Tech Hack

jak snadno hacknout facebook někoho jiného nejnovější 2020

Jak hacknout cizí Facebook je velmi možné. Toto je nejjednodušší a nejnovější způsob hackování Facebooku do roku 2020, který hackeři obvykle dělají.

Existují různé způsoby, jak hackery hacknout cizí FB, a podrobnější znalostí této metody můžete lépe zachovat soukromí svých dat na sociálních sítích, zejména na Facebooku.

Kdo nezná jméno Facebook (FB)? Jako jedno z nejpopulárnějších sociálních médií na světě Jaka zaručuje, že mnoho z vás má na této službě účet.

Tato popularita bohužel selhala, protože Facebook se stal ohniskem pro hacker zlomyslný úmysl ukrást citlivá data od svých uživatelů, gangu!

Pro ty z vás, věrní uživatelé Facebooku, si toho musíte být vědomi jak hacknout facebook nejčastěji používané hacker.

Metoda Zaseknout New People's Facebook 2020

Pokud budete pozorní, existuje mnoho cenných osobních informací, které můžete na Facebooku najít, pokud víte, jak je používat.

Stále nás není málo použít datum narození jako Heslo nebo PIN kód a tato data patří k nejčastěji odcizeným hacker.

Takže hodně hacker kteří již mají metoda zaseknout Velmi kreativní FB a nebude váhat si to procvičit na svém účtu.

No, jedna cesta zaseknout nejjednodušší a nejčastěji používaný FB účet je použití zapomenout metoda Heslo, gang!

Jak hacknout FB účet hackery pomocí metody Zapomenuté heslo

zdroj fotografií: medium.com

V podstatě se zapomíná na způsob, jak unést FB Heslo uděláno, když vlastník účtu na Facebooku zapomene Heslo a přesto se chcete přihlásit a přistupovat k němu.

Jak unést FB je ve skutečnosti trochu obtížné, protože musíte mít přístup k e-mailu nebo telefonnímu číslu cíle. Důvodem je, že existuje několik fází identifikace souvisejících s pravdou vlastníka Facebooku.

Věnujte pozornost krokům, které bude ApkVenue diskutovat, aby byl váš účet lépe chráněn, pojďme se podívat na kroky metoda zaseknout facebookový účet Více níže, bando.

Poznámky:


Jakova diskuze zde není proto, aby vás naučila jak zaseknout cizí Facebook, ale pouze pro vzdělávání.

Krok 1 - Vyberte možnost "Zapomenutý účet?"

 • Za prvé, hackeři potřebují přístup k e-mailové adrese a telefonnímu číslu, které oběť používá k registraci účtu na Facebooku.

 • Do pole vstoupí hackeři Email nebo telefon a klikněte na možnosti Zapomenuté účty? ve spodní části sloupce přihlásit se jako na obrázku níže.

Krok 2 - Vyberte možnost Reset Heslo různých metod

 • Dále si hacker bude moci vybrat tři metody používané k resetování facebookového účtu osoby, která chce být hacknuta.zaseknout.
 • Dále vybere možnost a poté klikne Pokračovat pokračovat, bando.

Krok 2A – Přihlášení pomocí e-mailu

 • První způsob lze zadat přímo pomocí e-mailu, ať už je to Yahoo nebo Gmail. Tady se ujistěte, že už víte Heslo e-mail od oběti, gangu.

Ujistěte se proto, že e-mailovou adresu, kterou používáte pro přístup na Facebook, nesdělujete jen tak někomu, vždy si dávejte dobrý pozor na své soukromí.

Krok 2B – Odeslání bezpečnostního kódu

 • Téměř stejně jako dříve může poslat i pachatel bezpečnostní kód resetovat Heslo Facebookový účet oběti pomocí e-mailu nebo telefonního čísla.

 • Pro metodu používání e-mailu musí být osoba, která se pokouší unést, schopna přihlásit se na použitý e-mail.

 • Těm, kteří používají metodu telefonních čísel, zašle Facebook na registrované telefonní číslo bezpečnostní kód. Proto nedovolte, aby vaše SMS a telefonní záznamy na vašem mobilním telefonu viděli lidé.

Krok 3 – Co když nemáte přístup?

 • Pokud nemáte přístup ke všem třem, může si pachatel vybrat také možnost Už k nim nemáte přístup? umístěn ve spodní části, abyste mohli vyzkoušet jiné metody.

