Tech Hack

7 jednoduchých a účinných způsobů, jak ušetřit internetovou kvótu!

Díky těmto účinným tipům, jak ušetřit internetovou kvótu, může vaše kvóta trvat dlouho, víte! Nevěří? Pojďte se zde podívat, jak ušetřit mobilní data!

Jak ušetřit internetovou kvótu vám může pomoci prodloužit životnost vašeho internetového balíčku. S příbuznými se můžete spojit i na delší dobu.

Internet v dnešní době se stala velmi důležitou a zásadní. Jednoho dne tě možná neuvidím nálada jsi nepořádek. Jen to přiznejte, ne?

Využití internetové datové kvóty je bohužel nepřímo úměrné ceně. Čím více a rychlejších připojení je nabízeno, tím je cena dražší. Pokud je to tak, můžete přijít zkrátka.

Ale nebojte se, teď už se nemusíte příliš bát. Pro ty z vás, kteří jsou hospodární nebo šetří internetovou kvótu, vám Jaka chce dát několik tipů internetová kvóta se rychle nevyčerpá. Zaručeně hospodárné!

7 efektivních způsobů, jak ušetřit internetovou kvótu na Androidu

Pokud nemůžete říct poskytovateli, aby snížil cenu vašeho internetového balíčku, to nejmenší, co můžete udělat, je opravit svůj mobilní telefon, abyste snížili spotřebu dat.

S propracovaností současného operačního systému pro chytré telefony můžete udělat několik věcí, aby vaše internetová kvóta vydržela déle.

Zmenšením velikosti obrázku, omezením používání internetu na určité stránce nebo dokonce inteligentním vypnutím dat lze ušetřit svou internetovou kvótu.

Pokud se nemůžete dočkat, až zjistíte, jak ušetřit kvótu Indosat nebo jak ušetřit drahé kvóty Telkomsel, postupujte podle těchto tipů, jak ušetřit kvótu, gangu!

1. Jak uložit internetovou kvótu pomocí Chrome Data Saver

Pokud jste uživatel Prohlížeč Chrome, pak můžete snížit využití datové kvóty aktivací funkcí Spořič dat.

Chcete-li tuto funkci aktivovat, přejděte do nabídky Nastavení > Spořič dat > ZAPNUTO. Tato funkce zkomprimuje vaše data až o 50 %, aby se snížilo využití dat na vašem telefonu Android.

Tento způsob ukládání kvóty je velmi efektivní, víte. Chrome bude automaticky pracovat, aby snížil vaše využití dat na internetu, když procházení.

Pro ty, kteří tuto prohlížečovou aplikaci nemají, můžete si aplikaci stáhnout přes odkaz níže a rovnou si procvičit, jak ušetřit kvóty Telkomsel, Tri a dalších operátorů.

Aplikace pro prohlížeč Google STÁHNOUT

2. Jak uložit kvótu vypnutím nechtěných možností synchronizace

Dalším způsobem, jak ušetřit data, je deaktivace účtů, které mají možnosti synchronizace a nepoužíváte je pravidelně.

Chcete-li začít, můžete vstoupit do nabídky Nastavení > Účty > vyberte účet, který nechcete synchronizovat.

Tím se ušetří vaše datová kvóta, protože aplikace se automaticky nepřipojí k internetu.

3. Jak ušetřit data omezením využívání kvót na internet

Musíte znát vlastnosti upozornění na využití dat a limitní systém který vestavěný na každém telefonu Android?

Tuto funkci můžete využít k tomu, abyste byli upozorněni, když vaše využití dat překročí limit.

Chcete-li jej použít, můžete přejít na Nastavení > Využití dat > Mobilní data > Nastavit limit mobilních dat. Klepněte jej aktivovat.

Ačkoli se to zdá velmi jednoduché, tato funkce je velmi efektivní jako způsob, jak ušetřit kvóty Tri, Telkomsel a dalších operátorů, zejména pro uživatele, kteří jsou při používání internetu impulzivní.

