonsku, které byste neměli zkoušet

8 Nejlepší Romantické hry pro Android

1. Dress Up Diary

První romantickou hrou pro Android je Dress Up Diary. Tato neformální hra pro Android byla vytvořena jedním z herních vývojářů z Indonésie, Hrát hry. Tato hra se stala také jednou z oblíbených her známého youtubera Han Yoo Raa.

Najděte si svého milostného partnera zde! Jaký typ chlapa se ti líbí? Toto není obyčejná seznamovací simulační hra! V Dress Up Diary můžete komunikovat přímo se svým partnerem! Vlastně vás pozve na chat i z ničeho nic.

Pro ty z vás, kteří nehráli Dress Up Diary, můžete stažení hra je zde: Dress Up Diary Android nebo Dress Up Diary iOS. Nezapomeňte dát like fanpage na Facebooku a sledovat Instagram!

Simulační hry Hlavní hry KE STAŽENÍ

2. Princezna skříň

Dále je tu Princezna skříň. Tuto romantickou hru pro Android vytvořil Ciagram Co., LTD. Téměř jako Dress Up Diary nabízí tato hra simulaci randění se zajímavým milostným příběhem, který si můžete zahrát zdarma.

Hru stahujte zde: Princess Closet

3. Love Tangle / Dáme si rande?

Dále je tu Love Tangle / Dáme si rande?. Tuto hru pro Android vytvořil Společnost NTT Solmare Corp.. Dobrodružství začíná, když se stanete novým obyvatelem bytu. Zde budete čelit příběhu milostného trojúhelníku mezi obyvateli bytu. Musíte si vybrat, který z nich je vhodný pro rande.

Hru stahujte zde: Love Tangle / Shall we date?

4. Mystic Messenger

Mystic Messenger je simulační hra vytvořená společností Cheritz Co., Ltd. Tato hra je také jednou z povinných her pro ženy.

V této hře budete mít tajemné chaty s mnoha pohlednými muži. Kromě chatování můžete také uskutečňovat hlasové hovory. Páni!

Stáhněte si hru zde: Mystic Messenger

5. Romantic Journey Love Story

Další je Romantická cesta milostný příběh. Tuto romantickou hru pro Android vytvořil Bluebell Lush Interactive Limited. V této hře se setkáte s několika muži, které si můžete vybrat za své rande. Každý muž má jinou osobnost. Tak nevolte špatně!

Stáhněte si hru zde: Romantic Journey Love Story

6. LoveStory: Highschool Romance

Další je LoveStory: Highschool Romance. Jednu z romantických her pro Android vytvořil vývojář z Indonésie, PT. Sokol.

V této hře hrajete jako nový student v 11. třídě na SMAN 11 Jakarta. Vy, kteří jste se právě přestěhovali z Kalimantanu, budete čelit mnoha novým přátelům, novým lidem a docela vzrušujícím milostným příběhům.

Stáhněte si hru zde: LoveStory: Highschool Romance

7. Polibek pomsty

Další je Polibek pomsty. Tuto romantickou hru vytvořila společnost Voltage, Inc. V této hře budete hrát roli lékaře v tokijské nemocnici. Nemocnice, kde vaše matka zemřela před 12 lety.

Tam naplánujete pomstu. Když ale navštívíte lékaře, budete cítit něco jiného než předtím. Pomstíte se ještě?

Hru stahujte zde: Kiss of Revenge

8. Měli bychom datum kalkulačka

Poslední Měli bychom datovou kalkulačku. Tato hra od Thalia Premium Photo Montage má poměrně unikátní hratelnost. Můžete měřit procento vaší kompatibility s partnerem.

Tam stačí zadat své jméno, datum narození, jméno manžela/manželky a datum narození. Dále klikněte Vypočítat. Zobrazí se procento toho, jak dobře se s ním vyrovnáte.

Hru si stáhněte zde: Měli bychom si dát kalkulačku

To jsou některé z nejlepších romantických her na Androidu, které vás mohou přimíchat, zejména u dívek. Která z výše uvedených her se vám líbí nejvíce? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Nezapomeňte si také přečíst související články Play Station nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.