Tech Hack

Nejnovější bezplatný internetový způsob 2020, všichni operátoři!

Bezplatná internetová metoda se ukáže být tak, že můžete provést mnoho metod. Podívejte se na nejnovější kolekci bezplatných internetových způsobů bez neomezených aplikací 2020 zde! ️

Metoda bezplatného internetu může být dnes jednou z nejvyhledávanějších věcí. Vzhledem k tomu, že internet se skutečně stal důležitou potřebou téměř každého.

Ať už k podpoře pracovních aktivit nebo také k pouhému hledání zábavy.

Potřeba kvót na internet u některých lidí se proto stala plýtvavější než obvykle. Zvláště pokud jej často používáte k hraní her a sledování streamování.

Pro ty z vás, jejichž ekonomika je dostatečná, to možná nebude problém, bando, ale co se děje se školními dětmi nebo zahraničními studenty, jejichž kapsy jsou průměrné? Internet zdarma bude určitě tím správným řešením!

Když mluvíme o bezplatném internetu, v tomto článku vám chce ApkVenue poskytnout nejnovější kolekce bezplatných internetových způsobů 2020 kterou si můžete vyzkoušet. Pojďte, podívejte se na diskuzi níže!

Sbírka nejlepších bezplatných způsobů internetu 2020, které můžete vyzkoušet

Může být internet zdarma, zvláště na celý život, sen každého, bando? Skutečnou cestu bezplatného internetu pro život na internetu totiž konečně hledá nemálo lidí.

Ačkoli se to zdá trochu nemožné, ukázalo se, že existuje několik alternativních způsobů bezplatného internetu v systému Android, které můžete udělat.

Co jsou? Zde je sbírka jak!

1. Požádejte o bezplatnou internetovou kvótu

Aniž byste to věděli, ukázalo se, že několik poskytovatelů telekomunikačních služeb v Indonésii nabízí svým zákazníkům bezplatné internetové kvóty, víte, gang.

Jedním z nich, který to nabízí, je poskytovatel tři (3) která je známá svými super levnými cenami internetových balíčků.

Samotný nárok na internet zdarma 3 je velmi snadný, stačí poslat SMS ve formátu MAUPM1 a poslat na 234.

Poté také obdržíte odpověď s informací, že balíček byl úspěšně zaregistrován.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Chcete vědět, jak získat internet zdarma 3? Můžete požádat o bezplatnou internetovou kvótu prostřednictvím SMS).

I když je obsah zprávy, jako byste si koupili internetový balíček, ukazuje se, že vám to kredit vůbec nevysaje, víte, bando. Vhodné pro ty z vás, kteří hledají internet zdarma 3 způsoby!

Prostě, takhle se to říká lze použít pouze na 3 kartách AON alias Always On.

2. Jízda na cizí WiFi

Nejste uživatelem karty 3, takže nemůžete použít metodu pro nárokování výše uvedené bezplatné kvóty? Uklidnit! Na tomto, gangu, stále existuje alternativní způsob skutečného bezplatného internetu pro život.

Jedna z věcí, které můžete udělat, je s jezdit na cizí WiFi ať už je to člen rodiny doma, kamarád nebo třeba soused.

Tímto způsobem můžete také zažít internet zdarma, aniž byste museli utrácet peníze za nákup neomezeného internetového balíčku!

Co když se tedy ukáže, že WiFi má heslo a vy nevíte, jaké to je? No, jestli to lze skutečně vyřešit pomocí aplikace WiFi breaker, gang.

Pro více podrobností o jak hacknout wifi pomocí aplikace si můžete přečíst Jakův článek níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Požádejte o převod internetové kvóty

Stále nemůžete použít výše uvedené dva způsoby, jak získat internet zdarma? Ano, v tomto můžete stále sledovat Jakovu metodu!

Trik je požádat přátele, členy rodiny nebo dokonce přítelkyně poslat vám internetovou kvótu, gang.

V současné době téměř všichni poskytovatelé telekomunikačních služeb v Indonésii, jako jsou Telkomsel, Indosat, Tri a Axis, poskytují služby pro přenos internetových kvót na jiné uživatele. Takže nemůžete jen tak převést kredit, že?

Pokud chcete vyzkoušet bezplatný internetový trik Indosat pomocí metody přenosu kvót, můžete si přečíst článek Jaka o tom, jak převést kvótu Indosatu níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Uplatněte bonusové body

Zdroj fotografií: SemutImut (Vyměňte bonusové body za internetovou kvótu za další bezplatný internetový trik).

Jako formu licenčních poplatků zákazníkům v současné době řada poskytovatelů jako Telkomsel, XL a Tri začala zavádět systém přidělování bonusových bodů.

Samotné bonusové body lze obvykle získat až poté, co zákazník nakoupí kredit v určité nominální hodnotě, která je uvedena v obchodních podmínkách.

