Tech Hack

6 způsobů, jak hacknout instagram (ig) nejnovější (aktualizace 2020)

Nejsilnější hack na Instagramu v roce 2020 a jak mu předcházet a odhalit. Zaručená 100% funkčnost!

Jak hacknout Instagram V současné době jich na internetu koluje mnoho. Měli byste si být více vědomi zabezpečení svých účtů na sociálních sítích.

Instagram (IG) je aplikace sociálních médií, která patří Facebook, ale teď se IG zdá populárnější mezi mladými lidmi, víte. Instagram nadále provádí aktualizace, aby zvýšil počet uživatelů své aplikace.

Vzhledem k mnoha unikátním vlastnostem jako např herní filtry které existují v Instagramové příběhyNení divu, proč se mnoho mladých lidí zamiluje do této sociální sítě.

Jméno světa, jsou lidé, kteří využívají situace ke zlým věcem, jako je hacker kteří stále více hledají způsoby zaseknout Instagram jiného uživatele, bando!

Pro ty z vás, věrné uživatele Instagramu, nezapomeňte vidět diskusi o tom, jak jak zjistit heslo na instagram nejnovější z následující Apk.

Sbírka jednoduchých způsobů, jak hacknout účty Instagramu (aktualizace 2020)

Vzhledem k tomu, že na Instagramu se nyní živí tolik lidí, jedním z nich je stát se a celebrity hity a slavný, bezpečnost instagramového účtu je velmi důležitá, bando!

Trochu špatný krok, váš účet se může okamžitě stát obětí zaseknout od zlých jedinců, kteří vám jen chtějí zničit život.

Pokud vidíte, nyní existuje mnoho falešných služeb, jako je Nainstalujte a Foxmuz který prý poskytuje cestu zaseknout Instagram snadno.

Služba se však příliš neliší od Binomo protože obsah je jen lež, odlišná od způsobu zaseknout IG, o kterém zde bude ApkVenue diskutovat.

Zdroj fotografií: cyclonis.com

1. Jak hacknout IG metodou zapomenutého hesla

Za prvé, ApkVenue vám řekne, jak hacknout IG účet, který se často provádí hacker, tedy pomocí zapomenout metoda Heslo.

V zásadě je tato metoda stejná jako zaseknout Facebook, který měl ApkVenue dříve, protože používal stejnou metodu.

Hackerům stačí stisknout funkce "Zapomněli jste heslo" na vašem instagramovém účtu. Poté Instagram určitě pošle upozornění prostřednictvím e-mailu nebo WA, že jste „Zapomněli heslo“ a potřebujete jej změnit.

Poznámky:


Diskuse od Jaka zde není proto, aby vás naučila, jak na to zaseknout IG jiných lidí, ale pouze pro vzdělávání.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Krok 1 - Vyberte nabídku Zapomněli jste přihlašovací údaje

 • Na svém zařízení stačí otevřít Instagram a přejít přímo do nabídky Zapomněli jste přihlašovací údaje? Získejte pomoc s přihlášením který se nachází ve spodní části.
 • Dále zadejte název instagramového účtu oběti a klepněte na tlačítko další.

Krok 2 – Vyberte metodu přístupu k účtu

 • Poté budete přesměrováni, abyste si vybrali metodu přístupu k účtu pro odeslání odkazu na obnovení účtu Instagram oběti. Zde ApkVenue navrhuje použití WhatsApp.
 • Vyberte metodu a Instagram automaticky odešle odkaz Obnovení účtu Instagram na číslo WhatsApp oběti připojené k IG.

Krok 3 - Otevřete Odkaz Zotavení

 • Pokračujte v přístupu k zařízení chytrý telefon oběť, nyní stačí otevřít zprávu WhatsApp z Instagramu a kliknutím na odkaz resetovat Heslo IG účet oběti.

Krok 4 – Vytvořte Heslo Nový

 • Pak už jen vyplníte sloupec s Heslo nový, který si sami vyrobíte a klepněte na tlačítko Obnovit heslo.

Krok 5 - Vstupte Heslo Nový Instagram

 • Zpátky k vašemu zařízení, teď to musíte jen zkusit přihlásit se Instagramový účet oběti s Heslo nové, které jste vytvořili.
 • V případě úspěchu budete požádáni o zadání bezpečnostního kódu. Vyberte metodu pomocí mobilního čísla a klepněte na tlačítko Odeslat bezpečnostní kód.

