hacker

10 hackerský software pro provádění ddos ​​​​útoků

Než se staneme profesionálním hackerem, naučme se být hackerem prováděním DDoS útoků! Je to snadné, pomocí následujícího DDoD útočného softwaru!

Pamatujete si na popularitu Pokémon GO? Tuto hru, která využívá technologii Augmented Reality, nebylo možné použít, protože dolů předpokládaný následek DDoS útok.

Co je to DDoS útok? Jak můžete udělat hru tak velkou jako Pokemon GO? dolů? Nejen, že vám vysvětlím DDoS, JalanTikus vám poskytne seznam software nebo nástroje běžně používané hacker provést DDoS útok.

  • Pozor, zde je 10 technik prolomení hesel, které hackeři často používají!
  • Jak hacknout WiFi, aby bylo naše připojení k internetu rychlejší

Co je DDoS?

Nejprve si uveďme příklad. Co by se stalo, kdyby se místo s kapacitou pouhých 100 lidí najednou zaplnilo 1000 lidmi? Lidé se obtížně dostávají dovnitř nebo ven a dokonce ani všechny běžné činnosti nelze vykonávat uvnitř místa. Tak jsou DDoS nebo DDoS útoky Záchvat práce.

DDoS útok znamená Distribuovaný útok typu Denial-of-Service což je pokus ochromit počítačové zdroje tisíci „zombie“ útočníků tak, aby je nebylo možné použít. Negativní účel je jasný, takže web nebo služba on-line nemůže to fungovat efektivně ani dočasně nebo hůř, může to být navždy.

Software často používaný k provádění DDoS útoků

Když mluvíme o DDoS, hacker Profesionálové obecně používají speciální metody s skript složitý. Nicméně existují software které lze snadno a efektivně použít k provádění DDoS útoků.

1. LOIC

Dalo by se říci, kdyby LOIC (Iontové dělo na nízké oběžné dráze) je software nejčastěji používaný k provádění DoS. Software Systém Windows je účinný pro odesílání velkého počtu paketů ICMP nebo UDP do cíle.

LOIC byl testován pro použití 4kanál v útoku Projekt Chanologie proti webu Scientologické církve v roce 2009. Kromě toho LOIC používají také Anonymous v Operace Payback proti PayPal, Visa a MasterCard za odříznutí darů Wikileaks.

V případě zájmu lze LOIC získat prostřednictvím SourceForge přes Odkaz ke stažení LOIC.

2. HOIC

HOIC (High Orbit Ion Canon) společně vyvinutý Praetox (spoluvývojář LOIC) v operaci Payback. Rozdíl je v tom, že HOIC zahlcuje HTTP náhodnými požadavky HTTP GET a POST. Jedinečně lze HOIC použít k provádění 256. DoS útoků doména spolu.

Software Tento DDoS útok je k dispozici na SourceForge na adrese Odkaz ke stažení HOIC.

3. HULK

Ne, není to velký zelený HULK v The Avengers, ale tohle je Král nesnesitelného zatížení HTTP. Tento software vytvoří a server zmatený, takže to sníží jeho schopnost překonat útoky DDoS.

4. UDP Flooder

Pokud doufáte, že něco rozvracíte doména snadno, pak to stačí použít UDP Flooder. Software funguje to tak, že cíl zaplaví UDP. Většina těch, kteří používají UDP, jsou online hry. UDP Flooder je tedy velmi účinný k podvracení her on-line.

Stáhněte si UDP Flooder na SourceForge.

5. RUDY

RUDY (R-U-Dead-Yet) je software DDoS útoky, které fungují jedinečným způsobem. Tak utíkej software V tomto případě budete postaveni před volbu přemoci cíl žádost POŠTA.

Stáhnout RUDY (R-U-Dead-Yeat) z Hybridní zabezpečení.

6. ToR's Hammer

Ne, tohle není Thorovo kladivo. Ale ToR's Hammer je software Útočníci DDoS pracují prostřednictvím sítí ToR, aby zamaskovali útoky a také omezili proces zmírňování. Rizikem použití cesty ToR je pomalost stávající sítě, ale tato metoda je poměrně účinná.

Stáhněte si ToR's Hammer od SourceForge.

7. Pyloris

Pokud máte málo znalostí v oboru kódování, možná vás bude zajímat Pyloris. Software pro DDoS útoky vám umožňuje vytvářet vlastní struktury hlavičky požadavků HTML. později software to bude fungovat tak, aby linky TCP zůstaly otevřené co nejdéle, aby se vyčerpala šířka pásma serveru. Zatímco se to děje, neexistuje žádný protokol, který by umožňoval přihlášení ostatních uživatelů.

Máte zájem jej používat? Stáhnout Pyloris od SourceForge.

8. OWASP Switchblade

Software výsledek vývoje Open Web Application Security Project (OWASP) a Proaktivní RIZIKO byl vytvořen za účelem testování odolnosti aplikací nebo webu před DDoS útoky. Je tu něco jedinečného, ​​OWASP Switchblade je k dispozici ve 3 modelech, jmenovitě Half-Open SSL, HTTP příspěvek a Slowloris které lze vybrat podle potřeby.

Stáhněte si OWASP Switchblade.

9. DAVOSET

DAVOSET (DDoS útoky prostřednictvím nástroje pro provádění jiných webů) je nástroj pro útoky DDoS, který využívá systém zombie distribuovat útoky na více systémů. Software funguje pomocí zranitelností Zneužití funkčnosti a Externí entity XML na webu a poté jej změňte na zombie které mohou zaútočit na náš cíl.

Stáhněte si DAVOSET z Storm Pack.

10. DDOSIM - Simulátor DDoS vrstvy 7

Využitím náhodných IP adres bude DDOSIM simulovat útok navázáním úplného TCP spojení (SYN-SYN/ACK-ACK). Software Je také schopen simulovat DDoS útoky proti server SMTP a zahlcení TCP automaticky náhodný.

Stáhněte si DDOSIM.

Nyní tedy můžete zkusit použít software výše, abyste otestovali sílu svého webu proti DDoS útokům. Nebo můžete také použít výše uvedené nástroje pro zábavu při pokusu o snížení šířka pásma domény ostatní.

Vyloučení odpovědnosti: JalanTikus poskytuje pouze seznam software Výše uvedené je pro vzdělávací účely, bez jakékoli tendence nutit vás dělat zlo druhým. Všechna rizika používání a důsledky stahování software související na vlastní náklady.