No, aniž byste si to uvědomovali, ukázalo se, že takové body jsou opravdu cenné, víte, bando. Zvláště pokud jste svobodný milenec.

Vidíte, že nasbírané body můžete využít i vy vyměňte jej za různé atraktivní ceny včetně bezplatné internetové kvóty.

Pro ty, kteří jsou v tíživé situaci, je výměna bonusových bodů za internetovou kvótu, jako je tato, rozhodně skvělým řešením! Máte zájem vyzkoušet?

Režim Letadlo Internet zdarma

Kromě výše uvedené sbírky bezplatných internetových způsobů 2020 se ukazuje, že existuje také mnoho lidí, kteří jsou zvědaví jak zdarma internet v režimu letadla tady, gen.

Samotný bezplatný internet v režimu letadlo znamená, že máte přístup k internetu, i když jste v režimu letadlo. Internetová kvóta se tak nesníží.

Chcete vědět jak? Pojďte, podívejte se na následující kroky:

1. Zapněte režim Letadlo

  • Nejprve na svém mobilním telefonu aktivujte režim Letadlo.

2. Zadejte kód *#*#4636#*#*

  • V dalším kroku otevřete aplikaci Telefon a zadejte kód *#*#4636#*#*.

3. Vyberte nabídku „Informace o telefonu“.

  • Poté na stránce Testování vyberete nabídku 'informace o telefonu'.

4. Povolte „Napájení mobilního rádia“

  • Konečně vy svitek dolů a aktivujte přepínač 'Mobilní rádiové napájení'.

  • Hotovo! Nyní máte stále přístup k internetu, i když je aktivní režim v letadle.

Zdroj fotografií: JalanTikus (Zapněte vypínač mobilního rádia pro bezplatný internet v režimu letadla).

Jak snadné je získat internet zdarma v režimu letadlo? Ale bohužel, jaka ví pouze některé značky smartphonů pouze ti, kteří mají přístup k této stránce s informacemi o telefonu, gangu.

Jedním z nich, který to umí, je mobilní telefon Xiaomi. Jaka sám používá mobilní telefon Xiaomi k provádění výše uvedených bezplatných internetových kroků.

Kromě toho se podle řady lidí, kteří tuto metodu vyzkoušeli, ukazuje Bezplatný internet v režimu Letadlo vám opravdu nepřinese internet bez kvóty.

Údajně je tato metoda pouze pro manipulovat se zobrazením ikon režim Letadlo na panelu nástrojů a vaše internetová kvóta se bude stále snižovat. Jste si jisti, že to stále chcete vyzkoušet?

Jak získat zdarma kvótu na internet

Jak získat bezplatnou kvótu je nepopiratelně jedním z nejvyhledávanějších mnoha lidí.

Zvláště během pandemie, jako je nyní, kdy se práce a školní aktivity provádějí doma téměř každý den, což znamená, že internetové kvóty jsou plýtvavější než obvykle.

Pro ty z vás, kteří si WiFi doma neinstalují, je to určitě jeden z problémů, který je potřeba vyřešit. Naštěstí existuje, bando, trik, jak získat kvótu zdarma.

Trik je v reklamaci bezplatné kvóty od vlády. V současném období pandemie téměř všichni telekomunikační poskytovatelé nabízejí bezplatné kvótní programy zaměřené na studenty, studenty a učitele.

Takže pro ty z vás, kteří spadají do jedné z těchto tří kategorií a chtějí internetovou metodu zdarma bez aplikace, můžete tuto metodu vyzkoušet.

K samotným krokům to Jaka již rozebral v článku o „Jak získat bezplatnou kvótu pro všechny operátory“. Můžete si jej přečíst prostřednictvím následujícího odkazu:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Prostřednictvím výše uvedeného článku můžete také získat informace o bezplatném internetu na celý život společnosti Telkomsel, bezplatném internetu na celý život společnosti Indosat a dalších poskytovatelích.

Bezplatná internetová metoda AXIS Card

I když cena internetových balíčků AXIS je stále docela přijatelná, ale pokud jsou zdarma, určitě se neodmítnete, že?

Naštěstí existuje několik triků, jak získat bezplatnou kvótu AXIS, abyste mohli surfovat po internetu, aniž byste utratili desetník.

Počínaje získáním kvóty zdarma, získáním bonusu AXIS Surprize v aplikaci AXISnet až po získání bezplatné kvóty AXIS Giga Hunt pomocí dodatečné GPS aplikace s názvem Fake GPS.

