Produktivita

10 nejlepších aplikací pro vyzvánění, ke stažení zdarma!

Už vás nebaví monotónní vyzvánění? Jaka má doporučení na nejlepší skvělou aplikaci vyzváněcích tónů pro Android, zdarma ke stažení, víte!

Nudí vás vaše vyzváněcí tóny HP, které jsou právě takové?

Výběr vyzváněcího tónu pro váš mobilní telefon je docela důležitý chlapi, nedopusťte, aby vyzváněcí tón, který používáte, neodpovídal vašemu stylu nebo dokonce připomínal vyzváněcí tón někoho jiného.

Jaka tentokrát připravil 10 nejlepších aplikací pro vyzvánění pro Android, které můžete použít k nalezení svých oblíbených vyzváněcích tónů v nejlepší kvalitě. Zajímá vás, jaká je aplikace? Pojďme se podívat na celý seznam!

Toto je 10 nejlepších aplikací pro vyzvánění Android

Žánr vyzváněcí tónexistují různé chlapi od vyzváněcích tónů pro iPhone, vtipných, jedinečných, až po různé druhy současné hudby.

Vyzváněcí tóny které můžete použít jako tóny příchozího telefonu, upozornění na příchozí oznámení nebo budíky na vašem mobilním telefonu chlapi.

Můžete se také těšit z aplikace, kterou ApkVenue doporučí volný, uvolnit a není potřeba root přístup. Jde prakticky o to!

1. Zedge

První aplikace je Zedgechlapi. V aplikaci si můžete vybrat stovky skvělých vyzváněcích tónů vyzváněcí tón tento Android.

Existují různé kategorie skvělých vyzváněcích tónů, které si můžete užít, kvalita zvuku je také zaručena na špičkové úrovni.

Kromě skvělých vyzváněcích tónů nabízí Zedge také funkce tapety cool zdarmavíš.

Produktivita aplikací Zedge KE STAŽENÍ

2. Vyzváněcí tóny pro iPhone pro Android

Chcete mít na svém telefonu Android vyzváněcí tóny pro iPhone? No, aplikace Vyzváněcí tóny pro iPhone pro Android toto je odpověď chlapi. Váš mobil může znít jako skutečný iPhone.

Nejen pro tóny telefonu, oznámení a budíky lze také nastavit stejně jako vyzváněcí tóny pro iPhone. Nemusíte si kupovat iPhone, Android můžete používat i s vyzváněcími tóny pro iPhone!

Tuto aplikaci pro vyzvánění pro iPhone si můžete stáhnout zde.

3. Legrační vyzvánění

Chcete vtipné a jedinečné vyzváněcí tóny, které jsou anti hlavní proud? Zkuste použít aplikaci vyzváněcí tón Android s názvem Unikátní a vtipné vyzváněcí tóny tento chlapi.

V něm je 10 kategorií vyzváněcí tón které si můžete vybrat. Kategorie zahrnují klasickou, vintage, elektro, rock, hip hop a vánoční hudbu.

Stáhněte si aplikaci zde.

4. Anime vyzvánění

Jste velkým fanouškem anime? Pro vyzváněcí tón ty jsi taky jako anime dong. Použijte aplikaci vyzváněcí tón Android Anime vyzvánění tento chlapi.

Můžete si vybrat skvělé vyzváněcí tóny z celé řady scéna anime filmy a soundtrack slavné anime. Kawai je pointa!

Stáhněte si aplikaci zde.

5. Vyzváněcí tóny a tapety pro mě

Pátá doporučená aplikace pro vyzvánění je Vyzváněcí tóny a tapety pro mě. S aplikací vyzváněcí tón Tento Android si můžete vybrat vyzváněcí tón podle vaší nálady chlapi.

Vybrat si můžete i různé tapety cool pro zkrášlení vzhledu vašeho Androidu.

Další nejlepší aplikace pro vyzvánění...

6. MTP vyzvánění

Další aplikace je MTP vyzváněníchlapi. Kromě použití stávající hudby můžete také vytvářet vlastní vyzváněcí tóny víš. Můžete si také vybrat skvělé vyzváněcí tóny doporučené jinými uživateli.

Stáhněte si aplikaci zde.

7. Legrační vyzvánění

Pokud potřebujete vtipné a vtipné vyzváněcí tóny, musíte použít aplikaci Vtipné vyzváněcí tóny tento chlapi. Kolekce vtipných vyzváněcích tónů v této aplikaci zaručeně splní vaše přání.

Když zazvoní telefon, váš mobil jistě dokáže vyvolat pozornost a smích ostatních lidí. Hehe~

8. Top 100 vyzváněcích tónů

Další je 100 nejlepších vyzváněcích tónůchlapi, jak název napovídá, tato aplikace vyzváněcích tónů pro Android má řadu nejoblíbenějších vyzváněcích tónů a je mezi lidmi oblíbená.

V této aplikaci je k dispozici mnoho forem vyzváněcích tónů, od vyzváněcích tónů populární hudby, komedie, dovolené a mnoha dalších.

Získáte také nejlepší kvalitu vyzvánění pro křišťálově čistý zvuk chlapi. Skvělý!

Kliknutím sem stáhnete oficiální aplikaci.

9. Nové vyzváněcí tóny 2018

No, pokud aplikace vyzváněcí tón nebo tuto aplikaci pro vyzvánění pro Android, najdete nové a nejlepší vyzváněcí tóny chlapi.

Ke spuštění této aplikace také nepotřebujete internet, stačí stažení na začátku pak můžete přistupovat přímo k této aplikaci offline.

Nejen to, kvalita vyzváněcích tónů, které získáte z této aplikace, je v HD kvalitě, takže výsledný zvuk bude čistý chlapi.

Stáhněte si aplikaci Nové vyzváněcí tóny 2018 oficiální zde.

10. Z vyzvánění PREMIUM 2018

Poslední je Z vyzvánění PREMIUM 2018. Tato aplikace vyzváněcích tónů pro Android má kompletní vyzváněcí tóny aktuálníchlapi.

Můžete najít různé žánry písní, jako je Alternativa, Modrá, Klasická, Komedie, Country, Tanec a další, které si můžete zdarma stáhnout.

Oficiální Z Ringtones PREMIUM 2018 si můžete stáhnout zde.

To je doporučení 10 nejlepších aplikací pro vyzvánění pro Android od Jaka. Nyní se nemusíte obtěžovat hledáním skvělých vyzváněcích tónů pro váš mobilní telefon.

Které aplikace jste vyzkoušeli kluci? Napište svůj názor do kolonky komentářů, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o vyzváněcí tón nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.