Tech Hack

jak dělat čáry ve Photoshopu, snadno a rychle!

Chcete vědět, jak vytvořit čáry ve Photoshopu? Pojďte se zde společně učit!

Adobe Photoshop byl považován za jeden nejlepší software pro design a úprava fotografie. Různé poskytované funkce a zařízení jsou samozřejmě mnohem kompletnější než jiný PC software pro úpravu fotografií.

Uživatelé jsou proto také většinou odst expert kteří již mají vysoký počet letových hodin při úpravách fotografií. Na první pohled se počítá s Photoshopem příliš obtížné a složité pro lidi, kteří se teprve učí upravovat fotografie.

Ale neboj se, bando! Jaka vám pomůže tento software spustit. V první řadě se budeme učit jak dělat čáry ve Photoshopu. Zaručeně to není těžké, opravdu!

Jak vytvořit čáry ve Photoshopu

Pro ty z vás, kteří poprvé používáte Adobe Photoshop, můžete být zmateni množstvím nastavení a funkcí, které poskytuje. Ale nebojte se, tento proces učení trvá opravdu krátkou dobu!

Ach ano, můžete použít jakoukoli verzi Adobe Photoshop, ať už je to CS2, CS3, v podstatě to samé, opravdu. Pokud například žádný nemáte, dá vám Jaka Adobe Photoshop CS2 kterou si můžete stáhnout pod tímto.

Adobe Systems Inc Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

Tady je 3 způsoby pro co můžete udělat kreslit čáry ve Photoshopu. Jakmile budete plynule používat všechny tři, pochopíte jak udělat rovnou čáru, zakřivený, dokud krabice v Photoshop. Místo zdržování je tu návod!

Jak vytvořit čáry ve Photoshopu pomocí nástroje Tužka

První metoda je obvykle nejvyhledávanější, protože je mnohem jednodušší a stručnější než ostatní metody. Zvědavý? Tady je návod!

Krok 1: Úplně první věc, kterou musíte udělat, je otevřít software Adobe Photoshop.

Krok 2: Pokud je již otevřená, vytvořte kliknutím novou vrstvu Soubor, Nový.

Poté prosím upravte velikost vrstvy, kterou chcete použít. Pokud máte, klikněte OK.

Krok - 3: Poté je čas, abychom vytvořili vrstvy. Nejprve prosím klikněte Nástroj Tužka v levém menu. Pro usnadnění můžete stisknout písmeno B na klávesnici.

Krok - 4: Pokud ano, umístěte ukazatel myši na prázdnou vrstvu. Potom, klikněte pravým tlačítkem myši otevřít okno Upravit.

Poté prosím upravte velikost pixelu a typ tužky který chcete použít k vytvoření čáry.

Krok - 5: Jste připraveni nakreslit čáru! Je to velmi jednoduché. Stiskněte prosím tlačítko Posuna poté přesuňte kurzor z jednoho směru do druhého. Tím určíte tvar vaší linie.

Udělat vodorovná čára: Klikněte myší z zleva do pravanebo v opačném případě.

Udělat svislá čára: Klikněte myší z zhora dolů, nebo naopak.

Tak vypadá návod na vytváření čar pomocí nástroje Pencil Tool ve Photoshopu. Velmi snadné, že?

Jak vytvořit čáry ve Photoshopu pomocí nástroje Čára

Ukazuje se, že existuje další způsob, jak vytvořit čáry v Adobe Photoshopu, a to pomocí nástroje Line Tool. Tato metoda není o nic méně snadná než nástroj Pencil Tool. Tady je návod!

Krok 1: Otevřete software Adobe Photoshop, opakujte kroky 1-3 jako výše a začněte novou vrstvu.

Krok 2: Prosím klikněte Nástroj Čára v levém menu. Pro usnadnění můžete stisknout písmeno U na klávesnici.

Krok - 3: Odtud můžete přímo nakreslit čáru. Stiskněte prosím tlačítko Posuna poté přesuňte kurzor z jednoho směru do druhého.

Můžete také vytvořit diagonální, svislé nebo čtvercové čáry jako v příkladu níže.

Takový je průvodce. Velmi snadné, že?

Jak vytvořit čáry ve Photoshopu pomocí nástroje Pero

Kromě používání Nástroj Tužka a Nástroj Line, můžete také použít nástroj pero. No, pro tuto jednu metodu je potřeba trpělivost, protože vytvořené linie budou velmi flexibilní.

Později budete také vědět, jak ve Photoshopu vytvářet zakřivené čáry, rovné čáry, čtverce a různé další tvary.

Bez dalších okolků, zde je návod!

Krok 1: Otevřete software Adobe Photoshop, opakujte kroky 1-3 jako výše a začněte novou vrstvu.

Krok 2: Prosím klikněte Nástroj pero v levém menu. Pro usnadnění můžete stisknout písmeno U na klávesnici.

Krok - 3: Klikněte pravým tlačítkem myši Ikona nástroje pero a poté znovu vyberte požadovanou možnost nástroje. Odtud můžete přímo vytvořit čáru bez stisknutí klávesy Shift.

Chcete-li používat nástroj pero, opravdu potřebujete vysoké letové hodiny dokud nebudou čáry, které uděláte, opravdu dobré bez zakřivení. Takto se dělá čára ve Photoshopu.

Další tipy

Po dokončení můžete vyrobit liniové dekorace, které se kombinují s různými druhy ozdob. Můžete například hledat v Nejnovější sbírka skvělých a moudrých citátů / obrázků následující.

Nejen v aplikaci Adobe Photoshop PC/notebook se můžete také naučit dělat čáry na svém mobilu prostřednictvím řádků nejlepší aplikace pro úpravu fotografií pro android následující. Všechno pro vás zajistil Jaka, víte!

To byl návod, jak vytvořit nejjednodušší a nejúplnější řadu Photoshopu. Co na to, je to tak snadné, že?

Pokud máte jiný způsob, můžete jej napsat do sloupce komentářů níže. Držte krok s ostatními příspěvky Jaka, dobře!

Přečtěte si také články o Photoshop nebo jiné zajímavé články z Diptya.