Další způsoby, jak ušetřit internetovou kvótu

4. Omezení využití dat na pozadí (omezení dat na pozadí)

Pokud opravdu máte pocit, že vaše datová kvóta je plýtváním, jedním ze způsobů, jak kvótu ušetřit, je přestat používat svá data na internetu Pozadí.

Chcete-li to omezit, můžete vstoupit do nabídky Nastavení > Využití dat > Klepněte na tři svislé čáry vpravo nahoře > Omezit data na pozadí > OK.

Tím se obejdou aplikace, které používají data, když jsou spuštěny na Pozadí, ale problém je v tom, že vaše oznámení bude pozdě.

I když to bude mít důsledky, může být pro vás tento způsob, jak ušetřit mobilní data, hlavní možností.

5. Identifikujte aplikace, které vysávají datovou kvótu

Existuje mnoho způsobů, jak zabránit plýtvání kvótami v budoucnu, i když jsou často hlavními viníky neodhalených plýtvavých kvót.

Mnoho aplikací je vytvořeno tak, aby nám usnadnilo připojení k internetu, ale to samozřejmě spotřebovává spoustu dat.

Chcete-li zjistit, které aplikace spotřebovávají velké množství dat, můžete navštívit nabídku Nastavení > Využití dat, svitek přejděte dolů a najděte seznam aplikací, které spotřebovávají mnoho vašich dat.

Řešení, můžete odinstalovat aplikace jej poté nahradí novou aplikací, která je datově efektivnější. Co na to, vyzkoušeli jste už tento způsob ukládání kvóty?

6. Jak ušetřit internetovou kvótu omezením využití aplikačních dat

Volba Využití dat Android není jediným způsobem, jak omezit využití dat aplikací. Některé aplikace mají vlastní možnosti synchronizace a možnosti dat.

Synchronizace je opravdu užitečná. Zvláště pokud se spoléháte na cloudové úložiště. Proces synchronizace však plýtvá baterií.

Dostanete se k němu prostřednictvím nabídky nastavení v aplikaci. Například Fotky Google, můžete zadat Nastavení > Zálohovat a synchronizovat pro zobrazení možností spořiče dat.

Omezením využití dat touto aplikací můžete efektivněji využívat mobilní data. Tento způsob ukládání kvót je velmi účinný v praxi.

7. Jak ušetřit data omezením aktualizací aplikací

Pokud používáte aplikaci z obchodu Google Play, váš mobilní telefon budeaktualizace automaticky nainstalované aplikace.

Aktualizace to, co aplikace nabízí, někdy zabírá velmi velkou kvótu, což samozřejmě způsobí plýtvání kvótou. Chcete-li to zvládnout, můžete tuto možnost aktivovat Pouze Wifi.

Aplikace budeaktualizace data jsou pouze tehdy, když je váš mobil připojen k WiFi. Chcete-li jej aktivovat, přejděte do Obchodu Play a vyberte nabídku Nastavení > Automaticky aktualizovat aplikace > Automaticky aktualizovat aplikace pouze přes WiFi.

Množství aktualizace aplikace je velmi rozmanitá. Je jich málo, ale jsou i takové, které dokážou utratit stovky mega. Takže je to smrtící aktualizace se automaticky stává účinným způsobem, jak ušetřit internetovou kvótu.

Video bonus: Výkonné triky, jak ušetřit mobilní data

Výše uvedené věci můžete udělat, abyste se dostali kolem svého mobilního telefonu a ušetřili na využití datové kvóty. Své peníze tak můžete učinit užitečnějšími, nejen nákupem kreditu na internetové balíčky.

Způsob, jak ušetřit kvótu u operátorů Telkomsel, Tri, XL a dalších, které Jaka tentokrát sdílel, je vlastně velmi snadno nacvičitelný, jen si toho často nikdo nevšimne.

Máte nějaké další způsoby, jak uložit kvótu datového balíčku? Sdílejte prostřednictvím sloupce komentářů ano!