Krok 6 - Zadejte bezpečnostní kód

 • Bezpečnostní kód bude zaslán na číslo mobilního telefonu oběti a stačí jej zadat do příslušného sloupce. Pokud ano, stačí klepnout Předložit.

Krok 7 – Úspěšné přihlášení účtu InstagramZaseknout

 • Počkejte na proces přihlásit se hotovo a nyní máte přístup k instagramovému účtu oběti pomocí Heslo nový, co jsi udělal, bando.
 • Nakonec se ujistěte, že jste smazali všechny stopy a upozornění Instagramu. Jak ve zprávách WhatsApp, SMS a e-mailových upozorněních, aby oběti neměly podezření.

2. Hádání hesla

Zdroj fotografií: techworm.net

Za druhé, existuje metoda Hádání hesla alias snadný jazyk hacker se pokusí uhodnout instagramový účet, který oběť používá.

Tato metoda se také často kombinuje s Útok hrubou silou, kde hacker se bude opakovaně snažit prolomit bezpečnostní mezeru, když uživatel přihlásit se na jejich účet.

Obvykle, hacker se bude snažit kombinace Heslo náchylné k hacknutí. Například abecední pořadí, číselná řada, datum narození nebo jiné důležité údaje.

Chcete-li bojovat s metodou IG hack, kterou lze provést bez této aplikace, ujistěte se, že to Heslo to, co používáte, není typ Heslo předvídatelný trh, bando!

3. Aplikace Auto Likes & Auto Followers (Nejčastější IG Hack)

zdroj foto: socialnoor

Pro ty z vás, kteří se chtějí stát celebgram, samozřejmě už víte, jak důležité parametry jsou následovníci a líbí z vašeho účtu.

Bohužel místo poctivé cesty přes kvalitní obsah nebo současné instagramové titulky mnozí volí zkratky, gangy.

oni používají aplikace pro automatické lajky a automatické sledování. No, když ve skutečnosti byla aplikace použita jako past phishing prostřednictvím Instagramu hacker nezodpovědný.

Nenechte se tedy okamžitě zlákat takovým lákadlem na auto. Protože by to mohlo dokonce způsobit, že ztratíte svůj IG účet!

4. Phishing a Keylogger

Zdroj fotografií: privateinternetaccess.com

I když je to stará technika phishing a keylogger stále velmi široce používán jako způsob zaseknout Instagramový účet snadno, gangu.

Tyto dvě metody lze použít současně, kde hacker pošlu odkaz obsahuje stránku phishing uvěznit oběť. Například prostřednictvím dárkových zpráv nebo e-mailových nabídek, které nedávají smysl.

Pokud oběť zadá heslo a e-mail pro přihlášení k Instagramu na této stránce, pak hacker obdrží tyto důležité informace.

Místo zisku pro oběť i detaily přihlásit se tak jako uživatelské jméno a Heslo Instagram lze snadno ukrást, gangu.

5. Využití opětovného použití hesla

Zdroj fotografií: Kirbside Consulting

Když pak použiješ Heslo pravděpodobně přesně to samé pro více účtů sociálních médií hacker možnost proniknout do vašeho účtu na Instagramu bude ještě větší.

S technikou Využití opětovného použití hesla, hacker Bude velmi snadné klepnout na váš účet Instagram, pokud byly vaše jiné účty sociálních médií dříve napadeny.zaseknout.

Ve skutečnosti je řešení opravdu snadné. Takže od nynějška nikdy žádnou nevytvářejte Heslo totéž pro mnoho účtů, které používáte na internetu.

Raději hodně používejte Heslo včas. I když se bojíte zapomenout, existuje několik aplikací správce hesel, například takto: Doporučené nejlepší aplikace pro správu hesel na telefonech Android.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

6. Sociální inženýrství

Zdroj fotografií: Lifehacker

Sociální inženýrství lze říci, že je to nejnovější metoda používaná ve světě hackovánía ne nutně všechny hacker umí to zvládnout.

Obvykle způsob hackování něco takového začne běžným chatem přes kolonku komentářů nebo DM oběti, abys zjistil její zvyky a psychologii.

Poté, co poznal zvyky a chování oběti při výrobě Heslo, pak v té době hacker převezme instagramový účet oběti.

Proto si od této chvíle musíme dávat pozor, pokud se neznámí lidé ptají na osobní a soukromé otázky, bando!