Krok 4 – Zkuste Přihlásit se a hádejte Heslo

 • Na rozdíl od předchozích verzí Facebook v současné době již neposkytuje možnost resetování Heslo přes email pro obnovení, bezpečnostní otázkanebo poslat bezpečnostní kód přes tři přátele.
 • Tentokrát bude pachatel požádán, aby hádal Heslo Facebook používaný obětí kliknutím na tlačítko Zadejte heslo pro přihlášení. Může to být datum narození a podobně.
 • Pokud všechny metody nefungují, může kliknout Nemohu se přihlásit ke svému e-mailovému účtu.

Až do tohoto okamžiku je jasné, že jak hacknout Facebook metodou skutečného přetečení hesla velmi těžké udělatke spuštění vyžaduje přístup k e-mailu nebo telefonnímu číslu cíle.

tak proto, ujistěte se, že vaše osobní údaje jsou vždy soukromé. Nedovolte, aby se váš osobní účet volně objevoval na internetu, i kdyby šlo jen o telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Vždy chraňte osobní údaje, abyste zajistili, že nikdo nemůže použít metodu FB hack na účet, který používáte.

Sbírka, jak hacknout cizí facebook bez hesla

Jak již bylo řečeno, způsob zaseknout Facebook přes PC s metodou zapomenout Heslo bude s největší pravděpodobností zatím obtížné.

Kromě výše uvedených metod však existuje mnoho dalších metod zaseknout Facebook bez Heslo který často provádí hacker originální, gang.

K urychlení akce používají speciální software. Díky znalosti této metody budete lépe vzdělaní k ochraně bezpečnosti používaného účtu.

Obvykle Tato metoda je běžná a běžně používaná hacker, tak jaké jsou kroky? Zde je celá recenze!

1. Jak hacknout Facebook pomocí Keyloggeru

První a nejjednodušší hacker je použít technika keylogging kde je metoda obličeje GeekHack v poslední době velmi populární.

Hackeři jednoduše nainstalují keylogger software na PC nebo notebooku oběti a tento program bude zaznamenejte vše, co oběť napsala být ve formě log.

Později, log to bude moci být zasláno hackerovi buď prostřednictvím sítě Protokol přenosu souborů (FTP) nebo e-mailovou adresu, víte.

Metoda zaseknout Facebook pomocí softwaru keylogger se stala velmi populární a keylogger sám je nyní v kategorii malware, gang.

2. Jak hacknout Facebook pomocí falešného přihlášení

Pomocí metody technika phishing, je velmi snadné přimět uživatele, aby dobrovolně odeslali své přihlašovací údaje.

Hacking Facebook v oběti bude vyprovokován pomocí stránky přihlásit se úplně stejný falešný jako Facebook, ale ve skutečnosti má URL jiný, bando!

Stejné jako krok přihlásit se Obecně platí, že oběť zadá e-mailovou adresu a heslo, které se poté uloží do textového souboru hacker.

Tento uložený textový soubor bude poté uložen jako způsob zaseknout Facebook snadno a rychle, protože e-mail a HesloJe k dispozici, bando.

3. Jak hacknout Facebook pomocí Termuxu

Jedna metoda zaseknout FB, který se v posledních letech stal trendem, je metoda zaseknout přes Facebook Termux, gang.

Jako aplikace, která přináší funkčnost Linux do Androidu, který umožňuje jeho uživatelům spouštět skript pro zaseknout FB účet.

Tato metoda je poměrně snadná, protože i když je poměrně technická, uživatelé ji mohou snadno spustit skript vytvořené jinými uživateli.

Metoda zaseknout Facebook Termux také velmi nebezpečné, protože lze provést bez použití HP vykořenit a může to udělat každý, bando!

4. Jak hacknout Facebook pomocí ID profilu

Odst hacker začátečníci obvykle půjdou do servisní místo zaseknout Facebook rozptýlené na internetu, například pomocí FaceSpy nebo Sam Hacker.

Na těchto stránkách obvykle jednoduše poskytujete uživatelské jméno účet oběti na Facebooku a bude službou automaticky zpracován.

Tato komunita hackerů má své vlastní fórum o hackování účtů FB a dalších sociálních médií, takže vy jako uživatel musíte být při přístupu k sociálním médiím ještě opatrnější.

Ale naštěstí způsob zaseknout Facebook prostřednictvím tohoto uživatelského jména trochu obtížně přístupný a často bude požadovat od žadatele poplatek, gang.

Jak hacknout Facebook bez hesla Více...

