vsco

toto je snadný návod na úpravu fotografií ve stylu celebrit pomocí vsco, zaručeně mnoho lajků!

Hledáte tipy a návody pomocí VSCO, aby byly vaše fotografie ještě lepší? Zde jsou tipy, jak používat VSCO, aby byly vaše fotografie na stejné úrovni jako celebrity!

Jako naštvaný fotografie na vašem Instagramu Ne někdo jako? Jako žárlivý stejný celebgram nebo vaši přátelé, kteří mají krmit Skvělý Instagram? Chtít udělat Zdroj Instagramu buď v pohodě, ale Ne víš jak?

Je pravda, že VSCO je jednou z nejlepších aplikací pro úpravu fotografií k dnešnímu dni pro Android i iPhone.

Takže se nedivte, že mnoho lidí používá VSCO k úpravě svých fotografií.

Stále jste zmateni tím, jak používat VSCO co je dobré a správné? Uklidnit chlapi!

Jaka ti to řekne tipy a návody pomocí VSCO aby vaše fotografie byly na stejné úrovni jako mezinárodní fotografové a celebrity!

Tipy pro použití VSCO pro skvělé fotografické výsledky vana Profesionální celebrita a fotograf

Jedním ze způsobů, jak se celebgramy proslavit, je vytváření krmit Jejich Instagram je maximálně atraktivní.

Pokud se opravdu hodláte stát celebgramem resp cestovatelský bloger slavných, kteří mají krmit a dobré fotky, můžete se řídit několika tipy pro úpravy VSCO od Jaka níže:

1. Zvolte vhodný filtr

Hlavním prodejním bodem VSCO je velký výběr filtrů/předvoleb dostupných v této aplikaci. I když skutečně, abyste získali desítky existujících filtrů, musíte si je koupit plná verze tuto aplikaci (VSCO X).

Ve skutečnosti však tuto verzi kupovat nemusíte plná verze pokud si můžete vybrat a přehrát filtry, které jsou již k dispozici správně.

Jedním z nejoblíbenějších přednastavení nebo filtrů, které mnoho fotografů a celebrit používá, je Estetická řada (A4-A6). Zvolený filtr však skutečně závisí na vašem stylu úprav.

Při výběru filtrů ve VSCO neexistuje žádné správné a špatné pravidlo. Vše záleží na vašem stylu úprav a osobních preferencích. Pod podmínkou, že úpravy, které provedete, nejsou příliš Přehnaná reakce a hrubý.

Na konci článku ApkVenue poskytne některé referenční filtry + nastavení, která si můžete vybrat a která jsou přizpůsobena tématu vaší fotografie.

2. Využijte výhody expozice a kontrastu, aby byly fotografie jasnější

Jedna věc, která je neméně důležitá, aby byly vaše upravené fotografie na VSCO „cool“ je správa Vystavení a Kontrast co nejlepší.

Vystavení Z hlediska fotografie se to týká množství světla, které dopadá do obrázku/fotografie, kterou pořizujeme, což zase ovlivňuje, jak světlá a tmavá fotografie je.

Pokud je fotografie, kterou pořídíte, v dobrém stavu slabé světlo a nedostatek osvětlení, kromě výběru vhodného filtru si nezapomeňte hrát Vystavení aby vaše fotografie byly jasnější. Zatímco Kontrast více k dynamice tmavých a světlých stran obrázku/fotografie.

Další věc, které je třeba věnovat pozornost při úpravách pomocí VSCO, je předmět Kontrast. Když zahrajete správný kontrast, vaše fotografie vypadají „skutečněji“ a ostřeji.

3. Zajistěte, aby vaše fotografie vypadaly více „živě“

Třetí tip, kterému musíte věnovat pozornost při úpravách pomocí VSCO, se týká Estetika Fotografie.

Takže tento třetí tip je vlastně kombinací tipů číslo jedna a číslo dva. Co tím myslíš, Jacku?

To znamená, že musíte citlivý zadáním „života“ do fotografie, kterou chcete upravit. Předpokládejme například, že upravujete plážovou fotografii. No a aby byla fotka živější, zdá se vhodnější použít filtr, který je namodralé a světlé nastavením Expozice, Kontrast, Zrno, Teplota a ostatní co nejlépe.

Vlastně je to zdarma, chcete jakýkoli filtr, ale pokud budete věnovat pozornost celebritám a profesionálním fotografům, kteří upravují své fotografie, určitě

4. Použijte správnou techniku ​​oříznutí

Ve skutečnosti jsou to jen další tipy a nemusíte se jimi řídit, pokud je pozice fotografovaného objektu dokonalá.

U některých fotografií je však nutné nejprve provést proces ořezávání pro získání úhel to sedí a sedí.

Obvykle technika ořezávání to bude užitečnější u fotografií pořízených v režimu Makro.

Někdy je objekt na fotografii příliš daleko a musí býtzdůrazňuje tak, aby byla fotografie více zaostřená, musíte to udělat ořezávání.

5. Vytvořte si svůj vlastní filtr

Nakonec, pokud zjistíte, že jste našli vhodný filtr a vejít se opravdu pro váš feed, místo abyste zapomněli, jaké je nastavení, raději si ho uložte.

Kdykoli tedy chcete upravit novou fotografii, ale se stejným přednastaveným filtrem, stačí vybrat přednastavený filtr, který jste si dříve uložili.

Jak uložit nastavení filtru VSCO je také velmi snadné, stačí kliknout na logo zpětná šipka který je v nabídce VSCO.

BONUS: Přednastavené nastavení filtru VSCO

1. Soft Orange

2. Dapper OOTD

3. Nahnědlý monochromatický

Další předvolby/filtry VSCO ~

4. Šťastná modrá

5. Růžová růžová

6. Teplá pomerančová čokoláda

7. Světle modrá obloha a oceán

8.Dark Green Tropical

9. Ultimate Monochrome

10. Teplá fialová

11.Tyrkysově zelená

12.Zelená příroda

13.Light Selfie pro muže

14. Klasická hnědá

15.Romantické vinobraní

To byly tipy a některé návody na filtrování, které můžete použít k maximalizaci úprav fotografií na VSCO.

Jak? Už máte 'osvícení', jak dělat fotky a krmit Co je na Instagramu zajímavého, že?

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o Internet nebo jiné zajímavé články z Naufal.