Signalizuje, že váš instagramový účet je napaden

zdroj fotografií: thinkholmes.com

Jakmile pochopíte různé způsoby zaseknout Instagram, který obvykle dělá hacker, nyní se zdá, že musíte zkontrolovat, zda váš účet nevykazuje známky napadenízaseknout nebo ne?

Abychom to zjistili, samozřejmě existují určité známky, které můžete pozorovat, jako například:

1. Dostávejte často bezpečnostní upozornění

Instagram neznamená, že na vašem účtu nemá bezpečnostní prvky, takže se do něj hackeři velmi snadno nabourají.

aplikace povídat si zároveň vás tato sociální síť bude i nadále upozorňovat, pokud dojde k pokusu o průnik Heslo považováno za podezřelé.

Proto musíte často otevírat svůj e-mail, abyste zjistili, zda je váš účet v potížích nebo ne chlapi.

Kromě toho můžete také moudře přidat dvoufázové ověření, abyste zabránili uživatelským mezerám hacker naboural váš IG účet.

2. Je zde Změna dat

Změněné údaje zde to znamená informace, kterých se můžete dotknout jen zřídka. Jako jsou profilové fotografie, biodata, adresy na odkaz který je pod profilem.

Občas neuškodí zkontrolovat, zda nedošlo ke změnám ve výše uvedených částech. Pokud existuje a máte pocit, že jste to nikdy nedělali, musíte být opatrní!

3. Zvyšuje se počet sledujících

Jedna z nevýhod, pokud je váš Instagramzaseknout někdo jiný je váš účet, který prodávají obchodníci pro nákup a prodej následovníci. Jaký to má potom efekt?

No, jedna z největších možností je množství sledování která se zvyšuje a nepoznáváte svůj účet sledujte lidi.

Oh, je to nebezpečné, že? Často si proto množství kontrolujte sledování dobře.

4. Existují podezřelé příspěvky s fotografiemi a videy

Tenhle bude rozhodně vypadat skvěle. Protože pokud zveřejníte fotky nebo videa, samozřejmě dostanete líbí a komentáře z účtů vašich přátel.

Ale bohužel tuto metodu zřídka provádí hacker. Protože oběť si určitě uvědomí a ví, že jeho účet unáší někdo jiný.

5. Nelze se přihlásit k účtu Instagram

A konečně, největším rizikem je samozřejmě to, že se nemůžete přihlásit ke svému instagramovému účtu. Proč?

No, můžeš hacker nebo se hackerům podařilo proniknout do vašeho účtu Instagram spolu s vaším e-mailem. Tak špatný hacker mohl nahradit Heslo odlišný.

Proto jsem byl hned od začátku upozorněn, že byste měli rozlišovat Heslo každý účet, který máte chlapi.

Jak zabránit hacknutí účtu Instagram

Ve srovnání s Facebookem je Instagram v současné době poměrně snadno hacknutelný. Ve skutečnosti můžete udělat několik jednoduchých věcí, aby způsob, jak hacknout Instagram, na vašem účtu nefungoval.

Zde můžete jednoduše aktivovat několik nastavení, změnit je Hesloa nikdy neprovádějte některé z věcí, které ApkVenue popisuje v následujících bodech.

 • Aktivujte funkce Dvoufaktorová autentizace nebo Dvoufaktorová autentizace. Zde si můžete vybrat, zda chcete použít telefonní číslo nebo speciální bezpečnostní aplikaci.
 • použití Heslo které jsou jedinečné a mají vysokou úroveň zabezpečení, například pomocí kombinace velkých písmen, malých písmen, číslic a jedinečných znaků, jako je „@“ a další.
 • Nikdy neukládat Heslo okamžik přihlásit se na stránce Instagramu plocha počítače. Ujistěte se také, že používáte anonymní prohlížeč minimalizovat míru rizika.
 • Nikdy neukládejte informace přihlásit se, když na svém zařízení používáte Instagram chytrý telefon patřit někomu jinému.
 • Ujistěte se, že používáte oficiální aplikaci a web Instagram. Nikdy nepoužívejte aplikace třetích stran, například aplikace Instagram MOD automatické lajky, a automatické následovníky.

No, to je ten způsob zaseknout IG nebo hacknutí instagramového účtu někoho jiného a také jak to odhalit a zabránit.

Máte zájem si to vyzkoušet? Nebo ještě větší obavy o bezpečnost svého osobního účtu, gangu.

Nezapomeňte se podělit o svůj názor ve sloupci komentářů níže a podíl tento článek i nadále získat aktualizace nejnovější z JalanTikus.com.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse