Out Of Tech

jak prodloužit aktivní období telkomsel karty 2021

Do aktivního období vaší karty Telkomsel zbývá jen krátká doba? Nenechte jej deaktivovat, postupujte podle níže uvedených kroků pro prodloužení aktivního období Telkomsel!

Jak prodloužit aktivní období karty Telkomsel Ve skutečnosti to lze provést několika snadnými způsoby, a to i bez nutnosti platit jakýkoli kredit Telkomsel, gangu!

Společnost Telkomsel spouští různé služby, jako například: HALO karta, simPATI, Kartu As, a SMYČKA. Bohužel o prodloužení jeho aktivního období mnozí nevědí.

Stejně jako u služeb mobilních operátorů obecně budou uživatelé dostávat aktivní kartu na omezenou dobu. Pokud je vaše karta používána zřídka, existuje možnost, že bude deaktivována.

Pro vás uživatele karet Telkomsel, kteří chtějí vědět podrobněji jak jak prodloužit aktivní období Telkomsel karty 2021, viz úplné vysvětlení níže!

Jak zkontrolovat aktivní období Telkomsel

Chcete-li zkontrolovat aktivní období, můžete to zjistit několika způsoby. Můžete použít aplikaci MyTelkomsel nebo službu UMB.

Nejjednodušší a nejúčinnější způsob je použití MůjTelkomsel který si můžete zdarma stáhnout na JalanTikus. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do aplikace pomocí svého Telkomsel čísla.

Aplikace Telkomsel pro produktivitu STÁHNOUT

Poté aplikace poskytne některé informace o vaší kartě Telkomsel. Nejen to, můžete si také koupit internet, telefon, poukázky, a mnohem víc.

K připojení k MyTelkomsel však potřebujete připojení k internetu. Pokud nemáte internet, můžete zavolat na *888# a zvolit druhou možnost.

Budete informováni o zbývajícím kreditu a aktivním období vaší karty. Snadné, že?

Sbírka způsobů, jak prodloužit aktivní období Telkomselu (simPATI, AS a LOOP)

Chcete-li prodloužit aktivní období Telkomsel, můžete to provést dobitím kreditu, zakoupením balíčku aktivního období nebo použitím kreditu, který jste si dříve zakoupili.

Každý typ karty Telkomsel (AS, HELLO, simPATI a LOOP) mají různé zásady období obnovení. ApkVenue proto podrobně rozebere každý typ této karty.

Je to povinné vědět jak prodloužit aktivní období Kartu As, simPATI a LOOP aby číslo, které používáte, nebylo náhle zablokováno, protože aktivní období vypršelo.

Následuje další vysvětlení metod, které můžete použít k prodloužení aktivní doby každé karty.

Jak prodloužit aktivní období SimPATI

První karta, kterou bude ApkVenue tentokrát probírat, je sympatie. Tato mobilní karta je jednou z nejpoužívanějších karet v Indonésii.

Díky vynikající kvalitě služeb a dobré rychlosti internetové sítě je simPATI v Indonésii velmi žádaný.

Existují 3 způsoby, jak prodloužit aktivní období typu Telkomsel simPATI, které můžete použít. Následuje úplné vysvětlení těchto 3 způsobů.

Jak prodloužit aktivní období Telkomselu bez dobíjení

Kromě dobíjení kreditu a jeho používání si můžete také zakoupit aktivní období simPATI pomocí kreditu.

Tento balíček aktivního období po úspěšném nákupu automaticky prodlouží aktivní období vaší karty.

Tato metoda platí pouze pro zákazníky simPATI. Tento balíček je vhodný pro ty z vás, kteří si málokdy dobíjejí kredit a zároveň jej využívají.

Chcete-li si zakoupit balíček aktivního období prostřednictvím nabídky UMB, můžete jej získat telefonicky takto:

  • Volejte jako obvykle pomocí SIM karty Telkomsel a poté zadejte *999# otevřete nabídku nákupu.
  • Vyberte Další balíčky zadáním čísla 3.
  • Vybrat jiný zadáním čísla 5.
  • Pokračujte ve výběru jiný stisknutím čísla uvedeného u možnosti na vašem smartphonu, dokud se nezobrazí volba Balíček aktivního období.
  • Vybrat Balíček aktivního období zadáním čísla podle čísla uvedeného ve volbě. V případě Jaka je volba čísel 3.
  • Vybrat Balíček aktivního období podle toho, co potřebujete, od 7 dnů do 90 dnů.

Vaše aktivní období se bude sčítat z dřívějška, informace budou zaslány prostřednictvím SMS, kterou obdržíte po zakoupení balíčku přes UMB.

Tento balíček simPATI Active Period Package je trochu skrytý, takže musíte několikrát stisknout možnost Jiné, dokud se tato nabídka nezobrazí.

I tak může být nákup aktivního období Telkomsel tímto způsobem alternativou pro ty z vás, kteří by místo hlavního čísla mohli používat simPATI.

Doplňte

Další možností prodloužení aktivního období je dobití nebo využití kreditu u některých balíčků.

Místo převodu kreditu Telkomsel za účelem bezplatného prodloužení aktivního období Telkomselu je dobití jedním z nejpřesnějších způsobů, jak toho dosáhnout.

Když si dobijete kredit, existuje řada dalších aktivních období, která se automaticky nasčítají k vašemu číslu.

Doba trvání se také liší v závislosti na výši kreditu, který si zakoupíte, další informace o přidání aktivního čísla naleznete v seznamu níže.

Celkový kreditProdloužit aktivní období
5 000 IDR7 dní
10 000 IDR15 dní
15 000 IDR20 dní
20 000 IDR30 dní
25 000 IDR30 dní
50 000 IDR45 dní
100 000 IDR60 dní
150 000 Rp120 dní
200 000 IDR150 dní
300 000 IDR180 dní
500 000 IDR240 dní
1 000 000 IDR330 dní

Kredit si můžete dobít prostřednictvím aplikace MyTelkomsel nebo prostřednictvím služby dobíjení v internetovém obchodě. Po dobití se aktivní doba prodlouží o akumulační systém.

Aktivace mrtvých karet

Toto aktivní období není něco, co byste mohli brát na lehkou váhu. Protože vstoupíte do doby odkladu a nemůžete použít kredit, který je na vašem mobilním telefonu, pokud aktivní období vypršelo.

Po uplynutí doby odkladu bude vaše číslo deaktivováno a nebude možné jej znovu použít a operátor jej znovu rozešle.

Pokud aktivní období karty vypršelo nebo je mrtvé, můžete ji znovu aktivovat pouze žádostí o pomoc GraPARI. Ujistěte se, že dorazíte 15 dní po datu dodatečné lhůty.

V samostatném článku se také můžete podívat, jak prodloužit aktivní dobu mrtvé karty Telkomsel, o které Jaka pojednával.

Jak prodloužit aktivní období Kartu As

Dále je uvedeno, jak prodloužit aktivní období Eso. Na rozdíl od simPATI se aktivní období této karty nekumuluje. To znamená, že vaše aktivní období bude upraveno na nejdelší dobu.

I když budete pokračovat v načítání, aktivní období vaší karty se nebude sčítat pouze upraveno na nejstarší nebo poslední náplň.

Chcete-li prodloužit aktivní období karty Telkomsel AS, můžete postupovat podle níže uvedených metod:

Použití kreditu

Kdo z vás Kartu As využívá, může si prodloužit aktivní dobu využíváním kreditu na internetové balíčky, SMS, volání a další.

Dokud používáte minimum Rp500,-, pak se aktivní období zvýší na 30 dní od doby, kdy uplynulo předchozí aktivní období.

Tento mechanismus může být výhodný, protože stačí utratit svůj kredit ve výši 500,- a vaše aktivní období se automaticky prodlouží.

Doplňte

Stejně jako ostatní karty Telkomsel si můžete dobít kredit a prodloužit tak aktivní období čísla. Uvedená doba trvání je také přizpůsobena výši kreditu, který si zakoupíte.

Celkový kreditProdloužit aktivní období
5 000 IDR7 dní
10 000 IDR7 dní
20 000 IDR15 dní
50 000 IDR30 dní
100 000 IDR30 dní

Pokud platnost vaší karty vypršela, vaše číslo vstoupí do doby odkladu. Pokud stále není aktivováno, vaše číslo zemře.

Nekontrolujte tedy pouze kvótu Telkomselu, ale také vždy zkontrolujte aktivní období karty.

Protože pokud je karta již mrtvá, protože vypršela aktivní doba, někdy je obtížné ji znovu aktivovat, i když přišla do oficiálních prodejen Telkomsel.

Jak prodloužit aktivní období karty LOOP

Poslední je, jak prodloužit aktivní období Telkomselu SMYČKA. Tato karta je relativně nová ve srovnání s předchozími dvěma kartami.

Stejně jako u Kartu As se mechanismus pro přidání aktivní periody čísla nebude sčítat z předchozího nabíjení nebo používání.

Existuje však řada cen a aktivních období, které se liší od ostatních typů karet Telkomsel. Zde je návod, jak prodloužit aktivní období karty LOOP.

Použití kreditu

Ti z vás, kteří používají LOOP kartu, si mohou prodloužit aktivní dobu využíváním kreditu na internetové balíčky, SMS, volání a další.

Dokud používáte minimum IDR 5 000,- poté se aktivní období zvýší na 30 dní od doby, kdy uplynulo předchozí aktivní období.

Kromě toho existuje také další aktivní období s delší dobou trvání v závislosti na výši kreditu, který používáte.

Využití kredituProdloužit aktivní období
5 000 – 50 000 IDR30 dní
50 001–100 000 Rp60 dní
100 001 250 000 Rp90 dní
250 001 500 000 Rp120 dní
Nad 500 000 IDR365 dní

Doplňte

Stejně jako při použití kreditu můžete dobít určitou částku kreditu, abyste prodloužili aktivní období čísla, a také získat Telkomsel POIN, který lze vyměnit za různé promo akce.

Uvedená doba trvání je také přizpůsobena výši kreditu, který si zakoupíte. To může být pro vás při nákupu úvěru k uvážení.

Následuje aktivní období LOOP karty, které získáte na základě výše nabitého kreditu.

Výše dobitíProdloužit aktivní období
5 000 – 50 000 IDR30 dní
50 001–100 000 Rp60 dní
100 001 250 000 Rp90 dní
250 001 500 000 Rp120 dní
Nad 500 000 IDR365 dní

To je sbírka způsobů, jak snadno prodloužit aktivní období Telkomsel 2021 a můžete to udělat s internetem i bez něj.

Vždy pravidelně kontrolujte aktivní amsa, protože se současnými předpisy může být opětovná aktivace karty, která zemřela, obtížná.

Máte nějaké dotazy k výše uvedené metodě? Své dotazy pište do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Karta Telkomsel nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi