Sociální sítě a zprávy

3 způsoby, jak chatovat na Facebooku bez instalace messengeru na Android

Vadí vám, že vás aplikace Facebook pro Android žádá, abyste si stáhli Facebook Messenger, abyste mohli otevírat zprávy? Postupujte podle této metody, abyste ji přelstili

Facebook, který rychle roste, nikdy nepřestává poskytovat inovace kvůli svým novým inovacím. Jednou z inovací Facebooku, která je velmi znepokojivá, je Facebook Messenger, který se věnuje odpovídání na zprávy s přáteli na Facebooku. Oddělení funkce zasílání zpráv od aplikace Facebook pořádně naštvalo mnoho uživatelů Facebooku, včetně Jaka. No, tentokrát to Jaka dá 3 nové způsoby chatování na Facebooku bez nutnosti instalace aplikace Messenger.

  • Chatujte na Facebooku bez otevření aplikace Facebook Messenger Android
  • Jak hacknout Facebook jiných lidí 2020 a tipy, jak jim zabránit!
  • Jak ušetřit kvótu, RAM a úložiště při používání aplikace Facebook pro Android

Messenger nabízí kompletní funkce, od nálepek po hovory. Bohužel tato aplikace Messenger je známá tím, že způsobuje plýtvání baterií a nízkou RAM. Facebook je také známý tím, že způsobuje plýtvání bateriemi. Není to otravné muset instalovat oba najednou?

Facebook Browser Apps, Inc. STAŽENÍ

Jak chatovat na Facebooku bez aplikace Messenger na Androidu

Pro ty z vás, kteří mají velký úložný prostor a velkou RAM, by nemusel být problém, pokud byste museli instalovat aplikace Facebook a Posel včas. Ale co se stane, když jsou úložný prostor Android a RAM průměrné? Proto vám Jaka nabízí 3 způsoby, jak to udělat povídat si na Facebooku, aniž byste si museli instalovat aplikaci Messenger.

1. Použití Facebook Chat Enabler

Být schopný povídat si na Facebooku bez nainstalovaného Messengeru můžete použít Aktivátor chatu na Facebooku. Pomocí Facebook Chat Enabler můžete funkci znovu aktivovat povídat si na Facebooku. Trik, stačí nainstalovat tuto aplikaci a poté ji aktivovat. Pokud máte na svém Androidu nainstalovanou aplikaci Messenger, tato aplikace ji smaže.

Protože karta doručené pošty v nejnovější aplikaci Facebook byla odstraněna, je čas to udělat povídat si, musíte kliknout na znak Messenger. Později budetePřímo do zobrazení doručené pošty. Zajímavé je, že toto zobrazení doručené pošty je zobrazení doručené pošty na webu Facebooku, takže je důvěryhodné a bezpečné.

Zájem? Níže si stáhněte Facebook Chat Enabler:

Aplikace pro sociální sítě a zprávy AntaresOne STAŽTE

2. Použijte Disa

Disa je aplikace pro Android, která bude shromažďovat každou zprávu, která přijde do vašeho Androidu, do jednoho kontejneru. S Disou můžete vidět povídat si z WhatsApp, SMS a povídat si Facebook v jedné aplikaci. Aby bylo možné odpovědět povídat si Facebook na Disa, nemusíte instalovat aplikaci Messenger. Dost přihlásit se se svým účtem na Facebooku, pak můžete povídat si do vašich kontaktů na Facebooku přímo přes Disa.

Disa můžete použít také jako náhradní aplikaci pro WhatsApp a SMS. A opět, díky svěžímu vzhledu Disy se budete pohodlně používat.

Aplikace Produktivita Disa.im STÁHNOUT

3. Použijte Facebook Lite

Používáním Facebooku Lite si můžete užívat všechny funkce Facebooku, včetně funkcí Facebooku povídat si prostřednictvím doručené pošty. Zajímavé je, že Facebook Lite je mnohem efektivnější z baterie a spotřebovává RAM ve srovnání se samotnou aplikací Facebooku. Chcete vědět, jak se Facebook Lite liší od běžného Facebooku? Zkuste si přečíst článek Jak ušetřit kvótu, RAM a úložiště při používání Facebook Android aplikace.

Aplikace Sociální sítě a zprávy Facebook, Inc. STAŽENÍ

Pomocí Facebooku Lite budete moci odpovídat povídat si na Facebooku bez nutnosti instalovat Messenger samostatně. Další plus, displej povídat si na Facebook Lite inspirovaný Messenger.

Místo toho, abyste museli instalovat Messenger, který má poměrně velkou velikost souboru a také vysokou spotřebu RAM, proč nezkusit jeden z výše uvedených způsobů? Mimochodem, jaký způsob preferujete? Jaka stále rád používá Disa, protože vypadá svěží a shromažďuje různé zprávy v jedné aplikaci.