Jste zvědaví na úplné podrobnosti o krocích, jak si užít internet bez kvót nebo zdarma na tomto? Pokud ano, můžete si přečíst Jakův článek o jak získat nejnovější bezplatnou kvótu AXIS 2020.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Internet zdarma způsob 3

Téměř stejně jako AXIS je i cena za internetový balíček 3 velmi dostupná, a to již od 5 tisíc Rp. Ale pokud často sledujete streamování, stahování a tak dále, které spotřebuje velkou kvótu, bude to určitě také plýtvání, že?

Není tedy divu, že se mnoho uživatelů nakonec rozhodne hledat bezplatný internet pro život bez aplikací a podobných věcí.

Ale, existuje? Odpověď samozřejmě existuje! Ano, i když to není na celý život. Například bezplatná kvóta poskytovaná vládou je 30 GB pro studenty, studenty a učitele.

Bohužel bezplatnou kvótu mohou uplatnit pouze 3 zákazníci, kteří splňují kritéria. Co když tedy nespadáte do jedné ze tří kategorií?

No, kromě nárokování vládní kvóty zdarma, existuje několik dalších způsobů, jak můžete udělat, včetně jednoho, pokud chcete 3 bezplatný internet bez aplikace.

Jaka to v plném rozsahu rozebral v článku s názvem „Jak získat nejnovější bezplatnou 34G kvótu 2020“. Pokud chcete vědět, jak na to, můžete si to hned přečíst.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak zdarma získat internetovou kartu 3 přes prohlížeč UC

Musíte být obeznámeni s jednou z nejrychlejších aplikací prohlížeče, Prohlížeč UC, že jo? No a ukázalo se, že tato aplikace se prý dá použít i pro internet zdarma, víte, bando!

Způsob, jakým musíte odeslat formát zprávy mfb&tweet 1 pak poslat na 333 nejprve, poté pokračujte v nastavení APN 3.

Tím to nekončí, je také potřeba změnit některá nastavení v prohlížeči UC, jako např Odebrat port, Proxy, a Porty serveru.

Takže tato metoda opravdu funguje nebo je to jen podvod? Poté, co to Jaka zkusil, jen se dostal do fáze odesílání zpráv, okamžitě to selhalo. Kde, zpráva v tomto formátu nebylo úspěšně odesláno.

Navíc i ve fázi nastavování prohlížeče UC, ApkVenue nelze najít stránku nastavení pro Odebrat port, Proxy a Port serveru.

Jinými slovy, 3 bezplatné internetové způsoby pomocí prohlížeče UC, které najdete na internetu s největší pravděpodobností jde o hoax, gang.

Jak na internet zdarma Smartfren

Jste uživatelem karty Smartfren a chcete vědět, jak získat internet bez kvóty, tedy bez nutnosti utrácet peníze?

Pokud jste student, student nebo lektor, můžete se zapojit do bezplatného kvótového programu poskytovaného Smartfren. Prostřednictvím tohoto programu Smartfren rozdělí 1 milion startovací balíček 10N+ zdarma.

Tento startovací balíček 10N+ má aktivní období až 365 dní s týdenním bonusem až do celkové velikosti 52 GB. Mezitím jsou k dispozici možnosti datových poukazů od 1 GB do 30 GB.

Takže, abyste získali tento 10N+ startovací balíček, vše, co musíte udělat, je kontaktujte call centrum 888 a poskytnout informace o škole nebo vysoké škole, kde studujete.

Později Smartfren přijde do školy nebo kampusu, aby poskytl bezplatný startovací balíček.

Samotný startovací balíček 10N+ je nejnovější od Smartfren, který dříve držel bezplatný vzdělávací kvótový program 30 GB, bohužel registrační období skončilo 11. září.

Bezplatné způsoby internetu pomocí HTTP Injector

Poslední alternativní metodou bezplatného internetu do roku 2020 je využití pomoci dodatečné aplikace tzv HTTP injektor.

Pro ty z vás, kteří nevědí, samotný HTTP Injector je aplikace, která funguje tak, že najde mezery mezi poskytovateli pomocí sítí VPN, Proxy a SSH.

Tato aplikace je velmi oblíbená a hojně využívaná lidmi, kteří chtějí internet zdarma. Ano, i když ve skutečnosti, jak to používat, lze říci, že je obtížné a snadné, gang.

Ale nemusíte se bát! Protože Jaka již diskutoval o jak uvolnit internet pomocí HTTP Injectoru které si můžete přečíst v následujícím článku:

No, to je nejnovější bezplatná internetová metoda pro rok 2020 od Jaka, kterou můžete hned teď vyzkoušet, bando.

I když ve skutečnosti může být na internetu roztroušeno mnoho dalších alternativních způsobů, ale zde ApkVenue poskytuje pouze způsob, který udrží váš mobilní telefon v bezpečí a samozřejmě legální.

Takže už víte, kterou metodu vyzkoušet? Nebo máte jiné tipy na internet bez kvóty? Můžeš podíl ve sloupci komentářů níže ano. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita