Out Of Tech

jak vytvořit kompletní formulář google na počítači a mobilu 2020

Chcete vědět, jak vytvořit snadný a rychlý formulář Google? Podívejme se na tipy a triky, jak vytvořit formuláře Google pro různé účely! Zaručeně snadné!

Jak udělat Google Forms v poslední době stále žádanější, protože se lidé začínají seznamovat s funkcí a podstatou Google Forms.

Pro studenty, studenty, zaměstnance se vytváření formuláře stává každodenním úkolem, který musí být splněn. Cílem je mimo jiné shromáždit požadovaná data.

V minulosti se formuláře vytvářely ručně. Udělejte návrh na počítači, vytiskněte si ho a pak jděte kolem, abyste našli respondenty, kteří jsou ochotni být požádáni o odpovědi.

Tato metoda je však zastaralá, zejména s přítomností Formuláře Google. Pro ty z vás, kteří jsou zmatení jak vytvořit formulář google, ApkVenue vám řekne průvodce níže!

Jak snadno vytvářet formuláře Google

Jak vytvořit formulář Google je také velmi snadné a jednoduché. Stačí vám k tomu notebook nebo počítač a samozřejmě rychlá a kvalitní internetová síť.

Pro ty z vás, kteří stále neví, jak vytvořit formulář Google, se nebojte! Jaka ti to pomůže překonat, bando.

V několika krocích bude formulář, který potřebujete, připraven k distribuci, abyste našli data potřebná pro různé účely.

Než začneme vytvářet formuláře Google, nejprve vám to řekne ApkVenue pár věcí o Formulářích Google a jeho použití. V budoucnu tedy můžete tuto službu plně využívat.

Co je formulář Google a jak jej vytvořit

Google nám hodně pomáhá svými produkty, které jsou dostupné zdarma. Jedním z nejčastěji používaných je Formuláře Google.

Jak název napovídá, Google Forms poskytuje online službu pro vytváření formulářů. Tuto službu můžete používat zdarma, pokud jste si vytvořili účet Gmail.

Pomocí tohoto bezplatného programu můžete vytvářet různé typy formulářů, pokud jste obeznámeni s vytvářením formulářů Google.

Jeho použití bylo také integrováno s dalšími aplikacemi, jako je Disk Google a Dokumenty Google. Později tedy můžete formuláře Google otevřít kdekoli ze svého mobilního telefonu prostřednictvím aplikace Disk Google.

Aplikace Google Office & Business Tools Apps STÁHNOUT

Jak vytvořit formuláře Google na PC/notebooku

Pro ty z vás, kteří nevědí, jak vytvořit formulář ve formuláři Google, se nemusíte bát. Jaka tě bude milovat krok za krokemtobě, jen 5 minut!

1. Vytvořte si účet Google Začít Kroky Jak vytvořit formulář Google

Jaka si je ve skutečnosti jistý, že musíte mít účet Google, zejména ti, kteří používají Android. Pokud to není snadné, stačí si jako obvykle vytvořit účet Google.

2. Otevřete stránku formuláře Google

Dále můžete přejít přímo na odkaz (//docs.google.com/forms/u/0/). Na webu si budete moci přímo vybrat šablonu formuláře, kterou chcete podle potřeby použít.

Pokud chcete vytvořit formulář z Disku Google, můžete stisknout nabídku ikona znaménko plus se nachází vlevo nahoře a automaticky se otevře okno pro nastavení formuláře.

Například potřebujete údaje z průzkumu tabulkový procesor-mu v Tabulce Google, můžete ji vytvořit kliknutím Vložit pak vyberte Formulář.

3. Vytvořte formulář Google a upravte jej

Formuláře Google mají mnoho variant možností otázek, které lze upravit podle typu dat, která potřebujete. Pokud si chcete vyzkoušet, jak vytvořit formulář Google pro dotazník, můžete také.

Mezi typy otázek, které můžete respondentům položit, patří: Stručná odpověď, Odstavec, Vícenásobný výběr, dokud Zaškrtávací políčko. Termín se samozřejmě změní na angličtinu podle vašeho nastavení Google.

Můžete si také vytvořit svého respondenta nahrát soubory jako jsou fotografie a dokumenty. Můžete také provádět obecné funkce, jako je přidávání obrázků a videí.

Pokud jste dokončili sestavování otázek, stačí stisknout tlačítko poslat. Pak sdílejte odkaz Váš formulář Google respondentům prostřednictvím chatovacích aplikací nebo e-mailu.

Nezapomeňte zkontrolovat Krátká adresa URL abyste dostali odkaz ten kratší. Velmi snadné, že?

4. Zobrazení odpovědí respondentů

Po sdílení vašeho formuláře Google samozřejmě chcete vidět výsledky průzkumu, který jste provedli. Můžeme to vidět v sekci Odezva která je na druhé straně Otázka.

Můžete také vytvořit verzi výsledku tabulkový procesorkliknutím na červenou ikonu umístěnou v pravém horním rohu.

Jak vytvořit formulář Google na HP

Ve skutečnosti vám kroky, které ApkVenue vysvětlil výše, mohou pomoci zjistit, jak vytvořit formulář Google na iPhone a Android, gang.

No, místo toho, abyste byli zvědaví, je lepší se jen podívat na kroky, jak vytvořit formulář Google na mobilním telefonu bez následující aplikace.

1. Navštivte web Formulářů Google

Z aplikace prohlížeče na vašem mobilním telefonu navštívíte Oficiální stránky Formulářů Google (//docs.google.com/forms/).

Pak budete okamžitě konfrontováni s pohledem prázdný formulář začít klást otázky.

2. Upravte obsah formuláře

Poté můžete přímo upravit obsah formuláře počínaje nadpisem, popisem formuláře a poté přejít k otázce.

V části o vytváření otázek si můžete vybrat požadovaný typ odpovědi, například výběr z více možností, zaškrtávací políčka a další. Můžete také aktivovat posuvníky'Požadované' Pokud je to nutné.

3. Přidejte novou otázku

Chcete-li přidat další otázku, stačí vybrat ikonu plus (+) v levém dolním rohu. Poté si podle potřeby zapište otázky.

4. Odešlete formulář

Pokud jsou všechny otázky považovány za dostatečné, stačí pouze odeslat formulář stisknutím ikony 'Poslat' Nahoře.

Zde můžete přímo odeslat odkaz na formuláře Google na e-mail respondenta nebo můžete také zkopírovat odkaz a sdílet jej na sociálních sítích, například v IG stories.

5. Zobrazit zpětnou vazbu

Po nasdílení odkazu na průzkum můžete v sekci vidět výsledky odpovědí, které byly získány 'Odezva'.

Jak vytvořit dotazník na formuláři Google

Jak usnadnit Formuláře Google pro dotazníky pomocí počítače nebo notebooku. Zvláště pokud potřebujete průzkum, který je poměrně dlouhý a poměrně dlouhý.

Abyste nebyli zvědavější, podívejte se na celý návod níže, bando! Zaručeně okamžitě pochopíte, deh!

1. Přihlaste se na Disk Google Po přihlaste se k účtu Gmail klikněte na sekci Nabídka Více v pravém horním rohu ve formě ikony s devíti tečkami. Poté vyberte Drive.

2. Vyberte Formuláře Google

Po přihlášení na Disk Google je dalším způsobem, jak vytvořit dotazník ve Formulářích Google, kliknout na tlačítko Nový vlevo, poté vybrat Více a kliknout na Formuláře Google.

3. Napište název dotazníku

Vstoupil do Formuláře Google poté se zobrazí otisk formuláře. Nadpis dotazníku v horní části můžete nahradit jeho popisem.

4. Napište obsah dotazníku

Poté můžete vyplnit úvodní dotazník např vyplnění osobních údajů. Například vyplněním jména můžete nahradit volby odpovědí krátkými odpověďmi krátkými odpověďmi.

5. Přidejte obsah dotazníku

Chcete-li doplnit obsah dotazníku, můžete klikněte na znaménko + tanda v sada nástrojů doprava. Poté můžete doplnit doplňující obsah dotazníku o další osobní údaje.

Například adresu a pohlaví. Volbu vyplnění odpovědi můžete také změnit kliknutím na políčko v obrázku a přizpůsobit jej typu otázky.

6. Přidat sekci

Až budete se svými osobními údaji hotovi, můžete se přesunout do nové sekce nebo sekce kliknutím na znak jako na obrázku, který se nachází v sada nástrojů doprava.

7. Přidejte otázky z dotazníku

V nové sekci můžete začít zadejte otázky dotazníku, stejně jako jste zadali název a také obsah dotazníku v první části.

8. Sdílejte dotazník

Poté, co zadáte obsah dotazníku, je váš dotazník kompletní.

Můžete jej sdílet kliknutím na Odeslat a zkopírováním odkazu nebo jednoduše kliknutím zkopírovat url odkaz která je nahoře.

Jak vytvářet otázky ve formulářích Google

Zde jsou kroky a jak pokládat online otázky na vašem notebooku/PC. Poslouchejte do konce, OK!

1. Otevřete stránku formuláře Google

Ujistěte se, že máte aktivní účet Gmail a jste přihlášeni k účtu Gmail. Přejděte na stránku webu Formuláře Google na adrese //www.google.com/intl/id/forms/about/.

2. Definujte službu Formuláře Google

Existují dvě možnosti služeb formuláře Google, jmenovitě Osobní a Obchodní. Vyberte prosím příslušné předplatné ze svého účtu.

3. Klikněte na znaménko plus (+)

Poté můžete vybrat znaménko plus (+) a přidat formulář, který bude přeměněn na online médium s otázkami.

4. Vytvořte otázky s více možnostmi

Do horního sloupce napište název zkoušky vymazáním slova Untitled Form. Dále zadejte otázky a možnosti dle vašeho výběru (Multiple Choice).

Aby bylo možné zobrazit stránku jako je tato, ujistěte se, že byl vybrán vybraný formulář otázky Vícenásobná volba. Poté vyplňte otázky a odpovědi s výběrem z více možností.

