Software

5 software, který je nutné nainstalovat, aby bylo hraní her na PC vzrušující

Chcete více zábavy při hraní počítačových her? Pokud ano, měli byste si přečíst následující článek Jaka. Protože tentokrát bude ApkVenue diskutovat o 5 softwaru, který byste si měli nainstalovat před hraním počítačových her. Poslouchejte pouze na JalanTikus!

Hraní PC hry je opravdu zábavné. Zvlášť teď, když grafika zobrazená PC hrou je skutečně taková vypadá tak reálně. Určitě to bude vzrušující, když budeme hrát sami nebo s přáteli.

Jste si však jisti, že se už bavíte? Chcete ještě více zábavy? Pokud ano, měli byste si přečíst následující článek Jaka. Protože tentokrát bude diskutovat Jaka 5 software, který byste měli nainstalovat před hraním PC her.

  • 4 jedinečná fakta o Nvidii a AMD, která jste určitě nevěděli!
  • ANJAY! Tato pokročilá NVIDIA VGA je dražší než Ninja 250
  • Je to levné! Nvidia GeForce GTX 1080 se prodalo pouze 7 milionů

Zde je 5 softwaru, který byste si měli nainstalovat před hraním počítačových her

Zahrajte si PC hru jako Crysis, Counter Strike nebo Quantum Break je to opravdu zábavné. Ale aby byl váš herní zážitek ještě vzrušující, měli byste to vyzkoušet Následujících 5 softwaru.

1. Razer Game Booster a Razer Surround

Zdroj fotografií: Foto: Razer

První je vytvořený software Razer, konkrétně Razer Game Booster a Razer Surround. Na Razer Game Booster Už z názvu je jasné, že tento software funguje maximalizovat výkon z Hardware váš počítač. Cílem samotné maximalizace je minimalizovat výskyt zpoždění nebo pád nebo nízké FPS.

Vedle Razer Surround má fungovat tak, aby simuloval zvukový výstup vašeho PC Obklopit 7.1nebo je to skvělý technický jazyk Virtual Surround 7.1. Pomocí tohoto softwaru se zvuk produkovaný vaším počítačem později stane, jako by byl skutečnější.

2. MSI Afterburner

Zdroj fotografií: Foto: MSI

Druhý software, který musíte nainstalovat, je MSI Afterburner. Vytvořený software MSI je v podstatě určen pro VGA karty značky MSI. Můžete jej ale použít pro všechny typy VGA karet. Jde jen o vlastnosti ne tolik když používáte VGA kartu značky MSI.

I když to není optimální, nemusíte se bát. Protože funkce, které potřebujete, lze stále používat. Mezi tyto funkce patří: monitor teplota vašeho PC, hodnota FPS monitoru, monitor využití paměti, a další.

3. Geforce Experience nebo Raptr

Dále, software, který musíte nainstalovat, je software vytvořený samotným dodavatelem VGA. Pokud nosíte Nvidia, můžete si stáhnout a nainstalovat Zkušenosti Geforce. Ale pokud použijete AMD, můžete si stáhnout a nainstalovat Raptr.

Zdroj fotografií: Foto: Geforce

Obvykle se při instalaci ovladačů pro grafické karty tento software nainstaluje automaticky. Není však vyloučeno, že instalaci odmítnete nebo nainstalujete ovladače třetích stran, takže není nainstalován software jako Nvidia Geforce Experience nebo Raptr.

Zdroj foto: Foto: Raptr

Proč je tato aplikace povinná? Protože tato aplikace bude usnadňuje určení herní konfigurace který odpovídá hardwaru vašeho PC. Neexistuje tedy nic jako herní intro, ale je nefunkční, protože konfigurace hry neodpovídá. Protože obvykle náš úvodní čas ještě neumím nastavení.

Produktivita aplikací STAŽENÍ NVIDIA Corporation

4. Škubnutí

Zdroj fotografií: Foto: Twitch

Další je Škubnutí. Pomocí této služby Twitch můžete sdílet hru v reálném čase se všemi svými přáteli. Takže už nemusíte hrát sami s pocitem osamělosti, protože vaši přátelé nyní mohou sledovat a komentovat.

5. Horká klávesnice

Zdroj fotografií: Foto: Vše USB

Další je Horká klávesnice, aplikace, která dokáže z vaší běžné klávesnice udělat klávesnici možnost makro tlačítka jako na herní klávesnici. To vás samozřejmě činí konkurenceschopnějšími při hraní her. Zvláště online hra což vyžaduje konkurenční stránku ve hře.

Pokud nevíte jak, můžete postupovat podle Jakovy metody prostřednictvím následujícího článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je právě on 5 software, který byste měli nainstalovat před hraním PC her. Co si myslíte o těchto softwarech? Která je nejlepší? Zanechte svůj názor ve sloupci komentářů ano!

Bannery: Tapeta jeskyně