Software

5 nejlepších aplikací brány firewall pro zlepšení zabezpečení počítače

Firewall je velmi důležitá aplikace, která má na starosti udržování bezpečnosti počítače. Mnoho aplikací brány firewall je roztroušeno na internetu. Který je nejspolehlivější? Podívejte se na tuto recenzi Jaka, pojďte!

Firewall je velmi důležitá aplikace, která má na starosti udržování bezpečnosti vašeho počítače před vnějšími útoky. Firewall bude zabránit neoprávněnému přístupu kdo chce získat přístup k vašemu počítačovému zařízení, zejména pokud přístup ohrožuje bezpečnost dat ve vašem počítači.

Doposud existují tolik aplikací brány firewall které jsou roztroušeny na internetu, takže to mnohé z nás mátlo. Kterou aplikaci brány firewall bychom měli používat a je skutečně účinná při ochraně počítačových zařízení, která používáme, a to jak z hlediska funkcí, tak z hlediska použití?

  • Vyšší výkon počítače s bránou firewall
  • Toto je důvod, proč by váš Android měl používat FIREWALL
  • Jak chránit smartphone Android pomocí brány firewall

5 nejlepších aplikací brány firewall pro zlepšení zabezpečení počítače

No, abyste nebyli zmatení, tentokrát Jaka probere řadu Doporučení aplikací brány firewall které můžete učinit volbou pro zvýšení zabezpečení vašeho počítačového zařízení. Co to k čertu? Uvidíme!

1. Comodo Free Firewall

Zdroj fotografií: Foto: softonic.com

Comodo bezplatný firewall je jedním z oblíbených firewallů, který je široce používán uživateli po celém světě. Zejména ti, kteří chápou, jak důležité je udržovat počítačovou bezpečnost.

Comodo Free Firewall byl vybrán kvůli jeho schopnostem blokovat ARP útoky, ať už je to ve formě spoofing a otravy. Kromě toho tento Comodo Firewall zabezpečí všechny formy připojení, které vytvoříte, když jste online, a bude monitorovat připojení, která jdou ven nebo vstoupí do vašeho počítače, stejně jako systém HIPS, který bude chránit důležitá data ve vašem počítači, takže nemodifikováno zahraničními programy vložen do vašeho počítače.

2. ZoneAlarm Free Firewall

Zdroj fotografií: Foto: pcmag.com

Bezplatný firewall ZoneAlarm je jedním ze známých firewallů, který je často přirovnáván k Comodo Free Firewall. ZoneAlarm Free Firewall je schopen skrýt vaši IP adresu vyhnout se útočníkům a zároveň předcházet útokům, které jsou příchozí a odchozí.

Kromě toho má ZoneAlarm Free Firewall funkce sledování sledovat programy s podezřelým chováním a vůlí varovat při přístupu na škodlivé stránky a varování, když si chcete stáhnout programy, které jsou považovány za nebezpečné. Navíc s funkcemi online zálohování, ZoneAlarm Free Firewall může být jednou z vašich hlavních možností.

3. Tinywall

Zdroj fotografií: Foto: softwarecrew.com

Pokud nemáte příliš rádi velké aplikace Firewall, protože jsou považovány za zátěž pro RAM, můžete to zkusit Tinywall. Jak název napovídá, tato aplikace Tinywall velikost pouze 1 MB ale nabízí řadu funkcí, které jsou docela dobré.

Počínaje funkcemi, které vám umožňují řídit, které aplikace mohou používat vaši internetovou síť, omezují přístup aplikací pouze v síti LAN pouze, podporuje IPv6, nastavení Heslo, přístav a blacklist domén a samozřejmě aktivní blokování různých typů trojských koní a virů.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Anti-Netcut 3

Zdroj fotografií: Foto: itnews4u.com

Pro ty z vás, kteří jsou často připojeni k veřejné WiFi jako např. v WiFi ID koutku nebo na jiných místech horké místo ostatní, můžete využít Anti-Netcut 3 to jako firewall pro ochranu vašeho připojení k počítači.

Jak víme, veřejná síť je síť, která přístup mnoha lidí takže existuje možnost, že ve veřejné síti jsou špatné strany se špatnými úmysly dělat ARP spoofing. Anti-Netcut 3 sám o sobě zajistí, že tato osoba nebude schopna provádět ARP spoofing nebo přerušovat připojení nebo manipulovat s vaším internetovým připojením.

5. Peerblock

Zdroj fotografií: Foto: wikipedia.org

Peerblock je aplikace brány firewall, která byla vytvořena speciálně pro ochranu uživatelů, kteří se často připojují peer to peer tak jako podíl soubory přes Torrent. Tento peerblock vám umožňuje ovládat komunikaci vašeho počítače s jinými počítači přes internet, zablokovat na serverech a webech, o kterých je známo, že jsou škodlivé, a vytvořte si vlastní seznam škodlivých webů. V nastavení výchozíMůžete také použít tento Peerblock blokovat reklamy a spyware.

To bylo ono 5 nejlepších aplikací brány firewall pro zlepšení zabezpečení počítače My. Vyberte si, který z nich si myslíte, že vyhovuje vašim potřebám. Podle Jakova osobního názoru by bylo lepší, kdybyste si vybrali více než jednu aplikaci Firewallu vytvořit lepší kombinaci, například kombinací funkce ZoneAlarm Free Firewall a anti-ARP spoofing funkce Netcut 3. Doufám, že to bude užitečné a hodně štěstí!