Kromě tří výše uvedených kroků existuje několik dalších metod běžně používaných hacker hacknout účet na Facebooku. Více si můžete přečíst v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Metody, jak chránit účty na Facebooku před útoky Zaseknout FB (Zaručeně výkonný)

Poté, co se dozvěděl, že hacker mít metoda zaseknout Facebook jiných lidí bez e-mailu a Heslo, samozřejmě musíš být opatrnější, bando.

Dříve ApkVenue také diskutovalo o věcech, které byste na Facebooku neměli dělat a případně pozvat hacker.

Kromě toho existují technické kroky, kterým byste měli věnovat pozornost aby byl váš účet na Facebooku v bezpečí, včetně:

1. Nepoužívejte osobní e-mailovou adresu

První věc, kterou můžete udělat, abyste se vyhnuli hacknutí účtu FB, je nepoužívat k registraci na Facebook osobní e-mailovou adresu.

Cíl je jasný, vyhnout se možnosti, aby vaši nejbližší přátelé používali e-mail pro experimenty zaseknout, gang.

Chcete-li změnit svou osobní e-mailovou adresu, přejděte do nabídky Nastavení > Obecné > Kontakt a přidejte novou e-mailovou adresu použitou pro přihlásit se Facebook.

Pokud ještě nemáte záložní e-mail, postupujte podle pokynů jak vytvořit e-mail na mobilním telefonu a na notebooku od Jaka první, bando!

2. Skrýt zobrazení e-mailu

Dále vy může skrýt zobrazení e-mailu na kontaktní údaje účtu Facebook které používáte, aby vám nefungovalo, jak hacknout účet na Facebooku.

Kromě vyhýbání se věcem, které jsou phishing a spam na e-mailovou adresu, můžete také minimalizovat útoky hacker na vašem facebookovém účtu.

Chcete-li jej skrýt, přejděte na stránku Profil > Informace > Kontakt a základní informace > E-mail a poté vyberte možnost Skryto z časové linie poté změny uložte.

Tímto způsobem bude pro ostatní obtížnější zjistit, jakou e-mailovou adresu používáte pro přístup na Facebook, takže pro ně nebudete snadným cílem.

3. Přidejte důvěryhodné kontakty

Poté se můžete také naučit způsob obnovení účtu prostřednictvím svých nejbližších přátel, tímto způsobem může být váš účet na Facebooku mnohem bezpečnější.

Vy může vybrat tři až pět přátel, které může Facebook kontaktovat když ztratíte přístup ke svému účtu na Facebooku.

Chcete-li přidat důvěryhodné kontakty, přejděte do nabídky Nastavení > Zabezpečení a přihlášení > Vyberte 3 až 5 přátel, které chcete kontaktovat, pokud nebudete přístupní a vyberte navrhovaný seznam kontaktů.

4. Použijte dvoufázové ověření

Chcete-li chránit svůj účet před zaseknout Facebook se softwarem, můžete přidat dvoufázové ověření pro bezpečnější ochranu, gang.

Chcete-li tuto funkci aktivovat, jednoduše přejděte do nabídky Nastavení > Zabezpečení a přihlášení > Použít dvoufaktorové ověření a postupujte podle pokynů, které poskytuje Facebook.

Toto je další metoda navržená společností Facebook, aby se její uživatelé cítili bezpečněji při přístupu k jejich službě.

S touto metodou pro hackery bude obtížné použít metodu pluhu FB proti vašemu již více chráněnému účtu.

5. Změna Heslo Pravidelně

Nakonec můžete provést preventivní opatření výměnou Heslo Facebook účet pravidelně, například měsíc nebo dokonce jednou týdně, gang.

Kromě toho se ujistěte, že uděláte Heslo což je bezpečné a podle kritérií, která ApkVenue zkontrolovala zde:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

POZNÁMKY:


Obecně platí, že výše uvedené technické kroky pro zabezpečení účtu na Facebooku jsou přístupné prostřednictvím nabídky Nastavení a v nabídce Zabezpečení a přihlášení.

No, to je cesta zaseknout Facebook snadno a rychle, což uživatelé často využívají hacker a také způsob, jak zabezpečit svůj vlastní účet na Facebooku.

Doufejme, že na tento článek odpovíte moudře a nepoužijete výše uvedené informace k negativním účelům, ano?

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalších článků.

Přečtěte si také články o Facebook nebo jiné zajímavé články z Epi Kusnara