5. Vytvořte esejové otázky

Přidání esejových otázek a tak dále výběrem znaménka plus (+) na pravé straně poptávkového formuláře. Poté vyberte typ otázky Krátká odpověď nebo Odstavec. Poté zadejte požadovanou otázku jako otázku na esej.

6. Vytvořte nastavení otázky

Po zadání všech otázek je čas nastavit konfiguraci tak, aby studenti mohli používat otázky z tohoto formuláře Google. Klikněte nastavení který se nachází v pravém horním rohu.

7. Nastavte Obecná nastavení otázek

Zobrazí se dialogové okno nastavení sestávající ze tří sloupců, konkrétně: Všeobecné, Prezentace, a Kvízy. Nejprve nastavte sekci Obecné, jak je znázorněno na obrázku.

8. Nastavte nastavení kvízů

Poté přejděte na karty Kvízy pro aktivaci tlačítek, jak je znázorněno na obrázku výše.

Pro informaci, Release grade je funkce pro zobrazení hodnocení studentů, můžete nastavit, aby se automaticky zobrazovala poté, co studenti dokončí vyplňování otázek. Hotovo! Uložte kliknutím Uložit.

Kromě vytváření online otázek ke sdílení se studenty mohou Formuláře Google také automaticky opravovat odpovědi a poskytovat hodnocení.

Trik je v tom, že stačí zadat klíč správné odpovědi a poté, co studenti dokončí práci, systém automaticky opraví správné nebo nesprávné odpovědi.

Kromě toho existuje také jak pokládat online otázky na formuláři Google přes mobilní telefon kterou si můžete přečíst v plném znění zde.

Jak zobrazit výsledky formuláře Google

Údaje od každého, kdo vyplní náš formulář Google, se nazývají odpověď. Tuto odpověď můžeme vidět na hlavní stránce účtu Google Form.

Zde je návod, jak zjistit výsledky formulářů Google, které byly vyplněny! Podívejte se na kroky níže, OK!

1. Přihlaste se k účtu formuláře Google

Přihlaste se ke svému účtu na adrese Web Formulářů Google. Poté vyberte, ve kterém formuláři chcete vidět výsledky hodnoty nebo odpovědi.

2. Klepněte na možnost Zpětná vazba

Nyní jste na stránce formuláře on-line Formuláře Google. Dále klepněte na možnosti Odezva která je nahoře. Tam jsou uloženy všechny odpovědi.

3. Zobrazit souhrn příchozích dat

K dispozici jsou 2 možnosti, Souhrn a Individuální. Na souhrn Můžete vidět souhrn výsledků nebo všechna zadaná data. Zatímco na Individuální Můžete vidět jeden po druhém formuláře vyplněné respondenty.

4. Klepněte na ikonu Tabulka

Abychom nám usnadnili čtení dat, poskytuje informace také formulář Google Funkce tabulkového procesoru. Výsledky formuláře Google tak můžete vidět ve formátu tabulky. Jak klepnout na ikonu Tabulky v pravém horním rohu formuláře.

5. Zobrazení výsledků formuláře Google ve formě tabulky

Poté se objeví vyskakovací dialog, Vyberte možnost Vytvořte novou tabulku. Dále stačí klepnout Pro přejděte přímo do našeho souboru tabulky.

Takto můžete vidět výsledky našich hodnot nebo odpovědí ve formuláři Google ve formuláři tabulky. Pomocí formátu tabulky můžeme snadno číst zadaná data.

Praktické funkce, které lze implementovat po vytvoření formuláře Google

Tuto službu online formuláře můžete použít pro různé potřeby. Počínaje potřebami denní potřeby, výzkumy, průzkumy nebo distribucí registračních formulářů.

Tato služba nás určitě dělá není třeba tisknout velké množství papíru. Takže také šetrné k životnímu prostředí, že? Zde je několik příkladů, jak používat Formuláře Google:

  • Vytvořit formulář pro sběr dat občanů.

  • Vytvořte formulář pro sběr dat z výzkumu diplomové práce.

  • Vytváření otázek ve formulářích Google je jako používání Excelu.

  • Provádějte průzkumy výkonnosti zaměstnanců.

  • Registrační formulář nebo online registrace atd.

S Formuláři Google se také nemusíme bát, že by byla data zastrčena nebo ztracena. Protože všechna data jsou uložena na serverech Google. Tato služba je tedy opravdu bezpečná, pohodlná, praktická a rozhodně zdarma!

Proto je opravdu povinné vědět, jak vytvořit dobrý a správný formulář Google. Protože tímto způsobem můžete vytvářet Formuláře Google pro zkoušky, kvízy a další účely. Pojď, zkus to!

To bylo ono jak vytvořit formulář google úplně snadno a rychle. Pokud máte více než 5 minut, můžete si samozřejmě vzhled své formy zkrášlit.

Můžete si vybrat vhodný obrázek nebo téma pro svůj formulář, aby respondenti formuláře byli při vyplňování formuláře, který sdílíte, nadšenější.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalších článků.

Přečtěte si také články o Google nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah