Tech Hack

nejjednodušší způsob, jak nastavit stav písně na WhatsApp

Chcete vědět, jak vytvořit aktuální stav písně na Whatsapp Story? Podívejte se na Jakovu recenzi níže, ano!

Popularita funkce příběh který byl poprvé vytvořen Snapchatem, nyní pronikl téměř do všech nejlepších chatovacích aplikací a sociálních médií, včetně WhatsApp se svým statusem.

Když mluvíme o statusu, Jaka tentokrát dá tipy, jak na to jak nastavit stav hudby písně na WhatsApp. Takže nejen Instagram umí to jen jeden, ale umí to i WhatsApp. Jak to děláš? Tady je recenze!

Jak nastavit stav písně na WhatsApp

Lidé používají různé způsoby, jak vyjádřit své emoce a své srdce prostřednictvím statusů na sociálních sítích. Každý, kdo používá nejlepší životní motivační slova, někteří také používají sbírka vtipných a vtipných obrázků.

No, je tu ještě jedna metoda, která se v poslední době používá stále více, a to přidělování hudby nebo písní do stejného stavu příbuzný velmi v současném stavu.

Pro ty z vás, kteří to chtějí vědět jak nastavit stav písně nebo hudby na WA Story, Jaka poskytne jasné a stručné pokyny. Sledujte níže uvedenou recenzi Jaka!

Jak vytvořit stav písně na WhatsApp bez aplikace

Museli jste vidět nebo dokonce vyrobit příběh jak na Instagramu, tak na WhatsApp, které obsahují fotografie nebo videa s úryvky písní.

Obvykle se takový obsah vytváří pomocí doplňkových aplikací, jako je Kinemaster, Inshot, Screen Recorder a podobně. Věděli jste ale, že obsah lze vytvářet přímo bez aplikace, víte!

Ano! Na WhatsApp můžete nastavit stav hudby, aniž byste museli používat další aplikace nebo jinou podporu. Také nemusíte rootovat v řadě kořenová aplikace na vašem smartphonu, opravdu.

Vše, co musíte udělat, je postupovat podle níže uvedených kroků. Poslouchal jeden po druhém, ano!

Krok 1: Nejprve otevřete soubor, aplikaci nebo službu streamování hudby, kterou obvykle používáte k poslechu svých oblíbených skladeb. V tomto příkladu ApkVenue používá jednu z nejlepších aplikací pro streamování hudby na Androidu.

Krok 2: Zpět k Domovská obrazovka ale nevypínejte hudbu, která hraje v aplikaci, kterou používáte. Nechte hudbu hrát Pozadí. Nejprve však musíte stisknout pauza na hudbě nebo písni.

Krok - 3: Vstupte do aplikace WhatsApp a poté vyberte kartu Postavení a vyberte můj status začít vytvářet hudební obsah. Před zahájením nahrávání znovu otevřete aplikaci, která běží na Pozadí.

Krok - 4: Přehrávání vaše předchozí píseň pauza, poté se vraťte do aplikace WhatsApp a Začít nahrávat Stav, který chcete.

Krok - 5: Přehrávaná skladba bude automaticky zaznamenána do stavového videa, které vytvoříte. Můžeš přidat titulek ani filtr pak ve videu nahrát do stavu vaše.

TARAA! Stav vaší hudby byl nahrán a vy jste to udělali snadno bez pomoci dalších aplikací.

To je způsob, jak vytvořit stav písně nebo hudby na WA Story bez aplikace. K jeho výrobě je potřeba speciální trik. Ale výše uvedená metoda je zaručeně 100% účinná, bando!

Jak vytvořit stav písně na WhatsApp pomocí aplikací

Výše uvedená metoda je ve skutečnosti velmi jednoduchá. I tak se možná najdou tací, kterým se tato metoda nelíbí a volí totalitu pomocí řady nejlepších aplikací pro úpravu videa.

Jakmile tedy budete vědět, jak vytvořit stav písně nebo hudby na WA Story bez aplikace, ApkVenue vám řekne, jak pomocí aplikace vytvořit stav písně na WhatsApp.

Zde ApkVenue použije aplikaci Inshot, protože je poměrně praktická a jednoduchá na ovládání. Zvědavý, že? Tady je recenze!

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Inshot který je na Google Play. No, místo toho, aby to bylo komplikované, Jaka uvedla níže uvedenou aplikaci. Stáhněte si prosím!

Video a audio aplikace InShot Inc. STAŽENÍ

Krok 2: Pokud ano, zadejte a klepněte na videa. Vyberte fotografii nebo video, ze kterého chcete vytvořit příběh.

Krok - 3: Poté klepněte na Hudba vyberte skladbu, kterou chcete použít.

Krok - 4: Vyberte skladbu nebo skladbu, kterou zvolíte jako hudbu ve svém příběhu. Můžete také použít svou vlastní hudbu, víte!

Pokud ano, klepněte na značku zaškrtnutí a potom klepněte na Uložit v pravém horním rohu.

Krok - 5: Vložte video, které jste vytvořili, do příběhu WA.

Hotovo! Váš stav WA nyní obsahuje hudbu nebo skladby. Velmi snadné, že?

To je snadný způsob, jak nastavit stav hudby písně na WhatsApp s pomocí nebo bez pomoci dalších aplikací. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.