Tech Hack

jak skrýt telefonní číslo, aby nebylo známo

Jak skrýt telefonní číslo? Je to snadné, zde je návod, jak skrýt telefonní čísla na telefonech Android a iPhone!

Jak skryjete číslo v telefonu? Je to opravdu snadné, lol! Tato příručka je velmi užitečná pro ty z vás, kteří si chtějí dělat legraci ze svých přátel nebo ze svého okolí.

Pobavit se můžete také sérií WhatsApp BOM aplikací a triků, které se zaručeně nenechají chytit a podaří se jim přimět lidi, které chcete, k panice a panice.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, tentokrát Jaka zopakuje, jak na to jak skrýt telefonní číslo aby nikdo jiný nevěděl.

Ach ano, tímto způsobem ApkVenue vysvětluje pro uživatele Android a iPhone HP. Takže není důvod, abyste to nemohli zkusit, huh!

Jak skrýt telefonní číslo/HP

Než vstoupíte do hlavní diskuse, možná jste o tomto termínu nikdy neslyšeli soukromé číslo?

soukromé číslo je funkce, která byla dříve použita doporučený telefon nebo mobilní telefony, které mohou číslo zneviditelnit při volání jiným lidem.

Zdroj fotografie: apkpure.com (Soukromé číslo je legální funkce pro skrytí čísel mobilních telefonů podporovaných operátory.)

Vlastnosti soukromé číslo poskytované mobilními operátory, např Telkomsel, XL, Indosat Ooredoo, OSA, Tri, Chytrý telefon, a další legálně.

Pokud uživatel tuto funkci aktivuje, napíše se jméno telefonního kontaktu na příjemce Soukromé číslo nebo Neznámé číslo.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:

Jak skrýt telefonní číslo na telefonu Android

Nejprve bude Jaka diskutovat jak skrýt telefonní číslo na mobilním telefonu Xiaomi o kterém se zdá, že má mnoho uživatelů, gang.

Pro uživatele jiných typů Androidu, jako je Samsung, OPPO, vivo a další, víceméně stačí postupovat podle níže uvedených kroků, které by se neměly příliš lišit.

Bohužel tento krok nelze provést v nejlepších chatovacích aplikacích, jako je WA. Takže pouze pokud se telefon provádí ručně, gang!

1. Přejděte do Nastavení hovorů

  • Otevřete aplikaci číselník nebo Telefon na telefonu Android a vyberte možnost nastavení klepnutím ikona hamburger který je na dně.
  • Budete přesměrováni na stránku Nastavení hovoru. Poté můžete vstoupit do nabídky ID volajícího a skrýt telefonní číslo výběrem možnosti Pokročilé nastavení, gang.

2. Proveďte nastavení ID volajícího

  • V možnosti Upřesnit nastavení stačí vyhledat nastavení volajícího ID pro skrytí čísla, když je telefon jako na obrázku níže.
  • Poté se na vaší stránce ID volajícího zobrazí možnosti operátora, které používáte. Vyberte číslo, které chcete skrýt, a poté vyberte možnost Skrýt číslo.

Jak skrýt telefonní číslo na iPhone

Za druhé, můžete také sledovat jak zavolat na neznámé číslo na iPhone kterou můžete snadno provést, je podobná předchozí metodě.

Jaka tentokrát uvede příklad, jak to udělat na zařízení iPhone založeném na operačním systému iOS 13, gang. Níže se tedy dobře podívejte, jak skrýt číslo v telefonu!

1. Přejděte do nabídky Nastavení

  • Na hlavní obrazovce iPhonu stačí přejít do nabídky Nastavení a vyberte možnost Telefon pro nastavení hovoru.

2. Nastavte ID volajícího na iPhone

  • Poté v nastavení hovorů na iPhone stačí přejít na možnosti Zobrazit moje ID volajícího jako na obrázku níže, gang.
  • Chcete-li, jak zavolat, aby číslo na vašem iPhonu neznáte, jednoduše vypněte Zobrazit moje ID volajícího posunutím toggle jak následuje. Velmi snadné, že?

Co vy na to, bando? Doufám, že se všemi Jakovými návody a vysvětleními výše pochopíte, jak snadno skrýt své číslo mobilního telefonu, gangu!

Jak skrýt telefonní číslo ve WA

Přemýšleli jste někdy o tom, jak skrýt číslo pevné linky nebo mobilního telefonu ve WA? Bude to tak snadné jako předchozí návod?

Ukazuje se, že to není tak snadné, bando! Zaručeně můžete své číslo Telkomsel nebo jiného poskytovatele utajit před svými přáteli.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na jednoduché a praktické kroky, si přečtěte Jakův článek pod tímto. Šťastné následování průvodce!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak, je opravdu snadné skrýt telefonní číslo, aby nebylo známé na Androidu a iPhone, že?

Ve skutečnosti, kromě vtipkování Tuto funkci můžete využít i z bezpečnostních důvodů, aby vaše číslo nebylo sledováno nebo zneužito nezodpovědnými stranami.

Ach ano, můžete provést výše uvedené kroky? Pojďte, napište své zkušenosti do komentáře níže, bando.

Přečtěte si také články o Číslo mobilního telefonu nebo jiné zajímavé články z StreetRat.

Copyright kandynation.com 2022